Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Cześć brzucholki.... wróciłam właśnie od fryzjera. Nowa fryzurka - rewelacja. Czuje sie o niebo lepiej, bardziej atrakcyjniejsza - haha moze mój męzulek nie odpuści sobie nocki ze mna haha ;) ide zjesc jakis szybkio obiadek - tylko ciekawe co ja biedny żuczek mam zjeść. Tak leje, że prosto od fryzjera wsiadłam w samochód i nawet nie chciało mi sie wysiadac do sklepu - a tu w lodówce bieda piszczy... Muszę coś szybko wymyślić...może ryz kolorowy z brokułami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa, jak mogę coś doradzić, to po ryżu przynajmniej u mnie cukier skacze w górę. Za to kasze gryczaną mogę jeść spokojnie. Ja na obiad zaserwowałam sobie dzisiaj pół sporego kotleta mielonego, porcję kaszy własnie i warzywa na parze - brokuły i kalafior. Nie wolno jeść gotowanej marchewki, bo zawiera bardzo dużo cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem o marchewce mówiła mi lekarka... zjadłam na szybkiego zupe przecieraną z warzyw...moja mama wczoraj ugowała..po godzinie zrobiłam sobie kłócie paluszka i wyszło mi 136... na wykazie mam,że powinno byc do 130. A myślałam, że będzie dobrze. Brokuły zjem na kolację z innymi duszonymi warzywami...Lekarz powiedział mi, ze przez dwa tygodnie mam niestosować diety i jeść to co zawsze a po kolejnej wizycie kontrolnej powie mi czy mam zacząć sie stosować do zaleceń ogólnych dietetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja po moim dzisiejszym obiadku miałam 114. Ale zwykle udaje mi się utrzymać poziom poniżej 100. Dziś od rana, po nerwowej nocy cukier trochę wyższy, bo po sniadaniu 104. No ale to i tak wszystko w normie :-) Kurcze po pracy idę połazić po sklepach z zabawkami. Muszę znaleźć dla mojej córci perukę Pippi na bal przebierańców. Wczoraj namierzyłam jedną w Smyku, ale kosztowała 55 zł, to trochę drogo jak na 2 godziny balu :-) No ale moze uda mi się znaleźć coś taniej. W koncu Smyk zawsze miał wygórowane ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 1973
witam wszystkie kwietniowki . Zuzanko 14 spotkałyśmy sie juz na forum ,,gdzie rodzić Bielsko- Biała?,,podejrzalam dzis twojego synusia. Bardzo ci gratuluje ,tata pewnie szczesliwy.Ja bylam wczoraj u dr Rudkowskiego na USG i bedzie wymarzona córunia [syna juz mam] pozdrawiam cieszynianka majowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania75 moj maly tez ma bal przebierancow 30 stycznia i w tym roku bede mu szyla stroj muszkietera w zeszlym roky byl pajacem jak chcesz to ci przesle zdjecie podaj swoj adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annalewandowska@poczta.onet.pl-chętnie obejrzę sobie zdjęcia Twojego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga fajne zdjecia przy tobie to wygladam jak slon:) Ania75 przeslalam ci zdjecia Mateusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba lekarza odwiedze jeszcze dzis:( wlasnie wyszlam wc i nie jest dobrze jakos dziwnie zaczelam plamic i do tego mam twardy brzuch z nerwow az cala chodze za 15 min bedzie Lukasz i jedziemy do szpitala:( jak bede cos wiedziala to dam wam znac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ładnie sie dzisiaj rozpisalyscie, troszke mialam czytania. :) Własnie robie karpatke, mam nadzieje ze wyjdzie :) silka - troszke masz rozbieznosci w tych datach, mialas tak od samego poczatku czy dopiero teraz tak wyszlo? co do mojego pepuszka to raczej mam jego zanik, a kreseczka jest ale slabiutka Doroteczka wyslalam Ci kolysanki :) kamil_a - wszystko bedzie dobrze, trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! kamila mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Ja właśnie wróciłam od gina. Badał mnie i coś mu tam nie spaspwało, ale dokładnie nie wiem co. Tylko powiedział, żebym leżała i sie nie przemęczała, no i sex nie częściej niż raz w tygodniu. Teraz właśnie odpoczywam i czekam na obiadek, który robi mój mąż. Próbowałam mu coś tam doradzić w garach, ale powiedział, żebym się nie wcinała, on sam potrafi. Więc czekam na te smakowe rewelacje ;-) ALe jak jest chętny to niech robi :-) Idę poleżeć troszkę. Pa moje kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki nikolla za fotki-fajna babeczka z ciebie:) byłam dzisiaj odebrać wyniki i na wizycie u mojej pani ginekolog. niestety chyba dołączę do tej slodszej części naszego grona. po 50 g glukozy ( po 1 h) miałam 172 . buuuu jutro idę do poradni więc zobaczymy co i jak... gorące pozdrowienia w ten zimny dzionek. