Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość marta437
Witam, jestem nowa na tym forum ale zdążyłam już przeczytać kilkadziesiąt stron Waszych postów :). Jestem bardzo zainteresowana tematem oczyszczania watroby, gdyż wydaje mi się, ze mam ostatnio z nią spory problem a dokładnie od dwóch miesięcy stosuje metodę ssania oleju od dwoch tygodni pojawiły się nieprzyjemne dolegliwości ze strony watroby: klucie w prawym boku, uczucie goraca, zaczerwienienie rak oraz gorzkawy posmak w ustach :(. Dodatkowo pojawil sie tradzik rozowaty, ktory osobiscie skojarzylam z efektem ,, dodatkowym,, ze strony tarczycy :(. Choruje na nadczynnosc.Mam wrażenie, ze watroba jest przeciazona nadmiarem toksyn i należałoby ja porządnie oczyścić. Tym bardziej, ze jestem rownież po usunięciu woreczka zolciowego.Na jednej ze strony wyczytałam jednak, ze przed oczyszczeniem watroby powinno się oczyścić jelito grube. Narazie od dwóch przerwalam ssanie oleju bo objawy powyższe szczerze mnie przerazily :( a dodatkowo doszla mysl, ze byc moze cos robie nie tak. Chociaż Wasze wpisy dodają otuchy i motywacji do walki o zdrowie. Na dzień dzisiejszy mam zamowiona książkę o oczyszczaniu watroby jednak bardzo prosilabym o odpowiedz czy przed powinnam zastosować oczyszczanie jelit oraz czy powinnam kontynuować ssanie oleju? Z tego co do tej pory udało mi się wyczytać sylwia w ma doświadczenie z ta metoda. Bardzo proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja od poniedziałku na diecie bez nabiału i mięsa, co oznacza , że przede mną DZIEWIĄTE już oczyszczanie wątroby!!! Z czego jestem bardzo dumna!!! Oczyszczanie nosa (płukanie) poleconą metodą pomogło i po 2 tygodniach czułam się jak "młody Bóg" mogąc ODDYCHAĆ !!! Do tego od połowy lutego piję em probiotyk razem z Mężem i z odczuwalnych plusów to poprawa funkcji układu trawiennego :):) Czuję że jestem coraz bliżej celu !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich w niedziele robiłam płykanie wątroby.Zwykle kamienie się przepychały po pierwszym jedzeniu i mialam niezly wynik.zielonych w toalecie.Po glodówce robiłam 2 razy w tym kilka dni temu.W sumie to bylo moje 7dme.I mam pytanie.Bo po głodówce za pierwszym razem miałam tylko 1 malutki zielony a teraz same płyny.zielono brazowe i troszke piany.Czyli 2 oczyszczanka i rzadnych kamyczkow,a w czesniejsze oczyszczanoa byly bardz obfite w ufoludki.:-) Dodam ze robie 2 razy dziennie lewatywy z moczu. Czy ten plyn.to mogly byc.z.watroby po prostu rozmiekczone kamyki czy to olej ? Dodam,ze to nie byl calkiem plyn to bylo pelno takich tyci.tyci drobinek.Moze ktos sie orientuje jak wyglada olej przetrawiony,bo nie wiem czy powinnam czyscic czy juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwiosenna napisz mi na.emaila.to.przesle relacje w.sumie.jestem typem sluzowym wiec w czasie glodowki.pelno go bylo i bardzo zaluje ze nie znalam tego jogijskiego oczyszczania zatok wczesniej.A wiadomo jak.krazy po zatokach to przed oczyszczaniami.bole glowy migrenowe a w.czasie.glodowki.powazne.zachwianie rownowagi i niedowidzenie.w pozniejszym czasie.To tez przez.sluz.Pozniej doszlam do wniosku.ze nie powinnam go polykac ale przy oczyszczaniu gardla to konca nie bylo bo tylko zapoczatkowalo nie maglam przestac tym pluc. Moze wkrotce zrobie druga glodowke.Ale