Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Evanikaa-zdecydowanie za bardzo sie przemęczasz.Wkółko sprzątasz itp.Mam nadzieję,że przy montażu tej kuchni nie zapaskudzą Ci wszystkiego na nowo.Bo niektórzy niestety potrafią. Izawik-cóż za wymyślne dania stosujesz!Moja kuchnia nie jest tak bogata.Muszę się doszkolić chyba, bo mi wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No tak na forum cisza, a wy pewnie plotkujecie na gg :D gagatki. Dziękuje za wasze wypowiedzi na temat sterylizatora, napewno już go nie kupie. Wczoraj wieczorem dokupiłam jeszcze jeden rożek. Więc Karolinka jak bedzie noszoną przez mamę to bedą rozowe żyrafki a jak przez tatusia to wesołe pszczólki. Moj chłop zwariował :D Moje dziecko wczoraj fikało jak nakręcone, dzisiaj pewnie to balangowanie odsypia. Przed wczoraj tak się mocno wyciągała,ze az miałam wielką gulę z boku brzucha :D Teraz jak mnie boksuje, to ze wszystkich stron i nie za bardzo wiem, czym mnie uderza ;) W lutym też nie mam jakichś ważnych wydarzeń z moim G. Za to marzec- stuknie nam już 10 lat razem. Poznaliśmy się na PKS we Wrocławiu a 21 marca, w Dzień wiosny zostaliśmy parą. Po drodze był seks1 maj Swieto Pracy :D ) :D . We wrześniu minie 4 lata jak jesteśmy po slubie. Oficjalnych zaręcznyn nie mieliśmy. Stalo się i koniec :P Jak wam mówiłam mieliśmy wczoraj nalot z banku. Facet prześwietlił nasze dokumenty :o, nasz dom.Teraz czekamy na decyzje.... Moj kot dostal dzisiaj 1 dawke leku, jestem ciekawa co to z bidą bedzie,bo teraz sobie śpi. Całe szczeście nie robi tego na bacznośc jak przez kilka ostatnich dni, tylko jak normalny kot :D Tyle piszecie o kisielu, kurcze moze i ja się skusze. Chociaz nie lubie myć potem garów, a takiego kilkuminutowego i gotowe nie cierpie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka dziękuje,że cos przesłałas na maila. Niestety od dłuższego czasu moj komputer choruje na brak spojności danych i niektórych załaczników poprostu nie otwiera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misialek
moje gratulacje !!!!!!! Oboje z mężem też myślimy o dziecku to będzie nasze pierwsze dziecko.Zaczynamy w grudniu. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie!! :-))) Ja właśnie weszłam do domku po wizycie u gina, moja córcia ma sie dobrze!!!!!!!! nie mam tez podwyższonego cukru!!! tak powiedzial lekarz ale ja sie nie znam, po wypiciu glukozy 50 g po godzinie mam wynik 129, a podobno norma jest 140 tak? wyniki morfologii lepsze niz przed ciąża, ale sie ciesze, jednak jedzenie kiwi pomoglo z problemami z żelazem!!!! polecam!!!przytyłam przez ten miesiac 1 kg, wiec razem od pocztaku ciazy 8 kg. szyjka dluga chyba ok 3 cm i zamknieta, wszystko ok!! dzisiaj gin zrobil mi usg a Niunia tak go kopała że szok, tylko brzuszek skakal!!!! ja teraz jestem w 29 tygodniu i 4 dniu a Dzidzia waży juz 1650 g tak jak dziecko po skonczonym 31 tygodniu, albo bedzie duza albo po prostu teraz taka ma faze wzrostowa, ktora potem troche zwolni czy cos takiego, a ile ma cm to nie wiem bo taka bylam szczesliwa ze wszystko dobrze ze nie zapytalam. A co najlepsze to z wymiarów Weronisi to termin na dzien dzisiajszy nie jest na 21 kwietnia tylko na 9 kwietnia!!!! ale zobaczymy. Ja i tak zawsze twierdzilam ze pod koniec marca albo poczatek kwietnia urodze. caluski!!!! pa lece robic spagetti!!!! bo zglodnialam!!! pa a i jeszcze tabelka NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....31.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i..Mateusz3 izawik..........02...........33.....+6..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........31....