Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

I to jest właśnie to, oni czyli ci potentaci farmaceutyczni i ich pośrednicy czyli lekarze boją się takich rzeczy i im nie chodzi wcale o pacjenta, aby mógł w bezpieczniejszy sposób się leczyć, zamiast pochłaniać tonami leki czyli chemię, bo przecież to jest dla nich kolosalny zysk, a zwykły człowiek się dla nich nie liczy, liczy się dla nich tylko portfel ich potencjalnego klienta, nawet ten ostatni grosz, bo człowiek przecież go wyda ratując swoje czy najbliższych życie. Dla nich nie jest trudne podstawić ludzi, wytaczać procesy, oczernić kogoś w mediach, po prostu zszargać reputację choćby nawet była krystaliczna, w dzisiejszych czasach nie jest trudną rzeczą żeby kogoś zniszczyć, a tym bardziej jak takie koncerny czują zagrożenie. i tak właśnie próbują zniszczyć Clark jak zniszczyli Rifa, teraz jednak ludzie mają większy dostęp do wiedzy i różnego rodzaju informacji więc nie pójdzie im tak łatwo. Z tego co wiem to przychodzą do lekarzy różni przedstawiciele handlowi firm farmaceutycznych, wręczają drogocenne przedmioty, fundują wycieczki (wiem to z własnego podwórka) w zamian za przepisywanie określonych leków, jednym i drugim przecież się opłaca, żyć nie umierać i po co takim jakiś zapper………………żeby przerwał się im tak opłacalny łańcuszek. Kukawka, ten podany przez ciebie link jakoś nie działa, ale doszłam do tego, że chodzi o to samo forum http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15954&w=58520010&v=2&s=0 , które ja kiedyś czytałam, nie całe, ale po przeczytaniu części widać co się dzieje bo w sumie najgłośniej i przeciwko Huldzie krzyczą ci co nie próbowali zappera, chyba że telepatycznie……………………, ale zawsze tak jest, najwięcej mają do powiedzenia ci co nigdy nie próbowali metod o których tak krytycznie się wypowiadają. A jeżeli chodzi o szczepienia to nie chodzi tu głównie o to, że są to wirusy z zeszłego roku, ale to na czym się je choduje i jakie konserwanty są w takiej szczepionce. Takie wirusy chodowane są np. - na tkankach komórek z nerki małpy, dzięki którym szczepionka może być zainfekowana setką innych wirusów odzwierzęcych - na tkankach z abortowanych dzieci - na zarodkach kurzych - np. wirusa ospy pobiera się z ropy osoby która zmarła na ospę, czyli prościej mówiąc nieboszczyka i oczywiście na szeregu jeszcze innych tkankach Cytat z wykładu prof. Marii Majewskiej z Zakładu Farmakologii i Fizjologii Układu Nerwowego, który odbył się w maju tego roku, tutaj można sprawdzić plan tych zebrań naukowych : http://74.125.39.104/search?q=cache:Xw31Z5PB_usJ:www.ipin.edu.pl/2008_Zebrania%2520naukowe.doc+instytut+psychiatrii+i+neurologii+badania+nad+szczepionkami&hl=pl&ct=clnk&cd=1&gl=pl “Co zawierają szczepionki? Oprócz antygenów: - surowice różnych gatunków zwierząt bądź ludzką - białka drożdży, jajek kurzych - antybiotyki - fenyletanol - rtęć - aluminium - formaldehyd Niemal wszystkie te składniki mogą być szkodliwe, a rtęć, fenyletanol i formaldehyd są neurotoksyczne.” Jeżeli ktoś byłby zainteresowany tym wykładem to mogę wkleić jego streszczenie. Jak widać nie trzeba daleko szukać oszustwa tych koncernów farmaceutycznych, nie mówią prawdy co tak faktycznie się kryje w tych szczepionkach jak również nie uznają, że szczepionki powodują jakieś skutki uboczne i oni dalej bez żadnych skrupułów patrzą na to jak bezbronnym dzieciom wstrzykuje się takie trucizny……………. Nie będę się tu rozpisywała na ten temat bo wszystko można sobie poczytać w powyższych linkach, ale jestem naprawdę wściekła jak widzę jak oni dla swoich korzyści robią z ludzi inwalidów………………….i czy tacy ludzie niszczący zdrowie a nawet życie niewinnych ludzi zaakceptują matody dr Clark, chyba nie, i chyba każdy logicznie myślący człowiek przyzna mi rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie wiem dlaczego , myslalam ze to cos u mnie nie poszlo ale widocznie jakis blad strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter1
mam takie pytanie czy urzadzenie zapper to cos ala aparat mora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morswin50
Witam wszystkich , cześć Atena dzięki za fachową wypowiedż na temat szczepionek, mój mąż szczepi się co roku mimo moich protestów więc może Twoja wypowiedż Go powstrzyma dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
Jezeli maz sie szczepi to nic go nie powstrzyma,dopiero gdy organizm zawiedzie,musi to odczuc na sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apteka natury apteka ....