wpierw stawy oczyszcze .Troszke sie boje bo mnie.moze wypryszczec a buzka dopiero co sie gladziutka zrobila.Nawet mialam cos na twarzy nie byl to pieprzyk i nie byl to pryszcz.Nigdy nie znikal .W kolorze skory. TERAZ prawie go nie widac. Najsmieszniejsze to jest to ze jak doszlam do wlasciwej wagi w czasie glodowki to nie zrzucalam juz nic.Problem byl w wychodzeniu.Wtedy szybko stracilam swoj tylek -jak juz jadlam, a nie w trakcie glodowki. Odnosnie tego miodu.:-) to nie kolor wazny tylko wlasciwosci sprawdz czy nie jest podrobiony i zeby byl gesty nie ciekly geste nie sa podgrzewane Naloz na 3 godziny.Ale musisz odczekac 2 godziny zanim nalozysz na glowe,wtedy juz sie wydzieli ta substancja co jest w wodzie utl. I rozjasniaczach. Tylko naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Monikos Nie wiem czy czytalas,ale pytalam cie o jala neti.Czy wykonujesz tylko przez nos czy juz zaawansowane 3 rodzaje.Ja tez odczuwam korzysci z tego aczkolwiek nie wykonuje 2 razy dziennie.Czasem moze .Za to staram sie codziennie rano przed jedzeniem.Niestety nadal mi splywa gardlem.Wiem ze to oczyszczanie org w czasie glodowki tak mialam i jak ssalam olej.Teraz na.diecie witarianskiej . A ty ile razy oczyszczasz i ile sposobow? U mnie na razie nos-nos.i nos-gardlo ale to drugie krotko tzn dwa krotkie plukanka i koniec.I susze.A suszysz zatoki? Tzn osuszasz po kazdym razie i jak ci wychodzi? Mi mimo ze sie wydaja ze wody nie ma juz to zdarza sie jak pochylam,ze mi kapie.:-) u syna tez to wykonuje tylko on z poczatku wypluwal przez gardlo.tak mial to zapchane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt."sylwia.6 Na stronie 40 Atena podała bardzo ciekawy przepis na oczyszczanie nerek,który przeoczylam .Pozwolę sobie przytoczyć cytat : ,,Na pozbycie się kamieni z nerek 4 surowe żółtka utrzeć z 1/4 litra oliwy jadalnej, dodać sok z 2 cytryn i 100 g spirytusu lub 200 g czystej wódki. Wymieszać. Masę podzielić na dwie równe części. O godz. 18 spożyć jedną część tej masy, a rano o godz. 8 wypić 2 łyżki stołowe oleju rycynowego. O godz. 13 spożyć drugą część tej masy, a o godz. 18 znów dwie łyżki oleju rycynowego. Kurację powtórzyć po 10 dniach. I dopiero wtedy gdy oczyścimy nerki zabrać się za oczyszczanie wątroby, a nie odwrotnie. Po tylu doświadczeniach mogę przyznać rację Clark, że oczyszczając najpierw wątrobę możemy zapchać nerki. Dopiero jak po jakimś czasie nie będę czuła nerki w ogóle to znowu za jakiś czas powtórzę oczaszczanie wątroby.......................... Jak szwagierka zrobi kolejne badania to dam znać." Czy ktoś stosował tą metodę oczyszczania nerek? Jeśli tak to proszę o odpowiedź czy pomogło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto 437 Gratulacje dobrego wyboru.Wszakze walka o zdrowie za pomoca oczyszczan jest lesza niz leki ktore doprowadzaja do powolej smierci. Nie wiem o jaka sylwie prosilas duzo tu osob jest doseiadczonych ale zadko zagladaja lub wypowiadaja Tak dobrze myslisz jelitko w pierwszej kolejnosci. Ssanie oleju nie zaszkodzi.Co prawda to Twoj wybor.Ty wiesz najlepiej.Czasem kiedy w oczyszczaniu sa nieprzyjemne dowody ze org wyrzuca zlogi to niestety jesy to nieprzyjemne czy sie przezwyciezysz czy nie mozesz ze wzgledu na okolicznosci to Twoj wybor.Powolne oczyszczanie moze trwac b dlugo.Szybkie np dlugoter