Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Hej :) Jak to miło przyjść i sobie poczytać. mika wszystko co mi przysłałaś jest rewelacyjne ;) !!!!!!!Tomuś na tych zdjęciach wyglada na zadowolonego :D. Fajnie macie...... evanikaa ciesze się ,że Kamci nie bolał brzuszek po nowej zupce. Dzisiaj mąż kupił brukselkę, wiec i ja bede w krótce gotowała ją :D Ja tu czytam,że masz zamiar się budować?????!!!!!! Super, ja też chce!!!!! Mój teść nie miał w piątek koronarografi, gdyż: nie dostał skierowania od naszego lekarza rodzinnego :(:O ale teraz na telefon z innego szpitala, gdzie dostał skierowanie od lekarza prowadzacego z oławskiego szpitala. Tylko w tym przypadku może to potrwać.............. Mojej siostry synek ma kolkę :( Niby karmii go piersią, ale teraz to już chyba nie ma reguły które dziecko ma kolkę i od czego :(. Ja się wyszykowałam, bo miałam iść z Karolinką na spacer a ona śpi :D Bidulka wczoraj cały dzień marudziła i w nocy też nie za bardzo spała. No to ładnie, teraz mi powiedzcie czyje dziecko nie ma jeszcze ząbków? Czy Karolinka została sama??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laleczki...... juz niedziela sie konczy....fajnie byc z mezem caly dzien.......... czy ta wode gerbera to moge od razu z butelki dac corci do picia? no troszke podgrzeje ale ciekawe czy zechce ja pic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corcia spala dzisiaj tylko pol godzinki....ale nawet nie pomysli teraz o spaniu...bawi sie z tata....hihihihi ile spia wasze pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity... Dzisiaj byl spacerek nad jeziorkiem, dlugie lezenie na kanapie i wszystko co ma zwiazek z relaksem. Doroteczka - Kamcia u mojej mamy spi dwie godziny (od 10-12) i pozniej do wieczora nie chce spac... A jak jest ze mna to 2 razy po 40 minut..raz o 10, raz o 16. Nie wiem czy mozesz podac wode gerbera od razu, bo moja Kamcia wogole nie chce pic samej wody! Wyobraz sobie, ze jeszcze nigdy nie wypila!! Ide polezec z moim aniolkiem i G na dywanie...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity... Dzisiaj byl spacerek nad jeziorkiem, dlugie lezenie na kanapie i wszystko co ma zwiazek z relaksem. Doroteczka - Kamcia u mojej mamy spi dwie godziny (od 10-12) i pozniej do wieczora nie chce spac... A jak jest ze mna to 2 razy po 40 minut..raz o 10, raz o 16. Nie wiem czy mozesz podac wode gerbera od razu, bo moja Kamcia wogole nie chce pic samej wody! Wyobraz sobie, ze jeszcze nigdy nie wypila!! Ide polezec z moim aniolkiem i G na dywanie...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity... Dzisiaj byl spacerek nad jeziorkiem, dlugie lezenie na kanapie i wszystko co ma zwiazek z relaksem. Doroteczka - Kamcia u mojej mamy spi dwie godziny (od 10-12) i pozniej do wieczora nie chce spac... A jak jest ze mna to 2 razy po 40 minut..raz o 10, raz o 16. Nie wiem czy mozesz podac wode gerbera od razu, bo moja Kamcia wogole nie chce pic samej wody! Wyobraz sobie, ze jeszcze nigdy nie wypila!! Ide polezec z moim aniolkiem i G na dywanie...