Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość andia
Tomi 1 jestem pewna,że jestes najmądrzejszy z forumowiczow! Jaka jest różnica pomiędzy odtruwaniem a oczyszczaniem wątroby? Po co ją oczyszczać jak jest zdrowa? Z tych tematów,które czytałam nikt nie pisze o schorzeniu! Nie szukam klientów mam ich dużo.Ale nie rozumiem jednej sprawy. Z jednej strony nagle wszyscy chcą oczyszczać swoją wątrobę nie rezygnując z produktów,które ją doprowadzają do ruiny.! Piwo,alkohol, nadmiar mięsa przetworzone produkty itd. Chyba chcą pigułkę ,aby rujnować wątrobę a następnie ją odtruć. Niestety to się nie uda! Ja zajmuję sie bardzo poważnymi schorzeniami ,które medycyna akademicka uważa za nieuleczalne. Ponieważ czytam wypowiedzi o tym,że szukam reklamy więc się więcej nie odezwę.Jeżeli ktoś będzie szukał poważnej porady na temat konkretnego schorzenia służę poradą za darmo. ANDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andia tu niemal każdy wpis odnosi się do zdrowego jedzenia, generalnie życia, a jak nawet nie to napewno nawet średnio zorientowana osoba w temacie oczyszczania o tym wie, i nie będzi za każdym razem jak się wypowiada o tym pisała PS tylko współczuć twoim pacjętom, skoro dzielisz ludzi na mondrych i "pozostałych" ..., niemamy oczym rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDIA Trzeba było tak od razu, że udzielisz porady. Co byś poradziła papai, która ma problem z jelitem grubym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukszyk 3
andia poradź mi jak przeprowadzić głodówkę przy cukszycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity42
Ona ma tylko jedną darmową radę i to na wszystkie schorzenia:skorzystajcie z turnusu w moim ośrodku.Za każdym razem będzie mówić,że się już nie odezwie po to,żeby zostawić namiary do siebie.Tego ludzie tu się pozbywają http://tnij.org/oa31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janoity zaraz zaraz skąd ja to znam ... :) to tylko w woreczku, a co w wątrobie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierzę że coś poradzi papai. Lennna Pomyliłem się bo myślałem że jesteś tą Leną z którą kiedyś rozmawiałem na tym wątku. Moje wcześniejsze pytanie do Ciebie nieaktualne. Teraz się spytam czy olejek arachidowy pomógł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andia nie wiesz jaka jest różnica między oczyszczaniem a odtruwaniem? No teraz to ja jestem w szoku. Specjalistka medycyny orientalnej, bioenergoterapeutka, uczennica pioniera głodówek i nie wie? Pojadę trochę po bandzie, ty tylko psikasz pachę czy najpierw ją myjesz? Po to oczyszczać wątrobę droga pani Lidio, żeby poprawić jej kondycję. Po to oczyszczać, aby wyrzucić całe błoto i kamienie tworzące się w przewodach. Hmm... konkretne schorzenia... no tak, nie oczyszczę wątroby to przyjadę na turnus z kamieniami w woreczku. Nie oczyszczę wątroby, to przyjadę to przyjadę z alergiami. Żadna z osób które tutaj oczyszczają wątrobę, nie pije alkoholu, nie spożywa w nadmiarze mięsa i każda stara się żyć zdrowo. Aaa zajmujesz się takimi schorzeniami które medycyna uważa za nieuleczalne hmm... No raczej mojego pcos głodówką w dwa tygodnie nie wyleczysz. :) Janoity42 dokładnie:) Jak my mamy odtruć wątrobę mając coś takiego w niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Traktuje nas jak bandę przygłupów... naprawdę :( Najpierw nam wyjawia wielką prawdę, że przy grzybicy pochwy trzeba leczyć oboje partnerów... Teraz pisze, że nic nam nie dadzą oczyszczania wątroby bo nasze żarcie jest do kitu... Kobito, czytaj to forum, czytaj i jeszcze raz czytaj, zanim zaczniesz dawać tak cenne rady. Obrażasz nas prawiąc te kazania bez zrozumienia tego, o czym to forum jest, o czym tu piszemy i -przede wszystkim - co robimy ze swoim zdrowiem, co robimy poza oczyszczaniami wątroby, jak zmieniamy swoje przyzwyczajenia i dietę. To jest po prostu lekceważenie nas i zwykłe obrażanie. Ja bym do osoby, która zaczyna od tego, że mówi mi, że piszę czy robię głupoty, ble, ble, bzdury i że pogłupiałam nigdy nie poszła po żadną poradę, nawet gdyby miała 100 lat praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonaL Bez przesady..., ja myślę że jak Andia