Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Ale macie sliczne bobaski,tak sobie was troche podczytalam i poogladalam fotki,ja jestem z kwietnioweczek 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ha ha ha no coś Ty! Za co niby! Naprawdę nie chciałam Cię przestraszyć :) Light współczuję stosunków z T. Chłopom czasami coś odpierdzieli. Ja też często mam scysje z moim M. Ale jakoś się godzimy. Trzymam kciuki,żeby i Wam się ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę dziewuchy :P Chciałam kupić pościel ale nie wiem jaki mam rozmiar, a po za tym chce kupic takze dla szkraba mojej siostry i wysłałam do sprzedawcy zapytanie. Wiec sobie dzisiaj odpuszce. Buziaki i najwazniejsze to nie dac się zawriowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala chłopom zawsze cos odpierdziela, ale T u Light to nie jej maż tylko jego mamusia:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULAHAHAHAHA Ale jestem udana. Ligdt tym bardziej współczuję. Moja jest w miarę, pewnie dlatego nie skojarzyłam. Najważniejsze nie wpieprza się. Chociaż w obecnej sytuacji przydałaby się czasami jej pomoc. Jej i teścia. Ale ona się nie wpieprza, a ja nie umiem poprosić. Miśka nigdy nie ma, moi rodzice teraz nie bardzo mogą mi pomagać. Przydaliby się. Muszę przemyśleć to i zacząć podrzucać im małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha,ha,ha...aga*25 i koala i jeszcze light...dobre,dobre z tym \"T\". I tak się rodzą plotki. Ale się uśmiałam... Grunt to szybka reakcja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala sorki, widzisz znow przegapiłam wypowiedz:-( Ja tez nie wyparzam,butelki polewam tylko wrzatkiem przed uzyciem i to nie zawsze. Smoczka polewam wrzatkiem tylko jak mi wypadnie gdzies na ulicy, a jak w domu to tylko myje, no chyba ze mam akurat wrzatek w czajniku;-) Kiedys juz pisałam,ze jak byłam mała mama wszstko mi wyparzała i jak wziełam pozniej cos niewyparzonego do buzi to miałam takie plesniawki,ze mama nie mogła sobie z tym poradzic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki po tak dluuuuuuuuuuuuugim czasie nie bylo mnie chyba ze sto lat :) a to przez to ze nie mam ostatnio na nic czasu :( w poniedzialek mialam pierwsza rade pedagogiczna co za tym idzie skonczyy sie siedzenie w domciu i czas do pracy :( a od niedzieli nie mialam opiekunki dla Wiki (ta ktora mialam wystawila mnie ), ale mam juz kogos na oku i mam nadzieje ze malenstwu tez sie spodoba co do obiadkow to Wiki owielbia zupki ale te domowe nie przepada za sloiczkami dziekuje dziewczyny za pamiec i przesylanie zdjec w miare czasu przegladam wszystkie - dzieciatka slicznosci i rosna jak na drozdzach , dziewczyny przy was to ja wygladam jak wieloryb :( no i LIGHT duzo zdrowka i 100 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, na którejś ze stron internetowych wyczytałam taki przepis na zupki dla dzieci. Zaraz go znajdę... Podaję Milence już od dwóch tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... wpadam doslownie na chwilke, ccialam poczytac co sobie pisalyscie a tu taaaka przedszkolandia. Masakra. Nie rozumiem, jak ktos moze od tak sobie pierdzielic farmasony i podjudzac niepotrzebnie jakiekolwiek sytuacje. Powiem szczerze, ze nie doczytalam do konca... Weronika nie dostalam fotek, jak masz ochotke to mozesz sprobowac na inny adres: ewazegardlo@o2.pl ..... Pierwszy dzien w pracy? KOszmar! Ciagle myslalam o Kami, dzwonilam co godzine...A moze jest glodna, a moze jej smutno, a moze sie nudzi..duzo mialam moze..Po 8 godzinach z nabrzmialymi cyckami bieglam do domu! A moja kochana, byla od godziny najedzona i cyca nie chciala, wiec w dlugą gonilam mojego ojczulka, zeby zawiozl mnie do domu bo chcialam odciagnac mleczko. A co tam, poki mam bede odciagac zeby przynajmniej Kama jedna lub dwie butle pod moja nieobecnosc zjadla. Praca ciekawa, male grono ludzi, wiec nie powinno byc niewyjasnionych sytuacji. Zobaczymy po pierwszym tygodniu. Teraz z moim G szukamy samochodu..nasza padaczka zupelnie padla, wiec jestesmy uziemieni. Pierwsza noc u rodzicow z Kami byla reweacyjna... ja wyspana, Kami tez.. aaaa najwazniejsze, Kama radosna i nieglodna, wyspana, spokojna..moja mama twierdzi, ze to aniolek! Alina - widze, ze juz twoj maly szkrab popija sobie co pyszniejsze trunki... Wybaczcie mi dziewczyny, ze nie doczytalam was do konca, ale marze w tej chwili o kapieli... i obiecuje, ze jutro do was wpadne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie wysyłałam zdjeć. Zabieram się żeby wysłać zdjęcia z wakacji,ale sie zebrać niemogę. Muszę je najpierw zgrać z laptopa Szymona (dostal od mojego chrzesnego, suoper wujek,co?) Ja dziąsełka też smaruję Julitce żelem. Dosyć mocno jej dokuczają. Dentinox chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika - super,że u Ciebie wszystko ok. Mówiłam Ci przecież, że się przystosujecie. Opowiadaj nam jak Wam idzie szukanie autka. A co do Stronga, to milkę najbardziej interesował odgłos gniecenia (tak się to chyba pisze) pustej puszki. Tatuś był zachwycony zainteresownaniem Milenki. Dlatego Milenka ma całą sesję z puszką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi - myślę, że możesz Apap. Mnie lekaż w ciąży mówił, że Apap i pyralgin można brać w ciąży i w czasie karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska zaraz sobie w łep strzele, przegladam te strony które mi podałas i z kazda minuta jestem coraz bardziej przkonana, ze bedziemy mieszkac na Victorii, bo mam wrazenie ze nic nie znajdziemy za 650:-( Na dzis daje sobie spokój, niech sie teraz Jarek martwi;-) Evanikaa, masz racje karm poki mozesz. Ciesze sie ze tak dobrze sie wszystko układa, szkoda tylko ze auto nawaliło:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do justy i agi fotki wysłałam , a do evaniki spróbuje za chwilę na nowy adres. Pawełkowi butelki i smoczki wyparzałam nawet jak skończył rok ale nie potrzebnie gdyż jak byliśmy na spacerze lub w piaskownicy to i tak udało mu sie wziąć coś brudnego do buzi w czasie gdy na niego nie patrzyłam. wygotowywałam przez pierwszy miesiąc. z tym że zawsze mleko zawiera więcej bakterii niż brud, kurz, więc wyparzać przez kilka m-cy butelki po mleku chyba należałoby. Izie tylko za pierwszym razem wygotowałam butelkę a teraz tylko wyparzam, tymbardziej że nie podaję jej mleka z butelki tylko rumianek lub koper i na dodatek raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka czy ty skasowalas
bloga Mani? szkoda...:( taki byl ladnie prowadzony i fajnie sie go czytalo... nie przejmuj sie tymi atakami pomaranczek i innych... ludzie do kazdego sie przyczepia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×