Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Na innym forum przeczytalam tak: \" Do tych leszczy którzy myślą, że te kamienie to oliwa: Ja nie stosuje oczyszczania z oliwą, biorę tylko ocet jablkowy na rozpuszczenie i sol gorzka na wywalenie, czyli co sol gorzka tez sie miesza w jelitach i sie formuja kamienie identyczne do tych po oliwie? A uczucie po wywaleniu chocby najdrobniejszej ilosci jest zaj**iste pozdro dla tych madrzejszych \" te kamienie sa dlatego miekkie bo jest to czysty choresterol, a po drugie, takich kamieni nie widac na zadnym USG, widac tylko te juz zwapnione. Te kamienie to inaczej zlogi, wyobraz sobie gdyby te wszystkie kamienie byly zwapnione, to ludzie nie wytrzymaliby z bolu bo podraznialyby one te przewody zolciowe, a takie miekkie zlogi powiekszajac sie powiekszaja takze przewody zolciowe bo te przewody rosciagaja sie wtedy do rozmiarow kamienii. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwszym
dzieki Atena - tak, czytalam wczesniej ten wpis co zacytowalas i w ogole duzo, duzo o oczyszczaniu zanim sie go podjelam. Jednak przeczytalam tez: http://curezone.com/forums/fm.asp?i=413022#i Cytat pochodzi z tego watku: http://forumt.thc.com.pl/2_36784_0.html niestety, jako niedowiarkowi zarowno medycyny niekonwencjonalnej ale jeszcze bardziej konewencjonalnej zrobilo mi sie smutno, bo co mi pomoze i wyleczy...? Jezeli to sprawka zolci (czy oliwy) to nie dziwi mnie ze kazde kolejne oczyszczanie przebiega z pozytywnym rezultatem, i piate i dziesiate i tak w nieskonczonosc...:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwszym
powiem tak: nie szukam wiecej w necie i nie szperam za dwa tygodnie robie powtorke jak mi nie pomoze to i tak mi sie nic nie stanie, w koncu to tylko olej i grejfrut jak mi pomoze (oby) bede szczesliwa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukawka
Tak sobie pomyslalam ze skoro oliwa i sok z grejfruta czy cytryny powoduja masywna produkcje zolcki to musi ona splynac przewodami do woreczka a potem zostaje z niego wytloczona do jelit , wiec jesli istniejace kamienie zostana przy okazji wyplukane i wydalone to przeciez wlasnie o to chodzi , logicznie biorac pod uwage ich lekkosc to poplyna jak jak sie patrzy. Jesli jednak zwapnione kamienie sa ciezsze od zolci to istnieje szansa ze opadna na dno woreczka i tam pozostana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yen1
Mam pytanie czy w czasie kuracji ból głowy i wysypka na całym ciele to rzeczy normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębolandia
witam!mam 23 lata od 2 tygodni boli mnie w lewym boku pod żebrami z przodu przy głębszym oddechu ból sie nasila. bylam u 3 lekarzy stwierdzili ze to nerki jednak badania moczu ogólne morologia kreatynina i mocznik wykazały ze to nie nerki. 3 dni temu zgłosiłam sie na Izbe Przyjęc zrobiono mi USG jamy brzusznej wynik okazał sie wporządku wątroba trzustka w normie brak płynów w jamie brzusznej śledziona nerki ok. podano mi pelargine dożylnie aby"puścił mnie ból" który ciągle ogarniał mój lewy bok... pobrano mi krew na badanie amylazy-enzymu trzustkowego,ALAT ASPAT Bilirubina Ok jednak Amylaza znacznie podwyższona norma jest 100-115 , ja mialam 180 jednak badanie było wykonywane wieczorem takze nie wiem czy to dało miarodajny wynik.jestem na diecie przynajmniej staram sie jest cięzko bo waze 49 kg a do tego taka głodówka to mnie dodatkowo pozbędzie Kg :( biore tabletki anty.yasminelle ale jutro ostatnia tabletka i rzucam to gówno bo chyba przez nie dołozyła mi sie ta przykra sytuacja z trzustką.nie ukrywam ze lubie dobrze zjesc i nie oszczędzalam sie w smazonych pieczonych rzeczach typu pizza kebab czekolada kawa mocna itd itd.. teraz cięzko mi bo nie wiem czy moja trzustka odnowi sie mimo diety.....znacie linki z dobrymi przepisami na taką diete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona11111
