Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość Noble
W poscie z 15.04 Atena7777 napisala "Czy ktoś słyszał o niemieckim onkologu dr. Wartburgu, który w latach dwudziestych dostał 2 nagrody nobla". Hmm, komitet noblowski chyba tez o nim nie slyszal. 1930 - Karl Landsteiner, 1929 - Christiaan Eijkman, Sir Frederick Hopkins , 1928 - Charles Nicolle, 1927 - Julius Wagner-Jauregg 1926 - Johannes Fibiger, 1925 - The prize money was allocated to the Special Fund of this prize section, 1924 - Willem Einthoven, 1923 - Frederick G. Banting, John Macleod, 1922 - Archibald V. Hill, Otto Meyerhof, 1921 - The prize money was allocated to the Special Fund of this prize section, 1920 - August Krogh Ilosc wydalonych kamieni na zdjeciach zlinkowanych przez Atene jest imponujaca. I to tak w jednym rzucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nec
Noble, niepotrzebnie ironizujesz, nikt cię przecież nie namawia do czytania o czym tu piszemy, a tym bardziej do zastosowania kuracji. Życzę Ci dużo zdrowia i wiary w konwencjonalne metody leczenia przez naszą służbę zdrowia. Szczególnie to ostatnie będzie Ci potrzebne. A jeżeli chodzi o ilość wydalonych kamieni, to u mnie wyglądało to bardzo podobnie jak u Ateny:) Ateno, przeczytałam dzisiaj wszystko z linku vibroniki, zamówiłam też eboka. Wyraźnie już poczułam dobroczynne działanie zappingu, minęły mi bóle stopy po skręconej kostce :) Wcisnęłam też zappera w ręce mojej koleżanki, która od lat antybiotykami leczy ropne zapalenie migdałów, po trzech dniach czopy ropy oderwały jej się od migdałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noble
NEC strasznie jestescie drazliwi. Albo czolobitne przyjecie wszystkiego bez cienia zwatpienia albo .. won z naszego forum, paskudniku. Czytam takie fora bo jestem zwolennikiem metod naturalnych tylko ni czorta nie rozumiem po co je wspierac takimi przeklamaniami. Za zyczenia dziekuje. Mam nadzieje ze sie spelnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nec
nie ja nie jestem drażliwa za to ty bardzo uraźliwa(y) A Otto Wartburg dostał nagrody Nobla dla uwiarygodnienia wklejam linka http://pl.wikipedia.org/wiki/Otto_Heinrich_Warburg więc nie zarzucaj nikomu kłamstwa zanim nie sprawdzisz jego wiarygodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nec
Otto Warburg a nie Wartburg :D:D:D pozajączkowało mi się chyba z sentymentu do starego wartburga, którym jeździli moi rodzice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noble
Skoro nie widzisz roznicy miedzy jednym a dwoma Noblami oraz drazliwoscia a zwykla proba powiedzenia, ze naturalne metody bronia sie same bez wciskania kitu to szkoda dyskutowac. Jestem chyba nie tylko urazliwy/wa ale i slepy/pa jak nietoperz bo tej swojej urazliwosci nijak nie umiem sie dogrzebac w moich wpisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nec
wiem jaka jest różnica między 1 a 2 i w/w onkolog dostał nagrody z fizjologii i medycyny, to są dwie odrębne nauki, ale mniejsza z tym, w jednym masz rację, szkoda z tobą dyskutować, bez odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noble
Bez komentarza (jeno z pytaniem: widzisz roznice miedzy 'i' a 'lub'): Corocznie, od 1901 r., są przyznawane Nagrody Nobla w następujących dziedzinach: - @fizyki, przez Królewską Szwedzką Akademię Nauk, za "najważniejsze odkrycie lub wynalazek w dziedzinie fizyki", - @chemii, przez Królewską Szwedzką Akademię Nauk, za "najważniejsze odkrycie lub postęp w dziedzinie chemii", - @fizjologii lub medycyny, przez Instytut Karolinska, za "najważniejsze odkrycie w dziedzinie fizjologii lub medycyny", - @literatury, przez Akademię Szwedzką, za "wybitną pracę na rzecz idealistycznych tendencji", - @Pokojowa Nagroda Nobla, przez Norweski Komitet Noblowski, za "najlepszą pracę na rzecz braterstwa między narodami, likwidacji lub redukcji stałych armii oraz za udział i promocję stowarzyszeń pokojowych". A wiesz przynajmniej jakie jest ogromne praktyczne wykorzystanie odkrycia/teorii Warburga w 'konwencjonalnej medycynie' ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nec pewnie nie wie