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........32.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina Paulka123.....11............31......+10..........Kraków..... .. ...C? .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........30......+8.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........30......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........30.....+14.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu Doroteczka - ja mam usg 22 lutego, ciekawe co mi powie. mam nadzieje, że nie przyspieszy mi sie termin rozwiązania. Wolałabym nawet urodzić na sam koniec kwietnia, ale co moja małam mi wywinie nie wiem. Super, ze wszystko z dzidzią jest bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, super że u Twojej maluśkiej wszystko w porządku :-) Gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj cisza na forum, aga a co z Toba? co sie nieodzywasz, doroteczka dzieki za emaila i suuper ze u Twojej dzidzi wszystko ok, duze to Twoje dzieciatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, nie odzywam sie bo nie chce juz zamulac, wszystko mnie denerwuje i mam mega doła:-( Doroteczka, ja sie urodziłam 9 kwietnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) mam juz dosc tej sluzby zdrowia wyobrazcie sobie , dzis bylam umowiona na godzine 10:40 do przychodni z pania doktor , ktorej wczesniej nie widzialam , poniewaz wczesniej jeszcze chodzilam do innej ona odeszlaa , i zapisalam sie do kogo bylo wolne miejsce wiec podchodze do rejestracji i mowie ze dzis jestem umowiona z taka i taka pania doktor , pani w rejestracji ona juz u nas nie pracuje , wiec fruuu do nastepnej nieznajomejj i tak sie blakam od poczatku ciazy od jednego do drugiegoo lekarzaaa zapisalam sie juz na konsultacje do ordynatora szpitala w ktorym zamierzam rodzic i mam nadzieje ze ustalimy za 2 tygodnie termin cesarki , chyba ze dzieciaki sie uloza prawidowoo bedziemy czekac dzis cały czas spie ,. leniuchaa dostalam strasznego dziewczyny caluje was uzypelniam jeszcze tableke i ide nadall spac mx3 ja tez jestem cala spuchnieta wieczorkiem wrzuce zdjecia to posmiejescie sie ze slonicy:) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....33.... +17... .....Krynica./wawa.. ...syn i syn .....Kacper i..Mateusz3 izawik..........02...........33.....+6..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........31....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........32.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina Paulka123.....11............31......+10..........Kraków..... .. ...C? .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........30......+8.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........30......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........30.....+14.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21.....02.....33.......+17......krynica/warszawa.....2Xsyn...mateusz i kacper izawik..........02...........33.....+6..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........31....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........32.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina Paulka123.....11............31......+10..........Kraków..... .. ...C? .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........30......+8.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........31......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........30......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........30.....+14.