minowe glodowki moga przrstraszyc.Tak duzo jest zanieczyszczen w srodku. To jak wstazka gdzies na gorze.Jak za nia pociagniesz to bedzie leciala w dol.Tak samo jak zwpoczatkujesz oczyszcz. Ciezko pisac bo rozlacza sie ladowanie tel przez poruszanie palcem po klawiaturze i przez to brzeczy. Wejdz na chomikuj.pl tam znajdz makler001 mam nadzieje ze sie nie obrazi.I tam ma duzy wybor pozycjii dot zdrowia..tak i duchowego . Hulda o ile pamietam mowila o ocz.z pasozytow oraz nerek przed kuracja. Ja ocz.z pasozytow kiedys ale nawet oregano moze byc nieodpowiednie za ostre.Moim zdaniem org sam sie je pozbedzie . Przy regularnych lewatywach mialam tez odzew kiedys ale te lewatywy byly z krwawnika chyba. ale twoj wybor.Mozesz tez nie ocz. z robalow. Chodzi o to ze moga one nieco przeszkadzac. Przy pierwszym ocz.mialam tak duzo toksyn ze bylam bardzo zla i pobudzona.Rowniez mocno czulam jak mi przechodza ale to nie byl bol. Teraz nic nie czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renifer66 Przeczytaj moja wypowiedz 25.08.12 23:34 I 23.08.12 21:56 Na stronie 266

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
Hej Sylwia, mysle, ze u Ciebie, przy ciaglym oczyszczaniu, lewatywach organizm ma szanse sam pozbywac sie zlogow, takze moze daj troszke odpoczac watrobie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie 38 tegoz.topiku Atena7777 podaje linki do ksiazek m in oczyszcanie org Malachowa na stronie 58.A Mortiza Rak to nie choroba na str 43 linki do filmikow na you tubie o surowym odzywianiu-witarianizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie 28 merkaba podaje kiedy udowodniono ze woda przenosi uczucia takze kiedy jemy mozemy mowic ze te jedzenie jest miloscia i napelnic nia kazda komorke.To jest moj pomysl z tym jedzeniem.Szczegolnie owoce ktore maja duza zawartosc wody w swoim skladzie.Taka sugestia moze uzdrawiac. Podaje tez wiadomosci o poz.mysleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwiosenna Dzieki za rade.Tez tak mysle.Chyba ze to moglybyc rozpuszczine kamienie watrobowe,czego nie jestem pewna.Wiec nadal ponawiam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie 52 polakita podala link do ksiazki A Mortiza NIEZWYKLE PLUKANIE WATROBY... co jest bardzo dobra i praktyczna pozycja.Autor wspomina o przygotowaniach jak rozmiekczanie kamieni sokiem jablkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inne techniki oczyszcania to jest strona o jala neti po ang kto umie ang to sie zaciekawi z lewej strony jest napisane other cleansing methods wejdzcie w to i ten kto nie zna ang moze sobie w wyszukiwarce po nazwie sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwiosenna tu jest o tym poscie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3233801 ale ja tylko,jak wspominalam, na poczatku z niego korzystalam i to doslownie pol lyczka tej mieszanki i niecodziennie a potem juz na wodzie.I jak Ty uwarzam ,ze na wodzie lepiej.W sumie oczyszczalam przed postem org. 5 razy watrobe i jelito ze.sluzow oczyscilam takie ladne dlugie sluzy wiec bylam bardzo zaskoczona ze jednak mam tego nadal tony. Jak tam glodowka?juz przelom minal?musisz gotowac dla rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 6 Pisałam do Ciebie, musiałaś przegapić:) Wykonuje jala neto tylko pierwszą metodą, ale