Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

dziewczyny a jak u Was z cyklem po oczyszczaniu wątroby?? u mnie wydłuzył sie o tydzień. nie puchnę przed, nie jestem złośliwa, nie włącza mi się pożeracz, nie mam żadnych zachciewajek. nic mnie tez nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja nalewkę z czosnku pijsesz raz w roku, czy częsciej? w necie znalazłam nawet taką informację, ze powinną się ją pić raz na 5 lat. drugi tydzień pije już po 25 kropelek na wodzie. myslałam, ze cos zacznie poprawiac mi się wzrok a tu zonk, jest coraz gorzej :( no zesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - ja kupuję w: http://www.sklepdietetyczny.pl/ Coriander - rzeczywiście, napięcie przed-m o wiele mniejsze :) tzn. ja też jestem mniej "toksyczna" :) Ale powiem Ci, że dopiero krem z progesteronem to odjazd - nie dość, że miesiączka krótka, bezbolesna, napięcia przed- wcale, to jeszcze rośnie mi się biust! A stosuję dopiero dwa cykle! Co to będzie! :) To mnie bardzo cieszy bo po dwóch karmieniach było :( - a teraz.... coraz przyjemniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarzz
Polecam www.lekarz-zgorzelec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka rosnie biust? super :) ja praktycznie nie mam biustu :o ehehe moze sie w koncu kiedyś zdecyduję na ten krem. czytałam, ze po czarnuszce też rosnie, jem i jem i nic :( zero.... pojawiła sie u mnie jedna niefajna sprawa, a mianowicie rosnie mi sporo jasnych wloskow na brodzie i szyi :( buuuu 😭 nie wiem, czy to ma związek z oczyszczanie, czy czyms innym :0 ale dobija mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklerku - ja też robię pasztet - z kaczki i gęsi - kupiłam po kawałku każdego ptaka i do dzieła :) Dodatkowo całą kaczkę do pieczenia - tu akurat nie ma roboty, a efekt... mniam... piekę też jeszcze z jabłkami :) Coriander - święta są dwa razy w roku - trzeba się nimi nacieszyć :) Ja już z dziećmi napiekłam pierników i.... nasz coroczny zwyczaj... upiekliśmy chatkę z piernika - pieknie ją potem tymi wszystkimi (sztucznymi, fuj) lukrami udekorowaliśmy - jest cudna :) Niestety jutro i pojutrze z kuchni raczej nie wyjdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coriander - to spróbuj tego kremu. Ja go kupuję po 45 zł - dostałam taki rabat :) No i używam więcej niż w przepisie - tak mi poleciła pewna kobitka - że dopiero jak zaczęła stosować większą ilość to jej ginekolog zauważył zmiany (na lepsze, cokolwiek jej było). A te włoski to też może być od hormonów - ja "przed dziećmi" miałam zdiagnozowany niedobór progesteronu - to ponoć dość częste. A w kremie jest naturalny - jak go będzie za dużo to organizmu sobie poradzi - po prostu go wydali. A piersi rosną, rosną :) Kiedyś po antykoncepcji też mi rosły - jestem chyba na te hormony "czuła" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka dzięki .🌼zobaczę gdzie będzie taniej.Kupiłam też środki bio do sprzątania w Rossmann.Zaczęli sprowadzać ,nie są drogie .Wyeliminowałam też wszelkie kremy,balsamy,perfumy tylko szare mydło ,może też znajdę niedrogie środki w sklepie internetowym. Zaczęłam czytać od początku to forum ,bo czytałam dawno ,a wiele ciekawych rzeczy mogę się dowiedzieć i dzięki Wam za to.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia78
