Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Danke dzieki.za opis.No rzeczywiscie dziewne ale na pewno dobrze,ze sie.tego pozbyl. Przedwiosenna dzieki ja jak sobie przypominam to z ta flegma mialam przeboje od zlobka.A teraz oczyszczaniem wywolalam splywanie gardlem ale czuje ze juz coraz mniej,po jala neti.Wykonuje.i.zawsze cos jest a.nos niby czysty.zanim czyszcze.pozdrawiam wszystkich.cieplutko.Wczoraj i dzis.juz jadlam typowo niezdrowe-ciemna bagietka.z.tunczykiem.A nie surowe.Nie robilam zakupow Caluje.wszystkich mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
Sylwia jakas radosc z Ciebie emanuje, czyzby to zasluga bagietki i tunczyka?:) Mi sie marzy wypiek wlasnego chleba na zakwasie, ale to dopiero za okolo 2 miesiecy bede moze experymentowac. Ja wynajmuje z innymi ludzmi dom, takze kuchnia nigdy nie jest "moja" i czasami brak miejsca na experymenty. Do tego piekarnik to tez zyje wlasnym zyciem, raz upiecze dobrze, raz w polowie;) Dzis 19 dzien i woda cos mi nie smakuje, musze kupic cos innego w sklepie. W ogole jak do 15 dnia pilam bardzo malo (wbrew opiniom, ze wlewamy w siebie 2-3l wody) ja bylam w stanie wypic moze 0.5-0.75 litra wody. Dopiero od 3 dni czuje caly czas chec picia, ale tez wezme lyka i wystarczy. Tylko te lyki sa co 5 min. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwiosenna dzieki za relacje a te jedzonko bardzo negatywnie na mnie oddzialuje. Mam nadzieje ze jak juz dostane pieniazki to zakupie duzo zdrowych niepryskanych jabluszek i 3 dni wytrzymam w celu pozbycia sie toksyn A jaka woda? Moze.sprobuj filtrowana do.zamrazarki,zdjac.lod z powierzchni i wyrzucic,reszte zamrozic.do.2/3 lod rozmrozic i.wypic a wode co zostala.wylac.To wg Malachowa.Ja to zuzywalam co najmniej 2 butle dziennie w czasie glodowki i stad tyle flegmy.Rozne.zrodla inaczej podaja.Moze tez warto malo pic dla mnie,nie wiem. Ciesze sie ze zyjesz i.trwasz i.ze nie jest zle. Pozdrawiaam ja.to bylam nerwowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem kilka razy oczyszczanie wątroby, chyba z 6x ostatnie prawie rok temu, efekty wydawały mi sie dobre... Pojawiły sie problemy z trawieniem, na gastroskopi wyszło: - refluks żółciowy, od tamtej pory sie zastanawiam czy wczyszczanie wątroby mogło zaszkodzić, czy moze pomóc skoro pozbywamy sie tej żółci? Gastrolog bardzo mnie skrytykował za takie metody radzenia sobie z problamami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asambler Nie dziwię się że lekarz Cię skrytykował, nie jest w ich interesie żebyśmy dbali o zdrowie naturalnie. Nie chce mi się nawet pisać o podejściu lekarzy. Ja nie uważam się za najmądrzejszą, ale postanowiłam, że nie dam sobie nic wycinać, nie będę też truć się lekami. Dziś mam już 9 oczyszczanie wątroby i jestem dumna że daję radę! Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asambler Ja nie mam watpliwosci na pewno pomoglo. Ja mialam problemy.z.trawieniem na.samym poczatku.Refluks kwasu.zoladkowego, nadzerki stwierdzone w dziecinstwie.Pozniej bylo tylko.gozej ale nikt mi nie robil gastriskopii tylko od.razu.mi przepisywali bardzo silne leki ze skutkami ubocznymi prowadzacymi nawet do smierci.No ale ja.mieszkam w Anglii i tu chyba taka beztroska u lekarzy to na porzadku dziennym To samo na migreny.Mocne tabletki pogarszajace moj.stan np po przyjeciu bol byl rozchodzil sie po calej.glowie w kilku miejscach.I to ma.sie.nazywac pomoc? Dodatkowo bylam tak oslabiona ze nie dawalam rade nic robic.Do tego silne bole w biodrze czasem kolano szwankowalo ze