Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

niom czekolada jest super :) Teraz mam na głowie , ale tylko z góry balejaz w kolorze blond, a reszta w kolorze kawy espresso(???) nigdy nie piłam takiej kawy, ale kolor włosów jest ciemny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie umieram z nudow mojego meza niema, w tv tez nic Ja mialam baleage ale zafarbowalam co jakis czas robi sobie misz masz na glowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm :) ja przez dłuuuzszy czas farbowałam, ale taki kolor był bardzo popularny na pocxzątku wakacji (wiśniowy). Więc udałam się do fryzjera i od tamtej pory mam balejaz, i nawet dobrze się w nim czuje. Wiem ,ze w tv nic nie ma. Moj mąz siedzi, albo lezy? nie wiem :D A tesciowa obrazona od rana o te marchewke co to zrobilam na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałam posiadaczką swetra w kolorze pomaranczowym w cenie 46 zł + koszty przesyłki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, az mi się gorąco zrobilo. Tak jak podczas egzaminu na prawo jazdy. zuzanka14 dziękuje :) A teraz uciekam :D Pochwalic się. Zycze wszystkim brzuszkom dobrej nocy i ich mamom rowniez 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, ale sie naczytalam. Rozbawila mnie muszka, ktora przy temacie miesiecy ciąży stwierdzila, ze bedzie dwa miesiace mowic ze jest w dziewiatym :D Faktycznie ligt, oslabila mnie twoja tesciowa, pomimo tego, ze jej nie znam. Ja mam świetna teściową, zawsze moge na nia liczyc, nie wtraca sie do niczego, nie jest zapatrzona w synka- zawsze obiektywnie ocenia sytuacje, ale mieszkamy osobno. Jestem pewna, ze gdybysmy przebywaly non stop razem to nasze kontakty pewnie wygladalyby inaczej, moze nie tragicznie, ale napewno gorzej. Tak to jest na kupie. Kiedys mieszkalam z bratem i jego zona i to byl koszmar, odkad sie wyprowadzili kontakty ulegly znacznej poprawie. Więc dziewczyny, jeśli tylko macie możliwośc to warto sie wyprowadzic, a jesli nie to chyba trzeba sprobowac ignorowac tesciowe. Częśc z was juz doskonale sobie z tym radzi:) Paulka gratulje zdanego kolokwium. Kurcze moze i ja sie skusze na to łóżeczko z allegro skoro polecasz. Jeżeli chodzi o usg to ja mam dopiero w grudniu i chyba zwarije do tego czasu, no w poniedzialek mam wizyte u lekarza to moze to mnie troszke uspokoi. W zasadzie to nie mam powodów do zmartwien, ale zyje od usg do usg, a że mam rzadko- to ledwo żyje :D Spadam spac, jutro lece na caly dzien na uczelnie. Poglaszcie brzusie od cioci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie brzuszki i mamusie :) piekna pogoda własnie jem sniadanko (moj komputer jest w kuchni) a mam zamiar dzisiaj robic porzadki, umyc okna wypucowac łazienke, taki mam zammiar ale jakos snil brak :) musze sie zmobilizowac. Wczoraj prawie nie czulam ruchow dzisiaj jak na razie tez nie, Jak wroce po poludniu to widze tu zapisana stronke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuśki!!! ostatnio zaczelam sie martwic o to jak sie odzywiam, bo na nic nie mam ochoty...... śniadania to koszmar, wiem ze powinnam cos zjesc jak wstane z łózka wiec cos tak zawsze zjem ale tak na sile, najgorzej to jest z miesem, nie moge patrzec na wedline, nic mi nie podchodzi, mam nadzieje ze elevit troche nadrobi moje braki zywieniowe, ale biore go od 2 dni dopiero. mam nadzieje ze wkrotce sie to zmieni!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc zuzanka ranny ptaszku i pozostałe dziewczyny, ktore mam nadzieje pojawia sie niebawem:-) Zuzanka ruchami sie nie martw ja od dwoch dni tez czuje slabsze,dzis rano bąbelek troszke sie poruszała, a ogólnie to lenistwo juz z niego wychodzi jak z tatusia:-) Troche sie zmartwiłam, bo wieczorem z now zaatakował mnie ten sam ból co tydzien temu. Dzis na szczescie juz przeszlo. W poniedziałek do lekarza, juz nie moge sie doczekac!!! Light gratuluje wygranej licytacji,sweterek jest swietny:-) A ja znow mam problem, musze kupic kurtke, bo rozlecial mi sie zamek. Jak pech topech, niedługo bede z golym tylkiem latac, bo juz calkiem nie bede miala co wlozyc na siebie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Doroteczke, ja snidania to wprost pochłaniem, bo budze sie potwornie głodna, a w ciagu dnie moj apetyt znacznie maleje. Nie wiem tylko jakim cudem przytyłam juz 5 kilo:-)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