napisała że służy poradą za darmo to tak zrobi i papajka :) będzie miała wyleczy jelito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ostatnim linku nalezy usunac spacje pomiedzy litera a i przecinkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona :) To nie tylko żarcie jest do kitu :) My tutaj spijamy hektolitry piwa i innego alkoholu. Przepraszam bardzo, ale po alkoholu to zdrowej wątroby nie ma he he he. Grzybica pochwy, tu też miałam ubaw. Ja tutaj piszę o swoje kandydozie ogólnoustrojowej, a Andia tekstem o grzybicy pochwy. Czyli albo nie czytasz Andio, albo nie wiesz, że istnieje grzybica ogólnoustrojowa, którą nota bene można leczyć odpowiednio dobraną dietą, w sumie można ją nazwać głodówką, czyli twoja domena od 20 lat. Ha ha ha, Jarosław wierzysz w to? W sumie... Mnie już posłużyła radą. Poradziła odnośnie grzybicy pochwy, która mnie cudem jakoś omija, to może papai też coś poradzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Nie no jaja jak berety:) Powinien tu być jakiś Moderator-Administrator-Guru rozstrzygający spory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starakość To że wierzę w kogoś nic ci do tego, a wyśmiewanie się z tego pokazuje jaka faktycznie jesteś. Ja nie komentuję Twoich wypowiedzi do innych, to i Ty nieoceniaj moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to kurna jest:P? konsylium nad papają? hihi No, dawaj Andi receptę na moje jelitko, biegusiem, bo chcę oczyszczać wątrobę, a jak tu tyle soli gorzkiej przepuścić przez ten kanał? Jestem zaczytana w ,,Odżywianie dla zdrowia" Pitchforda, strasznie grubaśna kniga, ale ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś się nudzi....to niech przetłumaczy z angielskiego, jak zrobić lewatywę z wit. E. Translatora nie za bardzo kumam, jak technicznie zrobić...Na innym wątku też o to poprosiłam, bo sięm śpieszę... Ale macie cierpliwość do mnie🌼 dół strony http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair=en%7Cpl&u=http://www.newtreatments.org/ulcerative%2520colitis.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław nie obrażaj się. To nie to, że w kogoś nie wierzę i go wyśmiewam, ja jej nie wierzę, a top jest różnica. Nie wierzę w jej zamiary pomocy tutaj komukolwiek. Gdyby chciała to by pomogła, od razu. I przepraszam bardzo, ale Andia się tutaj kompletnie skompromitowała. Do prowadzenia tego ośrodka, czyli leczenia konkretnych schorzeń to trzeba mieć wiedzę o chorobach równą interniście. Żeby prowadzić leczenie żywnością, to trzeba do tego mieć wiedzę dietetyczną i zielarską, czyli Andia musi mieć wiedzę większą niż dobry lekarz. A jeśli takową ma, to powinna wiedzieć, iż nie zawsze żółć w wątrobie przechodzi prawidłowo i wątroba się zapycha. I ja myślę, że ona to wie i dawno "połknęła" wszystkie książki o naturalnych metodach leczenia z Tombakiem i Górnicką na czele. Gdyby chciała faktycznie komuś pomóc przez forum, a nie szukała klienta, to by nie pisała o ośrodku, który prowadzi, a nas nie potraktowała jak bandy chlejącej alkohol smarkaczy. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andia
do cukrzyk 3.. Podaj mi informację, czy jesteś na insulinie czy na tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity42
Nie mam za wiele czasu ale z tego,co zakumałem to musi być naturalna wit E d-alfa-tokoferolu nie dl-alfa tokoferolu czy octan tokoferolu.Tylko 10 % naturalnego i 90% sztucznego może być oznakowany jako naturalny.Potrzebne są kapsułki http://tnij.org/oblq a tym umieszcza się to w d... http://tnij.org/oblr Trzeba to rozmieszać z wodą destylowaną i coś piszą o kortyzonie http://pl.wikipedia.org/wiki/Kortyzon a potem strzykawką do kapsuły a kapsułę dalej http://tnij.org/oblt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonaL, matylda Przysiadłem, spisałem co uważałem za ważne, i wczoraj doszedłem do wniosku że nie będę tego wklejał bo to nie na temat oczyszczania wątroby. Po za tym wszystko już tu na wcześniejszych stronach zostało powiedziane, o oczyszczaniu wątroby, o zmianie żywienia, aktywności fizycznej i innych działaniach mających poprawić jakość życia. Jedyną rzeczą którą zmieniłem to dodałem w rubryce "Kilka słów o