oczyszczalam watrobe okolo 20 razy zdecydowalam sie na nia z powodu problemow ze skora po kazdym oczyszczaniu bylo coraz lepiej przy okolo 15stym wydalilam tylko pare kamykow i wygladalo to na ostatnie oczyszczenie poprawa byla zdecydowana wdedy bylo bardzo dobrze moglam wyjsc bez makijazu poprawila sie przemiana materii ale trwalo to okolo miesiaca wtedy poczulam lekki bol po prawej stronie pod zebrami nie bylo to dla mnie obce moglo oznaczac przesuniecie sie kamieni w kanalikach po tym nastapilo pogorszenie wygladu mojej cery i znowu zabralalam sie za oczyszczanie watroby okolo 5 razy w przerwie 2 tygodniowej ale wyglad mojej skory pogarszal sie tak samo przemiana materii stolce przybraly kolor jasno zolty nigdy przedtem takie nie byly swiadczy to o tym ze nie ma wystarczajaco zolci nie wiem dlaczego tak sie dzieje tlumacze to sobie ze moze jakis kamyk zatkal przewod uniemozliwiajac swobodny przeplyw zolci wyobrazam sobie ze mam prawie czysta watrobe przy tak wielokrotnym oczyszczaniu i ze kanaliki sa zwezone do swoich naturalnych rozmiarow piszac to jestem w trakcie nastepnego oczyszczania wychodza tylko pojedyncze kamyki za pare dni bede wiedziala czy wszystko jest w porzadku na razie bardzo sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to
że przesadziłaś z tym oczyszczaniem :( w jakich odstępach czasu je robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 razy ???? matko i corko !!!! Ja wciaz sie zastanawiam i obawiam dokonania tekiego zabiegu z oliwa , boje sie ze kamien utknie mi w przewodzie. 29 wrzesnia jade na konsultacje do profesora gastroenterologii tu w belgii , chce go spytac o bezinwazyjne rozkruszanie i wysysanie kamieni przez gastroskop. Lyka sie sonde z kamerka na koncu ktorej umieszczony jest ssak i i wysysaja ci cale blotko wraz z kamieniami a dopiero potem chce zrobic oczyszczanie nerek i watroby. Trzeba tez zmienic niestety nawyki zywieniowe inaczej za jakis czas powstana nowe kamyki. Tu jest to bardzo przystepnie opisane : http://www.narutowicz.krakow.pl/dieta_w_kamicy_zolciowej.doc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona 11111
robilam tyle razy bo taka byla potrzeba kamienie wciaz wychodzily robilam w conajmniej 2 tyg odstepach jak wspomnialam po tym miesiacu przerwy gdzie nastapilo pogorszenie i wzielam sie za oczyszcanie to znowu bylo tych kamieni sporo to tak jakby zeszly z jakiejs tam czesci watroby bo watpie zeby w tak krotkim czasie powstaly nowe i to dosc spore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to
lepiej zrób sobie przynajmniej pół roczną przerwę, daj wątrobie samej popracować ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona 11111
dzieki za wsparcie mysle ze wszystko powinno byc w porzadku bo jak pisalam jestem w trakcie nastepnego oczyszczania i wychodza nie kamienie ale kawalki moze to byc cholesterol pozlepiany z drobnymi kamyczkami ale nie zociowymi i jest to lepiace i spore i to moglo zatykac kanaliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przez całe życie byłam zdrowa
ja polecam zdrowa zielona żywność młody jęczmień i chlorella sami sie przkonajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez cale zycie bylas zdrowa ? a ile lat juz zyjesz ? Wiadomo ze zdrowe odzywianie to podstawa ale my tu niestety popelnilismy pewnie wiele bledow glownie zywnosciowych i teraz szukamy najlepszego wyjscia z tej sytuacji . Podaj moze przyklad twojego dziennego jadlospisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przez całe życie byłam zdrowa
prowadze aktywny tryb i nie zawsze mam czas wybierać to co zdrowe nie jem nabiału bo zaśluzowuje organizm oczywiście smażonego no i ciękostrawnych potraw to wiadome ale oprócz tego jem zieloną żywność tj młody jęczmien i chlorella oczyszczaja organizm i przywracają rownowage no i 100 5 natura najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przez całe życie byłam zdrowa
zielona zywność odbudowuje komórki może to zabrzmieć jak reklama ale produkty sa w 100 % naturalne i ja sie tym żywie i bardzo sobie chwale i cała moja rodzina też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przez całe życie byłam zdrowa
produkty wchodza dopiero na rynek do nas ale w usa juz dawno sa stosowane te produkty z usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przez całe życie byłam zdrowa
musze leciec ale polecam maja wszystkie jakości i td noi przedewszystkim są zdrowe a nie są to lekarstwa i mają kilka razy więcej witamin i minerałow niz warzywa i nie zakwaszaja organizmu no i są enzymatyczne Pozdrawiam proponuje poszperać w internecie jest sporo materiałow na ten temat i uważac na sprzdającyh Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowa reklamiara
