Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość podrazniona

Jak wybielić zęby ???

Polecane posty

Gość nie z tego światta
czytam i troszke czytam. Chcecie mieć białe zeby to pijcie sok z buraka...czerwonego po miesiacu efekt murowany no i zdroie zębów tez!!! To Tombak opisał w swej ksiązce. Ale mój sposób na buiałe zeby to dieta bez tej całej przetworzonej zywnosci, zero czipsów,zero koli, smietana homogenizowana a nie z guma arabska i bedzie dobrze. zadne pasty nie wybiela wam zebów jak zdrowy styl zycia!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalatka
Oczywiście masz rację,ale jak ma się żółte zęby to chyba to już nie pomoże. Ciężko przywrócić biel. z domowych metod skuteczny jest aplikator liquid smile , nawet dostał nagrodę cosmopolitan. Po prostu przez około dwa tygodnie nakłada się go na zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory stosowałam jedynie wybielające pasty do zębów. Niestety nie widziałam żadnych efektów. Dlatego też coraz bardziej myślę o zainwestowaniu w liquidsmile, ponieważ z tego co się dowiedziałam, rezultaty można dostrzec już po pierwszej nocy a ja właśnie potrzebuje czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zęby zrobiły się dużo bielsze od używania szczoteczki elektrycznej, którą szczerze polecam :-) w połączeniu z wybielającą pastą np. Blanx (w superpharm) efekt jest widoczny. Ogólnie wybielanie ma taki minus, że wypełnienia pozostają ciemniejsze niż naturalne szkliwo, więc jeśli ktoś ma widoczne wypełnienie będzie musiał je wymienić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławoj
Ja miesiac temu zaczalem przygode z Opalescence i wyniki sa zadowalajace. Chociaz musze przyznac, ze moja dolna szczeka cierpiala bardzo na nadwrazliwosc. I w sumie nadal odczuwam pewien dyskomfort. Stosuje specjalna paste na nadwrazliwosc i mam nadzieje, ze problem wkrotce minie. Zrobilem sobie zdjecia przed i po, roznice widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pamiętajmy, że lekarz dentysta powinien najpierw sprawdzić stan naszego uzębienia i najlepiej w porozumieniu z nim zadecydować czy w ogóle powinniśmy wybielać zęby. Bo może się okazać, że akurat w naszym przypadku nie jest to wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyferovsky*
Kuzwa ancka, ludzie, nie piszcie o wybielaniu jakims popiolem, weglem itp. Jak ktos juz wspominal, o zeby trzeba dbac od malego dzieciaka - to, ze rodzice komus o tym nie mowili za malego, to jego problem. Nie kupujcie niczego na wlasna reke - leki niewlasciwie stosowane zagrazaja Twojemu zdrowiu. Jesli naprawde chcecie miec biale zeby, przejdzcie sie do wlasnej przychodni, i niech was skieruje do jakiegos specjalisty od bielenia zebow. Co prawda, koszt niemaly, ale jest to najbezpieczniejsza metoda na pozbycie sie zolci (chyba, ze ktos trafi na jakiegos partacza albo oszusta, ale i temu mozna zaradzic - wystarczy dokladnie sprawdzic i oferte zakladu specjalistycznego i kwalifikacje oraz zezwolenia dentystow :) ). No i jak juz Wam wybiela, to nie zapominajcie o szczotkowaniu zebow, po kazdym posilku, efekt bedzie mogl trzymac sie dluzej, a Wy bedziecie mogli cieszyc sie zdrowym i pieknym usmiechem. Pozdrawiam i powodzenia w kuracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenora
Na pewno nie samemu domowymi zabiegami bo sobie krzywdę zrobisz. Ja wybielałam zęby u dr. Jacka Kałużnego ma gabinet na ulicy dzielnej w Warszawie. Trafiłam tam z polecenia i bylam bardzo pozytywnie zaskoczona. Fajny gabinet miły Pan dentysta i co najważniejsze bardzo rzeczowy. Wytłumaczył mi wszystko na czym zabieg polega jak będzie wyglądać wybielanie w trakcie no i jaki będzie efekt po i co należy zrobić aby jak najdłużej utrzymać bielusieńkie ząbki;). Miałam zabieg wybielania lampą i jestem bardzo zadowolona z efektu. Powiem tak jak ze wszystkim jeśli trafisz do dobrego specjalisty to będziesz zadowolona i efekt będzie super. Ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaKM
