Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość uspokoj_swoja_glowe
ja wlasnie czuje wielki apetyt! Tzn, postanowilam dzis zjesc, jakby odpowiedziec na ten glod (w sumie apetyt swiadczy o zdrowiu), ale z glowa. Tzn najpierw o 10 pol szklanki soku z grejfruta, pozniej 2 tosty z miodem, a teraz 2 ziemniaki z garscia kopru i pietruchy (uwielbiam) troche masla i soli. Pycha! i herbata letnia z miodem i cytryna (letnia, zeby miod nie stracil wartosci). Teraz i pozniej juz tylko sok burak-jablko . Ja odczuwam wewnetrzna ochote glodowki. Rzucial palenie 15 mscy temu i przytylam. Czulam, ze chce mi sie slodyczy itd, a kiedys tego nie mialalam. Jakos sie tak rozlegulowalam przez to jedzenia, zrobilam bardziej nerwowa, smutna itd. Teraz po serii regularnych lewatyw, sokach, czyszczeniu watroby, czuje , ze to najlepszy moment! Tymbardziej, ze konczy mi sie miesiaczka i zaraz bedzie ksiezyc malec takze dobry czas na oczyszczanie. Troche traktuje to jako prezent dla siebie i ciesze sie na sama mysl! Pozdrawiam wszystkich:-) PS Nie moge znalezc nazwy na to co mi wylazlo z watroby, wszedzie kamienie, cholesterol itd a co to sa takie jakby skorki pozwijane z czerwonych winogron i takie cos podobne jak skorki z bialych winogron tylko, ze dluzsze i mniej pozwijane??, i takie jakby galaretowate cos jak male watrobki, tylko bardziej klarowne, ale koloru soku z malin?, wielkosci od0.5 do 2cm?, takie zelki bordowe...moze Ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to jest, ale czy to ważne...jakieś badziewie...w jakim przedziale wiekowym jesteś? tak mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokoj_swoja_glowe
Ja chcialabym wiedziec, bo moze ma to zwiazek z moimi bolesnymi menstruacjami? Te zelki bordowe wydalilam tylko przy pierwszym pojsciu do toalety, okolo3 wieksze z 4 male. Mam 34 lata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, jak na takie bolesne menstruacje zadziałałby ciepły okład rycynowy na podbrzusze? Albo taki oto zestaw ziół, co prawda, jest on na torbiele, ale i inne sprawy kobiece skutkuje http://www.hirsutyzm.fora.pl/leczenie,4/ziola-na-torbiele,333.html Może komuś się przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokoj_swoja_glowe
Papaja, nie wiem jak zadzialal szczerze mowiac. Okres mialam spozniony o pare dni, dostalam w piatek, a nagrzewanie i oklady rycyna byly w czwartek wieczor i przez noc. Ja zuzylam tylko jedna buteleczke na szmatke. W kazdym razie nie zauwazylam efektow ubocznych. Myslisz, ze moglby miec negatywne dzialanie? Dodam, ze nagrzewam termoforem, a nie poduszka elektryczna. Hipiejka, dziekuje, nawet nie sadzilam, ze to tak proste, mile, latwe i az takie efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokoj_swoja_glowe
Papaja nie moge otworzyc tego linka z ziolami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokoj_swoja_glowe
ok, otworzylam! dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ...ech, z tymi linkami,...to należy w google wpisać ,,zioła na torbiele"...i na tej w/w stronie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspokoj_ No to super poszło Ci te oczyszczanie:) Można wypić kwaśne mleko samo lub zmieszane z sokiem z kiszonych buraczków. