Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Witam kochane... Rudamaxi - tylko pogratulowac takiej siły. Słyszałam, ze kobiety po porodzie maja siły za tzry osoby!! A co sie tyczy dokarmiania Zuzanko - nie martw sie i głowa do góry. Juz tak czasami jest. Moja kolezanka tez dokarmia i mozna sie do tego szybko przyzwyyczaic.. to absolutnie nie wplywa na wiez miedzy toba a twoja dzidzia! Juz przestan sie slucic!!! Ja z moim G zdecydowalismy ze nie bedziemy rodzic razem.. ale jak tylko poczuje bol nie wiem czy aby na pewno nie bede go wolac i zwyzywam wszystkich lekarzy bedacych kolo mnie.. juz uprzedziłam mojego meza zeby był przygotowany na taka ewentualnosc. Mam tylko obawy o zdrowie mojej malej kruszynki..i tylko to zajmuje moje mysli calymi dniami.. nie porod tylko to..no i czasem to straszne karmienie czy sobie poradze czy tez nie... sciskam was goraco i chyba walne sie przed tv i zjem sobie jakas paczke chipsow... cmok cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech te Święta się już skończą. Albo nie niech skończy się to całe jedzenie. :( Dzisiaj zjadłam już kawałek karpatki i 2 kawałki sernika, ktorego nie cierpie. Nawet nie chce myślec jak bede wyglądała po porodzie....... Ja też ryczę ze strachu jak to bedzie z tym porodem..... z bezsilności,że nic się ze mną nie dzieje. Nie mam żadnych skurczy, nic. Dosłownie du*a blada. :( zuzanka ja to kompletnie się nie znam, ale wiem,że są w aptekach herbatki dla kobiet karmiących, moze one wzmogły by laktację??? Jak dobrze pamiętam firmy HIPP..No i w szpitalu ostatnio mi położna powiedziała,że picie duzej ilosci płynów też wpływa korzystnie. Byc może błądze z moimi radami, ale chcialabym jak najlepiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba z tego przejedzenia strzelam takie byki w pisowni... no ładnie ładnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam sobie herbatke mlekopendna, i musze sie pochwalic (mam nadzieje ze nie za wczesnie) ale z jednego cyca wylecialo mi przed chwila 50 ml mleka :) hurrawczoraj to z dwoch tyle nie mialam. Light blue, flowerska, evanika, sofijka i na was przyjdzie czas :) hehe ale jestem teraz cwana nine :) zapraszam na stronke ktora jest ponizej i zachwycania sie moim Bartusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka - Zdjecie Bartoszka z tatkiem jest przesłodki - jaka on ma minke... ooo chyba tego tez sie boje - pierwsza kapiel w domku ! Swietne fotki!! Widzisz kobito - glowa do gory moze jeszcze twoje cycuchy beda mlekiem tryskały i nie zapanujesz nad nimi!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Witam Was Świątecznie. rudamaxi fajnie, ze już jesteś z nami i też podziwiam, że tak wszystko wstałaś po porodzie. Ja też szybko urodziłam, bo w godzinkę, ale potem żeby wstać to było mi ciężko. Dopiero wstałam po 7 godzinach i zemdlałam 2 razy. Więc ja taka twarda nie jestem. LightBlue nie smuć się nasz Kochany smutasku. Ciesz się jeszcze tym, że możesz sobie pospać kiedy chcesz, zjeść co chcesz, a już niedługo zaczną się nieprzespane noce i dieta, dieta i jeszcze raz dieta. To są moje pierwsze święta, gdzie nie jestem obżarta. Moje jedzenie w Święta to krupniczek i ziemniaczki z gotowanym udkiem i gotowaną marchewką :-( :-) A wszystekie ciasta, wypieki tak się do mnie uśmiechają ;-) Ale jestem twarda, nie ruszam nic, co mogłoby zaszkodzić mojej niuni. Zuzanka nie pękaj, ja też mam chwile załamania. Ostatnio w piątek pokłóciłam się z mamą, która była u mnie cały tydzień. Ale te wszystkie jej rady wykończyły mnie psychicznie. Nie mogę powiedzieć, bo bardzo dużo mi pomogła, ale czasem już przesadzała. Moja Iga chce cyca praktycznie co godzinę, więc moja mama chodziła i mi tak gadała \" ty to masz chyba gówniany ten pokarm\" i tak ciągle. W końcu nerwy mi puściły, zabrałam jej Igę i powiedziałam \"chodź Iga nakarmię cię tymi gównami\" i aż się popłakałam. Ona stwierdziła, że to ja przesadzam. Być może, ale rozpierdzielają mnie takie docinki. Myślę, że Iga najada się samą piersią, bo nie widać, żeby chudła. A puki mogę to będę ją karmić cyckiem, chociaż to zanczy dal nas karmienie co godzinę i spanie z wywalonym cycem przez całą noc, bo Iga musi chociaż na policzku czuć cycuszka. Pieścioszka moja ;-) My wczoraj byliśmy u moich rodziców na obiadku, a dziś jesteśmy w domu. Jestem zszokowana, bo nie wiem czy pamiętacie, ale ja z moim bratem nie odzywam się od ponad roku (od jego wesele, bo ma rąbniętą żonkę, która go buntuje) i mój brat dzisiaj mnie odwiedził. Było nawet miło. Jestem zszokowana, że przyszli. Ale i mile zaskoczona, bo męczyła mnie ta sytuacja, kiedy my się nie odzywaliśmy. Teraz około 16 ma przyjść do nas jeszcze mojego marcina brat. Także muszę przeżyć jeszcze tą wizytę no i Święta minęly. Marcin jutro pójdzie do pracy :-( i my znów zostaniemy same. Szkoda, że już kończą się Święta, bo z Marcinem mi łatwiej. Pomaga mi, zajmie się maleńką. Aaaa Igusie widziały już prababcie i od każdej dostała trochę kasy, więc muszę jechać może jutro i coś jej ładnego kupić. Chcę jej kupić taką karuzelę nad łóżeczko z pozytywką. Może w końcu będzie chciała wejść do łóżeczka ;-) a któraś z Was pisała o herbatkach laktacyjnych. Ja piłam te herbatki z