Witajcie serdecznie. Dzisiaj odebrałam od stomatologa nakładki na moje zęby oraz 4 szt żelu opalescence 20%. Stomatolog polecił mi zakładac je na noc lub na dzień. Oczywiście wszystkie ząbki mam wyleczone, jedynie jeśli moje uzupełnienia będą się różnic od pląby w 4 i 5 to po prostu wymienię na jaśniejsze. Zobaczę jaki będzie efekt. Zęby wybielam pierwszy raz i dlatego zdecydowałam się zrobic to w gabinecie a nie zakupowac jakies wątpliwe środki na aukcjach internetowych. Wiem że będzie to profesjonalne a nie na chybił trafił. Mam nadzieję że się nie zawiodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielik
Witam i jak wyszło wybielenie pani wyżej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donica
Już się wcześniej wypowiadałam na temat przewagi wybielania w gabinecie nad tymi paskami, ale ostatnio dowiedziałam się o jeszcze nowej, lepszej metodzie wybielania. Byłam na protetyce właśnie u Tarabuły i dowiedziałam się, że teraz niektóre gabinety stosują metodę fast&mild. Efekt jest nawet lepszy niż tradycyjne wybielanie, a dodatkowo można dobrać odpowiednią skalę kolorów na bieżąco, protetykę można robić od razu po wybielaniu, a w dodatku omija się problem nadwrażliwości. Z tego co słyszałam, już kilku klientów mieli na ten zabieg i każdy był zadowolony. W przyszłości sama może z tego skorzystam, a jakby któraś z Was była zainteresowana wybielaniem teraz, to polecam właśnie tą metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza,..
Sluchajcie czy mozna nakladac ten preparat Opalescence na wkladki silikonowe (mam je z preparatu biala perla). Na allegro znalazlam za 60 zl 3 strzykawki 35 % zaklada sie je na pol godziny w dzien. Czy moge je kupic i wcisnac ten zel do zwyklych takich gomowo-silikonowych wkladek czy to musza byc jakies specjalne wkladki?? bardzo proszę o odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protetyk
Nkakładki na zęby zróbcie sobie u protetyka. wyjdzie o wiele taniej. tak naprawde to dentysta bierze tylko wycisk i odsyla do protetyka za co bierze wiekszosc pieniedzy od pacjenta. a zele do wybielania mozna kupic w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzka glupota nie ma granic
lepiej kupcie za10zl pase colodent. u mnie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleszczy
Zamiast wydawać kasę na wybielanie, które daje jednorazowy efekt, po prostu zacznijcie systematycznie myć zęby. Zapewniam, że w ten sposób wyjdziecie na tym znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomimo iż regularnie odwiedzam stomatologa,piaskuje zęby itd ,używam dobrych past wybielających ,myje zęby po każdym posiłku to i tak były biało-żółto -szare a to za sprawa tetracyklin które brałam w dzieciństwie,dlatego po obejrzeniu zdjęć efektów wybielania sama zdecydowałam się wybielić tą właśnie metodą,używałam żelu opalascene 15%,przez dwa tygodnie,efekty-zęby dużo bielsze,teraz po skończeniu drugiej strzykawki mam odczekać kilka dni bo jak twierdzi moja dentystka kolor się "dorówna" i wtedy zdecydujemy czy spróbować jeszcze 20% czy już nie,osobiście jeszcze bym zaryzykowała tę 20%,u mnie nadwrażliwość była mała,w sumie to tylko jeden dzień miałam taki ze mnie bolały a tak to luz no ale ja mam chyba duży próg bólu bo większość zabiegów dentystycznych znoszę bez znieczulenie:).tak czy siak polecam te metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0h lala
Nalszybszym i najtanszym a przy tym najzdrowszyn sposobem na wybielenie zebow to tzw. ssanie oleju codziennie rano na pusty zoladek przez 20 minut. Wzmacniaja sie dziasla i nawet nalot na zebach u palaczy znika. Wiecej info www.earthclinic.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleszczy
Wszystkie cudowne metody krótkoterminowe ;-) Ale korzystajcie. Droga na skróty dla wszystkich wydaje się być odpowiednia, ale wcale tak nie jest. Jeśli chcecie mieć zęby białe to sami musicie na to zapracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brusta