paulka napisz cos wiecej o tym łozeczeku, czy jestes zadowolona , jaka jest kolderka, podusia , material, mnie tez kusi ta cena ale boje sie ze mogloby sie okazac ze bym musiala kupywac wszystko od nowa. faktycznie na zywo wyglada tak zle ze bedziesz je malowac??? mi sie osobiscie podobaja takie naturalne, czy te drzewo jest tandetne i lepiej je pomalowac????? napisz cos wiecej , ja widzialam takie super w hurtowni tez ze wszystkim tyle ze kosztowalo prawie 600 zl , wiec cena tego lozeczka zrobila na mnie ogromne wrazenie, teraz to juz sama nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka07
Margolcia1,wiesz moze gdzie w białym jest sklep,stoisko z jakimis fajnymi ciuszkami dla dzieci,rożkami,kocykami,pieluszkami,gdzie jest prawie wszystko dla maluszka?W auchan nie ma ,tylko to co na sklepie i chyba niezbyt dobrej jakosci.U nas ani smyka,ani zadnego innego sklepu z jakosciowo dobrymi ciuszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj cisza :). Ale mozna zrozumiec, sobota. Niedawno zwlekłam się z łózka. Od południa strasznie bolała mni głowa. A nie chciałam brac tableek, wiec cierpiałam przez kilka godzin. Teraz jest juz znacznie lepiej :) Paulka123 swietne to łozeczko. Wszystko mi sie podoba :) Dla swojego dziecka tez miałam kupic na Allegro, ale odkryłam kilka sklepów- hurtownii we Wrocławiu, wiec tam bede się zaopatrywała. Dzisiaj tesciówka była milusia.:P Hmmm, a to dlatego,ze jutro bedzie miala gosci i trzeba było zrobic sałatke. Zrobiłam z zupek \"chinskich\". I teraz nie dawno, ku jej rozpaczy zajadalam się w raz z mezęm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry, wpadlam sie przywitac i spadam na uczelnie/koszmar/. Jak wroce to obejrze lozeczko Paulka. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Dzisiaj po raz pierwszy odwiedziłam to forum, ale po przeczytaniu kilkunastu Waszych postów stwierdziłam, ze jest bardzo fajne i że Wy też jesteście Boskie (cudowne przyszłe mamuśki). Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do Waszego grona, bo ja też jestem \"ciężarówą\" z terminem kwiecień 2007. Napiszę Wam tylko, że zazdroszczę tym przyszłym mamuśką, które mają przy sobie swoich mężów, partnerów. Ja teraz do Świat jestem sama, bo mój mąż pracuje za granicą. Powiem Wam, że ciężko tak samemu. Dlatego mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie i czasem będę mogła Wam sie wypłakiwać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się dopisuję. NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ Aska_kit...01.04.07......21.....+6.....Warszawa.....niespodzianka..Waleria, Aleksander 21...........02.04.07.......21.....4......Krynica.....2 chłopców....??????? izawik.......02.04.07......21.....0.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82......03.04.07......21.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,?? aga*25** ... 04.04.07......20......5.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ..+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.......04.04.07.......20....+2.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander mx3..........08.04.07.......20....+5,5...Gdynia......??????? Ania75.......08.04.07......20......1..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......20......3......Kraków.....?....Gabriel, Marysia flowerska....12.04.07......20......5.......Londyn....nie chce wiedziec...nie mam pomyslu Moli...........12.04.07.......20....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......19......0,6...........Cieszyn..........SYN......niemam pojęcia muszka11.....13.04.07......19......4.......W-wa....???.......Julia, Hubert,Konrad Doreta........17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.........17.04.07........19......5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa.....17.04.07........19..,..3,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue....17.04.07........18.....5.....Oława...?????..Jowita,Karolina,Jakub, Radosław koala-79......18.04.07.......19.......2.....Węgrów......?......Hania Igor margolcia1...20.04.07.......19......5........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21..............18......2........Siedlce...??....??...... Kiwiusia ........22.04.07.......17.....-4.......W-wa.......?.........Noe, Gabriel Ewita2510......27.04.07.......18......4.......Łódź...........? Janika78........28.04.07.......