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! A my mielismy miec dzis gosci, ale okazalo sie ze nie moga przyjsc, co mnie ucieszylo, bo mozemy poleniuchowac:-) Tez bylismy na spacerku, teraz Bartus spi, Jarek oglada TV a ja klikam do Was, choc oczy mi sie kleja.Ostatnio tak jak Kar tez jestm przemeczona. Dlatego jeszcze wiekszy podziw dla dziewczyn pracujacych!!! Mamani jak sie czujesz kochana, bo przeczytalam przed chwila ze Cie brzusio boli:-(??? Nie martw sie mnie tez bolal prawie cala ciaze, co prawda komplikacje od koniec byly ale wszystko skonczylo sie dobrze!!! Buziaki! Doroteczka, ja mineralna najpierw gotuje, ale Bartek wode pije tylko w nocy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Maja wstała zanim zadzwonił budzik taty. Ale jak tylko tata z Kubą pojechał do dentysty, mogłyśmy sobie pospac do 9. Ale fajnie. Tylko nie jestem przyzwyczajona do tak długiego spania i jestem nadal lekko \"pijana\". U nas wczoraj była 15 stopni i dzisiaj zapowiada się przepiękny dzień więc spacer murowany. Szkoda tylko że sama zostaję z dzieciakami. Byliśmy wczoraj w kinie a dzieci zostały z nianią. Przed kinem weszłam do sklepu i wypatrzyłam sobie jeansy. Od razu mi morale podskoczyły, tym bardziej, że cały czas utrzymuję wagę po diecie i chyba nie chcę więcej schudnąc. Po porodzie Kuby byłam 7 kilo chudsza i teraz jak patrzę na swoje zdjęcia to nie podobam się sobie. Izawik pisałaś kiedyś o ampułkach ujędrniających na piersi. Możesz zdradzic co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. I ja macham 🖐️ Kurde, ale ze mnie skończona kretynka. Obcinałam Karolince paznokcie i w momencie kiedy mialam obciąć, to ona ruszyła rączką i ja razem z paznokciem uciełam skórę na paluszku. Ranka nie jest duza ale jest. Mam takie wyrzuty sumienia,ze z tej złości na siebie siedze i rycze. Ona bidulka spi, znowu miała nie przespaną noc. Dzisiaj zebrało jej się na nocną zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light no co ty słońce 🌼 Moja zołza tez nie cierpi obcinania paznokci i tez mam z tym wieczy klopot bo macha lapkami jakby chciala odleciec. light a moze kup takie specjalne nozyczki? mam takie z canpola z ogranicznikiem i nie da sie tym krzywdy zrobic , choc przyznac ze ciezko sie obcina no ale cos za cos. Karoli szybko sie lapcia zagoi :) glowka do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light – ja mojej Kamci obcinam paznokcie na raty..jednego dnia dwa paznokietki, kolejnego dnia nstepne.. Najgorszy problem mam z paznokciami u stop..to jest dopiero walka…Jak Kama nie widzi uciacham jednego paznokcia i musze czekac kolejny dzien, a nóz nie zauważy ze mam cążki w dloniach… Mani jak się czujesz?? U mnie standardowo nieprzespana noc, i taka niewyspana siedze w pracy! Dwie kawy wyite, śniadanko zjedzone… Dzisiaj Kamcia na obiad dostanie pierwszy raz rybke z warzywami. Ugotowałam wczoraj – jestem ciekawa czy jej zasmakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanika dzisiaj wyjatkowo dobrze. wczoraj czulam sie fatalnie :) jutro ide do lekarza i juz nie moge sie doczekac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light, mnie juz nie raz sie zdazylo, ze pociagnelam jakos obcinany paznokietek i naderwalam lekko. A Tomkowi tak szybko rosna pazutki, ze nie nadazam obcinac. A ja mialam dzisiaj pierwsza w historii dobra noc. Dwa przebudzenia Tomka w tym jedno na karmienie i spal do 6.45. To jest jego rekord zyciowy. Tak bym chciala, zeby tak juz zostalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mani – troszke ci zazdroszcze. Okres ciazy wspominam rewelacyjnie. Dla mnie by to okres sielanki. Ostatnio klebia mi się mysli o drugim bobasie… Dalam sobie jednak czas – mysle, ze jak Kamcia skonczy 1,5 roku zaczniemy kolejne staranie! Flowerska – no wiesz….ja tez się ciesze jak Kama