chodzic nie moglam. Nie powinienes miec watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wahadełka leszczynowe -najtańsze w Kraju ! Wykonujemy najtańsze w kraju wahadełka drewniane na kazda kieszeń Cena stała niezaleznie od wzoru wynosi 20 PLN Nie przepłacaj zamów u nas oryginalne z leszczyny/najbardziej skuteczne w radiestezji Wysyłka na terenie kraju zadzwoń zamów zapraszamy tel.kom 514928060 zappershop@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wahadełka leszczynowe -najtańsze w Kraju ! Wykonujemy najtańsze w kraju wahadełka drewniane na kazda kieszeń Cena stała niezaleznie od wzoru wynosi 20 PLN Nie przepłacaj zamów u nas oryginalne z leszczyny/najbardziej skuteczne w radiestezji Wysyłka na terenie kraju zadzwoń zamów zapraszamy tel.kom 514928060 zappershop@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wahadełka leszczynowe -najtańsze w Kraju ! Wykonujemy najtańsze w kraju wahadełka drewniane na kazda kieszeń Cena stała niezaleznie od wzoru wynosi 20 PLN Nie przepłacaj zamów u nas oryginalne z leszczyny/najbardziej skuteczne w radiestezji Wysyłka na terenie kraju zadzwoń zamów zapraszamy tel.kom 514928060 zappershop@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikoś, sylwia.6 dzięki za posty, sylwia.6 czy robiłąś to oczyszczanie nerek: "Na stronie 40 Atena podała bardzo ciekawy przepis na oczyszczanie nerek,... .Pozwolę sobie przytoczyć cytat : ,,Na pozbycie się kamieni z nerek 4 surowe żółtka utrzeć z 1/4 litra oliwy jadalnej, dodać sok z 2 cytryn i 100 g spirytusu lub 200 g czystej wódki. Wymieszać. Masę podzielić na dwie równe części. O godz. 18 spożyć jedną część tej masy, a rano o godz. 8 wypić 2 łyżki stołowe oleju rycynowego. O godz. 13 spożyć drugą część tej masy, a o godz. 18 znów dwie łyżki oleju rycynowego. Kurację powtórzyć po 10 dniach. I dopiero wtedy gdy oczyścimy nerki zabrać się za oczyszczanie wątroby, a nie odwrotnie. Po tylu doświadczeniach mogę przyznać rację Clark, że oczyszczając najpierw wątrobę możemy zapchać nerki. Dopiero jak po jakimś czasie nie będę czuła nerki w ogóle to znowu za jakiś czas powtórzę oczaszczanie wątroby.......................... Jak szwagierka zrobi kolejne badania to dam znać." Czy ktokolwiek z Was próbował tą metodą czyścić nerki? Przymierzałęm sie juz do niej jakiś czas temu, ale nawetniew wiadomo czy można jeść/pić po przyjeciu pierwszej częsci mikstury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asambler robilam troszke inna.Ale jak chcesz moge byc krolikiem doswiadczalnym i zrobic ta Anity777 oczyszcz watroby juz w pelni przeprowadzone nic juz nie ma.7 za soba Cytat moj z 166 str dwa.dni.temu.w.czwartek.wieczorem.wypilam mieszankę na noc białko ubic z cukrem(xylitolem) stopniowo dodawać po lyzeczce koniaku i cytryny cukru też lyzeczke. Dodać.150ml oleju z oliwek. Wypilam na noc a wypicie zbiegło się z lewatywą kawowa która wykonuje na noc. Było dużo.rzeczy których nie jadlam conajmniej miesiąc.czasu :coś.czerwonego.podobne.do pokrojonej w kostkę.naci buraka . Byłam b.zmęczona. Poszłam.spać.W nocy.czułam przewody moczowe ,ale przez.sen bo.bardzo.zmęczona,ale na.tyle.że.dały znać żeby.mnie troszkę.wybić.że.snu. Rano.czułam posmak.z migdalow.ropnych ,czego nie.skojazylam ,że to coś.ma.z.nerkami .Ale.proszę.o dane jak.ktoś.ma. Więc w lustrze wydawało mi.się.że.znikły.ciemne plamy ale nadal widać ta granicę.pomiędzy policzkiem a okiem,jakoś.żyła jest.z lewej strony.i.świeci.się.Ale wydaje.się.