Ja tam się nie szczepię, i nigdy jeszcze nie byłam zaszczepiona na grypę, zamiast tego pije sok z cytryn wg. metody Tombaka. Wiem że to forum poświęcone Huldzie, ale polecam ten naturalny sposób wzmocnienia organizmu. Odkąd stosuję tą łatwą metodę nie choruję, nawet nie mam kataru, a w mojej rodzinie są osoby które mają grypę kilka razy w roku...( oczywiscie za każdym razem biora antybiotyk ). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
Biora antybiotyki syntetyczne???kto dzis leczy grype antybiotykami i to syntetycznymi:(ojoj nie dobrze,brak świadomosci w społeczeństwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apteka natury apteka ....
ja też chciałabym się oczyścić, też mam kiepską cerę. jam mam to zrobic? Opiszcie trochę jak sie przygotować, jaka diete stoswać, itp. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyżej podałam linka http://www.polskiejutro.com/art/a.php?p=82polityka i tam pisali o szczepionce przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B (a właściwie z przekrętem wprowadzenia jej nasz rynek) i nie trzeba było długo czekać żeby wydarzyła się tragecia, przeczytajcie ten artykuł: http://www.efakt.pl/wydarzenia/artykul.asp?artykul=37496 takich historii jest naprawdę duże tylko nie mówi się o nich głośno bądź nieświadomi ludzie nie łączą takich faktów ze szczepieniami…………..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do apteka natury apteka : To mile ze ufasz ludziom ale czy powinnas zastosowac sie do czegos co zostaloby tu opisane przez kogos z forum??? Nie mam nic przeciwko dzieleniu sie informacjami i doswiadczeniami ale chcialam zwrocic twoja uwage ze moze lepiej zaopatrzyc sie w materialy do ktorych w kazdej chwili mozesz zajrzec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apteka natury
a w co dokładnie mam sie zaopatrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj wczesniejsze wpisy Ateny777 podaje mase linkow i tytulow , napewno cos dla siebie wybierzesz. Ja zaczelam od sztandarowej dla tej strony pozycji \"Kuracja zycia \" metoda dr.Clark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam to znowu ja z moim ostatnio ulubionym tematem “SZCZEPIENIA” , a im więcej o tym wiem tym bardziej mi się krew w żyłach burzy (efekt jak przy blutzapperze ha,ha,ha). Wyżej podawałam linka do strony na której były informacje dotyczące konferencji w Warszawie: “Autyzm i szczepienia: Czy istnieje związek?” Już tego samego dnia w “Faktach” można było usłyszeć relację z tej konferencji, jeżeli ktoś nie oglądał to zachęcam, tutaj można zobaczyć (3 min.) http://www.tvn24.pl/28377,1570264,0,1,pytania-i-watpliwosci,fakty_wiadomosc.html Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochach
witam serdecznie wszystkich bardzo proszę o radę jak oczyścic watrobę prosze o pomoć bo czytanie tyle tego co każdy pisłam o metodach prze.... to głowa boli więc jeśłi jest ktos kompetentny kto preztestowała to na własnej ....ciele i pomogło proszę o wpis będę wdzięczna a raczej moje ciało pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletta27
dziekuję Ci Atena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Chciałabym poznać opinię na temat zappera ,osób które stosowały go na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Chciałabym poznać opinię na temat zappera ,osób które stosowały go na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Chciałabym poznać opinię na temat zappera ,osób które stosowały go na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd...