Niestety, ale efekty wybielania nie są trwałe, czego sama jestem przykładem. Naprawdę wydałam na wybielanie sporo pieniędzy - zaniedbałam je, wyglądały kiepsko. Później było super, ale stare przyzwyczajenia ponownie je zniszczyły. Najpierw trzeba się nauczyć dbać o zęby, a dopiero później można ewentualnie myć o wybielaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_325
przyzwyczajenia, dieta, pielęgnacja czy częstotliwość wizyt u dentysty jedynie w ograniczonym stopniu wpływają na kolor zębów, niestety zęby mają taką a nie inną podatność na przebarwienia - wnikają w nie barwniki z pokarmów, przebarwiają je antybiotyki czy niektóre leki i trzeba się z tym pogodzić, a wybielanie nigdy nie jest stuprocentowo skuteczne tj. nigdy nie doprowadzi do tego, że zęby będą białe już zawsze, jego efekty utrzymują się różnie u różnych osób, a że białe zęby odmładzają myślę, że zabieg wart jest uwagi, ja korzystam głównie z Idol White, ale jest też parę innych ciekawych preparatów vide: http://JakWybielicZeby.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga_25
systematyczne mycie niestety wcale nie chroni zębów przed przebarwieniami, z kolei typowe popularne pasty wybielające też w zasadzie nie działają, bo większość z nich jedynie oczyszcza zęby mniej lub bardziej dokładnie, ja polecam żele lub laserki (quasi laserki) do wybielania domowego, efekty porównywalne są z efektami profesjonalnego wybielania - sprawdzone. Niestety nawet przy stosowaniu sie do zaleceń białej diety wybielanie trzeba dość regularnie powtarzać, dlatego stosowanie środków do wybielania domowego wychodzi po prostu taniej niż wybielanie stomatologiczne vide http://zebywybielanie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Numiuytres
Ja wybielałam zęby metodą nakładową. Ogólnie leczę się w Pruszkowie, w klinice Dental-Design Jaworska i tam właśnie zaproponowano mi taką metodę wybielania. Wykonano dla mnie specjalnie dopasowane do moich zębów szyny, do tego dano mi specjalny preparat. Pani doktor Jaworska wytłumaczyła mi co i jak i dała mi to wszystko do domu. Dziś mam o wiele jaśniejszy odcień zębów, pomimo tego, że wybielałam je już ponad pół roku temu, efekty naprawdę się utrzymują, przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mvm
ja osobiście polecam wybielanie za pomocą nakładek z żelem. Metoda dość kosztowna ale efekty są naprawdę niesamowite. U mnie efekt utrzymuje się już przeszło 2 lata. Stomatolog wykonuje odlew i wysyła do technika by ten zrobił nakładki do których poźniej nalewa się żel wybielający i zostawia go na noc. Naprawdę super!! www.mvm-beautician.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa sa sa rózne
nie zgodzę się.Moja siostra wybielała w ultra cud klinice( tam za 1 ząb placisz 1200 zł) efekt na rok.Nie pije kawy , nie pali.Ja pale , piję kawę , zwykła pasta dla palaczy i jest cud miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Expert lotniczy
Nic tak zębów nie wybiela jak mineta co niedziela. Dziękuję za uwagę i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalescence
Witam. Jestem w trakcie wybielania ( 4 dzień ) żelem Opalescence 20%. Wybielam w nocy min 6 godzin. Efekt dotychczasowy: widocznie wybielone ząbki ( a palę papierosy ). Trochę bolą, ale trudno, trzeba 2, 3 dni przed wybielaniem i w takcie myć zęby pastą np Sensodyne. Można stosować też żel GreenOr A oto kilka istotnych porad dot. wybielania: 1. Konieczne jest przed wybiel. wyczyścić zęby z osadu i kamienia ( piaskowanie ). Będzie lepszy efekt. 2. Nakładki zrobić w gabinecie, muszą być indywidualne. 3. Zeby nie poparzyć dziąseł nie dawać więcej żelu niż łepek od zapałki. 4. zęby powinny być wyleczone. Ja mam jednego zęba piątkę z lekką próchnicą, więc go nie wybielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaja23
"Bardzo dobry" wybaczcie zjadłam wyraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×