to mi wystarcza. W końcu zaczęłam oddychać normalnie!!! Na razie nie zagłębiam się dalej. Nie suszę tylko oczyszczam nos poprzez smarkanie, wycieram i czasem faktycznie po jakimś czasie kapie:) Ja oczyszczam się metodą Moritza - jest to co miesięczne czyszczenie wątroby do momentu aż 2 ostatnie płukania będą bez kamieni. Piję probiotyk em i używam blood zappera. Zrezygnowałam z diety Dąbrowskiej, bo byłam nie do życia, natomiast raz w miesiącu na tydzień staję się wegetarianką i nie jem mięsa, ryb i nabiału. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
hej hej Sylwia, wyslalam Ci maila z prosba o raport z oczyszczania, moze zginal w spamie? U mnie dzis chyba 16 dzien,czuje sie bardzo dobrze, energii nadmiar, 4-5h snu na dobe, przy aktywnosci od 5 do 20 wieczorem. Lubie glodowke, bo wtedy nie zostawia sie nic na potem, wszystko ma sie ochote zalatwic od razu, nie czuje sie strachu, obaw. U mnie dzis znowu jakas zlosc wyszla, ale moze to objaw przedmiesiaczkowy, bo powinnam lada moment dostac. Wczoraj bylam zdziwiona, ze wyszlo ze mnie sporo gazow, a przed polozeniem sie zpac przez godzine odbijalo mi sie i mialam zgage (a zgage mialam moze 2 razy w zyciu) Dni mi leca dosc szybko, ale faktycznie mam dosc napiety grafik. Sylwia teraz chwilowo nie musze gotowac, wczesniej byl moj partner na kilka dni, to mialam pomrozone dania, zupy, tylko czasami kanapki przyszykowalam i tyle. Chociaz to tez nie ulatwialo. Teraz na weekend musialam upiec ciasto, ale poszlo sprawnie. Momentami jest ciezko, bo o dziwo w przeciwienstwie do innych postow w sumie caly czas mam ochote na jakies jedzenie. O tyle dobrze, ze "najadam" sie w nocy, bo czesto mi sie sni jakies jedzenie:) Dziwi mnie, ze przy wczesniejszych postach juz po paru dniach jak odczuwalam na cos zachcianke to bylo to w sttlu zdrowego jedzenia jak sok pomidorowy, surowki, zupy itd. Teraz jak na zlosc jest inaczej, tzn nie powiem, taka zdrowe zupke ze zmiksowanych warzyw zjadlabym, ale wczoraj np zobaczylam reklame MCchicken sandwich z majonezem to mi jezyk do tylka uciekl. I badz tu madra:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
Mam prosbe, gdzies u Malachowa lub Suworina byla poruszona kwestii otwarcia juz zagojonych ran czy blizn pooperacyjnych, a takze podejsciu ropa. Nie moge tego znalezc, moze ktos pamieta gdzie to bylo? Dzis zauwazylam u siebie cos takiego, troszke sie dziwnie poczulam, bo to nie duza blizna pooperacyjna, wyciekla z niej smierdzaca ropa, teraz jest to bardzo zaognione, krwi nie zauwazylam. Przecieram moczem. Troszke sie przestraszylam mowiac szczerze. Ktos cos moze dopisac w temacie? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwiosenna Jak to latwo sie wymadrzac,wiec sie.wymadrzam: To jest naruralne.Wszystkie.dawne.stany sie.odzywaja,pewnie wiesz o tym.Zagoi sie na pewno.To sie komorki odnawiaja na lepsze.Zagoi sie tak jakby nic nie bylo wczesniej. A odnosnie tego jedzenia to tez tak mialam NORMALNIE FIOLA NA TYM PUNKCIE.czytalam o jedzeniu,planowalam co zrobie na swieta(wwe wrzesniu) kupywalam nawet duzo rzeczy z jedzeniem .z mysla o znajomych.Przepisy ...normalnie dostawalam swira na punkcie jedzenia w trakcie glodowki jakis.13dzien ale nie.sprawdzalam ,zgaduje.Nie.zasnelam bez ksiazki kucharskiej.Jak sie budzilam to tez-ksiazka kucharska,rozne