Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hello mamuśki.... izawik Twoje dziewczynki są po prostu jak malowane.....przesliczne...a to zdjęcie córci jako ksieżniczki to przepiękne.....jejku te choróbska muszą wreszcie was opuscic bo ile można chorowac.....dobrze bedzie......słoneczko wyjdzie niedługo i dla Was..... co do wychodzenia do znajomych ja co raz wyjde z Wercia do jakiejś koleżanki ....albo ktoś do mnie przychodzi.....nie moge się już doczekac wiosny...bo uwielbiam spacerowac z córcią..... a co do wyjśc bez Weroniśki to nie mam jak bo ona nie chce za bardzo siedziec z nikim innym a jak już muszę gdzieś wyjśc sama to Ona zostaję z tesciowa lub moją przybraną babcią ale ja lecę szybko załatwiam co mam do załatwienia i wracam....ehhh Weronika m no pisz szybciutko co powiedział lekarz? jak ucho? light swietny filmik.... justaaaaa juz tyle razy mialam kupic te puzzle podlogowe i zapominalam..... moze wreszcie kupie.....hihih fajnie ze niechcacy mi przypomnialas.....hihihi mika mi tez to drugie krzeselko bardziej sie podoba... bidon hmmmmmm moze i ja sie skusze...ale Werka z niekapka raz chce pic raz nie......a nie wiem czy by potrafila pic ze slomki....chyba zrobie tak jak rudamaxi...poczekam az Wy je przetestujecie........a potem kupie albo nie.......hehehe Gosiu jak kostka? boli jeszcze? ja mam chyba jakis nadwyrezony nadgarstek...bo mnie boli...mysle ze to od wozka ale sama nie wiem... Tomaszku wszystkiego slodkiego.... aga super foty........a te pomiedzy kwiatami bommmmmba... flowerska dobrze ze lot minal szczesliwie.. MaMani czapki super....ja tez musze sie rozejrzec....a dzisiaj kupilam corci kapciuszki.....potem wkleje link do zdjecia....hihi a co do kurtek to napewno 86 bede kupowala....najwyzej rekawki zawine... Light co do danonkow...to po dlugich przemysleniach daje je corci....serek je codziennie ale albo danio albo danonki ale te mega albo pol na pol....bo te male to ze 3 na raz zjada...hihihiihhiihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka ja tez czekam z utesknieniem na prawdziwa wiosne! Bez kurtek i rajtuz;-) A bezrekawnik kupilam w zeszlym roku wiec teraz mam z glowy. Za to juz kupilam komplecik na lato:-) Bluzka z ktotkim rakawkiem i spodenki 3/4. Jak ja chce zeby juz bylo cieplo. Sprawdzilam na ciuchach Bartka, wiekszosc rozmiarow jest podana w miesiacach i jest ogromna rozbieznosc, bo jedna kurteczke ma na 18 mc. Light nie sluchaj lekarki,ze mozna bo sie okaze,ze jak dasz danonka to ludziom bedzie zal Karoli,ze ja tak paskudnie karmisz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny od kiedy mozna dac kakao do picia, bo ja mysle ze moze Bartek by predzej w takiej postaci mleczko wypil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka kapciuszki sliczne, kurteczka tez a najsliczniejsza Weroniczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis na spacerze Bartek za cholere nie chcial odejsc od samochodu sasiada:-) Widzial w nim swoje odbicie i robil sobie pa pa, kucal, zagladal. Boze skad ja wezme tyle cierpliwosci,zeby stac 10 minut w jednym miejscu i podziwiac auto;-)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no fakt tylu otacza nas specjalistów od żywienia :D Doroteczka kapciuszki super, Karola też ma rózowe , ale nie takie wypaśne :D Kurteczka...cieplutka. Weroniczka....cudna 🌻 Mika & Aga thx za wpis na n-k 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a Karola oglada tv w odbicu ,w szybie ,w szafce. Uff ale to było skomplikowane rozumowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapuśniak????????? I jak go