Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

o rany dawno mnie nie było a tu się takie straszne rzeczy dzieję Nadal nie rozumiem po co ktoś nie proszony wypowiada się źle tutaj? Jeżeli nam będzie coś nie pasowało w naszym zachowaniu to my same sobie z tym poradzimy, załatrwimy to między sobą. Nie potrzeba nam takich sędziów. Nienawidzę ludzi, którzy dokuczanie innym traktują jak oddychanie i nie umieją bez tego żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po czym
stwierdzacie ze kohannah nie jest mądra? bo nie rozumiem tego? ciezko sie przyznac ze zazdroscicie jej urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
kar 79 bardzo ladne zdjecia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum jest dla kazdego
uwazam podobniez jak w nicku,jak rowniez uwazam, ze mam pelne prawo wypowiadac sie na tym topicu, poniewaz sledze go od pierwszego postu Izawik, ktora serdecznie pozdrawiam, i jest on/topic tak samo Wasz jak i wielu dziewczyn/kobiet, ktore pomimo tego,ze nie pisza regilarnie ,to jednak czytaja. zgadzam sie,ze obrazac nie wolno, uwazam,ze Kohannah to atrakcyjna kobieta, ale uwazam rowniez,ze nie ma nic zlego w slowach Aaa555,ze fryzura pani Bekcs jej nie pasuje,bo ma pyzata buzie. Mysle,ze obie strony sporu powinny sie zastanowic i nad kultura i nad dystansem. Pozdrawiam wszystkie Kwietniowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
forum jest dla kazdego... ZGADZAM SIE Z TOBA! ;-) mi na prawde podobaja sie zdjecia kar79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum jest dla kazdego
uff to mi ulzylo,ze ktos sie ze mna zgadza,bo juz sie przygotowywalam na baty i ciegi ;), mnie rowniez podoba sie wiele zdjec Kwietnowek, umieszczanych tu na topicu jak i na blogu. A za Ciebie Nono trzymam kciuki,zeby to bylo to... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
faorum jest dla kazdego... dzieki ale z tym 3maniem kciuka to mozesz sie jeszcze wstrzymac ;) jeszcze nie chce byc mamusia no chyba ze to juz sie stalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
to wtedy bede kochac to dzieciatko calym serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
forum... ja jeszcze nie wiem czy jestem w ciazy 3 tyg temu kochalam sie ze swoim facetem i zsunela nam sie gumka ( nie skonczyl we mnie) dostalam okres ale jest jakis inny niz zawsze bardzo skapy i brazowy wiec chyba czas na test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum jest dla kazdego
no no to jak zrobisz test to napisz tutaj co wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
forum.. nie ma sprawy dam wam znac ale najpierw musze sie zebrac w sobie by go zrobic..troche sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum jest dla kazdego
to jesli moge cos poradzic, sugeruje test.Skapy i brazowy okres moze byc spowodowany aktualnymi warunkami klimatycznymi ;), moze,ale nie musi.3mam zatem kciuki,by wszystko ulozylo sie po Twojej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
kilka dziewczyn mi powiedzialo ze jak byly w ciazy to tez mialy taki okres wiec moze to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum jest dla kazdego
chyba powinnam sie "zaczernic";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
forum i obys miala racje z tymi warunkami klimatycznymi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
,,zaczernic"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
a w ktorym miesiacy pojawia sie brazowa kreska na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
kapikapi dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
kapikapi a jakie jeszcze mialas objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
kapikapi jak juz wyjdziesz w tych ogorkow to daj znac jak to bylo u ciebie z tym okresem ok? do ktrego miesiaca go mialas? i jakie mialas jeszcze objawy oprocz tego ze bylas senna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my juz wrocilismy ze spacerku Maja jeszcze spi w gondoli wiec szybko przejze jeszcze stone ikea bo maz wybral sie do bpesztu po lozko dla Kuby (przy okazji tam zajrzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju!!!!!!!!! moja Niunia dzisiaj placze, zasypia i znowu za jakis czas budzi sie z placzem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczko mam to samo z Bartkiem, jest dzisiaj jakis placzliwy spi za chwile budfzi sie i placze. nono mialam takie same objawy ;) forum jest dla kazdego- popieram co napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
zuzanka14 a dlugo mialas taki okres i tez byl taki skapy i brazowy? (w dniu spodziewanej miesiaczki?) zawsze w dniu okresu czulam bol a tym razem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
boje sie zrobic ten test... rany zamiast sobie ulzyc i przekonac sie czy cos we mnie rosnie to odkladam to caly czas na pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohanah obraziłas się bogaczko??? a może stwierdziłaś, że z biedakami co nie mają powypychane konto- nie gadasz??? zuzanka, doroteczka Wy jesteście skromne laski, a ta blondasia wyżej sra niż dupę ma. Ty zuzanka chyba też masz dużo forsy, a nigdy się tym nie chwaliłaś, pisząc, że masz wypchane konto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
jak na razie nie mam zadnych objawow nic mnie nie boli tylko ten okres no i chec na czekolade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar79 super zdjecia widac ze jestescie fajna rodznka i ze sie super ze soba czujecie nono ja tez tak mialam-myslalam ze dostalam okres a bylam juz w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×