Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Dietetyczne Pogawedki

Polecane posty

w żyrandolu Dorciu - co sie robi z ogromym pecherzem na małym palcu u nogi..w pecherzu owym znajduje się woda i jets to swieży nabytek po mojej wycieczce dzisiejszej przekuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 kurcze..ale sie rozgadalam...nie wiedzialam ze to juz ta godzina..wsumie jak na mnie to bardzo wczesnie..bo zazwyczaj okolo 2 klade sie spac..ale dzis wstalam juz o 8...poszlam pomagac taty pracownica w sklepie..i jakos tak zmeczona sie czuje.. jutro planuje isc na bardzo dlugi spacer.. nigdy nie przekuwaj pecherzy na palcach u nogi bo bedzie cie tak cholernie szczypal ze nie wiem co staraj sie nie ruszac go..i chodzic tak z nim... narosnie nowa skorka pod nim...i on sam zejdzie... a teraz nie ruszaj..bo bedzie szczyp szczyp... korci aby zerwac wiem..ale nie mozna... ja mam teraz to samo ..miedzy palcem u nogi.. poniewaz chodzilam caly dzien w japonkach... i mi sie odcisk zrobil.. niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oppsssssssss..mamam już prrzekuła... ehhh..na razie nie szybie..on był na małym palcu, od zenetrznej strony dobrej nocki 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie..a ja miałm dizs zrobić 300 brzuszków...!! moze jeszcze zrobie? 100 zwykłych, 100 na lewo, 100 na prawo skos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 no moze i uda Ci sie zrobic ja wypale jeszcze papieroska i ide pocwiczyc musze przed snem sie zmeczyc porzadnie i rano jak wstane to tez bede cwiczyla i na spacer po poludniu sobie skocze a co tam a o spacerze chyba juz mowilam oj nie dobrze zaczynam sie powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o..papieroski..nie ładnie... A na jakie studia idziesz? czy te żółte obwódki wokół pól z nickiem i hasłem to były wczesniej czy ja ich nie zauwazałam..bo jakoś mki dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee jakie zolte obwodki ? ja nic nie widze hehe masz omamy ? WYZSZA SZKOLA EKOLOGI I ZARZADZANIA Wydzial Architektury Kierunek Budownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o..ciekawe kurde..jest żółta obwódka..w Operze jestem..przegladarce ... moze ty nie masz..ale kurde..ni..no nie omamy..prawdziwa żółta obwódka..była juz i mi sie dopiero teraz wzrok wyostrzył???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja może projektowanie ubioru..albo anglistyka :D chciałam na romanistyke ale nie jestem w stanie zdac farncuskiego rozszerzonego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 nie wiem....nie mam pojecia ja tego osobiscie nie widze kochana ja sie juz klade jeszcze pocwicze sobie i sie klade pozsrawiam serdecznie do jutra jesli bedziesz mam taka nadzieje papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3
HEJ DOROTECZKO :)) jestem znajomą merynki ;)) mam pytanie do ciebie jak mozna bierzesz L zielone czy M czerone ??? mi sie kończy za 3 dni i nie wiem gdzie kupic podaje mój e-mail moze mi odpiszasz ;)) bede bardzo wdzięczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 idz na projektowanie ubioru... poplatny zawod.. a jesli lubisz to napewno bedzie Ci sprawial wielka przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko..ty sie trujesz tym Meizitangiem czy innym gównem??? o nie..nie rób tego..prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak juzt o do szkoły Artystycznegi Projektowanai w Krakowie..a to kosztuje..stancja, żarcie , studium..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 nie nie nie truje sie czasem biore jak juz jestem w glebokiej depresji ale postanowilam dluzej nie brac bo nie chce sztywna byc pije sobie ziolka herbatki odchudzajace figury itp ide kupke zaraz bede hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3
dziękuje doroteszko paaaaaaaaa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff...Dobrze..Już się przestraszyłam ale i nie pomagaj w rozprowadzaniu..te dziewczyny nie wiedzą jak się niszczą...To nie jest pewny towar...jakiś chlam... Trzeba uświadamiac, ze to złe Mozna chudnac zdrowo, mozena chudnac naturalnie..a jesli cos brac to porządne leki a nie z chin... ja wiem, ze coś tam jest na recepte..ale co z tego nie, nie, nie nie zgadzam sie kategorycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 niestety..ale teraz takie mamy czasy dziwne...okropne...ze wszytsko kosztuje..no ja bylam teraz w wc na kupce..i wlasnie myslalam o tym ze ponosimy rowniez koszty za to ze sie wyrpozniamy..masakra...jemy cos to placimy..wydalamy..tez placic potem trzeba... na recepte kiedys kupowalam przez dwa miesiace Meridie..ale niestety..nie pomogla mi nic a nic..moze dlatego tez nie mialam jeszcze wypracowanej silnej woli..ze podjadalam sporo..nie cwiczylam nic a nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Meridie, meizitangi, lidy...to gówno i igdy tego nie tkne..jeszcze zdrowie strace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×