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj tyle pisalysmy a dzisiaj nawet jeden strony nie mozemy skonczyc. Aga co sie dzieje? ja tez mam do dupy humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dzisiaj chyba po prostu taka pogoda jest, ze humory nam nie dopisują. Ja chodze przez cały dzień jak snięta ryba i też złapałam przedpołudniową drzemkę. A teraz chodzę i ziewam. Mielismy jechać z mężulkiem na jakieś zakupy, ale nawet nie mam siły przebrać się z mojego ukochanego dresiku w coś w czym można pokazać się obcym ludziom na oczy, więc pewnie pojedziemy jutro lub pojutrze... A mamy zamiar pojechać do IKEI, lubię tam łazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam a Ikea w niedziele. upatrzylam sobie lampke nocna na sciane, taki duzy bialy kwiatek. Tez dzien taki nijaki mam, po nieprzespanej nocy oczy mi sie zamykaja, ale nie dam sie to moze przespie noc. A jutro rano do lekarza nareszcie z tym bolem przy zebrach. Pewnie mi kaze mniej jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy w sobotę urodziny u przyjaciół, wiec szykuje się impreza. No i na prezent upatrzyli sobie jakieś naczynia ceramiczne właśnie w IKEI. A przy okazji może ja znajdę coą ciekawego dla siebie. Może jakąś fajną posciel, albo coś innego. Musze też rozejrzeć się za jakąś dużą komodą. Bo nie mam już miejsca na ciuszki dla maleństwa, a paczka przyjdzie lada dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska - ja tez w ikei upatrzylam sobie tego kwatka...jak juz bede miala pokoik dla corci gotowy na pewno go powiesze... ja po dzisiejszych eskapadach sprzątających jestem cala obolała. Chyba juz siły nie te. Dostałam niezły ochrzan od mojego męża, że sie przemęczam i nie czekałam ze sprzataniem na niego - a po co i tak musiałabym poprawiać po nim haha... Chciałam wczoraj zamówic na allegro pare fajnych ciuszków - kurcze ludzie sprzedaja czasem niezłe kolekcje - zestaw 4-6 ciuszków dla dziecka za bagatelne pieniadze... pokazuje je wczoraj mojemu G. a on do mnie, że uzywanych nie bedzie kupował.. ja mu na to, że takie małe dzieci nie nadążają zniszyc ciuszków i je sie pierze przed nalozeniem... powiedział, że pojedziemy do sklepu i kupimy wszystko co trzeba - ciekawe kiedy hahah jak my nie mozemy czasem po chlebek wyskoczyc bo nie mamy czasu - ciagle remont i remont. Ciągle mam na coś ochote, nie moge wielu rzeczy jesc ale ciagle cos bym sobie poskubala.. a tu wafelka, a tu kisielek, budyn smietankowy... moze nalesniki z dzemem wisniowym, goferek z bita smietana... albo paczka z czekolada....ale mam fantazje - a w domu echo i nic z tego nie zjem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - wiem jak gorzko można płacic za obrzarstwo !!!!! po raz pierwszy miałm atak głody- wilczy dobrze że było prawie pusto w kuchni pochłonęłam pierogi sztuk 10 szklanka mleka buraczki kremówką jabłko kanapka z szynką ......umieram .............. niech mię któraś z was dobije :P wstyd mi hahaahah - mam nadzieję że się to szybko nie powtórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla - az dziwne..mam dzisiaj to samo..moglabym jesc kiszona kapuste i zagryzac ja czekolada...oczywiscie gdybym miala wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie macie racje dziewczyny, takie dni chyba ostatnio,ze mnie jakas chandra dopadła. Ciagle mysle o tym kiedy jarek wroci i ze napewno nie zdazy na porod no i ze musze wszystko sama załatwiac. Do dupy takie małzenstwo, on tam ja tu sie ze wszystkim sama mecze, przejmuje. Dzis moj brat zaproponował,ze pomaluje mi pokoj i powstawia meble w sobote, pomoże urzadzic góre a ja zamiast sie ucieszyc, to sie jeszcze bardziej zdołowałam,ze przeciez Jarek miał to zrobic. Czuje sie jak samotna matka. A co wam bede smecic, jutro mam nadzieje bedzie juz lepiej. Nikolla zazdroszcze apetytu, ja przed chwila pochłonęłąm kit kata:-) Mały po nim sie troche rozruszał, a teraz sie uspokoił, chyba wyczuwa doła mamy:-( Zuzanka, a ja tylko o sobie, a Ty sie juz lepiej czujesz, dzwoniłas do swojej lekarki. 