Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Macaza, papaja303 Dzięki za cenne informacje. Nie zamierzam się poddawać!!! :) sylwia_jw Ja nie zajadam się jajkami, ale mam to szczęście że teść hoduje kury i jajka są swojskie. ja mam ten zapper i jestem zadowolona http://allegro.pl/zapper-clark-rife-beck-srebro-koloidalne-audio-i2984402378.html Czytałam trochę o EMach i zastanawiam się nad ich piciem, Papaja czy efekty są naprawdę takie niesamowite???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja303 poszukałam jala neti, płukanie nosa. Zrobiłam i ODDYCHAM !!! Składam serdeczne dzięki za poradę!! Normalnie z Waszą pomocą i swoim zapałem niedługo będę zdrów jak ryba, daleka od stosowania jakichkolwiek leków!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkka
Czy może ktoś posiada instrukcję obsługi urzadzenia ZAPPER CLARK/BECK R-9S z FUNKCJĄ scan f-warmed. Nieuczciwy sprzedawca mi jej nie przysłal ( i znikł z allegro ) co uniemożliwia mi zastosowanie zeppera, a jest mi to bardzo potrzebne. Bardzo proszę o pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikoś, w tych czasach, kiedy nie możemy uniknąć polepszaczy wszelkiej maści, konserwantów, antybiotyków....uważam,że picie probiotyku na CO DZIEŃ jest koniecznością. Ja tak robię. Kiedy tylko mogę robię sobie tonik z EM-Probiotyku i wody, skóra jest cudownie napięta i odżywiona. Kupiłam też pastę do zębów, która leczy nawet hemoroidy(czytałam w literaturze o emach), ale ja nie mam jak tego sprawdzić, bo takowych nie posiadam, więc tylko stosuję do buzi, fajnie czyści.Trawienie się polepszyło cudnie, cudnie, ale też trzeba troszkę cierpliwości. Pierwsze dni stosowania mogą coś tam robić w brzuchu, burczenie....tak pisze...ja nic nie zauważyłam u siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papaja 303
oj tam, oj tam, mylisz die Papajo; przy włsciwym sposobie zywienia - NIE MA POTZREBY SUPLEMENTACJI - ŻADNEJ. Nawet w TYCH czasach mozna zywic się właściwie. Logiczną, nie pokuszę sie o stwierdzenie jedyną- dietą jest jednak niskoweglowodanowa z wyłączeniem zbóż(GLUTENU), zwiekszona iloscia tłuszczu (no cos musi wejśc w miejsce węglowodanów) i ostrożnym stosowaniem produków z grupy mlecznych. zdrowy człowiek je wszystko:) z...umiarem. wszelkie suplementacje to coś na kształt protezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papaja 303
sorry, mylisz SIę:) miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pani Doktor, tak.....ostrzegała mnie pani przed glutenem, że on jest niby główną przyczyną moich dolegliwości. A okazało się,że nie. Jadam teraz wszystko, popijam EM-em i jest ok. Jak nigdy. Mnie zgubił cukier i antybiotyki. Niech się Pani zastanowi lepiej, skąd się biorą wszelakie alergie pokarmowe, o których czytam w pani książkach. Jak to się dzieje,że raptem szwankuje w nas układ immunologiczny? Kiedyś nie było diet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Papaji:)
nie jestem pania doktor:), jestem zwykłym człowiekiem...też szukającym własciwego sposobu żywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja gluten najlepiej (mam na myśli codzienny wysiłek fizyczny m.in. 40 min z rozsodnymi przerwami ) jest wytrancany z wątroby podczasz wysiłku czyli lepiej zastapić pieczywo i inne używki plywaniem, rowerem, bieganiem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie jesteś Panią Doktor, to sorki;), jakoś tak podobnie piszecie;) Pływak, poszukaj mi lepiej cośsik na candidę albinacs, bo to ona widać onegdaj zagościła w moich trzewiach. dziś nawet pączusia nielzia, buuu Tylko nie głodówka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Papaji:)