HIPPa. Są dobre, ale dość drogie. Teraz kupiłam sobie też taką erbatkę z Herbapolu jest tańsza, a prawie tak samo smakuje. Ale czy ona pomaga, to nie wiem. Ja dużo pije. Jak wystawiam cyca, to momentalnie muszę mieć coś do picia. Dobra ale się napisałam. evenika ja bym zjadła chipsy o których pisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka tyle chciałam napisać i zapomniałam o najważniejszym. Bartoszek śliczny. I też taki owłosiony jak moja Iga. Kurcze chyba naprawdę mają się ku sobie. rudamaxi,a co z tym Twoim Joe? Jesteś pewna, że już go straciłaś? Czy naprawdę okazał się takim dupkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie bardzo serdecznie, po pierwsze GRATULUJE BAAAAARDDDDDZZZZZZO mamom, które juz urodzily swoje malenstwa i przesylam buziaczki. Mam nadzieje, ze mnie pamietacie, rzadko zagladam poniewaz nie bardzo mam czas, mam potworne bole glowy i pomagaja mi docelowo spacery, ponadto w dalszym ciegu pisze prace mgr. W drugim dniu swiat zycze wszystkim wszystkiego dobrego i lekkich porodow :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozowle sobie wpisac sie ponownie do tabelki :)) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś Ania75..........08...........40.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........40.....+15,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............40......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............40.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........39......+18...........zach- po m.......S ...... Szymon LightBlue......17.........38......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........39......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 38 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........38.....+10...........Starga r d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Wica.............28...........37...+19............W-wa.........syn Konrad Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....??? kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga oglądałam Wasze nowe zdjęcia. Bartosz superrrr chłopak i Ty naprawdę wyglądasz jakbyś nie rodziła. Wyglądacie bardzo ładnie i słodko. Widzę, że mieścisz się w swoje jeansy ;-) Ja niestety jeszcze nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, ja tez dopiero zauwazylam, ze sa wase nowe zdjecia. Mam dla mojej fasolki identyczny sweterek z kapturkiem w pomaranczowe paski :) Widac maz w primarku spedzil troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazuja na to ze bede sama nawet moja mama powiedziala zebym przestala sie do niego odzywac i zobaczymy czy on sie odezwie,ale ja boje sie ze wtedy calkiem strace z nim kontakt. szkoda tylko mi strasznie Wiktorii i o to boli mnie najbardziej serce ze nie bedzie miec wogole ojca jak tak dalej pojdzie to nawet go nie bedzie miala na papierze😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konradek dzisiaj testuje wozek chyba tez tak jak i mnie i babci bardzo mu sie podoba. Juz bym chciala wyjsc na spacer a tu musze siedziec w domciu ze wzgledu na malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś Ania75..........08...........40.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........40.....+15,5.........Chełmno.........C .. ...Antonina flowerska......11............40.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........39......+18...........zach- po m.......S ...... Szymon LightBlue......17.........38......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........39......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 38 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........38.....+10...........Starga r d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Wica.............28...........37...+19............W-wa.. .......syn Konrad Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....??? kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....??? Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica witaj znowu mam nadzieje,że u ciebie wszystko w porządku?? Tak dawno się nie odzywałas..... Jesoooooooo jutro ide przekopywac grządki i kupie herbate z liści malin. Niech się dzieje co chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka gratulacje ale suuuper.. A czemu tylko 7 pkt? Zauwazylam ze jest niezle poruszenie na kafeterii jezeli chodzi o Paulke :) slawna jest ta nasza dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co u Moli, no i u Ani75???? A swoją drogą, to mika82 też już się przeterminowała :d No i po drodze jest Kamil_a a tuż za nią flowerska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu ogladam zdjecia waszych dzieciaczków. I chce mi się ryczeć, bo one takie śliczne i są już z Wami a ja sama się turlam po tym świecie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej light ble jakie to straszne co napisalas :) Tak jak napisala chyba mama baczka ze jeszcze zatesknisz za tym zeby mala wskoczla do brzusia, nieprzespane noce, placz niewiadomo dlaczego itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka ja już też nie śpie od dawna. Słucham i ciągle dotykam brzucha, czy dziecko się rusza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×