Oj, ja bym nie miała tyż nic przeciwko jakby mnie cokolwiek na górze przybyło, ale ja tam w naturalność hormonów nie wierzę. Liczę, że kiedyś samo z siebie urośnie, bo jak do tej pory to tymi hormonami to mnie tylko wracze rozregulowali, a jako nastolatka miałam większy biust... Natomiast nie wiem kto wymyślał ten niby kanon piękna, że talia 60 cm, ja pod koniec głodówki miałam 68, wyglądało to paskudnie. Bałam się, że głodówa źle wpłynie na cykl, ale jak w zegarku dostałam m. Gdybym już nie miała okazji pojawić się na forum to wszystkim bez wyjątku i każdemu z osobna składam najlepsze życzenia świąteczne. A czego życzę ...wiadomo...zdrówka przede wszystkim, ale w tym szczególnym okresie ciepłej rodzinnej atmosfery i odrobiny rozpusty przy tych pasztetach i piernikach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coriander, ja piję nalewkę tybetanską raz na rok, tak radzą nasi naturopaci.Jestem w tym wieku, że nie mogę za długo czekać, a ona ma na mnie fantastyczny wpływ. Czuję to, ciśnienie, puls, siły. Nie ma co się zniechęcać, gdy po tygodniu, nie wyostrzy nam wzroku, to nie o to chodzi. Najlepiej wpływa na elastyczność naczyń krwionośnych, i co tam mamy w swoim wnętrzu, skąd nam to wiedzieć dokładnie co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka ja mam wlasnie niedobor progesteronu. Gdzie kupjesz ten krem, w jakie dni cyklu i w miejsca go smarujesz? na dlugo starcza? moze by mi po tym kremie cos drgnęło, bo w sumie zamiast biustu mam małe, wlochate wypustki :( tak pięknie zostałam odbarowana prze matkę naturę :( moj piernik tez gotowy ale tym razem pieklam na mące orkiszowej z dodatkiem ksylitolu :P i jeszcze 2 inne placuchy zrobie :D kupiłam tez ptasie mleczko :D takze darowałam sobie przedsiateczne czyszczenie wątroby, zrobię zabieg dopiero w styczniu :) teraz wspomagam się ostropestem. papaja spoko, ja sie nie zniechęcam ale mialam nadzieje, ze cos tam drgnie ze wzrokiem w kierunku pozytywnym, a tu zonk. jest coraz gorzej, wszystko takie rozmyte a ja nienawidze okularów, ze o soczewkach nawet nie wspomne :( Wszystkim razem i każdemu z osobna zycze zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. czystych organów i duuuzo energii 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coriander :) zeby bylo lepiej...musi byc najpierw gorzej hihihi :) malachow pisal o tych roznych pogorszeniach kryzysowych takze przy dolegliwosciach wzroku cwiczyc miesnie oczu wazna tez jakosc kondycja naczn krwionosnych..limfatycznych w galkach ocznych oczywiscie czysta watroba to podstawa :) dzisiaj spotkalem kumpla ktory w angli siedzi... troche brzuszysko mial...jakby byl w 9 miesiacy...byl u lekarza... ktory mu powiedzial...ze...jest pan tlusty hehe i...szok....cholesterol.... 900!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja pierdziuuuu wzial sie...i od wakacji dietka 13 kilo mniej.... bedzie robil na cholesterol niedlugo znow to taka ciekawostka hehe a kumpel cos kolo 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Dzień Bożego Narodzenia Wszystko jest, jak przed rokiem: na szybach srebrne kwiaty i ten sam obraz w ramach okien; świat biały, jak opłatek... Będzie wilia! - Uśmiechną się ludzie, do świątecznej zasiądą wieczerzy - błogosławiony grudzień!... "W żłobie leży - któż pobieży..." Pomyśl: na cudzej ziemi wśród obcych, tacy jak ty młodzi chłopcy i małe dziewczęta zaśpiewają tę samą kolędę. Pamiętaj: będą ludzie smutni, opuszczeni, niepotrzebni nikomu - i nikt z nimi słowa nie zamieni, nie zaprosi do swego domu... Weź do ręki biały opłatek, choćbyś nawet nie miał go z kim dzielić i życz szczęścia całemu światu; niech się wszystkie serca rozweselą!... ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA W GRONIE NAJUKOCHAŃSZYCH OSÓB SPEŁNIENIA MARZEN.... *** życzę Wam wszystkim. ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habia Stuś.
