Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hej, ja tylko na moment (sprzątam i prasuję, bo mam za chwilę wizytę pediatry patronażową). Ja nie karmiłam bo dzieci były w inkubatorach. Ściągałam pokarm. Brodawki przez pierwsze 3 dni miałam całe poranione i w strupach, smarowałam je własnym mlekiem i strupki momentalnie poodpadały. Nie potrzebowałam kremów na brodawki, a teraz jak czasem przystawię maluchy...nic nie jest brodawkom, trzy dni i się przyzwyczajały do ciągnięcia... (włączałam elektryczny laktator ma maxa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka no ja wlasnie tez jakos nie bylam przekonana do tych tako wozkow, wiec wybralismy inny..... mam nadzieje ze sie sprawdzi... kurcze a ja zamiast sprzatac to jeszcze dupska nie ruszylam zza kompa!!!! hehe przydalaby mi sie taka pani do pomocy w domku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane... Z samego rana pojechałam na moja ostatnia wizyte u diabetologa. Wyniki mam ogolnie dobre, tylko czasem pozwalam sobie na male szalenstwa i cukier mi skacze - co sobie Pan doktor oczywiscie zapisał. \"Jednorazowe odstepstwa od diety\".. haha cwaniak jeden. Zaznaczył, ze 6 tygodni po porodzie mam zrobic sobie kolejne badanie krzywej cukru i wtedy bedziemy wiedzieli wszystko - ciekawe co?? Miejmy nadzieję, ze bedzie dobrze. Życzył mi powodzenia i łatwego rozwiazania.. Wracając zachaczyłam o pare sklepów z wózkami i przyznam sie szczerze, te które mi sie podobają kosztuja fortune. Mój G ciagle zagadywał sprzedawców czy te wózki za tą cene same jeżdżą i kołysają dzieci. Nie wiem, nie mozemy z tych tanszych niczego wybrac. W całym Szczecinie nie było wózna Scouta, wiec nadal nie wiem jak wyglada! Wracając od lekarza dostałam smsa od Magdy - Mamy bączka. Czuje sie coraz lepiej, nie ma przy sobie maleńskiej - dają jej ja na chwilkę i zabieraja do badan i na noc do inkubatorka. dzisiaj zaczeła ciagnac cyca - i styrasznie bola ja teraz cycuchy! Napisała, ze za nami teskni! Nie wie dokładnie kiedy wyjdzie do domku... wiec chyba ta cisza na naszym forum potrwa troszke.... aaa wiecie, ze ja nie miałam od początku cizy ani razu robionego badania ktg!! kurcze, szok... i dzisiaj zaczal mnie bolec masakrycznie zab. Nie wiem czy teraz w tym ostatnim miesiacu moge isc do dentysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
hej A ja mam pytanie do max3 jaki laktator elektryczny mialas i czy go polecasz? Co do ciezkich chwil to ja pamietam tylko zmeczenie po porodzie. W ogole te pierwsze 3 miesiace to tylko zmeczenie. Nie mialam nikogo do pomocy. Bylam sama jak palec. Moj maz wracal pozno po pracy i dlatego wspolczuje wszystkim dziewczynom, ktore nie maja pod reka mamy albo chociaz tesciowej. Ale z jednego jestem dumna, ze wychowalam swojego synka sama i niczego nie musze nikomu zawdzieczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
evenikaa ja na ktg chodze dopiero od 35 tyg ciazy. Powinnas dostac skierowanie od lekarza. Przynajmniej u mnie tak to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie diabetolog zleca NST począwszy od 38 tc. moja gin chciała prędzej i miałam 2 tyg temu pierwszy raz. myślę że od następnej wizyty u diabetologa bedzie już regularnie ( o ile będzie następna wizyta :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam teraz we wtorek na wizycie kontrolnej (35 tydz i 3 dzien) i nic takiego nie dostałam i nawet moja gin nie wspomniała o ktg... a mi nawet nie przyszło do głowy ja pytac. Kolejnw wizyte kontrolna mam 3 kwietnia ale to juz bedzie prawie 38 tydzien, wiec nie wiem na co ona czeka. Jutro mam do niej zadzwonic w sprawie moich wynikow z posiewu (czy mam jakies pasozyty) i chyba sie ja podpytam, dlaczego nie miałam robionych badan ktg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika u nas jest tak ze normalnie sie idzie do szpitala i owi sie poloznym ze sie chce ktg i bez probemu robia, wiec moze zajdz sobie do szpitalka. Ja wczoraj dostalam eska od Madzi i wlasnie miala problem z cycuchami :) ona jest dupna haha Cos Agula przestala pisac, jej maly to maly nicpon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