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica............29.04.07.......15......3.......W-wa......?................? mama bączka...25.04.07......19......+5.....P-ków Tryb.....???... Tobiasz, Iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:-) Wiatam cieplutko mame baczka, tym bardziej,ze jestesmy w podobnej sytuacji,tzn. moj maz tez jest za granica, a ja umieram z nudow i tesknie. Wczoraj zrobilam mu awanture,ze sie nie interesuje mna ani dzieckiem, standard:-) Co jakis czas mnie taki stan napada i gadam glupoty chociaz wiem,ze to bzura. Pozniej mi glupio,bo on sie tym bardzo przejmuje. Wiem,ze jemu tez jest ciezko, bo ja mam tu chociaz rodzine i znajomych, a on jest calkiem sam. Powiem Wam szczerze,ze z tych moich znajomych to niewielka mam pocieche, bo i tak nie chce mi sie z nimi spotykac, wole sie w domu zamulac:-( Co sie dzieje ze mna? Dzis mam na szcescie lepszy humorek, moze dlatego,ze pogoda piekna:-) Rodzice własnie kupili mojemu bratankowi zabawkową gitare na Mikołaja, mój brat ich zabije, bo ona starsznie hałasuje:-) Mamo baczka, napisz nam coś wiecej o sobie, wpisz sie do tabelki. A gdzie wybył Twoj maz, bo moj w Londynie urzeduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny synus zuzanka:-) Zazdroszcze Ci ze juz wiesz co bedziesz miala:-) Ja ostatnie zdjecie mam z 12 tygodnia, ale jutro chyba znow zobacze mojego bąbelka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przywitanie. Ja jestem z Piotrkowa Tryb. Mam 25 lat.Mój mąż pracuje w Norwegii. aga 25 czytając Twój post, to tak jak bym czytała siebie. Ja też co jakiś czas robię mu ostrą jazdę przez telefon, czy zapomniał już o nas itp. chociaż wiem, że myśli o nas i bardzo tęskni, bo też jest tam sam. Od początku naszej ciąży nazwaliśmy nasze maleństwo \"Bączek\", nie wiem czemu, ale tak cały czas na nie mówimy. Mam przeczucie, że to będzie chłopczyk. I chciałabym bardzo chłopca. Chociaż wiem, że najważniejsze jest to, aby było zdrowe. Widziałam, że wcześniej pisałyście o ubraniach ciążowych, więc ja się Wam tylko pochwalę, że pracuję (tzn. teraz już jestem na zwol.) w firmie, która szyje odzież ciążową i mam na tyle fajne szefostwo, że dostałam mega wyprawkę ciuchów ciążowych, także nie mam z tym żadnego problemu. Mam pełno spodni, spódnic, sukienkę, bluzki i to wszystko szyte dla \"ciężarówek\". Zmykam na obiad do mamy. Nie mam narazie męża to mama o mnie dba, przyjeżdża po mnie w soboty i nd i zabiera na obiadki. Fajnie jest być w ciąży, wszyscy są tacy mili. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :). Chciałam się przywitać, jestem ciężarówką- podwójną zresztą. W kwietniu spodziewam się bliźniaków- mam już 2,5 rocznego synka i przybędzie mi jeszcze dwóch łobuzów. Pewnie już mocno rozkręciłyście ten wątek, ale postaram się co nieco dorzucic od siebie ;). Pozdrowienia dla wszystkich :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agawaa :D 🌻 No ładnie, to już wiesz, że bedzie 2 synków :) Te chłopy to Cię ostro zdominują :D Jak mały się zachowuje w stosunku do Twojego brzuszka? 21 ma bliźnięta też synów, ja też bliźnięta... jeszcze nie wiem jakiej płci. Mama baczka, witaj 🌻 Ja też jestem bez męża do świąt... damy radę, został juz tylko miesiac. WIem jak ciężko jest codziennie zasypiać samej... przeżywać usg, kopniaczki bez męża. P.S. Mój mąż też w Norwegii, ale na święta to ja do niego dokoptuję, nie on przyjedzie do domu. Mam zamiar tam rodzić. Z tymi ubraniami, to pozazdroscić.... one są taaakie drogie.. ale i taaakie wygodne :) Aga, mam podobnie, też mu wyrzucam, że się nie interesuje dziećmi. Jak tylko kolejny raz piszę mu co czuję, że kopią... to on tylko... bueee, Ty znowu o dzieciach.. kurcze - jakby jego nie były :/ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie stale i nowe mamusie!! U mnie brak palnow na dzisiejsza niedziele, jakis nijaki ten dzien. Swieci ladne sloneczko, wiec moze spacerek po parku jedynie. Wczoraj mielismy fajnych gosci, milo bylo inaczej niz zwykle spedzic wieczor, posmiac sie i pogadac. Moja fasolka cos sie wcale nie rusza ostatnio. Ale mam nadzieje, ze na wtorkowym usg pokaze co potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻-uszku, Ja jakoś też nie mam pomysłu na niedzielę... nic mi się nie chce. Na zewnątrz bardzo ładnie... a mi się nawet wyjść nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×