Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

a mamonka siedzi na gg a tutaj nawet nie zajrzy cholera jedna. A później płaczą, że o nich zapominamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam zaraz na łapówke. Pomyśl,ze już nie długo bedziesz super laską i trzeba bedzie się zaopatrzyć w jakieś eksta ciuchy. Chol..ra wczoraj się naogladałam wystaw z ciuchami i az mi zal d..e ścisnał ,ze ja na siebie nic z tych rzeczy nie założe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja te dziady mam na cycochu i na udach mi wyskoczyły. Wstręciuchy jedne. I co z tego, że całą ciążę smarowałam się qwa VICHY (podobno taka dobra firma), miałam też Irenę Eris i wszystko do dupy. Jak mają być to i tak będą. Mam nadzieje, ze chociaż oszczędzą mi brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet nie zagladam na wystawy. Oststnio sie nawet po wejsciu do kaphalu zrobiłam runde i wyszlam, nic mi sie nie podobalo..no moze spodobalo - sweter dla mojego G... a to juz cos zlego! Czasem otwieram szafe i patrze z utesknieniem na moje ulubione jeansy.. juz nie moge sie doczekac kiedy je na siebie wciagne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jak oglądam jakieś gazetki i już pokazują ciuchy na wiosnę, to sobie myślę, że przecież w 3/4 to się nie wcisnę. A nie będę kupować takic wielkich. Poczekam aż schudnę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak mama bączka ja też poczekam az schudne :D I te dzinsy, jak ja lubie sobie w nich brykac :D a teraz leżą na dnie szafy i patrzą na mnie smutnym wzrokiem i mowia,ale żes się upasła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sobie poszły :( To ja też ide. Musze umyć głowę, bo po wczorajszych pasemkach strasznie mnie swędzi :o No i musze się przyszykowac na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie jakos cieplutko zrobiło, za oknem wyszło sloneczko i jak na godzine 17:10 jest zaskakująco jasno! Kurcze juz mozna poczuc zblizajaca sie wiosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 - gratulacje, cudownie!!!!!!!! Bosko, że z chłopakami wszystko ok. Całkiem duże te twoje szkraby. koala-79, pytasz jak przekonałam męża do porodu... powiedziałam mu tylko, taki poród długo trwa i będzie mi się strasznie nudzić, że było by miło jakby mi towarzyszył...to go przekonało. Madziunka dzięki za troskę, faktycznie cały czas wysiaduję swoje jajko w łóżeczku. Oby się nie sprawdziły Twoje przeczucia. Mam wrażenie, że tak się niestety stanie - bo ja już nie mam siły zaciskać tych nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamonka
dziewczyny zaglądam poczytuje was ale gg mam cały czas właczone nawet jak nie siedze przy kompie. co do jedzenia. własnie wcinam racuchy serowe z 2 rodzajami dżemików. Gratulacje dla 21 i jej synków. oki dokończe czytać i dalej cosik napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj skończyłam pranie dzidziusiowych ubranek. jutro prasowanie.I wreszcie spakuje torbe do szpitala. kurde musze jeszcze dużo dla siebie kupić. a tu pech popsuł nam sie samochód , urwał sie tłumnik ledwo dojechałam do domku. wszystko sie ciągneło po ulicy i wył jak ciągnik. Mój Bartosz wyszedł i zaczął sie śmiać że dać tylko kobiecie samochód. A ja na to rozpłakałam sie na srodku ulicy . Nawet jego przytulanie nie pomogły. u mnie też wiosnna pogoda , byłam z B na spacerku a zarazem w sklepie i ledwie wruciłam. Mała kopała że nie mogłam zrobić kroka. oki ide bo niedługo pierwsza miłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE 21 🌻🌻🌻 Chlopaki sa super spore jak na bliźnięta lutowe miast kwietniowych... jestem w szoku :D Mykam, bo padam dzisiaj na twarz. Zasypiałam na krześle (super wygodnym :P) w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja wlasnie ubilam sniezke i dodalam brzoskwinie z puszki a co tam!!!! pozniej bedziemy