Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

ja w mojej mądrej - nowej książce znalazłam to co potrzebne jest (kosmetyki i środki pierwszej pomocy).. Napisane jest tu: -maśc z tlenkiem cynku na wypadek rumienia posladów (odparzenia od pieluch) - paracetamol dla niemowląt, lek przeciwgorączkowy. - wazelina oraz gazik nasączony alkoholem do nawilżania i czyszczenia termometru -gruszka aspiracyjna -kalibrowana łyzka lub strzykawka doustna do odmierzania porcji leków pozniej odsyłaja do innych rozdziałów - takich jak nagle wypadki i urazy... wiec to tyle co mi tu napisali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska-do tej listy co podałaś kupiłabym może jeszcze jakieś gaziki,żeby czyms dziecku do tego pępuszka przykładać ten spirytusik.I kup ten linomag.To jak sudokrem,ale niektóre pupy dziecięce lepiej reagują na linomag.A to zdaje sie polski lek,więc u siebie go nie dostaniesz.A sudokrem to chyba jest wszędzie.I jeszcze jedno.Dużo osób stosuje na ciemieniuchę taki preparat olejuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik, niezłe z ta woda swiecona:-) moj tesc tez mi caly czas pieprzy,zebym nic nie kupowała. Super, ciekawe kto to zrobi za mnie, pewnie on. Wszystko wybierze takie jakie jemu bedzie pasowało, a gowno sie na tym zna. Tak samo jak z łozeczkem, mało brakowało, a zaopatrzyli by mnie w najzwyklejsze lozeczko, ktorego nikt inny nie chciał,musiałam sama zadzwonic do komisu i jak dowiedziałam sie co to za łózeczko to podziekowałam. Ja wiem,ze z czasem nie wytrzymam i konflikt sie pojawi, bo juz mnie zaczyna nosic, a jak Bartek sie urodzi i on mi bedzie mądre rady dawał to chyba nie wytrzymam. Moj tesc tez jest zarozumiały i wszytsko wie najlepiej, nie prztłumaczysz mu nic kompletnie. Wozka mam nie kupowac, łozeczka tez nie, a ciagnie mnie do sklepu zeby kupic pieluchy tertrowe jakbym sobie sama pieluch nie potrafiła kupic, to akurat jest najmniejszy problem. Powiedziałam mu wczoraj,ze dziekuje ale zakupy zrobie sama i mialam ochote jeszcze dodac pare słow ale sie powstrzymałam:-) Najgorsze jest to,ze pozniej sie na Jarku o wszystko wyzywam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też polecam jeszcze ten Linomag. My płaciliśmy za poród rodzinny i osobną salę 300 zł. W tym było też znieczulenie do kręgosłupa. Dobra, zbieram się bo jadę z córcią do koleżanki (ma 3-letnią Zuzię i 2,5 miesięcznego Wojtusia). Pociąg mam o 13:21 więc już czas na nas. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka, u mnie rodzina meza chciałaby zeby on byl wakacyjnym tatusiem to w tej sytuacji i tak masz lepiej,ze Twoje dziecko chociaz weekendowego by miało:-) Oj, nie martwmy sie juz, bo jakos sie wszystko ułozy. Ja tam sie ciesze, ze bede miała Bartusia i bede sie nim zajmowac. Napisałam mezowi,ze jak chce zostac to niech mi tylko kase przysle na zakupy. Sama sobie wszystko kupie jak najszybciej, urzadze pokoik i niech mnie wszyscy pocałuja.....:-) Bede sobie tylko czekała na porod bezstresowo, bo wszysko w domku bedzie czekac na mojego synka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wczoraj po wizycie poprawic tablekę NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....31.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i..Mateusz3 izawik..........02...........32.....+6..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........31....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........32.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina Paulka123.....11............31......+10..........Kraków..... .. ...C? .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........30......+8.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........30......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........30.....+14.