dania.Wszystkie mysli wokol jedzenia.Pozniej jak te faze przeszlam to wprost totalne odzucenie od jedzenia.Nic mnie nie bralo.Nawet.sie.niezdrowym jedzeniem brzydzilam. Tylko do cytryny mi.teskno bylo. Po wyjsciu straszny apetyt mialam i mnie.oslabialo bo czasem jeszcze gotowalam. I.opychalam sie na szczescie zdrowym jedzeniem.Wyostrzony smak mowil mi ze gotowane be nie smakuje.To samo nawet teraz.Nawet dzis mialam ochote na jajecznice ktorej nie jadam na surowej diecie.I od razu odruchy wymiotne nawet jak.w.smaku.dobra byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
Witam:) Sylwia madrz sie, ja lubie pewne i zdecydowane opinie, jestem twardo stapajaca po ziemi osoba. Dzieki za wsparcie, co najdziwniejsze ja to wzzystko wiem, jednak jak zobaczylam ta smierdzaca rope i zaogniona rane to troszke spanikowala, ze to musialo byc chyba zchrzanione. Dziwi mnie, ze przy poprzednich glodowkach nic sie z tym nie dzialo, ale to oczyszczanie jest inne od pozostalych. Wczoraj wiwczorem zgaga przeszla sama siebie. W ciagu jednej minuty 2 razy czulam piekacy kwas w gardle i tak przez 2 godziny! Do tego zbierala mi sie slina w buzi jak na wymioty, ale w koncu wzielam pod glowe wysoka poduszke, bo spie z jaskiem, i jakos zasnelam. To juz tak 2 wieczory pod rzad. Mialam wrazenie, ze wczoraj czuje posmak mefacitu, ktorego nalykalam sie tony przez Cale zycie zeby zniwelowac bol miesiaczkowy. Mam nadzieje, ze sie tam cos remontuje w tym zoladku:) Apropo jedzenia, Sylwia dzis w nocy najadlam sie bulka z serem i ketchupem i bulka z szynka ( szynki to ja w ogole nie jadam). Nie dokonczylam tej drugiej bulki, bo sie obudzilam, ale pamietam, ze lalam full ketchupu, as splywal po pieczywie. To pewnie z powodu ochoty na sok pomidorowy. Ja na poprzednich glodowkach tez lubilam popatrzec w internecie na przepisy, ale nie czulam takiej ochoty, a teraz to mi sie chce i to bardzo! No nic, dzien 17 rozpoczety, boze jak te dni leca!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze latwiej jest pisac a jak sie samemu.doswiadcza,to czlowiek inaczej na to patrzy.Rozumiem Cie.Pozdrawiam.Slaby mam internet.Wyslalam ci meile ale jakos noe docbodza.Sprobuje jutro jak bede w miescie na wi fi.Dzielna.jestes. A ile to bedzie.trwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
Sylwia robie update:) O godzinie 9.50am dostalam kilkanascie maili od Ciebie ze sprawozdaniem, takze potwierdzam, ze w koncu doszlo! Powiem szcxzerze, ze nie wiem jak Ty robisz oczyszzcanie z flegmy i co z ta piana, dlaczego tak duzo jej mialas? Ja chyba w porownaniu z Toba czuje sie bardzo dobrze na oczyszczaniu, poza paroma detalami to ja spie 4-5h, pracuje po 12 na nogach, ciagle w biegu, przemierzam jakies 5km dziennie i mam tyle energii, ze nie moge zasnac. Najbardziej meczyla zgaga przez 2 dni, a takze ochoty na niezdrowe rzeczy, ale dzis juz po tym nie ma sladu. Mialam sen, snilo mi sie, ze wyplulam stare kulki ropy z buzi, bylo idz z 50 wielkosci ziaren grochu, bialo zolte. Powiem wam, ze przy kazdej glodowce mialam taka jakby kulke na poczatku przelyku, nie wiedzialam czy to tarczyca czy cholera wie co, ale takie uczucie jak kleb wlosow. Teraz juz tego nie czuje, moze sie tam cos pieknie wyczyscilo w tym gardle? (dodam, ze nie pale od 3 lat, a wczesniej palilam) Dzis 18 dzien i dostalam okres, czuje sie dobrze, rano tylko troszke senna i polamana, ale to normalne u mnie przy miesiaczce. Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie mnie bardzo bolalo, bo ja mam takie miesiaczki, ze moge gryzc sciany jak nie wezme tabletki. Chociaz to tez od czasu jak sie oczyszczam (jakies3 lata) troche sie poprawilo:) POzdrawiam wszystkich, a w next week w kraju ma byc 15-16 stopni!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwiosenenna to.gratulacje ja pod koniec.w zasadzie to bardzo.zle .Tobie duzo daje.ten ruch.Na pewno sie oczyszczasz.przez.pot.U mnie sluz sie zbieral przez lata.Taki typ.Tylko nie wiedzialam o tym.Stan wyjsciowy.problem z nerkami,pozniej ucisk w gardle i migreny.Migreny nawet co kilka dni.poprawa zaczela sie od eliminacjii.nabialu a to wszystko przez zatoki i migdalki dopiero teraz podczas oczyszczania powoli schodzi.Zaczelo sie przed glodowka od ssania oleju jak polykalam ten sluz.Juz go nie polykam bo zoladek od tego rozwalilam.Duzo mi daje ta nala jeti.I szkoda ze.w trakcie.glodowki.nie.robilam nie.znalam.Tylko plukalam gardlo. A w jakim wieku jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle sie wyrazilam Zaczal schodzic sluz tylna sciana gardla od kiedy zastosowalam ssanie oleju.I polykalam nieswiadomie w ciagu dnia.Teraz go po prostu nauczylam sie 'wysysac z pod.cisnie ia z gardla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój małżonek po roku przeprowadził 4 oczyszczenie , przez 3 razy miał kupę kamieni cholesterolowych duże małe i rozmaitości trochę styropianu kremowego a tym razem ufoludków prawie nie było same maluchy ale za to ogromne złoża jakby tłuszczu, to cos jest podobne do twarogu pływjące w wodzie , wyglądało jakby to wątroba oczyszczała sie z tłuszczu czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim ? bo to nie mógł być olej który się pije z sokiem z cytryny , widok był nie samowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia trudno mi tak dokładnie to opisac ale to takie kremowe grudki różnej wielkości pływające na wierzchu to było bardzo tłuste , Sliskie, zapach jakiś zjełczałego tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
hej dzis mi poczta cos szwankuje takze odpowiadam tutaj. wydaje mi sie, ze jestem typem zolci z domieszka flegmy haha. Dzis 18 dzien, jest ok, miesiaczka dala sie wytrzymac, ale nie mialam wyjscia, bo nie wzielabym tabletki. Dzis troche mizernie wygladam, ale ja zawsze przed okresem bledne, troszke podkowy pod oczami i wlosy mi sie gorzej ukladaja. W kazdym razie jest ok Od paru dni powrocil znowu pot, ale ma zapach taki jak sie wydziela przy paleniu trawki, okropny po prostu. Wydaje mi sie, ze to watroba, mam nadzieje, ze przejdzie to w cholere, bo sama siebie wachac nie moge! Sylwia mam 35l, nie bylama na nic powaznie chora nigdy, zabieg ktory mialam byl kosmetyczny, a w sumie ostatni raz bylam u lekarza 18l temu Jedyne co mi dokuczalo to okropne alergie skorne, uczulenia na metale, chemie itd do powstawania liszji ropnych. Stosowalam z przerwami lewatywy, oczyszczanie cytryna, czyszczenie watroby juz wczesniej, ale nie systematycznie. Alergii nie mam od 10 lat juz Glodowki dlugie robie od 4lat, lubie tez medytowac i doskonalic sie duchowo. To tak w skrocie, pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×