Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Witajcie! Przygotowuję się do oczyszczania wątroby,na razie biorę zioła odrobaczające,zamówiłam zapper i po 21 dniach będę czyścić wątrobę.Wiem,że trzeba oczyścić nerki przed wątrobą i w związku z tym mam pytanie:czy moge czyścić nerki w trakcie brania ziół na odrobaczanie i stosowania zappera?Chce je oczyszczać debelizyną.Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalisci od kuracji Huldy C
Ja zamierzam po :) Kolejność za: www.bioter.pl/produkty/pasozyty.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walterr
"że trzeba oczyścić nerki przed wątrobą i w związku z tym mam pytanie:czy moge czyścić nerki w trakcie brania ziół na odrobaczanie " Zdania "uczonych" są podzielone. Osobiście skłaniam się do czyszczenia nerek przed odrobaczaniem (przynajmniej częściowo) dlatego,że w czasie trucia robali powstaja różne trudno usuwalne toksyny.Może wystąpić problem z nerkami bo nie dadzą rady tego usunąć. Tak to nietkórzy tłumaczą. Pewno mają rację. Napewno zależy to od stopnia zatkania nerek, ale każdy to musi ocenić sam. Czy brać jednocześnie na nerki i na robaki? Raczej nie, bo może to być zbyt duże obciążenie dla nerek. Lepiej pomału po kolei ,bo można nieświadomie przeholować a niektóre zmiany są nieodwracalne (nikomu nie życzę). Co do "debelizyny", to nie mam doświadczenia ale samo to, że piszą w reklamie "działa na wszystkie" rodzaje kamieni, jest mocno podejrzane. Jeżeli masz taki gatunek na który działa, to ok.(70% ludzi ma prawie takie same) ale jak masz inne to może być problem. A może masz nerki czyste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalisci od kuracji Huldy C
Walterze, zdradź czy masz bionikę czy ... ? może coś sądzisz o tych cackach : http://opty.org/plus/uslugi.html ;) ceny z biotera nie do przebicia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walterr
Mam Zapper R10-B Nie pamiętam teraz kto to robi (Allegro) Ok. 300 zł. Raczej nie kupuj Zappera na baterie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Walterze juz zakupiłam i jest na baterie,nerki mam zdrowe,kamieni tez nie mam ale z tego co wiem to złogi piaskowe ma większość ludzi.Myślę,że ja nie powinnam mieć kłopoptów z ich bieżącym wydalaniem,bo siusiam baaardzo często.Ale z tego co słyszałam mimo wszystko dobrze jest trochę je oczyścić przed wątrobą.Wstrzymam się jednak z ich oczyszczaniem teraz póki biorę te zioła.Dzięki Walter! Specjaliści dziękuję za linka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walterze znalazłam też to o kapsułkach,jak te zioła włoży się do nich to docierają w większym stopniu do jelit i podobno kuracja w ten sposób jest skuteczniejsza,pisał tak pan,który stosował obie wersje kuracji.No cóż ja robię i tak i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walterr
"ale z tego co wiem to złogi piaskowe ma większość ludzi.Myślę,że ja nie powinnam mieć kłopoptów z ich bieżącym wydalaniem,bo siusiam baaardzo często" To o czym piszesz, nie ma nic współnego z rzeczywistością. (z Twoim pojęciem problemu). "to złogi piaskowe ma większość ludzi" Może poczytaj o tym poblemie więcej. Już tu o tym pisałem........i nietylko ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam to forum i o urynoterapii też.Większość ludzi ma piasek oczywiście ludzi którzy nie oczyszczają organizmu i źle się odżywiają(np. do niedawna ja),ci którzy zaczynają się oczyszczać sami zauważają osad w moczu po odstawieniu go w szklanym naczyniu.Ja zaczęłam się oczyszczać haotycznie,wprowadziłam dietę i \"z marszu\" wzięłam się za oczyszczanie wątroby.Skutek marny.Wtedy natrafiłam na Twoje wypowiedzi odnośnie oczyszczania,nazbierałam wrotyczu i zmieliłam z innymi ziołami i stosuję.No i wtedy to się zaczęło.Pierwsza dawka była mała(próbowałam jak na mnie działa piołun),następne większe i już widzę,że to działa:przez pierwsze 2 dni okropne bóle głowy,mięśni jakbym była chora,na twarzy krosty straszne,wieczne burczenie w brzuchu.Dziś jest 6 dzień na ziołach i czuję się dobrze,nic mnie nie boli,krosty goją się.Debelizynę biorę aby pomóc nerkom wydalać toksyny(biorę 1 raz dziennie).Dzięki Walter,że jesteś!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzga
Witam. Muszę Wam powiedzieć o moich spostrzeżeniach gdyż nie widziałam żeby ktoś o tym pisał. Jak może pamiętacie jestem tydzień po pierwszym nieudanym zresztą oczyszczaniu wątroby. Jakież było moje zdziwienie gdy zauważyłam u siebie wzrost ciśnienia krwi. Do tej pory miałam niedociśnienie. Górne 80-95, a dolne 50-60. Natomiast moje serce biło jak zwariowane. Puls 85-95. Mogłam spać w każdej pozycji i o każdej porze. Teraz zaczęłam normalnie funkcjonować, a moje górne ciśnienie (CODZIENNIE) wynosi 105-115, dolne 65-75. Natomiast serce wyhamowało. Puls 65-75. Nie widzę innego wytłumaczenia tego zjawiska tylko ta kuracja. Nie mam pojęcia jak to tłumaczyć, ale nie może być żadnej innej przyczyny. No i teraz już wiem, że spróbuję jeszcze raz. Może tym razem uda się do końca, a moje ciśnienie nareszcie będzie na normalnym poziomie. Co o tym sądzicie? Spotkaliście się już z takim efektem oczyszczania wątroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walterr
"Co o tym sądzicie? Spotkaliście się już z takim efektem oczyszczania wątroby? " NIe słyszłem o takim efekcie.Wątpię czy jest pozytywny. Ale może tak ma być. U mnie było odwrotnie. Może po następych czyszczeniach, wszystko się unormuje na właściwym poziomie. Ludzie bardzo różnie reagują na takie szokowe terapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana.