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jestem sowa ;) ... jeszcze nie moj czas na bycie rannym ptaszkiem :):) jaroslaw :) wiesz... ty juz sie za duzo bawisz w to ... zebym ja cie instruowal... i na pewno masz swoje racje i twoje zdrowie swiadcza o poprawnosci twoich poczynan i zasad ktorymi sie kierujesz jednak....wiesz.... czlowiek to istota omylna... jedna osoba.... to malo jesli iles osob specjalistow z danej dziedziny mowi/ pisze .... sprobuje sprawdze.... to mnie przekonuje urynoterapia malachowa, woda zycia armstronga, cuda urynoterapii cybulskiej.... z matylda :) przeczytajcie, wiele to nie kosztuje mnie przekonalo pol naszego zycia plodowego plywamy w swoim moczu gdy mamy czyste jelito g. watrobe, nerki stawy....to uryna jest czysciutka i pelna nadwyzek z tego co przyjmujemy/ spozywamy dodajcie enzymy hormony i wiele wiele innych i jest... woda zycia :) dlatego tez spokojnie 2x dluzej mozna ciagnac glodowki wszyscy tak sie uczepili tych toksyn hehe ile my/wy tego jecie? pijecie? farby? rozpuszczalniki? pijecie to? ze tak mowicie o tych toksynach? ;) :) bez przesadyzmu ;) :) po cudownych sprzedawanych w aptece, badanych dermatologicznie labolatoryjnie testowanych kremach i szamponach mialem problemy ze skora cera.... i wiele zabiegow i pracy kosztowalo mnie... zachowanie stanu poprawnego a po moim moczu pelnym toksyn.....temat skory glowy cery jest tematem nieobecnym/ zapomnianym stan bdb wg mnie to o czyms swiadczy tomi jak jaroslaw pisze :) to dopiero poczatek :D teraz to trzeba zaczac myslec dzialac....coby nie zasyfiac watroby na powrot matylda hieheihie nie bylaby to bomba wybuchowa kwasne mleko pomieszac z sokiem z kiszonych buraczkow.... ja teraz pijam....kwasne mleczko z grzybka tybetanskiego po oczyszcaniu watroby dodaje 2 kaps. multilac'a i jest git :) uspokoj swoja glowe pewnie jakies polipy... troche jakichs pasozytow.... resztki pokarmowe....liniejace jelito.... wsio :) ciesz sie z efektow ale pamietaj ze to dopiero poczatek tak dlugo az 2 ostatnie beda czyste i zacznij zmieniac styl zywienia zeby nie tworzyc nowych zanieczyszczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak :) zadnych takich.... hehehe po goleniu przecieram platkiem z h2o2 pozniej jak wyschnie zmywam woda osmotyczna i przecieram platkiem z "poranna" i zadnych! najmniejszych podraznien zaczerwien...stanow zapalnych, co przy zelach piankach i innych pierdolach bylo norma, i nawet myslalem o kupnie elektrycznej- mniejsze podraznienia po kapieli miekna po marsylskim i nacieraniu uryna tez... delikatnie na mydelko - nic wiecej wlosy.... mydlo marsylskie, "poranna" sceptykom moge powiedziec :) ze moja "poranna" poza tym ze ciepla i ma kolorek lekko zoltawy... niczym innym nie przypomina "normalnej" uryny smak orzezwiajacy lekko kwaskowy...zapach....lekka nuta ziolowa - szlachetny ciekawy zapach ... pomimo ze ziol nie pijam podana na zimno....i z innym kolorkiem nigdy bys nie skapowal co to :) im czlowiek czystszy...tym lepsze ktos tam gdzies pisal ze nawet moze przypominac zapach drogich naturalnych perfum... jeszcze troche ;) ... ale moze to nie byc calkiem wyssane z palca :):) ps opinia i zdanie ignorantow i przesmiewcow mnie nie interesuje na w/w temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super napisałeś, Maklerze. Trochę się pośmiałam, ale nie jestem prześmiewcą, o co to to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja :) my to tam sie mozemy troche posmiac :) bo co innego razem sie posmiac i zarty porobic, a co innego jak troll jakis przyleci i syfu narobi smiech to zdrowie bynajmniej ja bajek nie pisze :) ... nawet jakby nie wiem jak to brzmialo bardziej "pilem" do pomaranczowych spamerow i trolli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler Bardzo lubię kwaśne mleko +sok z kiszonych buraczków i jeszcze do tego koperek i akurat nic nie wybuchłam:0 Właśnie to mi najlepiej smakuje w dniu oczyszczania. Pewnie,że kiedyś poczytam proponowane przez Ciebie pozycje,a grzybka możesz mi przesłać:) Co do urynoterapii,to na razie mówię nie,bo tak czuję i już,i wg mnie nic na siłę... Miłej nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler Książki które podałeś mam przeczytane, przekonują do metody:) Każdy powinien znaleźć swoją drogę do zdrowia, i najlepiej jak się popróbuje różnych sposobów. Może masz racje że "jedna osoba.... to mało", ja nie wiem czy Edgar mówił że urynoterapia jest szkodliwa czy lecznicza, przytoczyłem jego wypowiedź a jak znajdę jakie było pytanie dam znać. Wracając do oczyszczania wątroby (temat wątku na którym jesteśmy) uspokoj_swoja_glowe W zeszłym roku też miałem takie żelki, tylko przezroczyste "półkulki", fajnie to wyglądało, cieszę się że o tym napisałaś, myślałem że tylko ja takie coś wydalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
Witajcie, w ten piątek przygotowuję się do 4 czyszczenia, teraz po trochę dłuższej przerwie niz dwa tygodnie bo po 6tygodniach - zobaczymy jak będzie ;) nikt mi nie odpowiedział na pytanie o mój "kamyczek" ponieważ znowu pojawił się makler i jarosław to może odpowiedzą...bardzo mi zależy opis - z zewnątrz jakby lekko zwapniały w środku półprzezroczysty zielony a wewnątrz jakby biały śluz bez zapachu... martwię się o ten śluz...co to mogło być? ktoś się z tym spotkał. wielkość około 2cm na 1.5cm. pozdrawiam oczyszczaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już trzeci dzień po piątym oczyszczaniu. Chyba poraz pierwszy nie czuję wcale nic w okolicach wątroby. Jest git. Co do samej kuracji, prawie wcale nie odczuwałęm głodu, bez problemu weszła sól i oliwa. Mam zamiar za 3-4 tygodnie zrobić oczyszczanko jeszcze raz, jak efekt będzię taki jak ostatni raz to chyba zbliżam się, jak na narazie do końca. Potem raz na pół roku, oczywiści zachowując racjonalizm w jadłospisie i ćwiczeniach fizycznych. No i zaczynam pić mleko z grzybkiem tybetanskim, jak tylko przyjdzie z alegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi :) i tak powinno isc :) coraz czysciejszy, coraz zdrowszy, coraz bardziej zwracajacy uwage na to co sie je, jak sie je i jak sie dba o cale cialo ( jakis regularny wysilek fizyczny) najwiekszym leniuszkom ;) polecam rytualy tybetanskie poza sprawami nie namacalnymi.... dobra ogolnosprawnosciowka - tak to chyba moge okreslic - bardzo pozytywna forma pracy nad cialem ja musze popatrzec w kalendarz :) i oblukac termin , pewnie niedlugo.... ostatniego czyszczenia watroby :):) w tym roku hiehei ( mam nadzieje) jaroslaw przeczytawszy "rzecz" o snach edgara.... potwierdza mi sie to co wiem z innych zrodlel i czesciowo sam doswiadczylem....i slyszalem z wiarygodnych ust bedacych w temacie tym bardziej rzecz wymaga pracy i zaangazowania :) matylda :) jesli mowisz ze mieszanka nie jest wybuchowa hiehie to bede musial obaczyc... jak na razie kwasne mleczko mi wybornie smakuje a grzybka mam ze 2 tygodnie....jednej znajomej juz dalem drugiej...sie produkuje :) jak sie naprodukuje... moge przeslac...czymu nie ;) memi wiesz... rozne twory sie tworza... jedni maja wapienne, cale stwardniale jak kamien, moja mala wydalila taka skorupke wapienna...pokruszona troche po prostu tobie zapewne ze srodka dobrze nie wyplukalo zawartosci.... i mialas co mialas w srodku tak tylko.... sie domyslam cieszyc sie nalezy ze "to" wydalamy a wiesz co tam sie tworzy i jak w watrobie? i z czego? jak wszedzie masz pelno tej chemii... i jak to reaguje w ciele... nie przejmuj sie ino czysc :) ... az do czysta :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Ja w sobotę zaczynam 1 po dłuższej przerwie. Mam nadzieje, że bedzie to początek serii 12:-) Narazie intensywnie Citrosept i Nutribiotic do piątku :-) Aż się nie moge doczekać:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos wie?