że grudek z jednej.strony o.wiele mniej . Rano.ssanie.oleju później wodą ut później sok.z.cebuli i tu było dosyć.ciężko kapusta wywary ziemniaczane Piure.z.pietruszki.ziemniaka oleju i lewatywa i.tam zauważyłam dużo piasku tego.to ją nie jadlam.właściwie.to przez.kilka dni.były soki.jajko.piure trochę krewetek sałata i.soki no i.piasek.takie.drobinki.ale duże.żeby zauważyć rezultat zanieczyszczony drobinkami ceglastymi mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nerki sobie odpuściłam, chociaż nawet Moritz pisze że po 3-4 oczyszczaniu wątroby trzeba oczyścić nerki i podaje przepis na miksturę w rozdziale 5 pkt 3. Moje 9te oczyszczanie skończyło się pełnym sukcesem, kamieni brak po raz pierwszy. Czyżby to już koniec!!! Za miesiąc się okaże!!! Dodatkowo muszę przyznać, że DAAAAAAAAAAAAAAAAWNO tak świetnie się nie czułam. Żyć się chce !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
Witam wszystkich ja po glodowce ponownie zrobie czyszczenie watroby, a moze najpierw nerek. Dzis 21 dzien, wkurza mnie nadal smierdzacy pot, oszalec mozna. Schodzi mi tez chyba cos z zatok, bo czuje w gardle. Mialam dosc zajety weekend takze nawet nie pamietam jak sie wtedy czulam, a dzis tak sobie. Tzn energii sporo, ale jakas rozlazla jestem. W srode powinnam zaczac wychodzenie, ale ten okropny pot mnie doluje. Zazwyczaj juz w 10 dniu oczyszczan pot tracil zapach, a teraz non stop ten sam smrod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedeiosenna to bardzo dobrze ze usuwasz smiecie przez pot :-) Rob sobie parowki.Wlej jakikolwiek olejek np oregano (wszystkie sa przeciwzapalne...itd)wlej do garnka z wrzatkiem nastae cialo nad garnkiem .twarzy nie.przykryj kocem, zeby cieplo nie uciekalo.Mozesz tez naparem z szalwi lub tez przemyeac sie nim.A moczrm mozesz sprobowac glowe nacierac wtedy zatoki szybciej sie oczyszcza.Do tego jalaneti. Caluje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
hej Sylwia;) No dzis postanowilam pocwiczyc, ale nie wiem czy to cos da. Dzis zrobie sobie saune z oregano, moze cos pomoze;) Co to jest jalaneti?, buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczenie duzo daje,gorzej sie przelamac. Jala neti wejdz w home http://www.jalanetipot.com/stomach_benefits.html pewnie znasz angielski jest super.Kozystam z butelki dla niemowlaka z duza wydrazona.dziurka. Oregano moze troche szczypac bo piekielnie ostre noe dotykaj do skory bo sie popazysz!nie zanurzaj reki w wodzie bo osadza sie na wodzie.Mozesz kupic lawendowy ten.jest delikatny.Mozesz tez robic inbalacje przez kominek.W ten sposob troche usuniesz przez plucka.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
Sylwia tego sie obawialam, ja nie jestem w stanie wlac sobie wody do nosa:(. Moge zrobic lewatywe i inne cuda, ale to mnie przeraza. Ja lubie oregano, zrobie taka saune parowa z oregano, powinno byc ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwiosenna Ja miałam obawy co do jala neti i nadal mam co do 2 i 3 etapu. Odważyłam się na pierwszy i jestem wniebowzięta, po 2 miesiąca robienia wszystkiego żeby pozbyć się "betonu" z nosa, w końcu przyszło ukojenie. Zaczęłam oddychać. Tak więc zastosuj się zgodnie co do instrukcji z ułożeniem głowy, rozluźnij i napisz jak Ci poszło. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mnie inne do nosa przerazaly Jesli.temp odpowiednia to nawet nie poczujesz nie zqpomnij lekko podmuchac po 5 razy najpierw dwie naraz ,potem pojedynczo i 2 naraz. Szkoda ze Malachow o tym nie pisal bo przez uwolnienie sluzu mialam potworne zqbuzenia wzroku i row owagi. To Papaja.podala o tym wiec jeszcze raz dziekuje Ci Papajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
