Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Dietetyczne Pogawedki

Polecane posty

a wiec ktoregos dnia zostawilam na gg opis ze jestem na zajeciach jak cos to kom i podalam numer..hehe.. wracam ze szkolki... klade sie do wyrka a tu sms wlasnie od niego wiec siadlam do kompa i odpisalam a skad mial moje gg ? znalazl na sympati czy cos i tak zaczelismy rozmawiac dzwonil do mnie po kilka razy dziennie az wkoncu 28 czerwca o 5.30 rano sie spotkalismy..dlaczego tak wczesniej ? bo jechal na praktyki jakies...mial wyjsc odemnie juz o 7 rano..ale niestety nie wyszedl..zostal do wieczorka... potem byly spotkania....randeczki przez caly lipiec przyjezdzal do mnie codziennie ponad 100 km teraz mieszkamy juz razem od roku jestesmy para planujemy slub dzieci jest cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę zabakać a Wy ślijcie zdjęcia co do waszego innego topiku to chyba piszecie na Ważyłam bardzo dużo......... tak ,bo cosik tam czytałam i tak mi się kojarzy??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia-konefcia wyslalam Ci wlasnie troszke zdjec telefonem robione innym razem wysle normalne z aparatu teraz tak na szybo slalam :) czekam na wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia-konefcia mnie mozna znalezc w kazdym topiku po troszku ale chyba zagniezdze sie troszke tutaj dlatego ze kazdy ma jakis konkretny temat diety itp a ten taki o wszytskim i o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdzielę!!!!!!!!!!!!! właśnie się skapowałam,że rybka mojej Gódzi zdechła....kurde jeszcze 10 minut temu pływała......... i co ja teraz zrobię,skąd skombinuję rybę na rano??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia-konefcia o kurcze moze powiedz ze zasnela i ze sie obudz za dwa dni a wtedy kupisz nowa w poniedzialek nie wiem trza cos wymyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak zrobię....... :-( a taka już fana była,kupiłam ją Gódzi na dzieciątko i tak długo pociągła mam Wasze fotki,ale jesteście fajniutkie dziewczyneczki ja Wam powysyłam tylko troszkę cieprpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia-konefcia e tam ja fajniutka wielka baba jak niewiem co normalnie masakra ale co tam zwalcze to musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia ale jesteś podobna do mojej kumpeli!!!!!!!!!!! i właśnie się odchudzam na jej ślub,tzn. do września muszę z jakieś 10 kg schudnąć..........już to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka..my o mamy podobne oczy moim zdaniem i brwi... i fajny ten twój PIT..hmmmm Ewcia - tylko kolezanka pewnei dupke chudsza ma...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia-konefcia ja sie odchudzam bo mam 7 pazdziernika swoj slub a za rok w czerwcu siostry slub Milunia niom fajny fajny a jaki kochany i bardzo spokojny nie masz duzej dupyyyyyyyy babo Tyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam..tylko ty jej nie widziałas.hahaha :P Oj..Dorcia..no to masz big motywacje..powinnas miec przynaj,mniej.. A jak z ruchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ćwiczysz? Ja to proponuje szybkie marsza..jak ja się przechodziłam ok 3,5 km w 40 min z rańca a potem ta sama trasa po szkole to waga spadała szybciutko i sie tak bardzo nie męvczyłam ( no, moze na początku) i było to ćwiczenie wydolnościowe i pożyteczne ale szybko..bardzo szybko maszerowałam..pod górke w jedną stronę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłałam Wam fotki ale tylko 2,bo jak patrzę to kurde bele nie mam tylko te z komunii.......... ;-) dziewczyny ja to chodziłam na basen,ale jakoś nie widziałam efektów aaaaaaaa może przez to że po baseniez kumpelką szłyśmy na browca........... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHODZE DUZO NA PIECHOTKE cwicze w pokoju sobie areobik jezdze na rowerku stacjonarnym efcia-konefcia ok odbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co???????????? długie nogi????????????? złudzenie potyczne!!!!!!!!!!!!!!!!! co do mojej kumpeli,to dupkę też ma niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×