Poszli spać. Dołączę innym razem. Też lecę. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalisci od kuracji Huldy C
cytrynka-69 jak przebiegła Twoja kuracja ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walterr
Co jest? Nikt już nie czyści?Nikt się nie chwali? Ja po 9-tym razie.Jeszcze raz i dluga przerwa......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalisci od kuracji Huldy C
Zacznę po oczyszczaniu nerek :) Zapping i ziołowy program przeciw pasożytom przebiegł bez fajerwerków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana tematemm
czy mozna zastosować tę metodę oczyszczenia wątroby u osoby ze stwierdzonymi kamieniami w woreczku żółciowym? Jeżeli tak to czy jest szansa na pozbycie sie również stamtąd tych kamieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walterr
Zależy jakie duże są kamienie. Małe (do ok. 17 mm) powinny zejść. Duże mogą zablokować przewód i tylko chirurg pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walterr Napisałes mi swego czasu, że nie powinnam czyścić wątroby. Myślałam, że to z powodu tego kamienia, ale mój kamyczek ma 16mm. Czyli mogę czyścić wątrobę. A może są inne przeciwwskazania? Właśnie wychodzę z doła z powodu jelita grubego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walterr
Witaj Amber Cieszę się,że Ci lepiej. Taka jest teoria.Praktyka może być inna, zwłaszcza jak są inne obciążenia organizmu.Ponieważ znam Twoje kłopot, dlatego tak napisałem.Zdrowy może przetrzymać więcej. Jeżeli kamień nie daje ostrych objawów, to lepiej go częściowo rozpuścić. Tak Ci poradziłem. Mniejsze ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walterr
Miesiąc juz chyba minął od tego czasu. Może sprawdzić, czy oliwa zadziałała. Może się zmniejszył, bo jak nie to szkoda czasu i trzeba spróbować coś innego. (np. sok z czarnej rzepy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walterr Wielkie dzięki. Sulfasalazyna działa na moje jelito wyjątkowo skutecznie. Będę ją zażywać do całkowitego ustąpienia bólu i przywrócenia normalnego wyglądu śluzówki jelita. Przez te ostatnie tygodnie nie pilam oliwy - jelito się wkurzalo :). Jeszcze poczekam trochę i znów zacznę. Przez to moje jelito to nie wiedziałam co mnie boli. Czy tylko jelito czy też wątroba, trzustka, żołądek i coś jeszcze. Ale chyba tylko jelito bo ból prawie ustąpił i skończyły się kłopoty. I nudności przede wszystkim. Wrzodowcy mają problemy w okresie jesienno - wiosennym. Czy to dotyczy również chorych na CU. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walterr Coś mi pomogło na ten kamyczek, skoro zmniejszył się z 21 na 16 mm. Dwa razy czyścilam wątrobę. Może to czyszczenie? Każdorazowo zaaplikowałam sobie po pół szklanki oliwy i soku z cytryny. Na więcej nie miałam odwagi. Mimo tego sypało się ze mnie zielono. Czyżby uryna? Rozmawiałam ostatnio z pielęgniarką. Usłyszałam, że miała operację ponieważ zielony kamyczek zatkał jej przewody wątrobowe. A nam się sypią bez operacji, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurynka
witam dzieki Walterr za adres mysle ze faktycznie lepiej w jednym miejscu znalezc wszystko o oczyszczaniu pozdrawiam wszystkich cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie ...... ja dopiero zamówiłam ksiażkę Huldy Clark, ale jeszcze nie doszła :( wydaje sie bardzo interesująca........................ choruję na łuszczyce i chcialabym się sobie poprzyglądać pod kątem \"clarkowym\" ;) pozdro i wszystkiego naj w 2007r. !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Chyba zbliża się odpowiednia pora na czyszczenie wątroby. Mam zamiar, mimo pietra, przeprowadzić to czyszczenie aż dwa razy: w lutym i marcu. Jest ktoś chetny do towarzystwa?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulanaas
Proszę pomóżcie !!! bardzo chcę oczyścić swój organizm ale jakoś mi to nie wychodzi. Próbowałam wypić olivę z olivek i popić sokiem z cytryny , była ochydna ale wypiłam w niewielkiej ilości ok. 50 ml , niestety po jakichs 10 minutach od wypicia bardzo zile sie czułam : strasznie biło mi serce i chciało mi sie wymiotować . Ostatecznie z niewielką pomocą wszystko zwróciłam . Co zrobiłam nie tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×