Dziewczyny dzieki, naprawde nie wiem czy sie odwaze, mam psychiczna blokade jakas przed bolem w okolicach nosa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tego nawet nie poczujesz.Tylko temp ma byc zmerzona tak jak sprawdzasz mleko dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalecenie: Słabe krążenie, zatrzymanie wody w organizmie. Poza oczyszczaniem toksyn z nerek, miksturka pomoże rozrzedzić wszelkiego rodzaju śluz w górnych drogach oddechowych jak i zatokach. Co potrzeba: * dwie cytryny lub limonkę i cytrynę (preferowana ekologiczna i nie woskowana) * szczypta papryczki cayenne * szklanka filtrowanej wody, może być ciepła lub zimna * syrop klonowy do posłodzenia Wykonanie: Dobrze jest użyć wyciskarki albo sokowirówki do uzyskania soku z cytryny bądź limonki ponieważ ich skórki zawierają wiele niezbędnych olejków. Dodajemy wodę i szczyptę pieprzu. Jeśli mikstura okaże się za kwaśna do wypicia, można użyć troszkę syropu klonowego. Nie używamy cukru bądź miodu!| Po wypiciu takiej miksturki zalecane jest nie jeść do ok pół godziny. Przeciwwskazania: Jeśli ktoś ma problemy z kwasem żołądkowym, refluksem to powinien użyć tylko połowę cytryny lub jako zamiennik użyć naturalnego octu z jabłek. Przy każdej detoksykacji organizmu musimy pamiętać o piciu jak największej ilości płynów, nie kawy, herbaty czy napojów słodzonych, ale wody! Dobrze jest wyrobić sobie mały nawyk i mieć butelkę z wodą zawsze koło siebie, czy to w torebce, czy w samochodzie! Źródło:Anita ze strony http://www.era-zdrowia.pl/oczyszczanie-organizmu/oczyszczanie-nerek/detoks-nerek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalecenie: Słabe krążenie, zatrzymanie wody w organizmie. Poza oczyszczaniem toksyn z nerek, miksturka pomoże rozrzedzić wszelkiego rodzaju śluz w górnych drogach oddechowych jak i zatokach. Co potrzeba: * dwie cytryny lub limonkę i cytrynę (preferowana ekologiczna i nie woskowana) * szczypta papryczki cayenne * szklanka filtrowanej wody, może być ciepła lub zimna * syrop klonowy do posłodzenia Wykonanie: Dobrze jest użyć wyciskarki albo sokowirówki do uzyskania soku z cytryny bądź limonki ponieważ ich skórki zawierają wiele niezbędnych olejków. Dodajemy wodę i szczyptę pieprzu. Jeśli mikstura okaże się za kwaśna do wypicia, można użyć troszkę syropu klonowego. Nie używamy cukru bądź miodu!| Po wypiciu takiej miksturki zalecane jest nie jeść do ok pół godziny. Przeciwwskazania: Jeśli ktoś ma problemy z kwasem żołądkowym, refluksem to powinien użyć tylko połowę cytryny lub jako zamiennik użyć naturalnego octu z jabłek. Przy każdej detoksykacji organizmu musimy pamiętać o piciu jak największej ilości płynów, nie kawy, herbaty czy napojów słodzonych, ale wody! Dobrze jest wyrobić sobie mały nawyk i mieć butelkę z wodą zawsze koło siebie, czy to w torebce, czy w samochodzie! Źródło:Anita ze strony http://www.era-zdrowia.pl/oczyszczanie-organizmu/oczyszczanie-nerek/detoks-nerek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danke pamietasz ta wypowiedz z watku o ut? Czy masz jeszcze ta ksiazke? cyt "Wielu z was zapewne slyszalo o Evelyn Monahan, osobie,ktora na skutek wypadku zaniewidziala i zostala sparalizowana . Uleczyla sie sama ,wlasna sila psychiczna ,ktora kazdy z nas posiada. Evelyn afirmowala calkowity powrot do zdrowia i udalo sie jej. Swoja metode opisala w niewielkiej ksiazeczce.Znalazlam ta ksiazeczke na Chomiku. Osobie zainteresowanej moge wyslac.Wyslalam ja juz do danke. Ta metoda mozna uzyc do poprawy zdrowia ale rowniez do poprawy relacji miedzy ludzkich a takze jak przypuszczam do poprawy wlasnej sytuacji finansowej. 16:35 [zgłoś do usunięcia]"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka42