pierwszy raz obudzi się o 2 w nocy, a pozniej dopiero o 5….ale nie ukrywam, ze chciałabym żeby spala tak jak na początku (czytaj od urodzenie do konca 4 miesiaca) – czyli cala noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lightblue- nie martw się tym paznokietkiem. Mnie też zdarzyło się tak ciachnąć przy Wiktorce. Gabrysia jest nadzwyczaj spokojna i nie mam problemu z obcięciem jej paznokci ani u rąk ani u nóżek. Wiktorce mogłam to robić jedynie wtedy gdy spała. A po całej takiej akcji byłam spocona jak szczur ;-) doroteczka- moja Gabi chyba dużo spi, bo w dzień 2 razy. Różnie, albo 2x 45min,albo 2x 2h albo 1x 45 a drugi 2h i nie ma problemu żeby sama zasnęła. Muszę tylko obserwować ją i położyć ją spać w momencie gdy zaczyna być senne. Bo jak ten moment przeciągnę to potem troszkę marudzi :-) A w nocy ostatnio zasypia ok.20:30, budzi się na mleko ok. 1-2, potem znowu mleko ok.7 i spi jeszcze do ok. 8:30. Ja wstaję przed 7 żeby wyszykować Wiktorkę do przedszkola i musimy być cicho :-) Wiktorka budziła się dzisiaj z płaczem i nie chciała spać. Wczoraj oglądała na tvn film o wiedźmach i chyba to przeżywała...muszę pilnować tego co ogląda.. Karina-zaczęłam brać te kapsułki na piersi jakieś 2 tyg temu. To kuracja pomagająca uzyskać jędrniejsze i większe (?) piersi. Jednak ja bardziej skupiam się na tym ujędrnianiu. Najpierw bierzesz 2 kapsułki dziennie przez 2 tyg (faza wstępna), potem 4 kapsułki przez ok. 2-3 miesiące (faza właściwa) lub jesli chcesz mieć efekt większych piersi to przez 6-8 m-cy. potem jest faza podtrzymująca- 1 kapsułka dzinnie. Poleciła mi to znajoma pracująca w aptece. Podobno kobietki to biorą i chwalą. No, zobaczymy, czy ja też będę chwalić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej izawik moja ksiezniczka tez podobnie spi do twojej corci ale wczoraj sie wylamala i spala tylko pol godziny..za to padla o 19 po kaszy....potem o 23 dostala mleczko i spala do 8.30....ale oczywiscie ze mna......ona jest madrzejsza niz myslalam...bo skubana chce caly czas mnie trzymac za reke.......jak ja mam ja tego oduczyc? sama nie wiem.... fajnie mam bo jej nie kolysze....zasypia na boczku przytulona do mnie lub w lozeczku jak trzymam ja za raczke... nie no dziewczyny ja sie chyba od netu uzaleznilam \'tak twierdzi moj P\' ale tak trzezwo myslac moze cos w tym jest... bo jakbym tutaj nie wchodzila to ile wiecej rzeczy bym zrobila w domku....ale nie pije i nie pale to kurcze musze miec jakies uzaleznienie nie? hihihhihhi wczoraj kupilam ten balsam johnsona opalajacy...i myslalam ze go trzeba dlugo stosowac zeby miec troche opalenizny i nie przylozylam sie do rozsmarowania go a dzisiaj wstaje i patrze ze mam zolte smugi na nogach hihiihihhihihihihi ale jaja.....teraz musze bardziej sie do tego przykladac bo bede zoltawa hihiih dobrze ze na rekach nie mam hihi lightblue paluszek corci szybko sie zagoi.....🌻 rudamaxi bardzo za wami teskni i pozdrawia wszystkie ciocie i ich dzieciacki.....ale zawsze cos tam sie chrzani z kompem...juz miala miec go zrobionego i znowu cos tam nie dziala..... Weronisa teraz spi ale kaszle przez sen......ojej czyzby cos sie chwytalo mojej corci...jak wstanie to dam jej rubital od kaszlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik to ja bym musiala te kapsulki do konca zycia brac,zeby mi piersi troche urosly;-) Bartek w dzien spi podobnie jak Gabi. Zazwyczaj ma 2 drzemki. Evanikaa ja tez sobie