chudnąc!!!! hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamonka, to sobie to podziel na raty. Bo ja dzisiaj zaszalalam i wyprasowalam cala sterte - posciele, ubranka, reczniki do szpitala, koszule nocne i wszystko wszystko. I teraz mnie bola plecy. Troche jednak za duzo tego bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, az mi sie goraco zrobiło jak przeczytałam,ze stawiasz na mnie,ze bede nastepna. Tym bardziej,ze dzis cały dzien boli mnie brzuch na dole i pachwiny. W poniedziałek moze cos sie okaze:-) Kurcze, tez czuje,ze to juz niedługo ale boje sie nawet myslec. Moze bede pierwsza, ktora urodzi naturalnie? O moj Boze.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,ze zuzanka jest juz w domu! Ma jeszcze czas, wiec dobrze ze sobie teraz odsypia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze znow jestem sama, no to sobie ide, chyba wyprasuje kilka pieluch na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie mój G załatwił.. kupił dzisiaj makrele wedzoną i powiedział \"moze bysmy zjedli\" i ja biedna bidulka siedziałam od 18 i obierałam ja z osci! A i tak nie zrobiłam tego dokładnie.. ech nie ma co nie tylko ja mam zachcianki.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo teraz mi sie udalo zaczac stronke... z tej okazji pojde zrobic sobie herbatke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. W pierwszeństwie Gratulacje Moniczko chlopów :) Rudamaxi dzieki za telefon :) Jezu ale jestem panieta po tym szpitalu masakra, Bartus wazy 2400 kulki ma ogrome, dzisiaj jak mnie badali to przede mna stalo 7 chlopa i zagladali mi do dziurki (zenada) po czym pan ordynator mowi do stazyst \"prosze a teraz niech pan sprawdzi pacjentce szyjke\" i kolejny facet mnie macal a ja czulam jak plone to bylo straszne, taka wielka zyc na kozie i 7 chlopa, stazysta byla gdzies w wielku 30 lat i kurda taki przystojny, nie no czulam sie strasznie. Dzisiaj sie wyspie HURRA stopery dzialaly gorzej bylo jak przychodzila polozna przyniesc mi tabletki to zawsze mnie wystraszyla bo nigdy nie slyszalam jak wchodzi :) Wczoraj na porodowke bylo 10 przyjec dzisiaj 13 szok ile tych kobitek rodzi. Ze mna lezala tez mama blizniakow boshe co za maruda wiecznie jeczala myslalam ze juz jej cos powiem Dobra juz Wam nie nudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka14 🌼 nie ma sprawy co do telefonu:) a teraz ci zycze zebys sie wyspala jak najlepiej. Ja zaraz bede sie robic na piekna:) przyjdzie moja mama i ma mi nalozyc farbe na odrosty -fajnie jest miec wszechstronna mame:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka fajnie, że już jesteś. Współczuję Ci, bo ja pewnie też bym się ze wstydu spaliła jakby mnie tylu chłopa oglądało. mamonka ale się uśmiałam z tego tłumika, ale ja pewnie zrobiłabym to samo i jechała z urwanym albo dzwoniła z miasta do mojego M. Ostatnio mój M kazał mi otworzyć maskę od samochodu i ja nie wiedziałam gdzie i on się ze mnie śmiał co bym zrobiła jakby mi się zaczęło kopcić z maski, a ja że nic, bo przecież nie wzięłabym gaśnicy i nie zaczęła gasić. I też się ze mnie śmiał. Mówi och te baby. Ale ja mam od 8 lat prawko i nigdy nie miałam wypadku ani stłuczki (no może jedną, jak przyrżnęłam w sąsiada i uszkodziłam mu pół auta i uciekłam, ale to było przez moją mamę, bo truła mi dupę, że torebki nie kładzie się na ręcznym no i nie zauważyłam), a mój M miał już trochę tych stłuczek. Więc twierdzę, że niech się bujają i nie przechwalają ich zdolnościami. Wiecie,że skusiłam się na tą pizze, a ile najadłam się wstydu. Bo zamówiłam dużą (bo mój staruch też się skusił) no i facet mi przywiózł, ja mu otwieram, a moj M krzyczy z pokoju \"żono a dla mnie też zamówiłaś, czy tylko tą jedną dla siebie?