Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

papaja303 Mam już EMa zastosuję jak pisałaś 2 nakrętki na 0,5 szkl. wody. Powiedz mi czy zużywasz to w okresie 2 tygodni (jak piszą), czy nie stosujesz się do tego? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikos masz na mysli soli morskiej? juz kupilam wieksza butelke do karmienia dzieci. nakretka ta sama z dziurka i jak nie pieklo? a wykonujesz te wszystkie 3 rodzaje? i czy prawidlowo to ci wychodzi? podobno jest trudne dzis niestety nie sprobowalam bo kuchnie mam na dole a lazienke na gorze nie zdarzylam przed wysciem z domu a jak przyszlam to pierwsze co zrobilam to zjadlam,zapominajac o plukaniu.ale sprobuje teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam jala neti, ale wiele dobrego czytałam, ktoś na urynoterapii pisał, w literaturze o ut również czytałam o wciąganiu uryny jedną dziurką, a potem drugą...ponoć to lepsze od soli... Jeśli chodzi o EM-y nie trzeba się bać dat, ja zawsze badam na węch, jeśli nie śmierdzi zgniłym jajkiem, to ok. Okres gwarancji mówi nam,że jeśli EM-a postawimy w cieple, poza lodówką, to będzie dobry właśnie dwa tygodnie...Tej wody w szklance może być więcej lub mniej...Fajnie się tym płucze włosy, ciało, twarz-super tonik. EM-Refresh też jest pitny, ale mi za bardzo nie odpowiada, bo jest na jabłkach....ale w kuchni jest milusi...wystarczy spryskać rozcienczonym szafki czy podłogi, czy kuchenkę(no wszystko) i pozostawić na kilkanaście minut, a potem ściereczką wytrzeć...super, bez chemii....dobre bakterie na blatach....można dodawać do podlewania kwiatków, do kuwety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam jala neti no w koncu czuje sie nieziemsko tak rześko i wogóle cudnie szkoda wielka że podczas głodówki o tym nie wiedziałam bo spływało mi tak że zawsze musiałam nosić 2 op husteczek hig. aby w nie wypluwać spływającą po gardle flegmę. jutro zrobie dla syna wogóle to po tym wykriczeniu brzuch mi się zrobił nadęty jak balon i to kilka dni już tak.A ja mam budowę klepsydry.Teraz jabłuszko się zrobiło.Stosowałam stosuję lewki z ut,ale będę teraz częściej tzn kilka razy dziennie.Bo działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mam jedną uwagę jeśli ktoś zechce robić Najlepiej trzymac ta wode do jednorazowego plukania skladajacego sie z 3 czesci w termosie.Bo za kazdym razem kiedy trzeba dobrze przesuszyc,zanim sie przejdzie do nastepnej czesci a to zajmuje sporo czasu.I woda stygnie.A zimna lub woda nieco chłodniejsza od temp ciała powoduje skurcz w środku zapoboegając efektywnemu czyszczeniu. wiec zribilam tylko pierwsza czesc za drugim razem woda idzie do termosu i bede dolewac a butelka dla dziecka do karmienia sie sprawdzila dziure wycielam nozyzkami i super dzieki papaja za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja dzieki.za info o jala neti .W prawdzie i mi się bardzo przyda,przyśpieszę oczyszczanie.Mam pytanie.Stosowałaś je a jak tak to czego używałaś? Ja kiedyś oczyszczałam zatoki.wg Tombaka i mam jeszcze mała buteleczkę do karmienia dziecka z duża dziurą do wlewania płynu.do.nosa,myślisz że za mała, czy ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikos przez zdrowa diete przestawilas otganizm na oczyszczanie.Tego swinstwa jest tak duzo ze ten sluz spluwajacy mozr cie meczuc mawey przez rok,jesli madal brdziesz kadla duzo warzyw i owocow.Jedzac mieso i gotowane produkty org marnuje energie na co innego a nie na oczyszcanie. Oczyszczanie kosztuje wiele energii dlatego kiedy org widzi sprzyjajace warunki