naturalna i najlepiej przyswajalna witamina c to owoc z dzikiej róży http://www.sanbios.pl/?16,owoc-dzikiej-rozy-bez-nasion-proszek. Poszukuje czegos naturalnego co zawiera naturalne dobrze przyswajalne witaminy z grupy B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja maj
witam. jestem po kuracji balsamem kapucynskim na pasożyty i nie tylko,wiec teraz chciałabym sie zabrac za kolejny etap czy ktos obeznany w temacie może mne pokierowac czy teraz mogłabym przystapic do ocxzyszczania wątroby ? jesli tak i jaka metoda jest najprostsza . ktos podzieli sie jakims linkiem . podobno najpierw oczyszzca sie nerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
memii Nie wydaje mi się aby zaglądały tu osoby mające wiedzę o składzie czy strukturze kamieni z woreczka żółciowego, czy wątroby. Może gdybyś zaniosła kamień do labolatorium na zbadanie, miałabyś jakąś wiedzę. Niektóre osoby tak robiły, pisały o tym na tym wątku. I znając skład kamienia co by Ci to dało ? maja maj Szybciej się dowiesz jak wypłukać kamienie po lekturze książki A. Moritza lub Huldy Clark. Linki do nich znajdziesz na tym wątku lub na chomiku maklera001.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja maj jak masz kamienie czy piasek na nerkach to sie bierz za nerki jesli spokoj z nerkami i jelito grube czyste to sie brac za oczyszczanie watroby : tombak, malachow, hulda, nieumywakin - do wyboru do koloru mi moj sposob wydaje sie optymalny :) notatki na chomiku majac wiedze...mozna swobodnie go zmieniac wazny jest tydzien przygotowujacy...i tu tez roznie autorzy podchodza do tematu albo czytac watek albo ksiazki wszystko bylo n-razy opisywane tlumaczone deejay :) a czemu zakladasz 12 ? :) moze tylko ...6-7 :) memi dzialaj tak aby jak najwiekszych ilosci sluzu sie pozbyc z organizmu, aby jesc tak aby sie ten sluz nie tworzyl... regularnie oczyszczac zatoki itp miejsca gdzie ten sluz moze sie tworzyc pracujac calym cialem....trenujac fizycznie... wprawiasz w ruch wszystkie miesnie sciegna, wszystko gdzie moga sie tworzyc zlogi osady zaneiczyszczenia, lepiej to pracuje, oczyszcza sie "splywa" trampki i lewatywa :):) wycwiczyc wypocic wyruszac...i oczyscic :) lewatywa i inne temu podobne dobrze pojesc zeby odbudowac zregenerowac i sie nie zasyfic i to wszystko :) ktos wie suszony owoc dziekiej rozy jest bardzo nieekonomiczny i nieefektywny bo ile tego proszku bys musial/a zjesc zeby zapewnic sobie 1-2 gramy dziennie? ja sobie tego nie wyobrazam zielska jedz duzo to poszczegolnymi witaminami nie bedziesz sie musial/a martwic ladnych" niedoborow mozesz nabawic - dysproporcji, zachwianie rownowagi, co moze byc jeszcze gorsze niz niewielkie niedobory, ktore akurat wiosna latem ze swiezych owocow i warzyw powinny byc nieobecne swieze produkt,y unikac rafinowanych, duzo surowego zeby nie bylo strat witamin, szybko i na parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler jak obrabiales czosnek do mieszanki czosnkowo-miodowo-cytynowej ? lub nalewki tybetanskiej - scierales, drobno kroiles czy wyciskales ? .... pytam, bo w przepisie mam polaczyc starty czosnek z miodem i nie wiem czy dam rade go zetrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak obieralem normalnie :) zeby lupinki nie bylo i to co obrane miazdzylem :) takim drewnianym "tluczkiem" al'a ubijak do kiszonej kapusty tylko tak maly kuchenny ...z rowna scieta jedna strona jeden zabek jeden cieniutki zgnieciony placuszek :) nalezy unikac badz minimalizowac kontakt czosnku ze stalą... tylko drewno szklo ceramika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deejay a tak... edukacyjnie (maja maj) i z ciekawosci ( mojej ) :) jak sie przygotowujesz w tygodniu poprzedzajacym i jak bedzie przebiegac twoje oczyszczanie? jesli ci sie chce pisac ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×