Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Wiem gdzie z co ..trochę pomysłów Ja na włosy nafta, żółtko, olej i cytryna ..mam dość długie i kolor swój taki niezbyt..wiec muszę znieść co nieco chemii na głowie;-) ale też blond hair mam;_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Dzień dobry! ;) Za oknem biało ;) tutaj dalej czerwono ;) Moniuszka, dobra, praktyczna rada ;) lepiej wkładaj bieliznę ;) jeansy mogą Cię poobcierać a biust obwisnąć ;) Podczytliwaa, ja wiem co bym zrobił, gdybym się o tym wszystkim co robicie dowiedział ;) wysłałbym Was pod prysznic ;) 🌼 miłego, mroźnego (koniecznie, na ochłodzenie emocji) dnia dla Was! ;) proponuję iść na spacer albo ulepić bałwana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz okaże się, że my tu same blondi :) Podchwytliwaa, ja stosowałam kozieradkę blisko miesiąc***przestałam, bo włosy zaczęły przybierać niebezpiecznie żółty odcień. Także uważaj na nią. Na baby hair pomógł mi Jantar i ampułki z placentą. Ja włosomaniaczka, także tematy mam obcykane ;) A, dzień dobry bardzo wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Konrad ty masz u siebie śnieg? Zaistniało coś takiego tej zimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, u mnie na kondycję włosów doskonale wpływa MSM. Kolejny plusik dla siarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
A nie wszystkie, bo ja taki ciemnobrązowy kasztan jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pajączku Za stringami nie przepadam..i do sukienek na prawdę polecam ich nie zakładać;-) ja osobiście nie lubię jak mi się na sukience jakieś sznurki odbijają;-) A co do normalnych majtek..dawano, dawno temu jak był szał na stringi is złam z duchem czasu, to mój krytycznie do tego nastawiony mąż narzekał..że zmarznę( to z troski o moje zdrowie), że lans (bo po co je do pracy zakładam itd) Teraz jak zakładam świetne wygodne bawełniane gacie..to mi się każe w bieliznę i te sznurki przebierać;-) Ot taka historia z tymi stringami.. Królowie robali są wśród nas nadzwyczaj piękni na zewnątrz.. Nie to co K. ..on i wewnątrz piękny będzie;-) Wylazł z wyra już?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
msm to prawda, przede wszystkim przestają wypadać. W sumie można by było robić sobie maseczki na włosy z soku z kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Moniuszka ja też nie lubię stringów. Bambusowe majtki na lato są świetne, delikatne, przewiewne. A K? wyszedł z łóżka, przeciez się do ciebie odezwał przed chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz widzę ..witajcie K. i Green..zaczęłam tą siarkę spożywać.. K...biało?? A gdzieś Ty?? Jak się naturalnie trzyma..to nie obwiśnie:-) I skąd ten pomysł na ochłodzenie emocji? My kobietki wolimy chyba raczej gorące klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podchwytliwaa
Konrad Po co mamy lepić bałwana jak jeden taki ulepiony sie tu udziela hehe :* tylko ta marchewkę nie ma tam gdzie nos tylko niżej hehehe Greengo ja tez wlosomaniaczka :) jantar stosowałam ponad rok temu i nic nie pomógł, najlepiej mi pomaga Khadi olejek na porost włosów ale i tak rewelacji nie ma. Kurczę ta kozieradka taka żółta ze faktycznie moze zabawić włosy, ale tak na stałe? Nie wyplucze sie to? Ja mam taki złoty blond, nie chce jeszcze bardziej go ocieplac.. Msm tez myśle, ze dobry na cerę i włosy, ale czy szybciej rosną to nie wiem, chyba nie. Oj stringi to ja uwielbiam, jak mam majtki to je czuje a stringacze nie, w gatkach latem latem do sukienek coby pośladkami nie świecić jak mi pofrunie czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podchwytliwaa
U mnie tez śnieg, nawet sporo, na aucie czapa na 10 cm. Pajaczku niżej na ciele, nie na ręce :) no wlasnie mogłam sie napić, tak robiłam ostatnio ale jakoś chciałam teraz zobaczyć czy bedzie lepiej bez. No i leje mi sie z tyłka a kamyszkow brak, nic, czekam dalej.... Smacznego haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wy wyżej na mapie ode mnie mieszkacie;-) do mnie śnieg idzie wielkimi krokami.. Jakby nie doszedł..podeślijcie mi proszę bałwana;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) GreenGo napisz coś więcej o swoich metodach na włosy. Żeby szybciej rosły i żeby były gęściejsze :D Co to takiego baby hair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lee odpowiedz nam na wcześniejsze pytania..ciekawam ;-) też wrzuciłam w przeglądarkę.. ..baby hair. Baby hair to nic innego, ja malutkie, nowe włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Lee, a Ty nie napiszesz jakie majtki nosisz i jak farbujesz włosy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wiemy nie doszedł i kiszka z relacji..ech Co do włosów..czytałam kiedyś o pokrzywie..zbiera się młoda suszy i płuka..ponoć rewelka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokrzywa zawiera: wapń, fosfor, żelazo, siarkę, potas, potas, jod, sód witaminy: A, K, B2, C związki aminowe, garbnikowe, kwas pantotenowy, kwas organiczny (mrówkowy, glikolowy, glicerolowy), olejki eteryczne, sole mineralne, chlorofil, serotoninę, histaminę, flawonoidy, fitosterole, karotenoidy. Pokrzywa oczyszcza organizm z toksyn, wygladza cerę, wzmacnia włosy i powoduje ich szybszy porost. Pokrzywa może również wpływać łagodząco na przetłuszczające się włosy, ale wiekszy efekt w tym przypadku będa miały płukanki z pokrzywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podchwyliwaa
Pije pokrzywy od dawna teraz razem ze skrzypem dla uzupełnienia krzemu, to tez dobre na włosy, skore i paznokcie. Sama pokrzywa nic mi nie dawała, tzn nie czułam sie inaczej, moze trzeba pic tego dużo i codziennie. Ale pije nadal bo niby zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podchwyliwaa
Lee ale większość kobiet poprostu lepiej sie czuje w tych stringach i makijażu, mój chłop sie cieszy jak wieczorem zmywam makijaż, uważa, ze wtedy jestem najładniejsza a ja lubie kreskę na oku i puder na nosie, lubie stringi, co w tym złego, jak robię coś dla tego by mi było miłej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Lee, to nie do mnie te uwagi ;) bo nie ja tu tak gorliwie zachwalam swój wygląd ;) oraz inne zalety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Lee, jak ja lubię, jak Ty się tak fajnie rozgrzewasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdanie jest takie Faceci lubią patrzeć na zadbane kobiety..i nie mam tu na myśli plastikowych lalek Nie widzę również nic zdrożnego iw stringach i makijażu i innych dodatkach.. Wszystko zależy od samoakceptacji A na całość składa się i ciało i dusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_2014
Lee, to tylko kafeteria ;) nie znajdziesz tu raczej tego czego szukasz ;) nie wiem, czy znajdziesz to nawet w realu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście wolę jak mój stary (czyt, mąż) Jest w odprasowanej koszuli, pachnie niż umorusany po pachy w błocie albo w obwisłych szortach choć to też czasem seksowne Lee ..każda z nas ma raczej faceta, dla którego cały nasz wystrój nie ma znaczenia a liczy się cała reszta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee te czakry wpływają chyba za bardzo na Ciebie..haha nie nerwuj się toż to luźna dyskusja pięknych i mądrych kobiet tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×