to zqczyna sie oczyszvac Tylko kiedy mowimy tu o migrenie to z wlasnego doswiadczenia m in glodowki jest tego o wiele za duzo do usuniecia. ja widze.szanse .Te ocYszcanoe nosa przyspieszy proces organizmu usuwaniq szkpdlowych substancjii.Tak jak surowe warzywaowoce skprupki jaja i kolendra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz trzeci dzien oczyszczam nos tą metodą,do tego jem surowe.Troche przesadzilam z orzechami teraz bedzie 80%weglowodanow i po 10 bialek i tluszczy troche przytylam ponad moj ideal i nie jest ladnie.To przez orzechy. http://www.jalanetipot.com/method.html polecam synowi tez robie juz drugi dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detoksykacja
Polecam terapię detoksykacji organizmu w Małopolskim Centrum Promocji Zdrowia w Krakowie. Szybko i skutecznie można pozbyć się patogenów z organizmu (pasożytów, bakterii, grzybów, wirusów i ich toksyn) czy nawet metali ciężkich. www.mcpz.pl www.instytutvolla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
detoksykacja metali ciezkich mozna sie pozbyc w domu nie wydajac pieniedzy w gruncie rzecz biorac wlasciwe odżywianie nieprzetworzone -surowe warzywa i owoce zapewniają odbudowę flory jelitowej samoistnie,skorupki jaj z.cytryną,kolendra,mikstura sody z syropem klonowym pozwoli.org pozbyc sie met ciezkich.z.org. oczyszcanie nosa,masaz i sport urynoterapia dla mnie na razie.zewnetrzna albo wewn przez lewatywy, dlugie przebywanie na swierzym powietrzu-cw.oddechowe czy nawet spiewanie.i.slonce(produkuje sie.wit d)przyczynia.sie do naturalnego oczyszcania.to jest bardzo proste.Korzystajac z tego.ze my mamy takie mądre ciala.ktore same sie.naprawiaja jesli brda ku temu warunki np naturalne(slonce,powietrze,woda) więc dla wszystkich sciagających za to kasę mówię nie kolano już wogóle nie boli,brzuch nadal jak.balonik,nie.wiem co zrobić stosuję lewki z uryny ale nie zmniejsza sie oczyszczanie nosa przynosi dobre rezultaty syn.ma tak zapchane ze mu sie zawsze gardlem zamiast druga dziurka wylewa migren nuż wogóle nie miewam miałam tylko jedną.1 września,pierwszego dnia głodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
witam wszystkich, ja w troche innej sprawie, chociaz robilam juz 3 oczyszczania watroby:) Teraz jestem na glodowce oczyszczajacej, dzien 11. Odwiedzalam watek "glodowka zmienila moje zycie", ale tam to juz nie warto nawet zagladac:(. Wiem, ze tutaj wiele osob zajmuje sie zdrowiem, moze bedzie mi umialo odpowiedziec na pytanie. Nie chce przerywac glodowki, bo sie swietnie czuje i chce dociagnac do 30 dni (moja najdluzsza to o ile pamietam 27;) czy moge podczas glodowki przyjac znieczulenie dentystyczne? Wydaje mi sie, ze nie powinno byc problemu, jednak moze znajdzie sie jakis expert. Ja przeczytalam juz wiele i wiem z dosiadczenia co i jak, jednak tego pytania nie umiem rozgryzc. Z gory dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwus.6
Podczas głodówki nie można przyjmować leków a znieczulenie dent się zalicza do tej kategorii może tak być,że normalna dawka będzie dla ciebie o wiele za duża ,org podczas głodówki jest o wiele bardziej wrażliwy więc jeśli to konieczne to małe dawki ale najlepiej z dala od wszelakiej chemii!!!a nawet mydła w płynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