ja mam takie pytanie bede wdzieczna jesli ktos odpisze. Nie znam sie wogole na tych oczyszczaniach i pytanie czy jesli zrobie oczyszczanie wg ktoregos przepisu podanego tutaj to nic sie nie stanie czy ja moge bez problemu robic takie oczyszczanie nawet jesli nie jestem do konca pewna czy watroba jest w zlym stanie? ja mam tylko przypuszczenia bo czasem mnie kluje w miejscu gdzie jest watroba i mam po twarzy brazowe plamy. Czy ja musze sie konsultowac z lekarzem w sprawie takiego oczyszczania czy moge bez problemu zrobic go na wlasna reke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytajcie wpisow Atena7777 dowiecie sie wszystkiego na temat oczyszczania i zapperow ...od strony 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd...
kasiaz75 ---> wyczytalam ze ty tez masz takie plamy brazowe po twarzy i mam pytanie czy udalo ci sie ich pozbyc ? bardzo cie prosze jesli tu jeszcze bywasz napisz jak sie teraz czujesz i co z tymi plamami. Mnie sie rozniosza po calej twarzy:( najpierw mialam na czole pod okiem i nad gorna warga a teraz widze ze nawet na policzkach sa. Nie wiem czy to moga byc plamy sloneczne czy watrobowe ale najpredzej watrobowe bo mam duzo innych dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cała prawda
Atena7777 (anetalukas@op.pl) Aha, zapomniałam jeszcze dodać że teraz jestem na etapie leczenia się też srebrem koloidalnym, zamówiłam już generator i sama będę takie srebro produkować. Mój 1,5 roczny synek okazało się że ma rotawirusa, który wywołuje biegunki i również zastosowałam mu to srebro i teraz jest wszystko ok bo jak wiadomo zapper nie sięga do tresci jelit więc prąd nie był w stanie wybić tych wirusów i warto się zapoznać z takim srebrem bo najprosciej mówiąc jest to naturalny antybiotyk bez żadnych skutków ubocznych i zabija wirusy i bakterie w 6 minut więcej na: http://www.vibronika.eu/indexs.html http://www.naturalnamedycyna.pl/index.php?op tion=content&task=view&id=334 ALE WKRĘT!!!!!!!!!!!! NIE TYLKO NIE ZABIJA W 6 MINUT ALE W 3 MIES NIE ZABIŁO U MNIE WIRUSA A CHLAŁEM TEGO NON STOP OBERON TEŻ G.....WYKRYŁ A MIAŁEM 2 SCHORZENIA,TAKŻE PODEJRZEWAM A NAWET JESTM PEWNY ŻE ZAPER I INNE PODOBNE URZĄDZENIA OSZUSTÓW TO JEDEN WIELKI SHIT LOS CIĘ POKARZE ZA NACIĄGANIE ZCHOROWANYCH LUDZI KTÓRZY CHWYTAJĄ SIĘ OSTATNIEJ DESKI RATUNKU TAK TO JUŻ JEST WE WSZECHŚWIECI ZA WSZYSTKO TRZEBA ZAPŁACIĆ A CO ROBISZ KOMUŚ WRÓCI DO CIEBIE ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noble
Srebro naturalnym antybiotykiem - rewelka Ty wiesz co znaczy 'naturalny'??? 'antybiotyk'??? A jak antybiotyk dziala na wirusa?!?!!? Srebro nieszkodliwe !!!! no to poczytaj, malenstwo na rozgrzewke bo bardziej skomplikowanego nie zrozumiesz http://ekoblogia.pl/2008/05/05/stop-nanopartykulom-srebra/, ""bo jak wiadomo zapper nie sięga do tresci jelit"" o cos nowego, niedawno sie upieralas ze dziala na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku, ty się lepiej opanuj a nie bluźnij na innych, może ty chlałeś coś innego i dlatego taki nerwowy jesteś!!!!!!?????? Może jeszcze powiesz, że się zamieniłeś w niebieskiego smerfa ………………bo podobno srebro ma taki skutek uboczny jak się go za dużo chleje………………………. Może byś się tak wziął chłopie