21 to i tak sukces,ze państwowo chca Cie zarejestrowac do gina, bo jak ja zaszłam w ciaze i poszłam sie przebadac, to polozna nawet ze mna gadac nie chciała. Ide sobie poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alo, faktycznie cos dzisiaj smetnie :)) Haha, nikolla juz sie ubilo- spadaj po sledzie :). Ja wlasnie wrocilam z cukierni z dwiema karpatkaami po pacha :) Kupilismy wozek, wiem ze to troche wczesnie, ale byla okazja i szkoda bylo ja zmarnowac. Co o nim sądzicie: http://www.mamotato.pl/product_info.php?manufacturers_id=1&products_id=443#image ja kupilam niebieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdem... 21, tak, że nogi w buta nie włożysz??? Rozmawiałaś o tym z lekarzem? Ciekawe co inny niż mój - na to. Pisz, jak coś więcej wiesz... Byłam na wizycie. Pan dr wypytał mnie ile razy i w jakich ilościach (mniej więcej - jaki strumień) się wysikuję. Powiedział, że jak tak, to nie mam co się w tej chwili martwić... a opuchlizna nie schodzi w nocy, bo to jednak bliźniaki i wszystkie normalne objawy mogą być nasilone. W szpitalu nic poza leżeniem nie robią na opuchliznę, wiec mam leżec w domu z nogami u góry i dużo pić kwaśnych napojów. Polecił też zwracać uwagę na czestotliwość picia i sikania... jak za mało się będę załatwiacć, to od razu, bez skierowania ma mnie ktoś przetransportować do niego na oddzial.Uznał, że powinnam jeszcze wytrzymac ze 2-3 tygodnie i umówimy się kiedy on ma dyżur (w 1 tyg. marca) by mnie pociąć.Gdyby wczesniej wody odeszly, albo wystąpily skurcze, bóle brzucha... to też od razu oddzial.Cieszę się jak gwizdek, bo dzisiaj maluszki mają dopiero: Jas - 1.600, Marysia - 1.480.No, już nie mowiąc jak ja kocham szpitale.....Ech, kamień z serca. W sprawie ciśnienia, sprawdził moje notatki, pochwalił za sumienne badania i zapytał jak reaguję na przepisany lek... Przyznałam mu się, że po 3 pierwszych pomiarach stwierdziłam, że nie będę go brała i że gdyby nagle coś skoczyło, to mam go w domu. Powiedział, że w takim razie on nie widzi potrzeby bym go brała... Chyba miał dobry humor, bo jednak nie zastosowałam się do jego zalecenia 3 x1 tabl. Zmykam leżeć :) Cieszę się przeogromnie. Ja Walentynki spędzę oczywiście sama, najwyżej wyślę jakiegoś słodkiego eska, czy popiszemy wieczorkiem na necie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki:) wystarczy nie zagladac na topik 2 dni a tu taki ruch:) dzis u mnie padal snieg prawie pol dnia i jest bialo szkoda tylko ze temp na dworze w plusie:( a tak wogole to jutro czeka mnie wizyta u gina jutro konczy mi sie L4 no i mam wizyte u poloznej ( wczoraj bylam na wynikach i ciekawe jak wyszly ) zrobilam szamanski test i wyszlo 64 % dziewczynka (moze sie sprawdzi:) 21 pisalas o soli fizjologicznej do przemywania oczek ja Mateuszowi przemywalam oczka przegotowana woda i ostatnio na zajeciach w szkole rodzenia tez nam polozna mowila zeby przemywac je gotowana woda; wiesz moj mezulo tez Łukasz:) Ania i Aga ladne brzusie moj przy waszych to olbrzym:) Aga ja tez slubowalam 2 wrzesnia ( w tym roku juz 7 lat:)) co do rocznic to poznalismy sie 1 wrzesnia ( 14 lat temu), 6 sierpnia zareczylismy sie, I seks 20 maja ( i to z moim mezem:) co do tesciowych moja nie jest taka zla (moze dlatego ze nie mieszkamy