evanikaa Moze lepiej niech ci dziewczyny powiedza, bo ja nie mieszkam w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poprawię tydzień i kilogramy w tabelce... NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........38.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............37.....+13,5........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............36.......+13........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......36......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........37......+12,5............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........36......+17...........zach- po m.......S ....juz sama nie wiem LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........36......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........36......+10,5..........Siedlce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro bede rozmawiala z moja gin i pojade do niej do szpitala (no moze nie do niej bo juz tam nie pracuje, albo u siebie w miasteczku). A co mi tam, mam takie prawo i nie moga mi odmowic!! Magda jest the best - wszystko ja boli a ona twardo pisze smsy.... chciałabym miec jej taki twardy upór! Mowiłam jej zeby masowała swoje cycuchy, moze przestana ja bolec... Ja tez najbardziej obawiam sie karmienia.. zobaczymy jak bedzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tez mysle o tym karmieniu, moja siostra niemiala z tym problemu, ale jak sie patrzylam na jej sutki to ma takie wypukle jak smoczek, a ja mam wrazenie ze moja sa plaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
Ja co tydzien chodze na ktg. Jestem w 37 tc i juz 3 razy zaliczylam. A do tego co tydzien spotykam sie z polozna w inny dzien. Po ktg mam tez rozmowe z lekarzem prowadzacym. Mysle, ze to jest przesada. Dobrze ze wszystko mam na miejscu. Chcialabym natomiast zapytac sie jak to jest w Polsce. Czy placicie lekarzowi za wizyty i czy macie mozliwosc aby byl on przy porodzie? Jesli tak, to ile nalezy wowczas dac? (w lape oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
A pytam dlatego, ze na Wegrzech wszyscy daja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
w przeliczeniu ok 800 zl i wiecej. A kazda wizyta to ok 80 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja place za wizyte 70-80 zl zlezy czy jest usg, co do tego zeby lekarz byl przy porodzie to napewno sie cos placi i mysle ze kolo 1000, ale mi sie wydaje ze chyba wazniejsza jest polozna bo to ona kieruje calym porodem, lekarz to tylko juz pozniej bada malenstwo, polozna u nas bierze od 300-500 zl Ja mam cesarke w prywatnej klinice i jak na razie zaplacilam 340 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wizyte place i to sporo jak za to, że mnie zwazy, posłucha serduch i zbada mnie w naturalny sposób.. co do tego czy placi sie za to zeby lekarz był przy porodzie - szczerze powiem TAK. Nie wiem ile, bo nawet o to sie nie pytalam..nie stac mnie na taki luksus. Ja wychodze z załozenia, ze i tak moj lekarz czy inny musza zając sie mna w nalezyty sposob. Odbieraja podrody po kilka dziennie i nie widze tu powodu, zeby placic od 500-1000 zl za to, ze moja gin bedzie mi mowiła :Pani Ewo, proszę oddychac.. oooo widze główke - a pózniej pogłaskac mnie po mojej potarganej czuprynie i pojsc sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka no masz