dzięki, dla mnie to komplement Życzę żeby dobre efekty choćby z eemami utzrymywałsię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja żadna głodówka lepiej osiągnąć twój cel codziennie dając sobie w "kość"(już pisałem pływaj, biegaj.. ) tylko pod jednym warunkiem konsekwentny wysiłek fizyczny.. oczywiscie twoje mieśnie, ścięgna (i to wszystko co je otacza) nie jest przygotowane na zmiane codziennych nawyków pewnie (niewiem ile masz lat i jaki zdrowotny (nie zdrowy) styl życia prowadzisz) znajdziesz wiele demotywatorów pamietaj najpierw dostosuje się wydolność (nie mam na myśli serc) a dalej mieśnie (i okolce) min 12 miesięcy treningu dla swojego ciała aby wyznaczyć sobie kolejny cel... a ten grzyb nie podda sie procesowi wysilkowemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja MA ŁA KOREKTA żadna głodówka lepiej osiągnąć twój cel codziennie dając sobie w "kość"(już pisałem pływaj, biegaj.. ) tylko pod jednym warunkiem konsekwentny wysiłek fizyczny.. oczywiscie twoje mieśnie, ścięgna (i to wszystko co je otacza) nie jest przygotowane na zmiane codziennych nawyków pewnie (niewiem ile masz lat i jaki zdrowotny (nie zdrowy) styl życia prowadzisz) znajdziesz wiele demotywatorów pamietaj najpierw dostosuje się wydolność (mam na myśli serce i cały układ krążenia) a dalej mieśnie (i okolce) min 12 miesięcy treningu dla swojego ciała aby wyznaczyć sobie kolejny cel... a ten grzyb podda sie procesowi wysilkowemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żeszsz! eh...papieroski to moja chwila szczęścia;) A tak w ogóle, to ty jesteś ten Pływak prawdziwy czy fałszywy? Bo już się pogubiłam. Piszesz jak Kulturysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja jaki kulturyta widzisz ty byś chciała mieć "pączka " i zjeść pączka sama decyduj przy grzybie nie da się selektywnie potchodzić do swojego zdrowia, z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..Papaja, plywak jest tylko jeden ;) Nie zwracaj uwagi na ataki klonow. Co niektórym niezle zaczyna buzowac. Żywią sie jak modelki, a ćwiczą kulturystyke :D Na efekty dlugo nie trzeba czekac. Brak miesa w diecie powoduje niedobor witaminy B12. Objawy: - upośledzenie koncentracji i luki w pamieci, - drętwienie konczyn, - drażliwosc, - zespoły urojeniowe i zaburzenia świadomosci - depresja wraz z myslami samobójczymi W skrocie: Niedobor witamin B12 powoduje powolne obumarcie mozgu. To dla tych, którzy twierdza, ze mozg się żywi wylacznie węglowodanami. Kwaśniewski juz połwieku temu pisal, ze zle zywienie powoduje patologiczną czynnosc mozgu, co powoduje, ze widzą oni otaczającą rzeczywistosc w sposob dokładnie odwrotny od prawdy. Jak widac, przykladow daleko nie trzeba szukac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pływak miłosć własna, egocentryzm ....baaa... ale jednego nie pojmuje dlaczego... zwolennik (cięzko pracujący na swój autorytet) DIETY optymalnej emocjonalnie reaguje na wszelkie typu uwagi... (atakujesz swojego0" zioma") ja nie mam z tym problemu na diecie optymalnej czuję się dobrze i jestem wstanie podać wiele argumentów dla czego tak jest.... twój zasób negatywnych emocji we wpisach nie pasauje do "OPTYMALNYCH ludków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja303 zdecydowałam się kupić em ale jest tego tyle że nie wiem co wybrać, daj mi linka lub nazwę tego, który Ty pijesz. Ceramika em i mydło też wydają się ciekawym rozwiązaniem. pozdrawiam Życzę wszystkim miłego weekendu ps. po wczorajszych pączkach cukry i drożdże zawładnęły moim ciałem - no cóż... Moje zmagania z chorobą nie poszły na marne, musiałam przestać palić (co uwielbiałam) ale po raz pierwszy nie dawałam rady palić. Gdyby ból trwał krócej (jak na zwykłe przeziębienie przystało) to papierosy wróciłyby, ale po 2 m-cach chorowania nie czuję ciągoty!!! Chociaż