Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość
Ruda jak się czujesz?? :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj cos mi głowensja znowu szwankowala,wczesniej sporadycznie mnie bolala,a teraz po wypadku mialam chyba tylko dwa dni kiedy mnie nie bolala:O niby nie boli mnie az tak bardzo ale boli ciagle i to mnie teraz najbardziej meczy .I nadal walczez kostka by doprowadzic ja do stanu sprzed wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac bo mnie filip wkurza a nie mam ochoty sie denerwowac... wpadne jutro jak juz go nie bezie wrrrrrr Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ja mu nakladam spodnie do zajechania;-) Paula to sie strachu najadlas! Mi sie podobaja imiona Laura i Kornel z tych, ktore podalas:-) Ruda siwtny ten jezdzik! A Ty jaki wybralas? Flowerska kiedy jedziesz? Madziorek Bartek tez sie popsul przez pobyt u rodzicow. Choc po mau wracamy do normy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przede wszystkim gratulacje dla smigajacego Bartka i najlepsze zyczenia dla dzisiejszych solenizantow. No i dzieki za fotki slicznej Liwii, maly smieszek :) Mamani - mnie sie z tych propozycji najbardziej podoba Laura. Kolezanka z Londynu czeka na porod, jest juz po terminie i wybrali imie Lenka, bo ma to byc dziewuszka. A ja zalatana jak to zwykle przed wyjazdem. Niby pakowanie mam opanowane do perfekcji bo praktyka robi swoje ale spakowac duze dziecko, male dziecko i siebie to jednak jest wysilek. A jeszcze w sobote mielismy gosci i caly weekend zlecial ekspresowo. Tomkowi idzie chyba gorna czworka. To bedzie zabek. Ostatnio juz jedzenie sie unormowalo, jeszcze zeby moj krolewicz dal mi pospac w nocy byloby super. I tez co dzien to sprytniejszy. Zadziwia mnie czasem. Jakbym sie juz jutro nie odezwala to trzymajcie kciuki, zeby w srode rano Tomus sie nalezycie zachowywal w samolocie, bo on jest tak ruchliwy, ze nie wiem jak go przypne pasami. Dam znac juz z domku w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudasku daj sobie troche czasu!!! Zobaczysz jeszcze biedziesz w pelni sil, tylko narazie sie nie forsuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska ja bede trzymac na pewno bo znam ten bol! Tez sie obawialam jak Bartek wysiedzi i okazalo sie, ze slusznie. A i uwazaj na siedzace przed Wami dlugowlose kobiety;-) No i mam nadzieje,ze wkoncu pospisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he produkcja idzie na calego tylko cos nas malo na placu boju. Marcowki maja ponad 1000 stron, a my ledwo 700:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska bede trzymac ,ale jak mozesz nie wierzyc w swojego syncia i tak wszystkich oczaruje na pokladzie samolotu;) aga marcowki maja ponad 1000 ale u nas zostaly wykasowane posty pauli i kapikapi i duzo stron ucieklo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przepraszam że się jeszcze wcinam :) Gosiu ta głowa może od kręgosłupa? Mnie tak boli niestety. Może do neurochirurga się wybierz ?? Ściska Cie kochana 😘 Weronika jak się czujesz ?? :) Ja w poniedziałek testuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi masz racje, faktycznie zapomnialam o tych postach dziewczyn. Ale za to u marcowek topik nie jst chyba od poczatku prawda? Pojazd superasny!!! Ja keidys podobny ogladalam tutaj jak moj bratanek konczyl roczek, ale ni bardzo mialam pomysl jak go przewiezc;-) Hania* a wcinaj sie wcinaj;-) A z jakiego topiku jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny wlasnie przegladam sobie przepisy na torty, bo mam plan upiec jakis Bartkowi na urodziny:-) Jak znacie jakies proste to poprosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole to strasznie Wam zazdroszcze imprez urodzinowych w rodzinnym gronie. U nas wychodzi na to,ze bedziemy sami, no ale coz tez bedzie fajnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aga ja jestem czerwcówką 2006 dawno temu uciekłyśmy z kafe na prywatne forum :) i jest mega spokój :) Ale sentyment do kafe został :) Z Waszego topiku lubie strasznie MaManie, Rudą i Weronikę :) i odkąd pamiętam to Was podczytuje :) Nooo rok już będzie :) Ale jestem raczej pozytywnym podczytywaczem :D Macie bobasa z 13 kwietnia?? :D Ja w ten dzień skończę 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanusia tez myslalam o neurologu dlatego umowilam sie dzisiaj do internisty na piatek by dal mi skierowanie. aga ja tortow nie pieke ale zglos sie do sikorki z marcowek bo ona sypie przepisami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania moja niunia miala sie urodzic 13-go ale dzieki temu ze "lekarze " w szpitalu w moim miescie tak mnie zaczeli leczyc ze wywolali duzo za duzo wczesniej skurcze to niunia sie urodzila wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jak ja napisalam:O Dzisiaj sie zarejestrowalam na piatek do internisty-tak brzmi poprawna wersja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ruda niestety tacy są lekarze ja urodziłam dwa tyg wcześniej przez ich nadgorliwość chociaż z drugiej strony ja miałam zrosty i musiałam mieć cesarkę szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania* z 13 kwietnia jest Agatka Ani75 :-) A ja mam urodziny w ten dzien co Mania Pauli i Szymek Justy:-) Tyle, ze 27:-) Boze jak to strasznie brzmi!!! Teraz jak juz sie do nas "wcielas" musisz koniecznie dac znac jak Ci poszlo testowanie;-) Rudamaxi ja conieco przepisow Sikorki widzialam i chyba nie sa one na moje umiejetnosci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aga nie ma problemu ale dopiero w poniedziałek przyszły :) Mówisz ze się "wcięłam" ja lubie Was czytać i nawet pisałam do rudej że jak chcecie priva to zapraszam :) Jakby się udało to bym miała "Mikołajowego" dzidziusia :) Może w końcu "trafiłby" się syn bo mam dwie córy :) Ale chyba za bardzo się nakręcam i nic z tego nie wyjdzie :) To będe 13 kwietnia śpiewać STO LAT Agatce :) Fajne są dzieciaczki z 13 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aga a ty chcesz normalny tort czy może być "na zimno" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda juz na to wpadlam i od jakiegos czasu przegladam te przepisy, az mi sie w oczach miesza. Myslalam tylko,ze moze ktoras ma jakis sprawdzony przepis;-) Hania* raczej normalny, bo na zimno to nie przepadam. A Mikolajowy jest moj brat z 6 grudnia:-). Ze sie "wcielas" to Cie zacytowalam, ja bardzo lubie jak sie u nas nowe osoby pojawiaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wy jedne ,poszlyscie juz do małżów i mnie tu sama zostawłyscie?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi ja jeszcze jestem. Siedze sobie pod kocem, bo mnie jekies przeziebienie bierze:-( Zaraz uciekam do lozeczka tylko jeszcze herbatki sie napije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×