Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

light wspolczucia, niedaj sie synowe gora :) insekty trzeba niszczyc. wlasnie wcinam salatke ktora sobie zrboilam z fety mniam pycha Tez dzisiaj myslalam o mx3 moze juz jest w szpitalu ale mowila ze napewo siostra da nam znac, potem poleci 21 i myszka a my bedzemy jeszcze w dwu pakach. U mnie cala noc nie przespana zlapal mnie bol zatok koszmar, kurde jak nie chorowalam to teraz wszystko sie mnie chwyci aaa sio!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerażające jest to, że jak mx3 czy 21 pojada na porodówkę będzie znaczyło to, że nam tez sie zbliża termin. I czas porodu bedzie nadchodził dużymi krokami... a ja w zupełnym proszku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale byłoby fajnie jakby mx3 już urodziła. A ostatnio mówiła, ze coś przeczuwa. Bosiuuu ale bym jej zazdrościła. A jak takie maleństwa przyjdą troszkę wcześniej na Świat tak jak w przypadku bliźniaków, to muszą leżeć w inkubatorkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naprawdę ten czas leci. Dopiero był październik i gadałyśmy sobie, jak to będzie jak będziemy w 7 miesiacu. A tu mi już 8 stuknął :-) Tzn. dzisiaj mi się zaczął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za dwa miesiace każda z nas będzie już mamuśką. Ale będzie fajowo. Pewnie nie będziemy siedzieć przy tych kompach jak te kokoszki na jajkach tylko będziemy dygać przy maleństwach i będziemy wpadać na forum aby zapytać, co zrobić moja niunia ma zieloną kupę, albo kolkę. Już nie mogę się tego doczekać. Siedzę przed tym kompem i mam już dość. Co chwilę kłuje mnie prawe żebro i muszę usadawiać się w innych pozycjach. W tej szkole rodzenia mają taki zarąbisty fotel, wypełniony jakimś grochem czy czymś, to jakoś się nazywa, ale nie pamiętam. Mówię Wam jak na tym się super siedzi. Mógłby mi mąż coś takiego na walentynki sprezentować, zebym już wcale nie odchodziła od kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 99% muszą. zreszta zależy to od tego ile to \"troszkę wcześniej\", ile waźą przy urodzeniu, czy są wydolne oddechowo itp. czesem moźe to być 1-2 dni źeby poobserwować a czasami znacznie dłużej. z każdym dzidziusiem jest inaczej. zreszta zdaża się że dzieci urodzone o czasie wędruję do inkubatora bo np. okręciły się pępowiną i były niedotlenione w trakcie porodu () to zdarza się chyba dość często ( przynajmniej tak ze słyszenia). mam nadzieję źe źadnemu z naszych bobasków inkubator nie bedzie potrzebny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nioo ja ostatnioo wspominałam nasze rozmowy o rozstępach w listopadzie a tu juz luty.. dzień za dniem leci i tylko po suwaczku widać jak mało czasu zostaje. Najszybciej leci mi czas, jak czekam na wizyte u mojej lekarki. Tydzien po tygodniu, nagle mijaja 4 tygodnie i kolejna wizyta a do porodu coraz mniej czasu. Wczoraj znalazłam w Szczecinie duzo hurtownie z artykułami dla niemowląt, dzieci i przyszłych rodziców. Umówiłam się z moim mężem na zakupy po 22 lutym (po wizycie u lekarza od usg - mój Mężulek chce mieć 100% pewność, że bedzie to córcia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie uciekam ide odebrac Konradka. A co do tesciowych to moja byla jest okropna a ta co ma byc teraz to jest dobry uklad bo zawsze moge powiedziec ze jej nie rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, taka jestem dzisiaj jakaś no nie wiem - \"nakręcona\". mam potrzebę zrobienia czegoś ale nie wiem czego. nie mam koncepcji a nie mogę sobie znaleźć miejsca. źle mi jakoś z tym... może macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie dowiedziałam się, że z tytułu urodzenia dziecka przysługuje mi z ubezpieczenia w pracy 1800zł, do tego becikowe i kasa z ubezpieczenia męża...trochę się tego uzbiera :-) Ależ się ucieszyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania suuper mi tez jakos tak wyjdzie, mam nadzieje ze do tego czasu nie zlikwiduja becikowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Andzik - mi też przysługuja takie pieniązki, dlatego wiem, że nie bedzie taki poczatek straszny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wrocilam. Te moje zajecia to nie taka typowa szkola rodzenia z cwiczeniami. Raczej cos na zasadzie spotkan i dyskusji na tematy, ktore nas interesuja. Dzisiaj bylo tak sobie, za tydzien bedzie o znieczuleniu czyli tym co mnie interesuje wiec moze cos mi sie rozjasni. Na 17 kobiet ktore tam chodza jestem jedna z 5 mlodszych, reszta powizej 30 i przed 40. W tym kraju juz widac jak kobiety pozniej decyduja sie na dziecko. Za jakies 2 godziny jade do Marka do pracy i prosto stamtad jedziemy na lotnisko po mojego braciszka, ktory ma przywiezc duzo ladnych rzeczy dla dzidziusia i pierogi!! ;) :D Fajnie bedzie z nim, ma dopiero 17 lat i kazda wizyta u mie to dla niego ogromne przezycie, bo oczywiscie nie mowi o niczym innym, tylko o przyjezdzie tu na stale po skonczeniu szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska - nie bedziesz miała czsu na leniuchowanie. Bedziesz miała super chwile z bratem... Zapewne nie widzicie sie za czesto dlatego bedzie wam super. Pierozki!! Ty kusicielko. Nawet nie wiesz co