Wesolych świąt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler niezly ten Twoj kolega :o mnie też troche przeraża widok moich kumpli - większośc jest tak przetrenowana, ze mięsnie brzucha powyłaziły im na wierzch :( z moimi oczami jest coraz gorzej :( mam pelno czerwonych zyłek. wyglądam jakbym balowała non stop i nic nie spała :( te zyłki mam od dawna, raz jest ich więcej, raz mniej. byłam u okulisty ale nic nie stwierdził :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia78
A ja miałam plan po święa6tch jeszcze spróbować z 10 dniową głodówką ale na razie chyba jednak daruję sobie. No uległam smażonym rybkom, ale obyło się bez łakoci . Ale sie wystraszyłam bo dość mocno puchnie mi jedna noga od kostek do kolan, druga to odrobinkę tylko nie wiem co jest powodem. Momentami to nie mam czucia w stopie. Mam nadzieję, że to tylko nadmiar siedzenia przez ostatnie 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia mi tak puchną nogi, jak mam za dużo sodu w diecie, np. wypiję wodę mineralną z duzą zawartoscią sodu :( znacie się coś na hormonach? znowu mi wyszedł za duzy testosteron 😭😭niby przekracza normę tylko o 0.01 ale w moim przypadku powinien byc w połowie normy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coriander zwieksz spozycie naturalnej wit C - kruchosc naczyn krwionosnych i ich pekanie...to tez te tzw pajaczki luteina na oczy tez ci nie zaszkodzi a pomoc moze puchnace nogi...wiadomo...woda sod nerki... - lydki..to takie nasze drugie serce...pompa krwi...cwicz je regularnie i masuj...nogi nad poziom serca i solidny mocny! bolesny masaz od kostek w strone kolana zadziwiajace efekty mozesz sobie kupic dwa male magnesy neodymowe.....ale takie malutkie...albo magnesy jak do szafek....przywiaz sobie po jednym do lydki na noc.... tez podobno cuda dziala....chyba malachow gdzies o tym pisal...w kazdym badz razie na jednmy forum wyczytalem :) tez sie tym pobawie :):) duzy magnes neodymowy jak do "bolacej" glowy przytykalem to mijalo w try miga ;) :) trening z obciazeniem powinien regulowac gospodarke hormonalna..ale to tez...wiele organow "czystych" hehe i zdrowych ma na to wplyw... pozdrawiam ps ja sie znowu tak o tych....pasozytach naczytalem...ze znowu intensywnie sie zapperem zaczalem bawic... rodzice maja kota olej dyniowy kupiony lniany tez z pestek winogron tez... pestki dyni tez mam hehe...6 litrow soczku z buraczkow sie robi... przymierzam sie do kuracji ;) koniakowo-rycynowej malachowa na robalki... ale to chyba po czyszczeniu watroby hehe za dwa tygodnie 4 czyszczenie watroby :) trza dobrze zaczac nowy...zdrowy czysty rok :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Maklera pytanie
ogi nad poziom serca i solidny mocny! bolesny masaz od kostek w strone kolana zadziwiajace efekty Czy mozesz napisać dokładniej - jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie!!! Jak tam po świątecznym obżarstwie? Ja już dziś drugi dzień na Dąbrowskiej :) Na razie spoko :) No i program anty robakowy też uruchomiony - wszyscy zapijamy te przepyszne ziółka i glinkę.... i zappujemy się :) Niezły odjazd, dobrze, że nikt tego nie widzi :) Coriander - krem kupuję na allegro i smaruję w dowolne miejsca (raczej duże powierzchnie, bo tak jak pisałam - używam go sporo - jedno opakowanie na jeden cykl - od połowy do dwóch dni przed okresem). Z wyjątkiem piersi - ale w koło nich też. Zamówiłam od razu więcej - była jakaś promocja i było taniej, nie wiem czy nadal jest... Pamiętam, że kiedyś czytałam na forum, że "badałaś" różne probiotyki - ich