Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość morswin50
Witam , niezaglądałamna stronę bo robilam przetwory (wiśnie pożeczki pożeczkoagrest) oczyszczanie robie też 18-ego. Kombuchy jeszcze niemam ma być za 10 dni.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nec
Morswin, spróbuj łyżeczką swojej kombuchy, bo moja jest już po 5-6 dniach dobra, później robi się bardzo kwaśna :) ja już 3 miot kombuchy wypijam :) Zazdroszczę przetworów, bardzo lubię ale leń ze mnie, poza tym w moim ogrodzie rosną tylko iglaki i trawa. Oczyszczamy sie razem, ja też 18. 07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
A co ma wspólnego pełnia do oczyszczania?Dziękuję Nec za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morswin50
Nec ja tej kombuchy jeszcze nie mam w domu .Jak będe miała to będę się Ciebie wszystko pytać bo ja zielona jestem ,ha ha.Cieszę się że będziemy się oczysaczać razem to zn aczy 18-teg,przetwory robię bo niemam co zrobić z owocami, a pozatym bardzo lubimy konfitury i te inne.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morswin50
Acha, Nec co to jest MIOT (3 miot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morswin50
Wiem 3 pokolenie ,trzeci miot (od kotów),czy może nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nec
Morswin, tak, dokładnie to autor miał na myśli :D:D:D wiesz, że mam koty w domu, to mi odbija :D Ale dzisiaj upał :P a ja muszę imprezę urodzinową przygotować, może ma ktoś jakiś przepis na szybką sałatkę do grilowanego mięsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morswin50
porwana sałata lodowa, kukurydza,papryka czerwona pokrojona w paski,cebula czerwona pokrojona w piórka,wymieszać włożyć do szklanej misy , można posypać krewetkami(większymi) sos:3łyżki oliwy,3 ząbki czosnku , 1 łyżka musztardy delikatesowej,1 ,łyżka miodu, 5 łyżek jogurtu ,sól pieprz, wymieszać(nie mieszaj z sałatą ,każdy polewa sobie sałatę na swojej tacce,to moja ulubiona sałata i sos .SMACZNEGO i udanego grila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nec
Morswin, dzięki :) mam wszystko oprócz krewetek i zwykłą sałatę, zamiast tych krewetek mogę posypać fetą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morswin50
niewiem jak to się będzie miało do sosu,ale może być wersja bez krewetek też będzie pycha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nec
zrobiłam bez krewetek, fetę wykorzystałam do greckiej sałaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noni
Witajcie też czekam do pełni czyli nastepne oczyszczanie 18 - go :) Co do wody utlenionej to jestem w trakcie , dziś 6- ty dzień czyli 6 kropelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noni
6 x 3 oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morswin50
Witam Wszystkich którzy się dzisiaj oczyszczają ,a szczególnie Nec,nie wchodziłam na forum z braku czasu (przetwórstwo owocowe,) mąż je obiad ,a ja przy komputerze żebym niedostała ślinotoku.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morswin50
Jestem po drugiej soli i jestem trochę głodna jeszcze dwie godziny i wypić miksturę i do rana, mam nadzieję że noc prześpię . Halo jest tam jakiś OCZYSZCZACZ ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nec
Morsin jestem, dopiero co weszłam do domu, pierwszą dawkę soli wypiłam o 9, muszę wytrzymać do pierwszej w nocy, mam nadzieję, że nie zasnę. Teraz to najchętniej bym sie kawy napiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morswin50
Nec trzymam kciuki ,WYTRZYMAJ i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morswin50
Ta gorzka sól i ta mikstura oliwkowosokowa jest coraz bardziej nie do przełknięcia targało mną jak ją piłam,ale już po wszystkim ,kamyki zchodzą ,ale mało .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morswin50
Nec chyba doczekałaś do tej 1 w nocy,bo byłabyś już na nogach i na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nec
doczekałam :D oczyszczanko zrobione, efekty wydają się być takie same jak bez pełni księżycowej ;) Jak tam inne babeczki? Noni napisz czy robiłaś czyszczenie i jak tam efekty? Morswin co do smaku tej mikstury, to wyczaiłam, że lepiej zrobić ją tak-10-15 minut przed wypiciem, wtedy grejfrut lepiej zabija smak oliwy, ale ogólnie sie z toba zgadzam, coraz trudniej jest to wepchać do żołądka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nec
przyszło mi do głowy, że pewnie przez to późne wypicie mikstury moje oczyszczanie nie wyszło tak jak to sobie wyobrażałam, w końcu minęła połowa nocy przy pełni księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morswin50
Nec to napewno nia wina tego że się oczyszczałaś o tej porze, u mnie też nie było rewelacji,ale cieszę się że to już za mną. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noni
Hej Niestety nie udało mi się teraz oczyścić wątroby z powodu zaczętej kuracji "odrobaczania" Venacodisem. Myslę że będę się oczyszczać w połowie tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morswin50
Witam, Noni naczym polega to odrobaczenie ,które Ty,stosujesz? Mogłabyś napisać coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie przeczyściło
a mnie przeczyściło i nic więcej ,żadnych kamieni. Tak mnie czysciło że nawet dzis rano miałam solidne parcie. Do tego mm dziś kiepski humor, nie chce mi się życ. kiepsko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noni
Hej Moje "odrobaczanie" ma charakter czysto profilaktyczny, dlatego prowadzony jest na ziołowym syropie Vernicadis . Czekamy na wyniki i zobaczymy co alej będziemy robić. Pierwszy etap odrobaczania zakończony dlatego dziś wykonam oczyszczanie wątroby metodą Clark, może coś się ruszy. Nie używam zappera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waderka
Witam wszystkich.jestem tu nowa, jednak czytam Was już kilka tygodni. Robiłam oczyszczanie wątroby metodą Małachowa . Bardzo podobna metoda tylko zamiast soli pije się sok z buraków i jabłek. dalsza kuracja podobna jak u Huldy .Dodatkowo po obiedzie nagrzewa się okolice wątroby termoforem lub kocem elektrycznym. No i oliwę i sok cytrynowy pije się ciepłe. Rezultat był taki że kamienie sypały się jak lawina. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noni
A u mnie spokój,spokój , spokój !!!! Może jeszcze coś się zacznie zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×