Witam, mam bardzo ważne pytanie czy mozna oczyszczac watrobe metoda Huldy przy niewydolności watroby? Ostatnio troszeczkę pobolewala i mialam mocno gorzki smak w ustach a teraz po okolo tygodniu czasu mam mocno widoczne żyły na całym ciele w szczególności na piersiach :(.Boje się, ze coś jest mocno nie tak marskosc, stluszczenie. Moze troche panikuje ale w grudniu stracilam Mame, ktora zmarla nagle i od tego momentu jestem chyba lekko przewrazliwona w temacie dbalosci o zdrowie bo Mama moglaby zyc gdyby wcześniej powiedziała o swoich dolegliwosciach.Bardzo chciałabym spróbować Waszej metody ale wyczytałam, ze mozna jeszcze pogorszyć sprawę.Termin na badania mam w piątek ale zależy mi na metodach naturalnych a to co opisujecie świadczy o 100% skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedwiosenna
Witam wszystkich. Mam 2 pytania. po pierwsze czy ktos z Was po glodowce przyjmowal jakies zywe kultury bakterii, aby odbudowac flore jelit po oczyszczaniach i lewatywach? Jezeli tak, to kiedy to moge zaczac przyjmowac i co dokladnie? Moze bede wychodzic na kefirze, Malachow chyba to polecal. 2 pytanie, czy po glodowce dobrze bedzie przejsc na diete warzywno owocowa czy najpierw powinnam uzupelnic wszystkie niezbedne witaminy, bialko itd przez zdrowa diete, a pozniej dopiero oczyszczanie warzywno-owocowe. Przypomne, ze musze przerwac oczyszczanie z powodu dentysty, a nadal utrzymuje mi sie smrod pod pachami i chcialabym go sie pozbyc kontunuujac oczyszczanie warzywno-owocowe. Wczorajsza mini sauna z oregano byla ok, chociaz ja jestem zbyt przeczulona teraz na zapachy. Jakos oregano, a nawet lawenda mnie meczy, za to nie moglam sie ostatnio nawachac oliwy truflowej, od ktorej na codzien mnie odrzuca:) Poza tym wiele rzeczy mi niestety smierdzi i ludzie tez, z reszta ja sobie sama tez smierdze haha. help! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka42 Zrób najpierw badania i dowiedz się jak wygląda sytuacja. Potem można myśleć co dalej. Polecam książkę Moritza Niezwykle płukanie wątroby i woreczka żólciowego. Ja dzięki niemu odzyskałam zdrowie! I chęć do życia. Nie ma co się obwiniać za śmierć Mamy, ja miałam podobną sytuację z Teściową. Trzeba iść naprzód i dbać o siebie i najbliższych. Przedwiosenna Ja przyjmuje em probiotyk i uważam że to kolejna super rzecz, którą spotkałam na swojej drodze do zdrowia. Wydaje mi się że dieta warzywno-owocowa to właśnie zdrowa dieta i ona też daje wszystkie składniki niezbędne dla nas, trzeba wiedzieć tylko co jeść!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwiosenna surowe warzywa i owoce sa najlepsza dieta m inn organizm nie tracac energii sam sie doczyszcza olejki sa silne szczegolnie oregano ale tez silnie oczyszcza przez otwarte pory skory w czasie parowki. Pisalam tez ze mozesz szalwia przecierac cialo. A odnosnie flory podobno jedzac surowa roslinnosc to w ciagu kilku dni sie odtwarza najlepiej juz na trwale zrezygnowac ze szkodliwych produktow. Anka42 Odnosnie watroby to postepoj wg Clark lub Mortiza a pozbedziesz sie przykrych dolegliwosci kuracja zycia H.Clark http://www.box.net/shared/yzea8alxfh http://w624.wrzuta.pl/plik/5iX4YfqN3UP/niezwykle_plukanie_watroby_-_ksiazka_autor_andras_moritz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×