ja bym teraz dała za takie małe dwa ruskie pierogi, domowej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostanę z ubezpieczenia ok 1750 zl. liczyliśmy źe mąż dostanie mniej więcej 1500 ( ja tak miałam ale miesiąc temu zmieniłam wariant i będę miała 200 zl więcej) a tu się wczoraj okazało że od niego z ubezpieczenia grupowego dostaniemy tylko 600 zl:( 1000 zl w plecy - a nie tego się spodziewaliśmy. dobrze że to becikowe będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i mi takie coss przysluguje tylko ja nie wiem , musze sie dowiedziec:) kazdy grosz sie przyda :) to oczywiste moja torba juz stoi w pokoju , mialam dzis sie spakowac ale eee zrobie to jutro poniewaz musze jeszcze pieluchy wyprasowac:) na prawde dziewczyny wole miec juz przygotowane , nasz zegar w kazdej chwili moze wybic ta glowna najwazniejszaaa godzine :) dokupilismy wczoraj linomag zielony i szczotke do mycia butelekk aleee zaszalelismyy:D:D:D:D mx3 odezwij sieeeeeeeeeeeeeeeeeee LightBlue ile ty bidulko nerwowww zjesz przy swojej tesciówce , bozeee dzisiaj w nocy myslalam ze zadrapie sie na smierc , tak mnie cialoo swedzialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż był przeciwnikiem becikowego ale jak zobaczył ile wszystko kosztuje to zmienił zdanie:) teraz to się nawet cieszy źe u nas w bydgoszczy jest podwójne - a przynajmniej było do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. a ja dzisiaj cosik sie źle czuje. rano wymiotowałam , a to wszystko przez ten katar. Jutro robie faworki zapraszam wszystkie mamuśki. A co zaszalejemy. siedze i sie strasznie nudze mąż śpi po nocy. Może któraś do mnie wpadnie:) Chyba Ania75 ma najbliżej. Aniu mieszkasz w warszawie tak? ja 20 km od Wa-wy w takiej mieścinie prawie jak wioska Halinów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 na pewno dostaniesz 1000 zł becikowego, bo to dostaje każdy. jak masz bardzo niskie dochody (poniżej 504 zł/osobę) to dostaniesz drugi 1000 od Giertycha :-p Właśnie dzwonił mój M, że już wraca do domciu bo się obrobił ze wszystkim, a miał być dopiero jutro. I powiedział, że wiezie mi Oscypki z gór. Ale fajowo, bo ostatnio jadłam je rok temu jak byłam na Sylwestra w Zakopcu. Najlepsze były smażone. Ciekawe jak wrzucę je na patelnię czy też takie dobre będą, czy mi się roztopią??? Moja małą wariatka w brzuchu usłyszała głos Tatusia i już szaleje. Ja nie wiem co się dzieje, ale jakbyście zobaczyły jak ona reaguje na jego głos, to aż mnie to przeraża. Jak tylko usłyszy mojego M to od razu mam falujący brzuch. A ja mogę do niej gadać cały dzień i tak mnie ma w nosie. Chyba to naprawdę będzie córunia tatunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.....33.......+17......krynica/warsza wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........32....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............31.....+17........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........31......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........32......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś rudamaxi.......18............30.....+11....Trzebnica k/Wroclawia....C...Wiktoria,Zofia margolcia1......20..........30.....+14...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest juz inaczej niz kiedys, mnostwo sklepow polskich i praktycznie wszystko mozna dostac. No i nawet te pierogi potrafie sama zrobic ale nie ma to jak te od mamusi. Ja nawet jej nie kaze robic ale juz ona wie, ze zawsze ma wsadzic pierogi dla mnie i keksa dla ziecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.....33.......+17......krynica/warsza wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........32....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........31......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........32......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś rudamaxi.......18............30.....+11....Trzebnica k/Wroclawia....C...Wiktoria,Zofia margolcia1......20..........30.....+14...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba robię się zazdrosna :-) Mamonka oj zjadłabym faworki. Nigdy nie robiłam, ale może spróbuję usmażyć jutro. Tylko muszę znaleźć jakiś przepis. A kiedy jest tłusty czwartek? Chyba jeszcze no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja dopiero siadlam bo skonczylam sprzatac!!!! maz zaraz wraca z pracy no to teraz wstawilam ziemniaczki!!! no i tyle mam siedzenia hehehe ale wiecie co? ja mam jeszcze choinke w pokoju!!!! hehehe mialam ja dzisiaj rozebrac, no zobaczymy, ale juz mnie ona wkurza w pokoju!!! ilez mozna, :-) mamonka ja wiem gdzie jest halinow, hehe miedzy mna a wawka!! caluski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka a Ty tak długo u tego lekarza? flowerska moja mama też zawsze piecze szarlotkę dla swojego zięcia, ale po ostatniej ich awanturze nie wiem jak to dalej będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka ale się uśmiałam z tej choinki. Kochana to Ty już jej nie rozbieraj, jeszcze trochę i znów będzie grudzień. Nie ma sensu już jej rozbierać :-p A ja się stresowałam że u mnie stałą do 10.01 hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×