gotowałaś, tzn taki dla dorosłych?? Komedia, ale te dzieciaki maja smaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj wypada sie przywitac... Jak zwykle nie wiem od czego zaczac... Aga Twoj Bartolini od samego poczatku mnie zazdziwial...to teraz kup sobie masc przeciwbólowa zeby wieczorami smarowac sobie kregosłup i stopy jak poczujesz bol od ciaglego zasuwania za Barolinim! ;) Doroteczka Dorcia jest slodziutka.... Ja cierpie na chroniczny brak czasu! Po pracy lece na szybki spacerek, bo moja mama nadal ma problemy ze stopa i nie za bardzo moze chodzic, wiec Kama musi korzystac z coraz to dluzszych dni. Wieczorami staram sie nadrabiac zaleglosci domowe, ale i tak padam padnieta o 22 i nic mi sie juz nie chce! W sobote odpoczne..hehe znowu jedzemy na basen - w sumie bedziemy co tydzien, bo mamy wykupiony caly semestr dla Kamy. Czas na kolacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto słodkich buziaków dla Tomeczka!!!! Oj Evanika - skąd ja to znam... Mam to samo, ciągły, notoryczny brak czasu. Zuzanka - zazdroszczę Ci tego wychowawczego. Aga - zarąbiste zdjęcia. A Bartuś wygląda jakby miał już z 1,5 roku... Nie wspomnę o tych z kwiatach...bajka! Light Blue - ajny ten filmik. A z czego się Karolcia tak śmiała? Milenka,żeby się aż tak śmiać musi mieć konkretny powód. Mamani - ja kupuję rozm. 74, bo Milenka to kruszynka. Ma 73 cm i waży 8300. Już jej kupiłam płaszczyk. Później się pochwalę... Myślę, że powinnaś zmierzyć. Jeśli kupujesz na Allegro to tam zwykle są podane dokładne wymiary. A maniulka jest słodka - we wszystkim ładnie wygląda - nawet z tym sprayem. Kar - ja w wolnych chwilach (czyt. wieczorami) też kupuję i sprzedaję na Allegro, bo nie mam szans na normalne zakupy w sklepie. Ostatnio kupiliśmy blender Braun`a i adidasy mojemu A. - nawet pasują hehe. A wczoraj wystawiłam ciuchy po Kamilu. Jak masz jakieś ciuszki po Karolci to daj link - Maja jest większa od Milenki, może będzie coś pasować. A muszę CI powiedzieć, że bardzo mi się podobają ciuszki Mai (widzę na zdjęciach)! Light Blue - ja nie daję danonków jeszcze ale skoro Twój lekarz mówi, że można - to jutro biegnę do sklepu i kupuję. Może coś w końcu zje. Teraz jest chora ma zatkany nosek i nic jej nie smakuje. Dziś zrobiłam jej jajecznicę z jednego jajka to zjadła łyżeczkę, później ugotowałam zupkę z groszku zielonego z jogurcikiem - zjadła dwie łyżeczki... Może na Danonka się skusi... Flowerska - super, że lot się udał. Pisz ccoś więcej... justa i doroteczka - a ja właśnie przed chwilką kupiłam takie puzzle piankowe na Allegro - od razu 3 komplety, żeby Milenka miała co robić. Świetny pomysł !!! co do niekapka, to my mamy Aventu ale Milenka wogóle nic nie pije poza mlekiem i to z butelki... i to jest nasz największy problem !!! Ruda - jak tam \"ałłłaę kosteczka??? Aga - kakao można już podawać (oglądałam \"mamo to ja\" na tvn style i tam mówili, że po 11 miesiącu można). Może Bartkowi zasmakuje? A ten samochód to może odkup od sąsiada i wstaw w pokoju - będziesz miała przynajmniej 10 min. dla siebie ;) Doroteczka - kapciuszki są słodkie i kurteczka też. Pooglądałam przy okazji pozostałe zdjęcia - mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu. Weronisia jest BOSSSSSSKA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak od wczoraj nic nie pisałam i same błędy...wrrrrrrrrrrrr. Kar nie Karolcia tylko Majka oczywiście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nasz płaszczyk: http://www.allegro.pl/item311570791_311570791.html to wózek - spacerówka, którą ostatnio kupiliśmy: http://www.allegro.pl/item312298711_titanium_baby_spider_nowosc_kolekcja_2008.html w kolorze zielonym. Nie wiem czemu, ale uwielbiam taki soczysty zielony kolor. Poprzedni wózek też był zielony i kolec Milenka ma zielony.... Ale różowych rzeczy też ma sporo... no..... to se pogadałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala lekarka powiedziała,ze dawanie czegos dziecku to indywidualna sprawa. jesli wystapi jakies uczulenie na danonki, to mam przestac dawac i tyle evanika 🌻 aga kochana super zdjecia, ja je dopiero ogladałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda lala ja sie ostatnio zakochalam w tym wozku, choc do tej poru trzykolowce mi sie nie podobaly. No ale moge zapomniec, bo to bylby juz czwarty wozek;-) Napisz mi jak sie nim jezdzi! No i dzieki za odpowiedz z kakao. A na samochod sasiada mnie nie stac i pewnie nigdy nie bedzie, wiec niech sie moje dziecko chociaz na dworze nacieszy;-) Trzymam kciuki za powrot Milenki do zdrowka. A co do wagi to moj Bartek nie duzo wiekszy bo ma niecale 9kg. A i plaszczyk rewelacja, szczegolnie te czulki na kapturku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dziewczyny :) Dla Tomusia 🌼 i 100 buziaczków mika82 nie ma to jak pomoc koleżanek :) mi się podoba drugie krzesełeczko a co do bidonu to nie wiem ale już doczytałam że podjęłaś decyzje :P aga*25** zdjęcia wypasione urzekło mnie najbardziej to w narcyzach :) Liwia jak widzi czekoladę to się trzęsie:)U nas są dostępne kaszki z dodatkiem czekolady i kakaa od 6 m-ca. Ale ja jeszcze nie próbowałam bo Liwia nie przepada za kaszkami.Za to dzisiaj piła zwykłe mleko.co do niekapków to też mam AVENTA ale coś Liwii nie idzie picie z niego może faktycznie spróbuje te bidonki. ruda jak kostka??????? weronika jak ucho?????? flowerska super że lot się udał i Tomuś już wariuje:) MaMani śliczna damessa :) czapeczki wypasione i kurteczka też. ja jadę w sobotę po czapeczki bo te co mam to wszystkie za ciepłe:) LightBlue ja nie próbowałam danonków ale mam tutaj jogurciki z różnymi dodatkami z Nestle Liwii one smakują:) Doroteczka niuńka śliczniusia :) evanikaa wiem co to jest tylko że ja nie chodzę do pracy i powinnam mieć więcej czasu ale brakuje czasem mi doby:) Dzisiaj u nas była super pogoda wiec byłyśmy prawie 2 godz. na spacerku , to dla nas sukces :) Boże jakie mam opóźnienie w pisaniu .... po południu nie ma szans żebym z Wami pogadała :o. Nieraz nie nadążam z tematem:P ale lepiej późno niż wcale a co do kapuśniaczka to na stronach co podawać dzieciom i kiedy jest przepis na kapuśniaczek :) buziaki i do jutra wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek 🖐️ I ja pomimo,że nie chodze do pracy, to nie wyrabiam :( A teraz jeszcze chyba dopadło mnie wiosenne przesilenie i jestem zamęczona. Ja daje karoli kaszkę HIPP( ta w słoiczku) z czekoladą Padam Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja mowie wam dobranoc... skonczyl sie serial \"gdzie pachna stokrotki\", wiec czas do lozeczka... aaaa szukam krzeselka do karmienia..bo jeszcze nie mam. Jaki polecacie? Drewniany czy plastikowy?? Lece lulu... cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy za wszystkie zyczenia. Bidon juz zamowiony, nie ma sprawy sprawdzimy go na Tomciu ;) evanikaa z tego co wyczytalam to zdania sa podzielone ale wiekszosc dziewczyn odradza te drewniane ze wzgledu na zabrudzenia,trudniej schodza ja wybralam taki http://www.allegro.pl/item323834006_super_krzeselko_ze_stolikiem_sliczne_krakow.html ale teraz zastanawiam sie czy oby na pewno mi sie przyda, czy teraz nie lepiej poczekac i kupic krzeselko i stoliczek,ehh juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ruda_lala pytałaś z czego śmiała sie karola na filmie. A z tego,że otwierałam i zamykałam usta jak robia to ryby, z resztą trochę mnie słychac w \"tle\" :D Karola to wogóle smieszka, a jak ma jeszcze dobry humor, to wygłupom nie ma końca. I ja biorę w tym czynny udział. :D MaMani dziekuje za wpis na blogu Karoli. Normalnie rozbroilas mnie tym co tam napisalas I nie moge robic buziek bo klawiatura mi cos sie zepsula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Ooooo jaka u nas piękna pogoda, mmmmmm. Niestety, nigdzie nie pójdziemy przez to choróbsko Milki. Light Blue, no więc ja się też kieruję własnym wyczuciem i gustami Milenki a nie tym co powinno się dawać jeść a co nie. Choć staram się nie przesadzać i mniej więcej trzymać normy :) A co do filmiku, to faktycznie słychać tam gdzieś w tle jakieś cmokanie... ;))) Nie ma chyba lepszej rzeczy na świecie niż radość i śmiech naszego dziecka... Aga*25 wózkiem jestem zachwycona, jest leciutki, świetnie się prowadzi i nie sprawia wrażenia \"rozklekotanego\" jak to często bywa przy parasolkach. Jak Kamil był mały to miał trzy parasoli, psuły się i w ogóle nie byłam zadowolona. No, ale ... tfu, tfu mamy go dopiero drugi tydzień - nie chcę zapeszyć... ;) No faktycznie Bartuś też do gigantów nie należy. Najważniejsze, że dzieci się prawidłowo rozwijają i nie chorują zbyt często... Izawik coś wie na ten temat. A propo`s Izawik... to ja kiedyś pytałam Cię o ten trzeci migdałek. Jeśli możesz mi coś więcej na ten temat powiedzieć, to byłabym wdzięczna. Oczywiście jeśli znajdziesz chwilkę.... madziorek - zazdroszczę spacerku, też bym już gdzieś wyszła... Siedzę od poniedziałku w domu jak w więzieniu... Evanika - ja kupiłam Milence krzesełko do karmienia z Ikei (takie to białe) jest proste, tanie, łatwe w utrzymaniu czystości i sprawdza się u nas rewelacyjnie. NIe rozkłada się niestety - można tylko wyjąć nogi, żeby je np. gdzieś ze sobą zabrać - co zresztą robimy. Ale rozkładane mam po Kamilu w piwnicy, takie drewniane właśnie. I po tych 7 latach niestety straciło kolor. Mam nadzieję, że Milenka jednak jeszcze z niego skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że to jest ostatnia tabelka. Jakby coś to poprawiajcie. nick.........imię dziecka....data ur....waga ur/waga teraz...wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/8400(21.01). ..74cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/8300..... .55/?cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/8300 (03.03.08).. 51/73 cm Natka900.......Xavier.........02.04.........3100/7800... ......72cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/915 0(27.02) ..55/74 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/8550 (21.01).....53/67 nikolla (22.05)...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....05.04........3840/6000.. ...........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 9610.............79cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/9550(15.0 1)...57/73,5cm ewita2510....Wiktoria.....07.04.07.....3200/1000....54/8 0 Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/8300.... .......51/69cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/8200(29 .11)...........57/74cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/8350 (09.01)....59/74 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/7600.