Dziekuje Sylwus za odp. Ja sie sugerowalam tym, ze czesto ludzie przed operacjami poddawani sa glodowkom lub miniglodowkom, a pozniej maja znieczulenie calosciowe i operacje. Wiem, ze nie przerwaloby to spalania wewnetrzenego, bo zoladek nie przyjmuje lekow i mialam nadzieje, ze ten zastrzyk nie spowoduje duzej roznicy, bo troche mi szkoda przerwac.. No coz, najwyzej zaczne wychodzic 2 dni przed i bede w trakcie picia sokow w czasie wizyty u dentysty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie. Przeprowadzałam z 5 razy kurację Clarkowej i jak się okazało bez efektów dla mojego pełnego kamieni woreczka ... niestety. Trochę mnie to zniechęciło, lecz ponownie szukam jakiegoś rozwiązania i chciałabym jeszcze kilka razy zrobić oczyszczanko. Już byłam gotowa do kuracji, nalałam wody i miałam wsypywac sól, gdy przeczytałam, że nie można jej stosować przy upośledzeniu czynności nerek. No a u mnie ostatnio doszło bolesność w okolicy nerek i za miesiąc idę na usg brzucha (do którego chciałam się jeszcze z 2 razy oczyścić). No i teraz nie wiem ... czy poczekać na diagnozę czy to nerki i wpierw oczyścić jakoś nerki, czy działać dalej? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAMBUCZEA Monikos wspominała ,że najpierw oczyszcza się wątroba i przewody a końcu woreczek.Bardzo dobrze że myślisz o nerkach.Właśnie nawet jakbyś nie miała z nimi problemów to po piątym oczyszczanku wypada je oczyścić.Ja próbowałam mikstury koniaku żółtka i zamiast cukru wzielam xylitol.I w moczu mialam jakies.ceglasto zabarwione drobinki przez 2 dni.Ale worki pod oczami nadal mam co prawda po glodowce juz nie.takie zle,ale widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEDWIOSENNA Witaj to bylam ja pomylilam swoj nick co masz na myśli,że pacjenci są poddawani minigłodwkom? Odżywianie wewnętrzne rozpoczyna się mniej więcej od 3 dnia.Jeśli nie jest to pierwsza głodówka to org szybciej się przestawia.Chodzi mi o to ze moze to byc niebezpieczne bo dawki sa przewidziane na czlowieka ktory jest mocno zanieczyszcony.Po prostu to szybciej sie wchlonie i moze zaszkodzic.Malachow tlumaczyl,ale nie mogę tego znaleźć.Czytałaś go?Jeśli nie, to tu jest do ściągnięcia. Który to już dzień?Masz już za sobą przełom kwasiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
Sylwus hej:) dzieki za odp. Tak czytalam Malachowa, Suworina i jeszcze pare innych, ale nic takiego nie pamietam. Mowisz, ze gdzies cos takiego bylo?, no popatrz, poprzegladam jeszcze raz. Apropo operacji, to tak jak napisalam, pacjenci sa przetrzymywani bez jedzenia, ale zazwyczaj sa to glodowki nie dluzsze niz 24h. Pacjenci szczegolnie otyli miewaja dluzsze glodowki, ale moze przed sama operacja sa z niej wyprowadzani? Nie wiem wlasnie, nigdzie nie moge sie doszukac szczegolow. Takze na jednym z blogow, ktorego oczywiscie teraz nie potrafie znalezc, pan opisywal nagly atak schodzenia kamienia z przewodu moczowego i koniecznosc interwencji chirurgicznej, a takze lekow przeciwbolowych, on rowniez nie mial czasu na wychodzenie. Rozumiem, ze to sa przypadki nagle. Tak sie zastanawiam, moze przez 3 dni popije soki naturalne warzywno-owocowe i po zabiegu dentystycznym wroce do glodowki? Musze jednak doczytac czy takie cos nie przyniesie wiecej szkody niz pozytku. No nic, przemysle jeszcze sprawe, poszperam, jezeli Tobie uda sie cos znalezc to prosze wklej. POzdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