porządnie za siebie i przeprowadził jakieś gruntowne oczyszczanie to wtedy mózg też by na tym skorzystał………… A tak poważnie to jestem takim samym zwykłym obywatelem tego świata szukającym różnych rozwiązań w walce z chorobami i nie mam nic wspólnego z jakąkolwiek sprzedażą czegokolwiek, a dzielenie się swoimi spostrzeżeniami i wynikami takich kuracji chyba nie jest przestępstwem, ani nabieraniem nikogokolwiek na złudne marzenia o uzdrowieniu, ja mam dobre doświadczenia ze srebrem i zapperem i to jest moje zdanie inni zrobią jak będą uważali, do tego służą fora, żeby ludzie dzielili się swoimi doświadczeniami. ………………..a może ty jakiś koncern farmaceutyczny reprezentujesz!? Ty to jesteś szybki, już nawet pod dwoma postaciami występujesz, a kiedy objawi się trzecie twoje wcielenie………………. A skoro taki mądry jesteś i wiesz, że na wirusy nie łyka się antybiotyków to po co srebra tyle chlałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopie jak byś myślał takimi kategoriami, że srebro ci tak zaszkodzi to chyba musiałbyś przestać jeść, pić i oddychać bo dzięki tym rzeczą ludzie najbardziej chorują na raki i inne poważne choroby. Nie zastanawiałeś się ile metali ciężkich codziennie wdychasz, ile konserwantów rakotwórczych zjadasz i pijesz i co przeciętny człowiek ma zrobić wiedząc o tym, może powinien wieść życie Amisza z dala od cywilizacji i produkując sobie sam wszystko do jedzenia to wtedy nie będzie myślał o takich rzeczach jak srebro, czy zappery. Wiele produktów “bio” zamiast cukru zawiera sztuczny słodzik, w więszości Aspartam poczytaj: http://www.igya.pl/dodatki_do_zywnosci/aspartam_szczury_od_niego_zdechly_my_go_jemy_i_pijemy.html oraz http://www.igya.pl/dodatki_do_zywnosci/film_rakotworczy_aspartam.html którego szczury pozdychały, Coca-Cola powiedziała, że jak nie będzie oficjalnych dowodów to nie wycofają aspartamu, a jak oglądam reklamę Coca-Coli że konserwantów w ich napojach nie ma, nie było i nigdy nie będzie to normalnie mi się nóż w kieszeni otwiera. Trują nas z każdej strony, a ty się przyczepiłeś jakby srebro było najniebezpieczniejszym metalem. A co z rtęcią, która jest najbardziej niebezpieczna zaraz po plutonie, którą aplikuje się naszym bezbronnym dzieciom w szczepionkach? Może jak jesteś taki bojowy to zrobisz wojnę tym koncernom bo to one nas powoli zabijają………………….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze srebro dziala bakteriobojczo to juz nawet starozytni wiedzieli , a dlaczego kiedys bogaci pili i jedli ze srebrnych naczyn , bynajmniej nie dla ozdoby. To ze antybiotyki nie dzialaja na wirusy to powszechnie wiadomo i jest tez opisane przez dr.Clark w ksiazce \"kuracja zycia\" jak rowniez to ze Zapper nie dociera we wszystkie miejsca naszego organizmu ( w tym do jelit) Nie ma zlotego srodka na wszystko ale stosujac sie do jej porad ktore jak sama opisuje zsiegnela w duzej mierze od zielarzy mozna sobie bardzo pomoc. I takie naskakiwanie na kogos po \"WYCHLANIU \" ogromnej ilosci srebra swiadczy chyba tylko o czyjejs glupocie. Szkoda tylko ze jest tak malo osob jak Atena 7777 ktora poszukujac metod nowych chce sie tym dzielic z innymi. Pozdrawiam wszystkie smerfy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×