sobie" dwa zdania o oczyszczaniu wątroby. I to wszystko. starakość "Ha ha ha, Jarosław wierzysz w to? W sumie... Mnie już posłużyła radą..." -ten śmiech był ze mnie, i nie odpisuj "To nie to, że w kogoś nie wierzę i go wyśmiewam," Zauważ że rozmawiamy tu poprzez wpisy, nie przez telefon, a najlepiej bezpośrednio. Wpisy mają to do siebie że nie pokazują tonu głosu, czy mimiki twarzy. Ja widzę Twój wpis tak: jakaś wiedźma ze starychkości śmiejąca się szyderczo: Ha ha ha, Jarosław wierzysz w to (jaki frajer z ciebie - to w domyśle). Twoja ocena że się obrażam jest mylna. Bo ja się na nikogo nie obrażam, nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia78
Ech, dawno mnie tu nie było, strasznie dużo się pojawiło nowych wpisów. Widzę, że co niektórzy piszą o msm, może mnie ktoś oświecić co to konkretnie?? Kiedyś pamiętam był temat ale mms. Czy to to samo?? Pozdrawiam "stare" twarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez przypadek dowiedziałam się dzisiaj o co chodzi w tym oczyszczaniu/odtruwaniu na poziomie komórkowym. Przeczytałam bowiem książęczkę: "Pozbądź się toksyn w 30 dni" D.Colbert - polecam, dobra. Chodzi o odtrucie każdej komórki naszego organizmu. Metodą jest post. W niektórych schorzeniach najlepszy jest post na wodzie. Ale autor, dla prawie wszystkich przypadków, bardziej poleca post na sokach warzywno-owocowych: nie zakwasza tak jak post na wodzie (soki mają działanie alkalizujące), dobrze wpływa na wątrobę i okrężnicę itp.itd - ogólnie jest lepszy i łagodniejszy dla organizmu a efekty są większe niż przy poście na wodzie. Przed takim postem trzeba przez 2 tygodnie przeprowadzić program "dla wątroby" - jeść to co dla niej dobre, wyeliminować to co szkodzi, plus suplementy "wątrobowe". Sam post ma trwać 2-3 dni, jesli dłużej to pod kontrolą lekarską. Po nim kolejne dwa tygodnie wcześniejszego programu "dla wątroby". Co nam to da? Pomoże pozbyć się zanieczyszczeń i toksyn z komórek naszego ciała. Żeby był skuteczny należy zmienić sposób odżywiania (wiemy o co chodzi). Oraz powtarzać post sokowy np. co miesiąc lub raz na pół roku. 1. To profilaktyka raka i innych chorób, dla osób, które nie chorują, ale chcą 'coś zrobić na przyszłość'. 2. Często w 'stanach początkowych' pewnych schorzeń pozwala im się cofnąć. 3. Z czasem można zmniejszyć ilość przyjmowanych leków, jesli ktoś jakieś bierze. 4. Przy regularnych postach i zmianie diety - można wyleczyć różne schorzenia. Oto cała tajemnica. Ja chętnie za jakiś czas zrobię sobie takie odtruwanie na poziomie komórkowym :) No i jeszcze autor poleca żeby później już na stałe zostawić soki warzywne i warzywno-owocowe w swojej diecie - 250-500 mg dziennie, głównie z marchwii, jabłek, buraków i wszystkich kapustowatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monaL po pełnym oczyszczniu wątroby (co robimy lub zrobiliśmy), praktykowaniu regularnego wysiłku fizycznego i ogólnie rzeczbiorąc zdrowym żywieniu pozostaje jeszcze do zrobienia jeden krok właśnie głodówka jeżeli chcemy pogłębić tzw. oczyszcznie komórkowe co do głodówki na sokach, przechodzi się ją łagodniej niż na wodzie, nie mówiąc o głodówce "suchej" jednak właśnie głodówka wodna powodukie kwasicę pierwszego stopnia czy drugiego i to daje dopiero pełne oczyszczenie komórkowe papaja a próbowałaś oczyszczania wątroby wg np. tombaka(nie ma potrzeby spożywania gorzkiej soli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 XI wchodzimy w ostatni tydzień przygotowań ja aplikuję sobie szklankę soku z marchwi, pół litra jabłkowego i z buraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janoity, dzięki, myślałam,że to prostsze...eh. Tomi, próbowałam Tombakiem, może być od biedy. Pozdrawiam wszystkich gorrrąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tomi w sprawie oczyszczania:prawie codziennie staram się pić sok z jabłko+marchew+dynia.Od piątku zacznę pić jabłko+burak,ogrzewanie wątroby,cieplutkie kąpiele w ziołach:)a i jeszcze lewatywy,i lekkostrawne jedzenie. Teraz mam trochę bieganiny,ale od piątku zaczynam wyciszenie i wszelkie sprawy odkładam na bok. Jarosław:) MonaL. Za tydzień też czyścisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×