Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Paulka123 - bardzo chce z Toba porozmawiac, chodzi o CLO. jestem w podobnej sytuacji,w ktorej bylas Ty zanim zoabczylas dwie kreseczki i mam do Ciebie klika istotnych pytan,moge na tym topiku napisac do Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem Rożek prałam normalnie w pralce razem z ciuszkami. Każdy z nich już przeszedł 4 prania i nic się nie dzieje. Kocyki mam polarkowe cieniutkie a grube kocyki takie z wlosiem, jakby akrylowe czy coś.... i prałam też wszystko, bo dzieciom się przytrafi ulać, chlusnąć, czy obsikać przy zmianie pieluszki przez Babcię :D Kocyki polarkowe są tylko troche inne ale nie paskudne, a te z włosia jak nowe, tylko trzeba było je wyczesać raz raz.. i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rożki też wyprałam, bo nowe śmierdzą naprawdę taką chemią. I po praniu nic się z nimi nie zrobiło. Nie zmechaciły się. Wyglądają jak nowe. Także moim zdaniem trzeba wyprać, żeby tak nie śmierdziały. U mnie była moja mama. Przywiozła mi obiadek, posiedziała trochę i teraz pojechała. Cały dzień przeleżałam, a potem przechodziłam w koszuli nocnej. Nawet się nie ubierałam. Teraz czekam na mojego M aż wróci z pracy. I minęła sobota i kolejny tydzień. Jejku już coraz bliżej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie mam czasu was doczytac tak sie rozpisalyscie. A ja od rana zakupy, obiad, teraz upieklam kopiec kreta i zrobilam salatke bo wieczorem maja przyjechac znajomi. Jak jest sobota to tesknie za moimi dniami swistakowymi w tygodniu, ale za to fajnie, ze mezus caly dzien przy mnie. Teraz wlasnie odkurza hehe Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
justaaaa Rzeczywiscie nie ma info o spiworkach, a przydalby sie. Nawet na stronie producenta nie widzialam. Najwyzej dokupie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
kar79 no szkoda wlasnie, a od kiedy dziecko sie przesadza do spacerowki??bo nasze malenstwa chyba sie juz nie zalapią zeby zimą jezdzic w gondolce co jak myslisz? duza jest ta gondolka? w niej chyba mozna podniesc oparcie moze dzieki temu bedzie mozna je dluzej powozic w gondoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
Ja juz na jesien bede sadzac w spacerowce. Ta gondola nie jest duza. Jak ubierzesz dzidzie grubiej to na pewno Ci sie zmiesci. Chociaz mowia ze do 10 kg, ale ja w to nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
bylam na tej stronce i jakos znalezc nie moglam:P szkoda ze nie ma takiego kolorku ktory by mi pasowal , no chyba ze ten granatowy ewentualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
do spacerowki na zime to raczej ten spiworek http://www.jane.es/index.php?fuseaction=fitxa&tipo=3&id_producte=291&categoria= tylko teraz pytanie jak go zamowic no a ta spacerowka nie jest zbyt duza na takie male dziecko? bo sprawia dla mnie takie wrazenie , sorry ze cie tak mecze pytaniami no ale niestety nie widzialam tego wozka na zywo i stad te wszystkie moje watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
no tylko ze ten jest do fotelika matrix , a tamten byl do spacerowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
chyba zle wkleilam link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
golym okiem nie widac roznicy, ciekawa jestem ile takie cudo kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
Masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
Ja sie nie martwie, ze bedzie za duza to spacerowka. Ale w gondoli dlugo nie pojezdzi. To na pewno. Trzeba bedzie rozlozyc siedzonko. Nozki przede wszystkim nie beda zwisaly. A ja juz mialam taki wozek, ze ciagle mi dziecko zjezdzalo doslownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, jestem w głębokim szoku. Na wszystko mam czas, i na pielęgnację maluchów, karmienie, kąpanie, dla siebie, dla Was :), na zakupy i na prasowanie, sprzątanie, gotowanie... Moje dzieci do anioły... są takie kochaniutko grzeczne i spokojne. Myślałam, że przy bliźniakach nie będę miała czasu oddychać :) Siedzę sobie na różnych stronkach o dzieciach i niedługo je wykąpię. Później umówiłam się na gg z moim przyjacielem i z mężem... popiszemy sobie w sprawie chyba chrzestnych dla dzieci. Chciałabym, by jednym z ojców chrzetnych był mój drogi przyjaciel... tylko Fil musi się zgodzić :P Ogólnie będą dwie pary chrzestnych. Co tam u Was... śpicie :D??? 21, dalej bez wieści? Ruda też??? ktoś wie co u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 nic nie odpisala mam nadzieje ze nic sie nie stalo. Dzisiaj wygrywam 20 baniek w totka :) Wiecie co dzisiaj stwierdzilam ze niemoge ogladac polityki bo moje dziecko bedzie reagowalo na glos Giertycha i jeszcze stwierdzi ze to jego wujek :) Mx3 ja cie strasznie powdziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolla80 ja niestety nie mam aktualnych zdjęć mojego brzuszka, ale mogę CI napisać, ze w obwodzie na wysokości pępka mam 102cm. Dzisiaj byliśmy na cotygodniowym ktg w Wołomińskim szpitalu. Wynik prawidłowy, skurczy brak :-) Pani doktor mnie zbadała, szyjka dł 1,5cm ( skróciła się troszkę), rozwarcie na 1 palec. Więc spokojnie jeszcze troszke pochodzę. Mój mąż biedny tak się ucieszył, bo już myślał, że będzie musiał mnie tam zostawić. Ale i tak spanikowany pojechał po śruby do kołyski, bo niestety znajomym od których dostaliśmy ją, gdzieś się zapodziały :-( Także jeszcze dziś pewnie będzie skręcał :-) Mój mąż pracuje wyłącznie w nocy, więc dla niego dopiero teraz zaczyna się dzień. My z córcią będziemy spać, a tatuś będzie się krzątał :-) Buźka dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, kurczaczki wykapane, podjadły, paskudztwa pobrały i śpią :) hihi, ale śmieszne, jesteście taaakie zachłanne. Ja też wysłałam totka... dzielimy się na 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za co zuzia mnie tak podziwiasz, pewnie każda z nas tu jak przesiadujemy w trudnych chwilach zmobilizowałaby swoje siły i heja dalej... byle do przodu. Pisałam Wam, że w Geant spotkałam szefa? Wyściskał mnie 3 x, gratulował, wypytywał co u dzieci, jak ja się czuję i czy wyjeżdżam do męża. Jak mu powiedziałam, że on mnie nie chce, bo mu tam bez dzieci wygodnie (na wesoło), to się śmiał że z niego paskuda ale z jednej strony słusznie, bo ja wrócę do niego do pracy... heheheh Mam super szefa, wspaniały człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o której jest losowanie? a o której wyniki są już na necie? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niema na necie wynikow wlasnie sprawdzalam :) Podziwiam Cie mx 3 bo ja niewiem czy sobie dam rade z jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lookam za czymś do powieszenia dzieciom w ich kąciku... może jakiś plakat z antyramą, może do tego zegar ścienny - rozważam puchatkową kompozycję... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, dasz dasz, co masz nie dać... Ja się cieszę, że nie troje :D Ty możesz się cieszyć, że nie dwoje... byle do przodu :) Ok, trochę słabości... kręgosłup ni nawala od stania nad wanienką i nocnego karmienia w przykurczonej pozycji... chyba do chińczyków się wybiorę na nastawianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×