(13 .12)...56/81cm flowerska......Tomuś........19.04.........3880/10300 (24.01)....54/?cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/9750 (27.12)....55/75 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/7950 (16.10)....58/66 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /9090 (22.10)....62/88 lightblue(28.08)..Karolinka.....20.04....4100/9850(22/01 )....54/72cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/7400 (02.10)......53/67 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/8700...52/75 cm(20.02) evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm madziorek2..Liwia Maria.. 3.05.07...3600/9500... 53/74cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. poczytalam tak co z wieksza co napisalyscie :D:D:D aga jesli chodzi o kakao to alergolog powiedzial zeby do 3 roku zycia sobie darowac bo co 2 dziecko jest uczulone na kakao :) doroteczka śliczne kapciuszki :)Weronisia bedzie teraz tuptala :D:D:D Mam nadzieje ze nie skonczą tak jak te nasze buciki :D:D Mania je sciaga zanim jej jeszcze do konca je zdaze wlozyc :D:D:D:D Ruda lalo to milusia rzeczywiście kruszynka. Mania juz z miesiac temu miala 9,300... ale powiem wam ze w środe u lekarza podszedl do nas gosc z 1,5 rocznym synem i mówi ze to rówieśnicy chyba to sie pytam ile chlopczyk ma a on ze 1,5... jak powiedzialam ze mania jeszcze roczku nie ma to mi gosc nie chcial uwierzyc i nawet pielegniarka sie zdziwila :D:D:D:D Mania po pierwsze jest bardzo wysoka ( a nie wiem po kim bo my to raczej karly jestesmy ) po 2 sobie wygląda :D:D a po 3 to jest tak cholernie rozgadana ze pyskuje jak katarynka i nikogo sie nie boi. zaczepia ludzi smieje sie do nich... Nie wiem co mi z tego kulfona wyrośnie :D:D:D:D evanika ja mam takie krzeselko z baby ono plastikowe nie mozna z niego zrobic stoleczka i krzeselka ale mi to akurat nie ejst potrzebne...Narazie mania bedzie dalej w tym a potem jak dzidzius zacznie jesc zupki to Maniulke sie eksmituje do takiego po mnie drewnianego :D:D ona juz wyedy bedzie sobie i w takim dobrze radzila a szkoda mi kupowac nowego krzeselka :) Light :D:D:D no ja tak wlasnie ostatnio mam ze rozne dziwne rzeczy wymyslam :D:D:D:D:D Ruda lala Maniula tez chora ale mi lekarka powiedziala zeby jej nie kisic w domu wiec ja wczoraj spakowalam i poszlysmy do mamy a potem do parku na hustawki :D:D o rany mania nie pozwolila sie wyjąc z hustawki i 30 minut ją musialąm bujac a ona mowila uś us :D:D:D potem zjezdzala na zjezdzalni wspoinala sie po drabinkach a na koniec postanowila ze sobie przejdzie po takim moscie z deseczek... ale to bylo raczej niemozliwe bo nie mialąm jak jej tam trzytmac o rany ale byl wrzask :D:D:D:D Dobrze ze jakies "dzisie" ( psy) sie pojawily to odwrócily jej uwage od tego mostu :D:D:D:D Zyżcze wszystkim milego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka oj dzisiaj moja ksiezniczka buszuje od 7 ehhhh MaMani Weroniczka o dziwo nie zdejmuje kapciuszkow.....co mnie cieszy...ale sama nie wiem czy dobrze zrobilam kupujac 18tke.....bo sa takie tyci tyci wieksze...babka ktora sprzedawala powiedziala ze sa dobre jak corci mierzylam..bo nie powinny byc za duze..to sie zdalam na nia i na jej doswiadczenie bo juz dlugo sprzedaje w tym sklepie.....a jak mierzylam inne wieksze czyli 19 to byly za duze.....ale inny wzor to inna rozmiarowka...a 19tki z tego co kupilam to nie miala....oj tam ale nie byly drogie bo 22 zl wiec za miesiac kupie jej nowe jak beda za male.....ale te sa taakie slodkie.....hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka moja ma 19 z bartka i sa takie na styk... Weronisia ma mala nożke... Moja w takie kapciuchy sie nie zmiescila :( ma wysokie podbicie i jej wogóle nie chcialy wleść :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........imię dziecka....data ur....waga ur/waga teraz...wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/8400(21.01). ..74cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/8300..... .55/?cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/8300 (03.03.08).. 