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna kobieta...haha w telekspresie mówili o tym dzieciątku... ja jak sprawdziłam moja wagę urodzeniowa była bardzo skromniutka bo zaledwie 3020 gr.. Dostałam przed chwilą maila od mojej koleżanki, która urodziła 29 grudnia... popłakałam się jak zobaczyłam zdjecia jej i maleństwa, piękne po prostu wzruszające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila, nepewno wszystko bedzie dobrze. Lekarz Cie zbada i wszystko sie wyjasni. Trzymam kciuki,zeby bylo ok. Odezwij sie jak bedziesz cos wiedziala. Mam pytanie do dziewczyn, ktore mialy problemy z twardnieniem brzuszkow, nikolla i 21, jak idziecie siku to macie twarde brzucholki, bo ja tak i nie wiem czy to od sikania, czy od czego? Wogole ostatnio czesciej mi twardnieje i zobaczymy co tam moj pan dr wymysli na nastepnej wizycie. Moze to przez to,ze w czasie obecnosci mojego meza nie mam chwilki zeby polezec. Od niedzieli znow odpoczywam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow zaczelam nowa stronke:-) Mezus pojechal na piwko z kolega, a ja czekam w domku na moje przyjacioleczki. Mamy dzis babski wieczor:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamonka
hej brzuchatki Mam pytanko dziś odebrałam wyniki krwi i wyszło mi WBC 11 a norma jest do 10 czy któraś miała podobny wynik i co to oznacza. wiem że sie nie odzywam ale czytam was ragularnie. pytanko do zuzanki wiem że masz wysokie ciśnienie. jak dużo bo ja po tabletkach mam ostatnio 130 na 84. pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamonka ja mam wiele wyzsze ponad 140 na 90 a tetno 100 a czasem wiecej asia 1973 ja chodze da Palucha a myslalam o porodzie w Bielsku nawet juz tam byla moj nr gg 5052402. Kurde mnie tu wywieje straszneta jest na polu szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila, nikolla madzia poslalam Wam zdjecia Kamila sprawdzaj sobie cisnienie nie powinno sie z rana puchnac moze to oznaczac zatrucie ciazowe, niemysl ze cie strasze ale mnie uczulal na to gin,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga*25** ja mam też problemy z twardnieniem brzucha. Lekarz mi powiedział, że do 10 x dziennie to norma. Ja miałam około 20 dziennie. Po tabletkach i ciągłym leżeniu w łóżeczku jest lepiej. Czasami wystarczy tylko brać magnez i dużo leżeć. Ja biorę Fenoterol i Isoptin. Policz sobie ile masz tych skurczów dziennie i nie zwlekaj z telefonem do gina jakby coś. Te skurcze mogą mieć nieciekawe skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się kamil_a. Napisz zaraz co się dzieje. Trzymam kciuki, żęby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maamonka - podwyższone WBC może świadczyć o jakimś stanie zapalnym. na pierwszy rzyt moja położna pyta o ząbki - czy coś się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki aga za zdjęcia!!! Jestem w szoku w końcu ktoś coś do mnie przysłał. Superancka z Ciebie laska, a jaka szczuplutka. Chętnie odwdzięczę się tym samym. Dzięki Tobie chociaż troszeczkę poczułam się wciągnięta do grupy. Jeśli jeszcze ktoś poza Agą mnie zaakceptował, to jestem strasznie ciekawa jak wyglądacie (ale szantaż :) :) :)) - odwdzięczę się tym samym. Mój mail ala-1976@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala też wysłałam fotki i czekam z niecierpliwością na twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala-przesłałam Ci zdjęcia, żebyś w końcu poczuła że jesteś mila widziana w naszym gronie. Czekam oczywiście na Twoje zdjęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 82
kamilko, do ciebie też wysłałam swoje fotki i czekam na twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×