\" Spaliłam cegłę, bo facet pewnie sobie pomyślał, no nie dziwię się, że taka gruba jak ona wielka pizze je sama. Myślałam, że uduszę tego mojego męża \"zgrywusa\" A teraz to już nie wspomnę o mojej zgadze. Zaraz mi się przełyk podpali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi tylko uważaj jak farbujesz włosy, bo jak mojej koleżance ostatnio siostra ufarbowała włosy, to wyszła jej zebra i biedna musiała urlop z pracy brać bo się wstydziła iść. A jak poszła do fryzjera, żeby coś jej z tym zrobił, to fryzjer jak ją zobaczył to nie mógł się opanować od śmiechu i rżał jak koń, powiedział, że dawno takiego balejażu nie widział. Ale uratował biedaczkę. Ale Wy pewnie macie już wprawę. Więc rób się na bóstwo. Ja ostatnio zrobiłam włosy to od razu lepiej się czuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, szok z tymi stazystami, wspolczuje, ale na kims przeciez musza sie nauczyc:-) Fakt,ze pobyty w szpitalu sa okropne i ja tez spałam tam jak zając na miedzy:-) Aha, moj tato ma warsztat z naprawa układów wydechowych w tym tłumików, szkoda, ze nie mieszkacie blizej, podesłałabym mu klientki i moze by mi jakas dole odpalił:-) Ide spac, dobrej nocy dziewczyny, bez zadnych przygód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mama ma juz wprawe wiec sie nie martwie,ale jak mi robila pierwszy raz to sie strasznie denerwowalam jaki bedzie efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 GRATULACJE!!!! ❤️ 🌻 Naprawdę duże chłopaki, super! Lightblue mogę potwierdzić słowa Twojej koleżanki, jest to niestety możliwe. W pierwszej ciąży miałam to samo. Lekarz chwalił mój brzuch, że taki zadbany. W 37tc zaczęły mi się pojawiać. Całe szczście nie dużo, ale jednak parę sztuk się ostało. Ruda lala dzięki za odpowiedź. Też tego próbowałam, ale jakos nie idzie. Może sam się jeszcze namyśli :) Zuzanka super że już jesteś z nami ❤️ i że wszystko jest ok. Współczuję takiego badania :( Mamo bączka to nieźle Cię mężuś załatwił z tą pizzą :D Rudamaxi zazdroszczę włosków. Kurcze i ja swoją mamę musze ściągnąć do malowania, bo odrosty mam straszne. Mnie dziś plecy strasznie bolą. Tak po bokach nad samym tyłkiem. Aż chodzę jak pingwinek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka - matko jedyna.. ja bym chyba nie mogła powstrzymac smiechu i na bank dostałabym napadu paniki - tyle facetów wpatrujacych sie w moja pipuche i w dodatku jeden z nich sprawdzajacy szyjke.. Dobre sobie - ale fakt dobrzy - przyszli ginekolodzy musza na kims (na nas) cwiczyc swoje praktyki!! Ja juz po pysznej kolacyjce - była dzisiaj makrela wedzona z jajeczkiem i do tego brokuły. aaaa mam do was pytanie! Słyszałyście moze o jakiejs nowelizacji ustawy dotyczacej rozliczania podatku. Chodzi o ulge budowlana dotyczaca zwrotu VAT- to prawo podatników - osób fizycznych do zwrotu części VAT zawartego w cenie niektórych materiałów budowlanych! Bo obiło mi sie o ucho ze z dniem 6 marca 2007 cos sie zmienia a nie moge na necie nic odszukac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać. Bo nie mogę wysiedzieć przed tym kompem już. Mój M znów się już dawno ululał. Więc ja popijam sobie mleczko i zbieram się do spanka. Dziś wypiłam 2 l mleka, wyobrażacie sobie??? A zgaga i tak męczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek z rana ja juz po sniadanku.Mąż mi przyniusł do łużeczka. Kochany męzuś jest tydzień na zwolnieniu bo korzonkigo dopadły i codziennie robi mi i mamie śniadanka. Dziś zrobił kanapusie z dżemikiem bo wczoraj nie byliśmy zdecydowani jaki dżem otworzyć do racuszków i otworzyliśmy aż 3 i teraz trzeba to zjeść. Tak to jest jak ma sie rodziców na wsi i w ten sposób spiżarnie pełną. Dzisiaj mam zamiar posprzątać Karolinki pokuj i poprasować jej ubranka. U mnie za oknem słoneczko.Oby tylko nie padało. aga dziekuje za zaproszenie z samochodem.Mam nadzieje że dzisiaj już go naprawią. Dopiero sobie uświadomiłam jak człowiek sie uzależnia od samochodu. oki zmykam sie ubierać Wstawać mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×