51/73 cm Natka900.......Xavier.........02.04.........3100/7800... ......72cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/915 0(27.02) ..55/74 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/8550 (21.01).....53/67 nikolla (22.05)...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....05.04........3840/6000.. ...........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 9880.............80cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/9550(15.0 1)...57/73,5cm ewita2510....Wiktoria.....07.04.07.....3200/1000....54/8 0 Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/8300.... .......51/69cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/8200(29 .11)...........57/74cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/8350 (09.01)....59/74 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/7600.(13 .12)...56/81cm flowerska......Tomuś........19.04.........3880/10300 (24.01)....54/?cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/9750 (27.12)....55/75 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/7950 (16.10)....58/66 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /9090 (22.10)....62/88 lightblue(28.08)..Karolinka.....20.04....4100/9850(22/01 )....54/72cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/7400 (02.10)......53/67 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/8700...52/75 cm(20.02) evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm madziorek2..Liwia Maria.. 3.05.07...3600/9500... 53/74cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka jak moja ciocia zamknela sklep z butami to wciskalam maniuli na nózke przerozne buciki bo chciala nam to wszystko oddac co na nia wlezie ale na nia tylko bartek i eldam... befado i lemigo nie chcialo jej sie zmiescic bo ma za wysokie podbicie :(:(:(:(:( oj bedzie ciezko dla niej z butkami strasznieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda-lala dzieki za tabelke. A wózek mi też się podoba. Ale czekam na dalsze opowieści jak się będzie sprawował. Mi nadal nie naprawili budy do mojego wózka ale dzwonili i maja mi naprawic. Na razie jeździmy spacerówką po Kubie. I czuję różnicę. Ja nie kupuje bamboszek dla Mai bo chcę, zeby jak najwięcej biegała na bosaka albo w skarpetkach. Na szczęście nie mamy zimnych posadzek w mieszkaniu więc jest to możliwe. A co do allegro to ja sprzedaję na węgierskim i nie narzekam bo mam ruch w interesie :-) Ja już chyba nawet wolę tak kupowac przez internet bo można przemyślec, przespac się i zdecydowac. Niestety nie zawsze jestem zadowolona ale łatwo potem odsprzedac taki ciuszek. Ale mi Maja dała popalic w nocy. Obudziła się i nie mogła usnąc- opowiadała, ciągnęła mnie za włosy, skakała a my udawaliśmy, ze śpimy. To już nie poraz pierwszy się jej zdarzyło i za 1. razem próbowaliśmy ją uśpic, kołysac, a ona przez to nasze usypianie nie spała 2 godziny. Teraz jak takie cos ma miejsce wolimy nie zapalac światła i nie zwracac na nia uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia wlasnie zobaczylam ze w albumiku Weronisi mozna podawac daty pojawienia sie kolejnych zabkow...a ja nie zapisywalam i nie pamietam...pewnie tutaj Wam pisalam....i ktoregos pieknego dnia musze sie sporo cofnac i poszukac swoich wpisow dotyczacych zabkow hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×