ale za to ty Nobel pewnie tak, oczywiście jeżeli umiesz właściwie korzystać z googli, co nie jest takie pewne, bo parę postów wyżej twierdziłeś, że ten pan żadnego nobla nie dostał a potem kłocisz się czy o jednego czy dwa, weź się lepiej dalej nie kompromituj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna babaaa
też się chcę oczyścić z kamieni, powiedzcie kobitki, czy koniecznie muszę przedtem użyć zapera i dlaczego lepiej to zrobić jak jest pełnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noble, gdybys dokładnie przeczytała informacje o Warburgu, które wkleiłam powyżej to pewnie zbędne by były te twoje pytania. Nie da się niestety fragmentów skopiować, to napiszę w skrócie, że już wtedy firmy farmaceutyczne miały duże wpływy i dały Warburgowi ultimatum, albo będzie siedział cicho, albo pozbawią go srodków do życia (co bys Noble wybrała - ratować siebie czy swiat???), ale żaden wibitny naukowiec nie podważył jego odkryć. Przemysł farmaceutyczny jest tak prężny, że nie pozwoli sobie na takie straty, bo przecież tlen jest ogólnodostępny i nie da się go opatentować, a dochody ze specyfików na raka na całym swiecie wynoszą rocznie 110 mln. dolarów - mają chyba o co walczyć? Sam Religa swiadomie rezygnuje z tego swinstwa na rzecz innych metod bo wie co to za swiństwo, a zwykłemu człowiekowi można wcisnąć każdą truciznę, żeby pożył miesiąc lub rok dłużej, a że przy okazji zniszcz mu resztę organizmu to już lekarzy nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noble
Jak widac wszyscy znaja literki ale z czytaniem juz gorzej. Zarzucacie rzeczy ktore nie zostaly przeze mnie napisane. Jesli chodzi o Warburga to cytujecie cytaty. Dawno temu ktos, na amerykanskiej zreszta stronie rabnal sie z pisownia nazwiska O.H.Warburga i liczba jego Nobli, i tak to krazy dalej. Mozna to sprawdzic nim sie skopiuje dalej, ""czywiście jeżeli umiesz właściwie korzystać z googli"". Tak sie sklada, ze z koncepcja O.H. Warburga dotyczaca drogi/procesu pozyskiwania energii czy jak kto woli odzywania sie komorek rakowych zetknelam sie dosc dawno zawodowo (substancje znakowane izotopami stosowane w diagnostyce raka) i uwazam ze zasluguje na to by nie przekrecac jego nazwiska. Co mnie obchodza zyski firm farmaceutycznych. Czy Religa. A slowa Ateny "a zwykłemu człowiekowi można wcisnąć każdą.." mozna dokonczyc: 'kazda bzdure' bo chory i zagubiony wszystko zrobi by ratowac siebie lub bliskich. Zeby bylo jasne: nie uwazam metody dr Clark za bzdure. Na odwrot weszlam w to forum by dowiedziec sie cos wiecej bo juz o niej slyszalam i czytalam w necie. Howk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Noble, że podchodzisz poważnie do metod dr Clark bo nie każdy w to wierzy, a szkoda. Inni wierzą bezgranicznie białym kitlom i serwowanymi przez nich cudownymi tabletkami i nie zdają sobie sprawy z tego, że te wspaniałe tabletki jedną dolegliwosć zamaskują, a potem wywołają następną chorobę. Zostawcie już biednego Warburga w spokoju bo i tak zrobił kawał dobrej roboty, a jego wieloletnie badania i odkrycia poszły na marne bo tak to niestety jest jak do głosu dochodzi państwo i wielkie koncerny czychające jak hieny na kolosalne obroty, a zwykły człowiek się nie liczy. To włanie państwami i takimi koncernami kieruje obłuda. Kiedys był w TV taki program \"Siedem dni swiat\" w którym jednemu z dziennikarzy się wymknęło, że wirusa HIV wyprodukowali w wojskowym laboratorium i wypuscili na biednych ludzi w Afryce, żeby przez to ograniczyć przypadkowe kontakty seksualne. I co teraz, teraz jest rozpacz, że nie ma na niego lekarstwa, tylu ludzi umiera, a czy produkując go nie pomysleli o antidotum, że jak się za bardzo wymknie spod kontroli, żeby go potem jakos powstrzymać. A co będzie w takim przypadku jak w takim laboratorium będzie pracował jakis swir i zmutuje wirusa HIV z takim który przenosi się drogą kropelkową. Totalna tragedia......... ale kto będzie miał zappera nie będzie się musiał obawiać, potraktujemy wiruska prądem i po sprawie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyszne
"zmutuje wirusa HIV z takim który przenosi się drogą kropelkową. Totalna tragedia......... ale kto będzie miał zappera nie będzie się musiał obawiać, potraktujemy wiruska prądem i po sprawie"" GENIALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nobel gwarantowany Uklony Alfred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prąd zappera nie rozróżnia w jakiego patogena ma trafić i zmiata wszystkie po kolei jakie napotka na drodze, czy to HIV, glista czy inne paskudztwo zamieszkujące nasz organizm. Nie będę tu pisała jakichś referatów na temat zappera czy wirusa HIV bo samemu można sobie poszukać w necie informacji na ten temat, ale powiem tyle, że gdyby tak naprawdę mocni tego świata chcieli wyleczyć choroby uznane za nieuleczalne to dali by szansę tym którzy latami przeprowadzają badania i udowadniają, że da się coś wyleczyć, a nie przemilczać takie fakty. Chociażby wpisując w googlach nr 5139684 http://www.google.pl/search?hl=pl&q=5139684&lr= to możemy przeczytać na temat patentu który otrzymali dr S.Kaali i dr W.Lyman odkrywcy metody elektryfikacji krwi z Akademii Medycznej im. Alberta Einsteina z Nowego Jorku, którzy zaprezentowali wyniki swoich badań na sympozjum naukowym (an AIDS conference, Washington DC, March 14, 1991). Na temat tego odkrycia ukazały się w sumie trzy artykuły: w amerykańskim magazynie Science News (30 marca 1991), w Longevity (14 grudnia 1992) i w The Houston Post (20 marca 1991). A wydawałoby się iż czołówki gazet powinny być pełne relacji na temat wspaniałego udokumentowanego odkrycia. W końcu znaleziono skuteczną metodę zwalczania HIV! I, jak się szybko okazało, wszelkich innych patogenów. Jak widać przemilcza się takie fakty jeżeli nie są one związane z grubą kasą bo czyż nie byłoby wspaniale dostać od lekarza receptę na zapperka (za niewielką sumę) i w zaciszu domowym bez stresu i bólu uśmiercać niepożądanych lokatorów naszego organizmu, a tym samym uwolnić się od leków?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie http://www.merlin-zdrowie.pl/index.php?id=video można zobaczyć filmik jak prąd zappera zabija pasożyty. Co do “też się chcę oczyścić z kamieni, powiedzcie kobitki, czy koniecznie muszę przedtem użyć zapera i dlaczego lepiej to zrobić jak jest pełnia?” – bez użycia zappera może nie być efektu oczyszczenia bo pasożyty znajdujące się w naszym organiźmie, a szczególnie w wątrobie mogą blokować wydalenie kamieni. Jeżeli chodzi o pełnie to dr Clark nic o tym nie pisze, ale ktoś już tutaj wspomniał, że metoda wg Tombaka o tym mówi. Pierwsze oczyszczenie robiłam nie wiedząc jeszcze o tym więc nie wiem jaka to była faza księżyca, drugie już podczas pełni. Teraz zamierzam zrobić trzecie i w sumie nie wiem, czy zrobić go w tym tygodniu czy zaczekać do 19 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mozna
... tak miedzy tymi Noblami zapytac?. Czy kuracje pozbycia sie pasozytow Zapperem robi sie przed rozpoczeciem oczyszczania watroby tzn czy najpierw przez jakis czas trzeba sie zapperowac (ile czasu? skad wiadomo ze juz wystarczy?) czy tez robi sie to naprzemiennie. Tzn np tydzien czy dzien przed oczyszczaniem Zapper a po oczyszczaniu znow zapper? Nic nie znalazlam w postach na ten temat. Moze cos przeoczytalam. Ma ktos jakies doswiadczenie w tej sprawie. Czy tylko zapperem czy sa inne skuteczne metody pozbycia sie 'pasazerow'? U mnie w badaniach kalu nic nie wyszlo to moze nie mam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapperować przed oczyszczaniem
Chodzi przede wszystkim o usunięcie ewentualnych pasożytów z wątroby (przywry), które mogłyby zablokować przewody żółciowe w trakcie oczyszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mozna
Hmm, stosowalam niedawno antybiota na lamblie i tym podobne a potem paraprotex. Myslisz ze nie wystarczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapperować przed oczyszczanie
Nie wiem czy paraprotex działa na przywry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mozna