skład, ceny... Czy mogłabyś mi coś polecić? Chyba po kuracji na pasożyty powinno się je zastosować? Makler - dawaj przepis na ten sok buraczkowy, please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka dzięki za info w sprawie kremu. Jakie ziólka pijesz? korę dębu, wrotycz, itp.? Mam jeszcze pytanie odnosnie glinki, gdzie ją kupiłaś? dobra jest w smaku? Mnie chyba jakies chorobsko bierze, kręci mi się w głowie już drugi dzień ale tak lekko, troche mnie mdli :( pólroczna przerwa od słodyczy zrobiła swoje. wymiekłam po kawałku ciasta :) nie nadaję się do jedzenia słodkości. Jeszcze swojskie ciasto jak cie mogę ale innych rzeczy nie przełkne :( kormoranka pisała, ze dobry probiotyk powinien mieć spora ilośc bakterii w dużej ilości. ja brałam PB8 [kupiłam na allegro] a ona wynalazła coś takiego Primadophilus Optima Nature'sWay [dla mnie za drogie, koszt okolo 160zł] oba amerykanskie. u nas niezłe składy maja: Prebio 7 i Biopron. makler kisiłes buraki? ja tez ale tylko jeden słój. kroję buraki na cząstki, wrzucam do słoika, dodaję chrzan, duuuzo czosnku i zalewam woda. nogi ćwicze regularnie, również je masuję. generalnie na nie nie narzekam, problemy pojawiają się dopiero po wypiciu wody wysokosodowej, więc unikam jej jak ognia :D ten magnes neodymowy musi być duzy? w jakim sklepie go dostane? w necie wybór ogromny ale wolalabym kupic tradycyjną metoda. widze, ze ma powłokę z dodatkiem niklu, ciekawe czy by mnie to nie uczulało, bo wiem, ze sporo ludzi ma z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coriander :) jak cie cos bierze.... wez sprobuj H2O2 :) ja tez przy takiej wlasnie okazji sprobowalem hehe pomoglo... pobudzilo system immunologiczny do walki....prawie odrazu :) ja mam dwa takie fajne 5 litrowe baniaczki szklane kupuje dwa kilo buraczkow i na raz w obu robie...i mam dluuuugo :) spokoj z robieniem :) kilo buraczkow- kroje na takie wieksze frytki, 3 litry wody, 2 zabki czosnku, 3 lyzeczki cukry, poltora lyzeczki soli, kromka chleba na zakwasie - mozna zamiast tego lyzeczke jogurtu naturalnego - wszystko ladniewymieszac i na 4-5 dni w cieple pozniej... po zlaniu soku mozna drugi raz zalac... ale tak powiedzmy 2 litry i jak zakisi sie....to wymieszac z tym pierwszym zlewem... (bo pierwszy jest baaardzo esencjjonalny a drugi dosc wodnisty w porownaniu z tym 1 ) wlasnie takie kiszonki sa dobrymi probiotykami :) dlatego i kiszona kapucha i kiszony soczek buraczkowy sa stalym elementem odzywiania mojego :) troche maslaneczki... przy okazji nalewki tybet....tez nie zaszkodzi :) co do magnesow... mozesz kupic zwykle ciemne te ...ferrytowe....dokladnie takie jak do szafek kuchennych... neodymowe... mozesz przez bawelne na cialo przylozyc czy przez bandaz elastyczny... ja mam od kiedys...takie male neodymowe... gdzies... 15x7x5mm takie male cienkie podluzne... najlepiej pewnie jakies obi...castorama... albo cos mniejszego gdzie sa szafki...uchwyty i inne pierdolki do szafek...dla stolarzy... mozesz sprobowac ktos tam sie pytal.... o nogi :) zalezy kto jaka ma prace... im bardziej stojaca - statycznie.... tym wiekszej uwagi wymagaja najlepiej... lezac na tapczanie...nogi lydki oprzec na oparciu...zeby byly sporo wyzej niz caly korpus i serce zeby krew splynela ze stop nog lydek i masowac ruchem od kostek w kierunku kolan....mocno ugniatajac rozcierajac miesnie lydek stopy tez dobrze wymasowac caly czas pamietajac o ruchu...w kierunku serca przy kapieli wieczornej mozna do wanny mala miske wlozyc nalac lodowatej wody... i potrzymac z minute...2...az