Ile jeszcze topikow odwiedzisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przez całe życie byłam zdrowa
wszystkie bo jest produkt wart kazdej uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Przez cale zycie bylam zdrowa - czy to jakis zart czy celowo piszesz tak zeby nikt nic nie zrozumial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx1
jeśli ktoś chce się więcej dowiedziec odpowiem na wszystkie pytania odnośnie zielonej żywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli znacie angielski to ten film wszystko wyjasnia. Nasuwa sie jedynie pytanie ilu oszustow znowu sie na tym dorabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Dy
>>kukawka Ang. znam ale o jaki film ci chodzi? Dasz link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ilony11111
Ilona - napisz co dalej. Bardzo jestem ciekawa Twoich wrazen, bo masz b. duze doswiadczenie w oczyszczaniu. Szczerze mowiac az sie wierzyc nie chce ze po 20 oczyszczaniach wciaz schodza Ci kamienie. Jakby w takim tempie tworzyly sie wciaz na nowo to bez oczyszczania ( a przeciez malo kto to robi) miejsca by na nie zabraklo. Wciaz chodzi mi po glowie ze to produkty powstajace z zolci, oliwy i resztek pokarmu pod wplywem tak duzej ilosci oliwy i soli gorzkiej. Zeby nie bylo ze tylko poddaje w watpliwosc kuracje - ja sie oczyszczalam wczoraj drugi raz, kamienie schodzily ale jednak to wszystko jest dla mnie malo wiarygodne i nie wiem czy ma jakikolwiek sens. Ilona, moze napisz czy zawsze podczas tych 20 zabiegow kamienie wygladaly tak samo, w takiej samej ilosci, jakie bylo samoopoczucie itp. Ja przechodze to bezproblemowo, jedynym utrudnieniem jest biegunka nastepnego dnia trwajaca az do wieczora, to sprawia ze musze pozostac w domu, bo nie ma mowy o zadnym zmeczeniu czy oslabieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona11111
od okresu dojrzewania zaczely sie u mnie problemy z cera tzw tradzik po okolo kilkunastu latach przezylam bardzo silny stres po ktorym stan mojej skory bardzo mocno pogorszyl sie(pryszcze rozszezone pory bordowy odcien skory zmienione rysy twarzy) i zaczela sie wedrowka po lekarzach niestety bez skutku do oczyszczania watroby podeszlam z kolejna mocna wiara w trakcie pierwszych oczyszczen zauwazylam nieznaczna poprawe dlatego doszlam do 15 stu po ktorych moja skora wygladala bardzo dobrze pierwszy raz odkad pamietam bez lekarstw tak dlugi okres rowniez poprawila sie przemiana materii (u mnie zla przemiana materii byla przyczyna tradziku) trwalo to miesiac i dlatego jestem w trakcie nastepnych oczyszczen i znowu poprawa pisze to zeby przedstawic co jest moim miernikiem w oczyszczaniu watroby i co bylo moim celem ktory jak sadze osiagnelam napewno z calym przekonaniem bede mogla to stwierdzic jak zakoncze kuracje i zdrowa skora zagosci na troche dluzej niz miesiac oczyszczania watroby roznily sie od siebie zrodla podaja ze najgorsze jest pierwsze organizm traci duzo sil ja paskudnie czulam sie po drugim albo trzecim w trakcie jednego z oczyszczen pojawily sie tylko same drobne kamyczki o reguralnych ksztaltach prawie za kazdym razem wygladalo to inaczej te najwieksze i w wiekszych ilosciach zaczely pojawiac sie pod koniec ostatnich oczyszczen ilosci tez znacznie roznily sie od siebie czasami bylo ich tak malo ze nastepne oczyszczanie bylo po troche dluzszym okresie w przerwach miedzy oczyszczeniami zdazalo sie ze czulam lekki chwilowy bol pod zebrami po prawej stronie kamienie przesuwaja sie te co zostaly wydalone robia miejsce dla wyzej polozonych to 15 oczyszczanie wyszlo tylko pare kamyczkow to tyle moje doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ilony11111
dzieki Ilona za opis Twoich doswiadczen. Przyznam ze mnie do oczyszczania watroby tez sklonily problemy skorne, ale nie tradzik. Po pierwszym bez zmian, teraz jestem swiezo po drugim, zobaczymy co dalej. Masz racje, ze do Ciebie o wiarygodnosci calego zabiegu przemawia poprawa stanu zdrowia (skory), ja dopoki tego nie doswiadcze wciaz bede myslala ze to nie kamyczki:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeży
mam pytanie a gdzie można kupić w Polsce ten lek Ornithin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×