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, tesc pewnie wjechał w dziure,zebyscie i Wy sie dowiedzieli,ze tam jest:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mojego chłopaka też kocha dawać rady i jego siostra też.Na szczęscie siostra mieszka we Włoszech i mama teraz tez tam jest.Ale zamierza przyjechać,żeby mi pomóc.To naprawdę dobra kobieta,ale wiem żeby mnie zamęczyła.I już się boję co będzie jak przyjedzie.Ale siostra mojego chłopaka jest lepsza.Mieszka od lat we Włoszech i jej zdaniem tam wszystko najlepsze.Kiedys mnie pouczyła,że źle prasuję!!!!!!Mało szału nie dostałam.Fakt,jak ona prasuje to tam nie bedzie nawet cienia zagniecenia.Ale robi to godzinę.Ja taka porządna nie jestem.Mój chłopak napatrzył się jak to wygląda we Włoszech i teraz też wymaga,żebym tak sprzątała i latała za nim z wyprasowana koszulą i zrobionym obiadem.A on pan i władca ZARABIA.I na tym mają się skończyć jego obowiązki.Ale powoli zaczyna rozumieć,że ja taka nie zamierzam być.A on nauczy się i prac i sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha na pocieszenie zaczęłam nowa stronke. mamo beczka pytałas o ruchy dzidzi. ja od jakiegos czasu tez czuje jakby słabsze. Mały mocniej rusza sie wieczorami i w nocy no i wtedy mnie cały brzuch boli. To chyba juz tak bedzie,ze ruchy nie bede intensywne, bo nasze małe olbrzymki maja coraz mniej miejsca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki mamo bączka, to juz kolejny raz jak zrobiłam z Iguni beczka;-) madziunka, to ja mam tyle lepiej,ze moj wszystko zrobi w domu i jest jedynakiem, ale za to tesciow mam przez ulice:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Aga25 czyzbyy nas czekalaaa niespodziankaa a moze w moim przypadku bedzie to parkaa a lekarze sie zarzekali ze na pewno dwoch silnych , facetoww a oto wynik: Na 43% będzie to chłopczyk. Na 57% będzie to dziewczynka ja z apteki linomag zielony chce kupic gaziki jałowe spirytus 70% do pepuszka sol fizjologiczna do przemywania oczek hmm cos tam jeszcze bylo masc majerankowa mozeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech to musze przyznać, że jestem farciarą.. Z teściami nie utrzymuje żadnych kontaktów..czasem przez przypadek wpadnę na nich, ale z reguły oni nie maja też z nami kontaktu... Wiecie, że moja tesciową znam dłużej niż mojego męża bo razem pracowałyśmy... mowie jej po imieniu bo przez gardlo nie przeszło by mi slowo \"mamo\", do jej meza tez mowie po imieniu, bo czułabym sie dosc dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa zazdroszcze:-) 21 dzis jestem tak wkurzona na mojego tescia, ze cieszyłabym sie gdyby Bartus był dziewczynka, bo on tak bardzo chce wnuka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzuch dziwnie rośnie.Tzn najpierw przez miesiąc jest ciągle taki sam,nic nie rośnie.A potem nagle w ciągu jednej nocy urośnie.I znów stoi kolejny miesiąc.Wczoraj jak wstałam ewidentnie wydawało mi się,że urósł i jak chłopak wrócił z pracy to zaczął się śmiać,że mi brzuch urósł.Też tak macie?Co do ruchów dzidzi to są dni spkoju i są takie kiedy fika całe dnie.Wyrażnie teraz czuję,gdzie sie układa bo napiera mi na skórę.I czuje takie napięcie i to nie są kopniaki a rozpychanie.I faluje mi brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze kojarze tantum rosa do podmywania po porodzie dla nas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde laski my to szczesciary takich suuper madrych tesciowa mamy, zaraz wpadnie tu lightblue i napisze o swojejkochanej tescowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mam z brzuchem, wydaje mi sie,ze rosnie falami:-) Chociaz moj i tak jest mały, obwód pod pępkiem 92 cm, mi wydaje sie ogromny i sterczacy:-) Bartek tez upodobał sobie prawa strone i tam mi sie ładuje pod zebro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo wlasnie Aga25 dobrze kojazysz tamtusm rosaa dla nass mamusiek kochanie jakie macie łozyska ja mam zapisane :II stopien łózyska III stopien to chyba juz dojrzale jest i dziecko pozniej moze juz nie rosnac o co w tym choleraa chodzi to ja nie wiem nicccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light to ma wogole super, wspołczuje jej jak pomysle,ze miałabym mieszkac ze swoim tesciem. Light, choc i napisz co tam tesciowka od wczoraj wykombinowała:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciowie - zawsze dziwnie to brzmi :P zazdroszczę jeżeli ma ktoś dobre kontakty. Ja sobie odpuściłam miesiąc temu - robie to dla komfortu dziecka i swojego :) oficjalne spotkanka na herbatkę -gdzie rozmowa powinna się toczyć o duperelach być miło i przyjemnie - kończyły się kąśliwymi uwagami niby w żartach wplataniem zmianek o byłych synka - zgroza ciągłymi pretensjami czemu tak rzadko odwiedzamy czemu synek nie śpi u mamy - tylko jeżdzi między pracą mieszkaniem remontowanym - a moimi rodzicami(gdzie przebywamy) jest dziwnie - nie było jeszcze otwartej awantury , nic powiedzianego wprost -ja się powstrzymywałam teraz to nie mam nerwów mam ważniejsze sprawy :) i jest mi z tym b dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 nie wiem o co chodzi ze stopniami łozyska, ja o ile pamietam w 25 tygodniu jak wychodziłam ze szpitala miałam w wypisie zaznaczony I stopień, a teraz to nie wiem jaki mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola, a moja tesciowa kiedys powiedziała do mnie Gosiu, bo tak miała na imie była mojego Jarka z przed 6 lat. Super co? Jak ja Jarek zapytał dlaczego tak do mnie powiedziała, stwierdziła,ze nieswiadomie. Nieswiadomie to mozna sie raz pomylic, a nie trzy, przy roznych okazjach. A moj tesc za kazdym razem kiedy mnie widzi pyta:\"no i jak Agnieszka, co planujecie?