wkrecilam drugie dziecko;-) A wczoraj bartek stal w lozeczku i gadal do lusterka, dawal smoka i zabieral, tak sie fajnie bawil sam ze soba,ze jakos mi sie dziwnie zrobilo i przykro,ze moje dziecko musi sie z lustrem bawic:-( Pewnie jestem nawiedziona, ale takie miala skojarzenie:-) No i od razu zaczelam Jarkowi truc a on,ze owszem 2 dziecko tak, ale dopiero jak Bartek bedzie mial trzy lata. I wiem,ze to jest najlepsza wyjscie, bo tutaj na pewno nie dalabym rady z dwojka:-( Nie maialabym nikogo do pomocy, wszedzie musialabym dwojke ciagnac, nawet na glupie szczepienie:-( Lihgt podmuchaj ode mnie Karolciowego paluszka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka fajny jest ten balsam i fakt,ze efekty widac po pierwszym zastosowaniau:-) Tylko mi troche smierdzi:-( Kar jak Maja znosi pobyt z opiekunka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubie tego balsamu. sa dwie wersje jana na dzien a druga na noc. po tej na noc cala "opalenizna" przenosi sie na przescieradlo. to nic innego jak zwykly samoopalacz i nie da sie go równo nalozyc(przynajmniej ja nie umiem) Niecierpie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani to ja nie wiem ktora mam wersje ale smaruje sie na i rano i wieczorem jak mi sie chce oczywiscie, a plam na poscieli nie zauwazylam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga moze ja nie umiem sie tym obslugiwac :D:D albo go "ulepszyli" bo ja juz mam do ze 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ja go zawsze bardzo bardzo mocno wcieram i rozsmarowuje, takie zboczenie, bo jak juz sie do balamu dorwe to sie pol godziny smaruje:-) Daltego nigdy nie mam na niego czasu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak wracam do domu to Maja siedzi sobie spokojnie i patrzy jak Kuba gra i bawi się z nianią więc myślę, że 3 godziny beze mnie to nie jakaś tragedia dla takiego dziecka. Co prawda wczoraj jak weszłam do łazienki umyć ręce to przybiegł do mnie Kuba i \"naskarżył\", że Maja nie chciała jeść i płakała. Takie duże dziecko już zda relację co się wydarzyło jak nas nie było i dlatego się o nich nie martwię. Iza- ciekawa jestem efektu tej kuracji. Zdaj nam koniecznie relację jak przebiega i czy rzeczywiście są jakieś efekty. Może jak odstawię Maję od piersi to też się skuszę bo niestety jędrność moich piersi pozostawia dużo do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj Karina jak ja bym chciala wysoczyc sobie do kina…ale nie mam sumienia. Moja mamcia pilnuje Kamcie calymi dniami wiec popołudniu i weekendy nie chce jej fatygowac….a teściowej nie dam Kamci nawet jakby grali mega produkcje…Az mnie ciarki prezeszly na sama mysl. Izawik – no proszę, nawet nie wiedziałam, ze takie kuracje sa skuteczne… koniecznie musisz się pochwalic! Moje (.)(.) przez karmienie staly się wiotke ale rozmiarowo nic się nie zmienily…musze troszke poćwiczyć a będzie ok Nie mam już sil…zmeczenie wlasnie mnie dopadlo…gdyby ktos dal mi teraz lozko turystyczne zasnęłabym w ciagu 5 minut. Dzisiaj wybieram się z Kamcia do mojej przyjaciółki, która bierze ślub 12 lipca…ech a ja mam być swiadkowa….juz się nie mogę doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga balsam faktycznie fatalnie smierdzi....maz stwierdzil ze moglam wziac jakis inny bo ten az nos wykreca hihih oj ja tez moze bym skorzystala z tych tabletek na cycuchy....a podasz nazwe izawik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×