Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Pająku, myślisz poważnie.... że z tym libido.... tak na plus?? pod wpływem odkwaszania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee ta mikstura ma 10 główek czosnku nie ząbków..jest mocna;-) dlatego stosowana na wybicie pasożytów;-) po tej maceracji ja tam wcale nie czuje ognia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Dziewczyny po sugestii GreenGo znalazłam stronkę informacyjną odnośnie cynamonu. Ja myślę, że tam jest chyba wszystko, nawet mój eliksir, tylko cynamonu i imbiru jest tylko po pół łyżeczki. http://swiatkilkuwad.blo g spot.com/2013/01/z-cyklu-sprzymierzeniec-odchudzania_22.html *** Lee maila masz ode mnie odnośnie tego co pytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cynamonkiem też trzeba uważać..zawiera kumarynę..ale można dostac na necie z niską zawartością;-) Lee ja wczoraj za to ćwiczyłam z piłeczką ..niezły wycisk;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Wykasujcie sobie spacje w linku. Główek, główek. Zobaczymy Moniuszko czy po 10-ciu dniach, będzie takie mocne czy zelży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniuszka, to może u Ciebie ten plus od czegoś innego? :D Przemyśl i podziel się z nami :) 10 główek... łał... to ja też nie wyjdę z domu :) Pająku dzięki, zaraz odbiorę :) :) ciekawam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Jak tu dzisiaj miło ;) Czy i ja mogę prosić o herbatę z imbirem na poranne rozgrzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Moniuszko, jeszcze nie piłem ;) Lee, jak bardzo mam prosić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Lee, gdzie jesteś? mam Cię prosić na kolanach? proszę tylko o herbatę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Kurcze, Leeee ;) Dobrze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytoiwaa
Witam, głowa mnie boli wiec na szybko napisze. Buraczki w moim przepisie nie maja chleba. Lee, dziewczyny dobrze kumają, od odkwaszenia libido strzela w gore a ze chłop na wyjeździe to mnie strzela cholera, dobrze, ze mnie lepetyna boli, chwilowy brak ochoty na wszystko hehe. Ja wszystko mleczne odstawilam, nawet sery, jesteśmy na diecie, pamiętaj :P mleko jest beee, a juz na pewno sklepowe. Green to rozumiem, ze nici z twojego oczyszczania, szkoda ale to zrozumiałe przy szczepieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pijcie nano srebro po co wam to potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Sam sobie zrobiłem ;) rumianek z kawałkiem imbiru, goździkami i plasterkami pomarańczy ;) Moniuszka, to ten Twój przepis na miksturę jest inny niż przepis GreenGo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K. proporcje inne, na"oko" robię ale skład ten sam;-) zależy o jaką miksturę pytasz..robię dwie;-)a nawet więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytliwa, że mleko jest be to wiem, ale jogurty/kefiry też? To musiałabym zrezygnować z pasty Budwig :( Dobrze, że się tak dzielnie trzymasz, ja też się mobilizuję... teraz popijam sok marchwiowo-pomarańczowy... później banany :) GreenGo - ja akurat mam na odwrót - śniadania mogę nie jeść wcale... albo dopiero o 13.00 - 14.00... za to kolację muszę mieć ciepłą... Kaszy jaglanej jeszcze nie gotowałam. Może dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Moniuszka, pogubiłem się :( zrobię najpierw wg przepisu GreenGo ;) a potem będę Ciebie męczył ;) o dokładne wskazówki na następną miksturę ;) Rumianek piję, bo kupiłem ;) do oczyszczania jelita ;) to go też i popijam, Moniuszko ;) Podczytliwa, Pająku, Moniuszko - cudownie, że macie tyle energii ;) każdego rodzaju ;) Faceci wariują za takimi dziewczynami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wariują, rujnują..w zależności od punktu przyłożenia..ważne jest nie mienie anergii ale jej pożytkowanie;-) coś mi gorąco..czyżby mnie jakiś wirus chciał dopaść?parzę herbatkę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Lee a znajdź mi sklepowy jogurt, kefir czy maślane bez dodatku mleka w proszku? Jeśli juz to samemu kręcić nabiał, jak piszesz ale wtedy mleko trzebaby mieć z dobrego źrodła. Ja mleka nie pije bo nie trawie, mojemu dziecku nigdy nie dałam mleka czy kakala do picia, mleko wypłukuje wapń a nie go uzupełnia, zasluzowuje organizm. Daje jej jogurty, bo mi wygodnie ale nie jestem z siebie zadowolona. Sa dwie szkoły co do mleka, ja jestem ta bardzo anty, w naturze mleko piją tylko małe ssaki, tylko ludzie piją je całe życie i to jeszcze od innego ssaka. Konrad, niech wariują, lubie flirciki i kokietki, jako mężatce tylko to mi zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Sory za kakało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agidorka
można dostać jogurty i kefiry bez dodatków, i jest ich coraz więcej, tylko trzeba czytać skład, takim pysznym jogurtem, w którym jest tylko mleko i dobre bakterie jest jogurt z Piątnicy w małym kubeczku za 0,99 gr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
O matko! ale teksty he he. *** Podczytliwa są takie kefiry. W biedronce tola kefir 1,5% w butelce 400ml, w Realu tip też w butelce, w Kauflandzie znajdziesz kwaśne mleko w zielonym kubku chyba 330 ml. Ciężko jest znaleźć jogurt, ale kefiry znajdziesz. Jeśli chodzi o mleko to musi pisać świeże. Na te w woreczkach trzeba uważać, bo z nimi jest różnie. A mleko z mlekomatu stwierdziłam, że chyba jest chrzczone wodą, przy najmniej ten najbliższy mnie mlekomat. Ja mleko uwielbiam i dobrze trawię. To chyba zależy od organizmu jak reaguje. Tak jak piszesz sa dwie szkoły. W jednej szkole zachwalają, w tej drugiej wychwalają, więc nie słucham żadnej. Smakuje mi to piję. *** Dziewczyny i chłopaki nastawiłam buroka na zakwas, wsypałam przyprawę do kiszenia ogórców i zrobiłam bez chleba, na soli morskiej, bo kamiennej nie mam. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×