wiem że wystarczy jeden impuls... palaczem się jest forever:) Przymierzam się do rozpoczęcia jakiejś aktywności fizycznej, ale ciężko mi to idzie. Do tego jestem ciągle zmęczona i nie ma wytrzymałości nic a nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję ten: http://allegro.pl/em-probiotyk-litrowe-konie-i-inne-zwierzeta-i2996631972.html Są tam również rurki ceramiczne i mydło. W swojej miejscowości albo w pobliżu pewnie można to kupić taniej, bo bez przesyłki. Widzę,że pojawił się jakiś nowy preparat em z ziołami, ,,Doktor EM" się nazywa, ale tego nie sprawdzałam na sobie. EM-y nie zlikwidują candidy, ale z pewnością unieszkodliwią w większej części toksyny z niej, tak to rozumuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja303 Dzięki za pomoc. Powiedz mi jeszcze skąd mam wiedzieć czy mam candidie. Mój M. który zaraził mnie chęcią poszukiwania sposobów na zdrowe życie bez lekarzy, owego czasu jeździł 200 km do lekarza, bo miał ogromne problemy alergiczne. Szukał rozwiązań u zwykłych lekarzy, ale żadne leki nie pomogły. Dopiero naturalnie zaczął się leczyć i właśnie lekarz stwierdził u niego candidie poprzez testy. Dziś jest niebo a ziemia, wszystko dzięki moim staraniom, m.in. terapia p.pasożytnicza, zapper. A ja zawsze byłam okazem zdrowia, a teraz totalnie podupadło wszystko. Kiedyś lekarz powiedział mi że mam energię jak 80 letnia babcia!!! ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_jw
hej dziewczyny i chłopaki, pomagajcie sobie a nie negujcie itp. Ja przeszłam wiele diet dla mojej mamy, która odkąd pamiętam była chora na wszystko. Prawie zawsze leżała jak nie w domu to po szpitalach i klinikach. Od tego oczywiście zaczęła się również depresja. Na początku (nie specjalnie) na świat przyszła moja druga córeczka. Chciałam wrócić do pracy i poprosiłam o pomoc mamę. Chora ale zawsze kochająca powiedziała że spróbuje. I to był początek. Isia stała się lekarstwem na depresję. Następnie usłyszałam o diecie optymalnej i jak pomaga. Mama za żadne skarby nie słuchała, więc przeszłam na dietę razem z nią. Ja schudłam nie do poznania a ona pozbyła się 6 tabletek na cukrzycę, serce zaczęło lepiej pracować. Jak po roku zobaczył ją lekarz w klinice na badaniach kontrolnych zdziwił się i powiedział, że myślał że mama już nie żyje. A mama trzyma się nie źle. Dalej jest na diecie ale mnie radykalnej tzn. miarka na oko. Później zaczął chorować mój mąż: niedoczynność tarczycy, kręgosłup. Na rezonansie wyszło że to przepukliny i tylko operacja - nikt nie dał potwierdzenia że nie skończy na wózku. Sami zaczęliśmy szukać i co? ... Zrobiliśmy znów rezonans - oprócz dawnych przepuklin powoli zaczynał znikać krąg. Candida. Lekarz, którego prace nad tym darmozjadem znaleźliśmy w internecie, po badaniach stwierdził ze to jest to. Zrezygnowaliśmy z leczenia operacyjnego. Zaczęliśmy dietę: http://www.candida.peet.pl/index5.php i mimo tego że nie wierzyłam i ciągle walczyłam z mężem żeby nie podjadał, udało mi się przetrzymać go na tej diecie przez 4 miesiące. W tej chwili mija rok. Przez ten rok mąż nie był na zwolnieniu ani jednym. Może normalnie funkcjonować. Przygotowujemy się do powtórki diety. Ja natomiast trafiłam na forum po tym jak stwierdzono u mnie kamienie. Pani doktor stwierdziła że na to jest tylko jedno leczenie - operacja. A ja znów na odwrót - znalazłam oczyszczanie. Więc je sobie trochę wypłuczę. Za mną 4 czyszczenia. Jutro robię piąte. Szukajcie rożnych sposobów, ale przy tym pamiętajcie aby każdego dnia dziękować za poprzedni i po prostu cieszyć się tym co mamy, bo modna w dzisiejszych czasach depresja czyha za rogiem. Pozdrawiam i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_jw