zacznie sie czuc....lupanie....pozniej ciepla woda rozgrzewac...az do goracej.... kilka razy na zmiane i nogi nabieraja lekkosci takie zabiegi zapobiegna powstawaniu zylakow mozna masowac i trzymac stopy w urynie... mozna tez te magnesy na noc do lydek jakims bandazem elastycznym.... - tylko lekko :) zeby nie uciskalo... duzoooo sposobow jest... ale trzeba regularnie....jesli ktos ma obciazajaca stopy nogi prace...czy i zagrozenie zylakow ale to i ogolnie ruch i wit c.... ogolnie trzeba miec wytenowane cialo i system krwionosny takiemu cialu nie straszne ani zylaki ani cellulit co do magnesow... podobno pobudzaja krazenie w naczyniach wlosowatych... ktore to sa skore do uszkodzen pekania...- pajaczki - podobno wlasnie magnesy... silne neodymowe pobudzaja krazenie w owych naczyniach krwionosnych... malachow to polecal...ja tam na watrobe przykladam nie potrafie ocenic w jakim stopniu to pomaga jednak... gdy pare razy mialem lekki bol glowy i przylozylem do miejsca dolegliwosci... "bol" po 10-15 mninutach mijal mozliwe ze wlasnie dzieki pobudzeniu krazenia w naczyniach wlosowatych w ktorych to nagromadzil sie nadmiar toksyn czy i odwodnienie postepujace.... cos w tym musi byc...i tak to tlumacze zreszta tak jak chyba nieumywakin pisal.... w razie bolu glowy....przytepienia przytlumienia... wypic szklanke wody ze szczypta soli....popic jeszcze jedna...zrobic swiece... zeby poprawic nawodnienie ukrwienie mozgownicy... i jestesmy ... odswiezeni :) po nocy tez dobrze wypic szklanke dwie ze szczypta soli pomaga wlasnie nawodnic i przeplukac ...zlogi po nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobna uwaga hiehie dla nie...wtajemniczonych jest cukier i jest cukier jest sol i jest sol hiehie cukier brazowy trzcinowy nieoczyszczony ...miod stewia czy inne takie "zdrowe" sol tez nie biala oczyszczona...tylko szara kamienna czy morska czy hymalajska ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeehhh przypomnialo mi sie cosik... coriander :) o hormonach cos pisalas... lignany lniane...oleofarm tez je reklamowal w takiej broszurce o oleju lnianym poza tym ze antyutleniacz....tez cos bylo o regulacyjnym wplywie na gospodarke hormonalna poszukaj i poczytaj wiecej ;) :) narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papiok.
A co z tym magnezem do przykładania do głowy? Ja mam plomby w zembach metalowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papiok z ignorantami podpuszczaczami nie rozmawiam proponuje uklonic sie ksiazkom z chemii fizyki biologii ze szkoly podstawowej slowniczek ortograficzny... tez sie przyda niektorym na glowe...to juz nic i nikt nie pomoze ale edukacyjnie... wyjasnie ci co z tym magnezem...to ja nie wiem...moze masz braki i sie stresujesz...? ja pisalem o magnesach i ew magnetoterapii i wplywie pola magnetycznego na nasz organizm - wiec poszukaj sobie inne forum jak masz problem z amalgamatowymi plombami to do stomatologa a nie do mnie zreszta polecam wymienic na kompozytowe bo sie trujesz - tu tez inne forum...a nawet lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do makrera
Makrer porad udzielasz! Magnezu przykladasz do bani?Gwóźdź we łbie i blopy w zembie. Pole magnetyczne , energia na odległość , prace Nikola Tesla. A neodym kto do łba przykłada?To twoje opracowanie Makrer? Wpływ pola magnetycznego o odpowiedniej czestotliwości a nie stałego pola magnetycznego jakim jest pole od neodymu? Fizyka tak ale Tobie ostatni zwój prostuje? Jak myslisz boli cię baniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×