\" A ja sie zawsze zastanawiam gdzie był jak mu wczesniej o tym mowilismy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestm tak anty nastawiona na teściów, że od czerwca nie byli u nas w domku i nawet nie wiedza jak postepy w remoncie. Oni sie nie interesuja swoim synem i nie pytaja jak mu sie wiedzie, wiec i my nie dzielimy sie z nimi tym co u nas... moi rodzice rekompensuja nam wszystko - czasem mam w nich i rodziców i tesciów - jezeli wiecie co mam na mysli. Moj Grzesiek z moim tatulkiem, tez sa na \"Ty\" i zyją jak przyjaciele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej w całej sytuacji denerwuje,ze nic nie potrafie im odpyskowac. Tak mnie rodzice wychowali,ze jestem ciepłe kluchy i nawet nie potrafie sie odezwac i tez kapikapi tylko mi sie płakac chce:-( Chociaz dzis dzieki Wam humor mi sie poprawił, jescze nigdy chyba nie robiłam takiego najazdu na rodziców męża:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa, moi tescie tez sie nie interesuja nami tylko zarobkami Jarka, jakby to była ich najwieksza sprawa. Jak im powiedzielismy,ze jestem w ciazy, to moj tesc najpierw debatował, o tymile Jarek powinien teraz zarabiac, ze najlepiej to by było zebysmyjuz na stałe zostali w Londynie, a dopiero pozniej zapytali jak sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi, mam nadzieje,ze tak wkoncu bedzie i jakos sie naucze warczec:-) bo taka ciota ze mnie,ze az sama na siebie jestem wsciekła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 i aga*25** wyczułyście pismo nosem, bo moja teściowa też do normalnych nie należy :D Chciałam się zapytać, czy moge się wam wyżalić a tu taki ruch w temacie o tesciach :P Brak mi słów na ludzki amok, ale inaczej nie moge napisac :o Więc zaczne od wczorajszego dnia: wstawiła ciemne pranie, wrzucila przy okazji moj komplet: błękitny szalik i czapke. Nie dała płynu do płukania, więc dzisiaj wełna kłuje,i nie mogłam założyc mojej czapki a zaraz dostaje uczulenia jak mnie coś swędzi. Mało tego, komplet jest w tej chwili szaro niebieski, bo od czegoś się zafarbował :( Szczypie mnie to, bo ten kompet dostałam od niej :D:D:D Więc ma nauczke ;) Wczoraj wieczorem pyta mnie, co jutro na obiad? U niej obiad oznacza: ziemniaki, kopytka , kluski śląskie, frytki , placki ziemniaczane, zawiesiste sosy, zupy,że łyżka stoi na baczność. Powiedziałam,że bede robila naleśniki(ktore uwielbia moj mąż) z nadzieniem z sosu beszamelowego. Ona na to: to zrob tylko sobie i Grześkowi, ale przy okazji usmaż wiecej :o, bo ja dla taty, siebie i J. (szwagra) zrobie z bigosem.:( Dzisiaj od samego rana latam, gadam-pełen serwis ;) Usmażyłam te naleśniki, zrobiłam nawet dla niej z bigosem, a ta oderwana od swojej telewizornej rzeczywistości mówi,że on by sama zrobiła. Hmmmm, ale najśmieszniejesze jest to,ze przezyła szok, jak zobaczyła,że smaże te placki na siedząco :D:D A co bede stała jak cieć przy kupie żwiru, jak moge sobie siedziec ..... Achaaa zapomniałabym, mąż naszykował mi dzisiaj pranie:swoje bluzy, dzinsy. Wstawiłam pranie, ale coś cho...ernie szybko się wyprało. Okazało się,ze przekręciła programator, i nawet pożądnie się nie wywirowało. Poczekam az mąż wroci z Radomska i wstawi to pranie jeszcze raz :D Wiecie,żeby to chociaż były ciuchy robocze, to moze przymknełabym na to oko. Ale moj G. lubuje się w oryginalnych ciuchach, wiec dostanie chyba apopleksi, jak zobaczy zacieki na swoich gatkach. Tym bardziej,ze nie kupuje takich ciuchów za czesto i je szanuje .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha może napiszemy jakiś poradnik \"jak walczyć z wstrętnymi tesciami\". To byłby hicior - mówie wam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego testu wyszło mi Wynik: Na 35% będzie to chłopczyk. Na 65% będzie to dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×