A metronidazol? Bo bralam przez 8 dni. wiesz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antybiotyki to nie jest wyjście z sytuacji, po pierwsze: może zniszczą 2 lub 3 wirusy a są ich przecież setki, po drugie rujnują nasz system immunologiczny co w konsekwencji prowadzi do zapadania na kolejne infekcje oraz przyczyniają sie do innych chorób typu: pleśniawka w ustach czy grzybica pochwy z którymi też potem trzeba walczyć. Prąd zappera zabija wszelkie mikroorganizmy napotkane na swojej drodze bez żadnych skutków ubocznych, warto także pić srebro koloidalne (naturalny antybiotyk) które również unieszkodliwia wszelkie mikroorganizmy w nas żyjące, więcej na: http://www.jroik.manpol.net/modules.php?name=News&file=article&sid=524 Dr Clark zaleca również jako alternatywę w kuracji przeciwpasożytniczej nalewkę z łupin czarnego orzecha, jednak nie jest to rzecz ogólnodostępna. O zapperze już było tutaj wielokrotnie wspominane, ale dla przypomnienia powiem, że przed oczyszczaniem wątroby powinno się go stosować około 2 tygodni, przy kolejnych oczyszczaniach ja osobiście stosuję około tygodnia. Co do badania kału to nie ma co się sugerować jego wynikami w przypadku braku pasożytów bo nawet za 10 razem wynik może być negatywny. Wiem to z doświadczenia, moje dziecko 1,5 roku od stycznia miał dziwne objawy które zaobserwowałam, przez jeden dzień miał na pupie po parę żelowatych kryształków przypominających kryształek cukru a na drugi dzień dostawał wodnistej biegunki w dodatku o zapachu octu, oczywiście mąż mnie uspakajał, że to pewnie skrystalizowany mocz, a biegunkę dostał bo może coś źle zjadł, a do tego nie chciał nic jeść tylko dużo pił, opowiadałam o tym lekarzom i nie potrafili mi powiedzieć co to jest, nawet byłam z kałem do badania, który nic nie wykazał, po tych paru miesiącach nie dałam za wygraną bo wiedziałam, że coś ma i wyczekałam moment aż pojawią się te “kryształki” zebrałam je do próbki wraz z kałem i zaniosłam do badania, okazało się że ma rotawirusa. Zastosowałam mu wtedy srebro koloidalne, objawy ustąpiły. Później przeczytałam gdzieś, że ten wirus w drugiej fazie wywołuje zapalenie oskrzeli i tak się stało, na przełomie stycznia i lutego przechodził dwa zapalenia oskrzeli i pewnie chorował by nadal jak inne dzieci, ale gdy zachorował drugi raz na z.o. to trwało to 2 tygodnie i nic nie zapowiadało, że szybko przejdzie, ale wtedy kupiłam zappera i wieczorem jak zasnął włożyłam mu w skarpetki, na drugi dzień nie miał żadnych objawów choroby i od tego czasu stosuję mu zapper profilaktycznie i od tego czasu nie choruje. Polecam również artykuł pani doktor pediatry http://www.gronkowiec.pl/astma.html która nie bawi się w badanie kału tylko od razu stosuje kurację przeciwpasożytniczą i wtedy nieważne czy dziecko miało astmę tydzień czy 10 lat, po takiej kuracji przestaje być chore. Początkiem maja byliśmy z mężem u jego rodziców, dziadek męża ma astmę i przez ostatnie tygodnie też miał zapalenie oskrzeli (ciągle tworząca się flegma) po zastosowaniu mu zappera wszystko zniknąło, byliśmy u nich tydzień (oczywiście przez ten tydzień również był podłączony) i nie miał już żadnych objawów (w tym brak flegmy). Jeżeli ktoś uważa, że nie ma żadnych pasożytów to raz jeszcze podaję linka: http://www.igya.pl/ciekawostki_parazytologiczne/pasozyty_wewnatrz_nas.html A jak ktoś chce mieć mocniejsze doznania: http://pl.youtube.com/watch?v=V0qK_w_ajJw&feature=related http://pl.youtube.com/watch?v=rX9T221-frA&NR=1 http://pl.youtube.com/watch?v=GiHtUFuGgSA&feature=related http://pl.youtube.com/watch?v=0FKTVB3QNdA&feature=related http://pl.youtube.com/watch?v=zw0oV7m3rjk&feature=related http://pl.youtube.com/watch?v=eILfXkgCTLA&feature=related Takich rzeczy można znaleźć o wiele więcej…………. Nawet soczewki kontaktowe są niebezpieczne: http://pl.youtube.com/watch?v=4_AjGO6_OAc&feature=related Myśle, że teraz jest chyba jasne dlaczego należy używać zappera!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam bo se usunęłam topik
muszę dodać do ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×