Sylwus to moj 13 dzien, tak mam przelom kwasiczny za soba, ale juz malo to mi doskwiera, bardziej cos jak uczucie lekkiego odwodnienia. Wiesz co, niby 2 przelom jest miedzy 16-20 dniem, a ja dzis sie czuje jakbym wlasnie go przechodzila:). Moze dlatego, ze to juz moja 5 dluzsza glodowka, wszystko sie szybciej dzieje, a takze organizm juz mniej zawalony. Robie lewatywy z soli gorzkiej , kawy, a od 3 dni z moczu. Robie kiedy organizm mi podpowiada, to sie juz wyczuwa. Powiem szczerze, ze to w sumie najciezsza z moich glodowek, tzn wszystko sie dzieje szybciej i mocniej i coraz starsze urazy sie odzywaja, od 3 do 6 dnia mialam ogromny bol kosci ogonowe, a pozniej jakby rwy kulszowej, ale juz przeszlo. Teraz sie czuje wspaniale, energii zawsze mialam duzo na glodowkach, a takze pozytywnej energii. Po paru dniach krotkich i pomieszanych snow teraz mam piekne sny, cudowne widoki, dobre emocje, spokoj, jakby sny o spelnionych m,arzeniach, bardzo dobrze zaczyna mi sie po nich dzien. Dla mnie zawsze glodowka ma duchowy wymiar tez, pomagaja mi medytacje. Dodam, ze zawsze w 4 dni znikal zawsze glod, zostawaly tylko zachciewajki, tak podczas tego postu do 11 dnia czulam wzmozona chec na to co zobaczyly oczka, takze ograniczalam sie nawet do nie patrzenia na przepisy w magazynach. Nie wiem co jeszcze bys chciala wiedziec, przepraszam, ze tak sie rozpedzilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
Przepraszam, Sylwia, nie Sylwus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
Znalazlam! str 106 Malachow "Lecznicza glodowka" Wyeliminowanie leków. J. Nikołąjew: „Nawet tabletki na bezsenność, krople walerianowe, czyli to, co w kadym szpitalu jest dopuszczalne, u nas są zabronione". A. de Yries: „Podczas głodówki naley unikać wszelkich leków, poniewa organizm szybko je wchłania i działają one 10-20-krotnie silniej ni w przypadku osób normalnie się odywiających. [...J Wszelkich surowic i zastrzyków równie naley unikać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sylwia6, nie znam kuracji koniakowej, ale może potem zastosuję. Na razie postanowiłam zrobić soczkowo pietruszkową. Przy okazji całej rodzinie. Pozdrawiam! Oczyszczanie może uda się w przyszłym tygodniu... Zalezy co na to nerki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwiosenna 13 dzien gratulacje!!! 😘 A do dentysty musisz isc teraz? Slyszalam ze uryna dobrze robi na zeby nie tylko leczy ale i wybiela.:-) Ja z dentysta nie mam ciekawych wspomnien to samo.z.fryzjerami na razie pierwszy raz sprobowalam moczu do wybielenia zebow moja wyobraznia lub faktycznie,nie wiem ale wedlug mnie sa bielsze.Smak moczu u mnie slony i ok ale ja na diecie.witarianskiej jestem,dlatego moj mocz nie ma zlego zapaszku. A.zamiast isc.do fryzjera.to.do.rozjasniania stosuje odstany 2 h.miod z.woda na 3 h Dzis drugi.raz po glodowce oczyszczam watrobke.Na razie nic nie czuje.juz bedzie 6ty czy 7dmy Gratulacje zdeterminowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
Sylwia hej. Tak, zęba muszę zrobić teraz, bo pózniej na 3tyg lece do Azji, a wiadomo ze zeby lubia się odzywac na wyjazdach! Zreszta niespodziewanie mi się ukruszyl ten zab i z nim właśnie ide do dentysty, ktoremu ufam i wlasnie dlatego na 4 dni przylatuje do kraju. Glodowke tak zaplanowalam, żeby zdazyc z niej wysc przed 3 tygodniowa podroza podroza. Ja mam zeby bielutkie jak snieg, ale zawsze tak się dzieje jak jestem na glodowce plus schodzi caly kamien ( dentysta moj nie moze uwierzyc) Ps z dentystami to ja tyle przeszlam, ze zamiast wyleczonych zabow doczekalam się 2 implantow, dlatego teraz mojego dentysty trzyma sie rekami, nogami i zebami! Nie mogę się przemoc do urynoterapii, ale tez nie mam takiej potrzeby , bo na nic ciezkiego nie choruje. Mocz stosuje do lewatyw, jak bylam mala to moczem wyleczono mi liszaje na rekach. Wlosow nie rozjasniam, bo mam blond. Czy ta miesznka miodu i wody nie zmienia koloru wlosow na zolty?, tak jak bodajze rumianek? Rozumiem, ze 2 raz robisz oczyszczanie wątroby?, powodzenia, u mnie posypalo sie już przy 1 czyszczeniu. W sumie warto zrobić w lecie kolejny raz, bo już 2 lata minelo od oczyszczania. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwiosenna Mozliwe ze to.2gi przelom.U mnie tez byl taki nijaki,ze nie bylam pewna.2gie moga byc o wiele.lzejsze od.1szego. Zazdroszcze Ci.Mi juz teskno do tej jasnosci i bystrosci umyslu.Wychodzeniem z glodowki spowodowalam przeciazenie ukl.trawiennego.A wiadomo im mniej tym lepiej.No i orzechy w dużych ilościach.Wiadomo,za dużo białka. Ja wczoraj robiłam ocz.watroby.Jeszcze planuję oczyscic stawy lisciem laurowym i jak sie unormuje to tez bede.przechodzic post.Ostatni moj post trwal 54 dni ale nie wiadomo jak to liczyc bo byl post Braussa z poczatku .I dlatego ,ze glod czulam rzadko a pije sie sok kiedy doskwiera glod wiec zrezygnowalam z soku.Na poczatku glodowki byly to mikroskopijne ilosci jak pol lyka.A pozniej nic. Teraz oczyszcam codziennie zatoki metoda,ktora podala Papaja i czuje jak mi caly czas sie cos tam w glowie przemieszcza,a szczegolnie po witaminie c,tzn owocach jak grapefruty cytrynu i warzyw z duza zawartoscia.tej wit. Wiec jak bede przechodzic teraz to juz ten sluz nie bedzie mi tak dokuczal.Probowalam podczas glodowki nacierac skronie lub glowe ale po tym tez mialam zbyt nagla jazde oczyszczajaca ze sluzem.A ze odprowadzalam syna ze szkoly to nie moglam pluc tym sluzem co kilka sekund.Wiec to oczyszczanie noska jest super.Polecam. Dzielna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwiosenna.Oczyszczanie watroby juz jakis 6.ty czy 7dmy raz w sumie.:-) Ale po glodowce na razie.nie ma kamykow tylko duzo plynu i smrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwiosenna nie.zmie ia koloru na zolty,tylko rozjasnia.Wydziela sie nadtlenek wodoru skladnik rozjasniaczy.Tylko ten naturalny rozjasniacz mi nic nie pali ale leczy.Kiedys fryzjer spalil mi skalp i do tej pory czuje czasem bol w tym miejscu szczegolnie przy oczyszcaniu i diecie,a nalozenie tej mieszanki niweluje mi ten bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambuczea na stronie 260 4/8/12 o godz 22:56 podalam cytat ateny na mieszanke na nerki,pozniej na nastepnej stronie tez wymienialam moze sie przyda.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
Hej Sylwia :) Jak milo z kims powymieniac sie wlasnymi odczuciami! Na chwile byłam na topiku "glodowka zmienila moje życie.....", ale tylko sie rozczarowalam. Tak przy okazji to przepraszam reszte za zbaczanie z tematu:) Sylwia nie wiem jak wyglada post braussa, ja oczyszczanie przeprowadzam tylko na wodzie. Powiem Ci ze te 2 ostanie dni, czyli 13i14 to tak jakbym grype miała, lamie mnie, w nocy temperatura, zatkana lewa dziurka nosa ropa i krwia. Nawet momentami mam wrazenie, ze paralizuje mi mowe, może coś tam w końcu zmieni sie na lepsze w tej lepetynce haha:) 54 dni to chyba bym sie nie podjela, mialas jakieś powazne dysfunkcje organizmu?, pisalas relacje gdzies w czasie postu?, chetnie bym poczytala! Z tym miodem do chetnie bym sprobowala, szczegolnie ze w zimie te włosy od skory sa ciemniesze od reszty, a malo słońca żeby wyjaznialy. Teraz pytanie blyskotliwe, czy powinnam uzyc jak najjasniejszego miodu?, czy nie ma to znaczenia?:))) (oczywiscie po głodowce) Ten sposob na czyszczenie zatok tez muszę znaleźć i poczytać. W ogóle widzę, ze tutaj nie tylko o wątrobie także chętnie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×