ze soba :) ) wprawdzie jest typem choleryka , nie wtraca sie w nasze zycie i nie uszczesliwia nas na sile, chociaz Lukasz jest jedynakiem, wprawdzie moglaby byc troche lepsza babcia ale nie mozna miec wszystkiego no nie? ktoras z was pisala ze ma ochote na sledzia z checia podrzuce:) ja dzis odwiedzilam sklep rybny i kupilam jakas salatke i oczywiscie sledzia w occie :) pycha i kupilam jeszcze filet ktory zrobilam na obiad i do tego zrobilam surowke z kiszonej kapusty :) jeszcze mnie trzyma:) od wczoraj mam praktyki w szkole narazie nie jest zle ciekawe co bedzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, chyba naprawdę taka pogoda dołująca. Ja natomiast jestem cała obolała. Jak to mój mąż mówi- cierpię dziś na wiele zespołów ;-) Nie mam siły na nic. Nie zrobiłam obiadu bo mi się nie chciało i znów zamówiliśmy pizze, i oczywiście już dopadła mnie zgaga. Na dodatek ząb przypomniał o sobie, a miałam zadzwonić do dentuologa i tego nie zrobiłam. Księgowa z mojej firmy robi mi teraz na złość, za to że wtedy ją podkablowałam i znów czekam na głupie wypełnienie papierów do zusu ponad tydzień. Jutro znów dzwonię z interwencją do szefa. Mam nadzieję, że ją stamtąd szybko zwolnią bo wkurza mnie ta baba. Szkoda mi tej mojej firmy, bo nie mogą znaleźć normalnych ludzi do pracy, tylko jakiś przychlastów. Jedyny plusik dzisiaj to zajęcia w szkole rodzenia. Dzisiaj było fajnie. ćwiczyłyśmy karmienie dzieci na lalkach. No i oczywiście godzinka ćwiczeń. Czas tam szybciutko leci. Pamiętam jak chodziłam na aerobik, to wytrzymać tam godzinę to była dla mnie katorga, a tutaj godzinka ćwiczeń to sama przyjemność. No ale tu nie ma podskoków ;-) Zaraz chyba idę spać. Nie mam na nic siły. Nawet nie chce mi się uprasować spodni dla męża na jutro do pracy. Masakra poprostu. Co za dzień wstrętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx to chyba sobie razem w Walentynki popiszemy:-) Dobrze,ze lekarz Cie oszczedził i zostawił w domku, widac pomoc mamy jest bezcenna:-) Kamila, fajnie masz siedem lat po slubie, ja sie juz zastanawiam czy do pierwszej rocznicy wytrzymam! zuzanka, a ze mnie taka egoistka,ze nawet nie spytałam jak sie czujesz i czy dzwoniłas do lekarza z tym tetnem? Powstał nam konkurencyjny topik, widziałam,ze zapraszłyscie dziewczyny ale bez odezwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pozazdrościć... ja w lutym oprócz walentynek nie mam żadnej okazji do świetowania... slub miałam w czerwcu w zeszlym roku... pierwszy sexik w maju 6 lat temu... a luty - nie jest jakims szczególnym miesiącem. A szkoda! Lece do kuchni jak grzeczna żonka zrobic kanapeczki męzulkowi na rano do pracy... a co mi tam. Luty to ładny miesiąc żeby przyżądzać cosik mężowi haha ;) Musze wam powiedziec, ze rozstepy zaatakowaly juz i prawego cycucha... myslalam ze tylko lewy ucierpi! Mam pytanie.. wam też tak strasznie przesusza się skóra. Czasem aż nie nadążam za balsamowaniem i oliwkowaniem. A moje dłonie w szczególności sie szybko przesuszają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też widziałam ten topik, mam nadzieję, ze dziewczyny się do nas przeniosą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx ciesze sie, ze wszystko jest ok :)) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mi też przesusza sie skóra. Ręce muszę smarować po każdym myciu. No i oczywiście balsam po kąpieli. Przypomniało mi się że któraś z Was pytała ostatnio o to, ze zauważyła że jest jakby nabrzmiała tam \"na dole\" Ja też tak mam, ku uciesze męża. Mnie samej trochę to przeszkadza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×