racje te moje porzadki dzisiaj to tylko w opisie na gg hehehehe nie wiem co jest nie moge sie zebrac a zlew mi sie urywa!!!!! ja za wizyte u gina place 40 zl i robi mi usg on od razu jesli uzna ze jest potrzebne, nie wiem ile lekarz bierze za to ze jest przy porodzie bo sie nie pytalam a z tego co wiem to i tak polozna jest tu najwazniejsza....bo to ona prowadzi porod, mowi jak oddychac i takie tam.... fajnie ze piszesz evanika smski z madziula, bo ja nie mam jej numerku telefonu..... napisze zaraz do agi 25 zobaczymy co u niej hehe a moze wy cos wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktg to ani razu nie mialam.....i widze ze sie nie zanosi ze bede miala.... bo termin mam na 21 kw a wizyte u gina 11 hihih ciekawe czy bede jeszcze w dwupaku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie no teraz to juz naprawde ide sprzatac, wiecie co jakby mnie ktos teraz z nienacka odwiedzil to bym sie chyba ze wstydu spalila bo taki bajzel mam w domku...... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka - ja bajzel mam bo ciagle mam przeprowadzke... wiec sie nie przejmuje. Moja mama juz sie nie moze doczekac kiedy wyniesiemy sie od nich bo im sypialnie troszke zdezelowalismy- juz kombinuje jaki kolor scian sobie strzelic... widze, ze nie jestem jedyna co do kgt... u mnie tez sie nie zapowiada, ale i takz apytam jutro moja gin.. ja ciagle jestem w trakcie robienia kolecikow mielonych w troszke innej wersji - wpakowałam do srodka podduszona papryke, pieczarki, czosnek, cebulke i natke pietruszki - bo same mielone nie sa tak pyszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dopiero co zwlokłam się z łóżka. Od rana bardzo bolał mnie kręgosłup, i biegam siku co kilkanaście minut. Jutro wizyta u gina. Już poprosiłam szwagra, aby mnie zawiozł, bo sama boje się jeździć samochodem. Jestem strasznie rozkojarzona i nie mam takich wprawnych ruchów jak jeszcze miesiąc temu. A po za tym co zrobie z autem jak okaże się,że bede musiała iść do szpitala?! mama bączka i do mnie napisała. Ma baba krzepe!! Ale to lepiej być takim niż użalac się i miec pretensje do całego świata. mx3 ciebie też podziwiam za nadzwyczajny spokój, oby wiecej z nas miało tyle siły co ty. Coż ja do tej pory też nie miałam nigdy robionego ktg..... Dzisiaj mam zdrętwiały brzuch, dosłownie. Jak się po nim drapie czy dotykam, to mam tego świadomość a czucie praktycznie zerowe. I jeszcze w jednej mądrej gazecie naczytałam się ,że jak swędzą stopy i kostki to moze dojść do zakrzepicy żyłowej, a mnie jak na złość swędzi chole*nie. Wogóle cale ciało mnie swędzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa zaproś na jednego kotleta :D Ja też czasem robie troszke inne kotlety mielone. Do środka daje 1,5 cm kosteczki sera zółtego i poźniej smaże jak zwykłe kotlety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja kuchnie doprowadzilam do porzadku wreszcie hehe teraz lece do lazienki, potem obejrze mode na sukces i w trakcie cos zjem, hihih pisalam do agi 25, jej maly dostal żółtaczki i dlatego nie wie czy jutro wyjda do domku ale miejmy nadzieje ze tak , napisala ze wszystko nam opowie, napisze jak juz bedzie w domku, pozdrawia was serdecznie.... no to lecę dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też musze sprzątac, bo nie chce , aby w razie jakbym poszła do szpitala moj mąż mial w pokoju pier***lnik. Ale czy jest sens. W domu istny sajgon. Wszędzie kręcą się jacyś robotnicy. Co prawda jest szansa,ze kiedys bedziemy miec wc i łazienke......Wszędzie pełno kurzu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Doroteczka dostalam dokladnie takiego samego eska od Aguli. Jezu jak ja bezczynie leze, te dni to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×