Hej. To znów ja. Mam pytanko dot lewatywy robię ja po raz pierwszy z rumianku. Czy mogą wystąpić skurcze jelita podobne jak przy biegunce . Bo może coś źle robię:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia nie znam sie bo u mnie przy biegunce nie ma skurczow ale to znak ze sie oczyszca skurcze ruch robaczkowy.Chyba,ze cie boli. Ja ostatnio od wczoraj przerwalam 100%surowego ze wzgl finansowych,oprozniam zawartosc szafek z kaszami,a dzis to nawet ze slodyczami i powiem tak.Dawno juz zapomnialam,jak zle sie czulam przed tymi wszystkimi staraniami ze kolano pobolewalo na maxa,ze biodro ze spac przez to nie moglam.Teraz dzis kolano boli.I wiem ze to przez brak.swirzego powietrza ruchu i to co zjadlam.A jak zastosowalam masaz nog uryna kilka dni wczesniej to po jakims czasie moze 20 min mialam tyle energii.Niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikos jestesmy w podobnym wieku,a ja tez sie czulam przed tym wszystkim jak babcia. Ale zrozumialam ze to.jest wynik zatoksycznienia org.Teraz spokoj,po pierwszym oczyszcaniu watroby od glodowki mialam troszke zanieczyszcone jelitko,a od lewek z kawy jeszcze gozej sie czulam,no i niepokoj,to ogolnie zauwazylam wielkie.zmiany po glodowce.Juz.org.powraca do spokoju,ale te uwolnione toksyny z watroby pewnie tez sie wchlaniaja powtornie w org. Najlepszy jest chyba sport.A ja nic ostatnio nie robie.Nie cwicze.Chodze bo musze. Wiem,ze te wszystkie choroby.to znak,ze org widzi szanse na leczenie i zaczyna usuwac zbedne produkty.Nawet na koty przenioslam ta filozofie.Wychowalam juz ok 30 kotow,i sie sprawdza.Na poczatku stosowalam lek na ropiejace oko,ale bylo gorzej po jakims czasie. Po urodzeniu kotkow ropieje czyli org sie czysci genetycznie.Lepiej nie zaklocac ale czyscic rumiankiem.U kotkow ktore regularnie oczyszcz.jak byly male to nie pojawia sie problem w pozniejszym wieku.Te ktore nie przechodzily ropienia w mlodym wieku maja pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam ttlko podzielic sie doswiadczeniem wczoraj pisalam jak zgrzeszylam jedzac ciastka z czekolada.No wiec tej nocy ten bol kolana byl tak ostry ze nie moglam wogole jej ruszyc.teraz tez.i wybudzal mnie co chwile.Nie moge go wogole nawet troszke zgiac. to tyle.Sprobuje pochodzic i juz nigdy nie odejde od surowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam tylko dodać,że zrobiłam okłady urynowe na kolano wczoraj i znikł ból na kilka godzin,tego się nie spodziewałam.Cały zakres ruchomości powrócił.Wieczorem ból się znowu.zaczynał pojawiać.Na noc okład z uryny z nagrzewaniem.Rano mogłam normalnie chodzić,choć troszkę pobolewa jak mocno.zegnę ale nie podczas chodzenia.Zrobiłam też lewatywę urynową i przeczyściło dobrze jelitko.Od oczyszczania wątroby mam je troszkę zanieczyszczone. Zastanawia mnie zatrucie rtęcią z plomb-bóle głowy,podczas oczyszcania kręcenie się w głowie,płyn w zatokach a raczej spływający śluz.Nadal m się to oczyszcza spływa.Potrafię już to wyłapać i oczyszcać.Pewnie to przez zatrucie rtęcią i ołowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja dzieki.za info o jala neti .W prawdzie i mi się bardzo przyda,przyśpieszę oczyszczanie.Mam pytanie.Stosowałaś je a jak tak to czego używałaś? Ja kiedyś oczyszczałam zatoki.wg Tombaka i mam jeszcze mała buteleczkę do karmienia dziecka z duża dziurą do wlewania płynu.do.nosa,myślisz że za mała, czy ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia6 ja też skorzystałam z płukania nosa, jedną dziurkę płukam 0,5 litra wody z płaską łyżeczką wody morskiej. Używam wlewnika do lewatywy, on ma taką krótką końcówkę, ale możne też bez koncówki. Pomaga mi, ale po jakimś czasie nos znów przestaje funkcjonować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×