Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

oj oj ja chyba tez musze przystopowac z internetem...bo juz sie z niczym nie wyrabiam i jestem padnieta.....coraz tu wchodze i patrze czy cos napisalyscie....wiec od jutra to dopiero jak juz sie obrobie w domku to dopiero bede wlaczac kompa.....i mysle ze to duzo mi pomoze w organizacji dnia.... dzisiaj znowu doly mnie zlapaly wiec nic o sobie nie pisze bo nie bede ciagle sie powtarzac zeby was nie zanudzac.... uuu MaMani ale imionka....mi z chlopiecych to nie bardzo sie podobaja ale jakbym miala miec synka to za cholerke nie wiem jakbym chciala mu dac na imie....od razu mowilam ze ja chce miec coreczke i inna opcja odpada hihihihiiihhihhih i mam krolewne....a kiedys juz co Bog da..... aga moja corcia to do tej pory zasypia na boczku lezac....ale jak jej zabki ida to roznie...najczesciej to na mnie zasypia ..... siedzi mi boczkiem na kolankach i wtula sie we mnie i ja ja troche lulam i zasypia ale po podaniu viburcolu i nurofenu... Liwia piekniusia..... flowerska bede trzymac kciukasy ze spokojny lot....a no wlasnie jak to jest w samolocie przy starcie i ladowaniu? dzieci sa przypiete pasami na oddzielnym siedzeniu? czy na kolanach u mamy? Gosiaku fajowy pojazd...... lece spac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka widzialam zdjecie na nk jak Weronisia spi na Tobie:-) A co do lotu to dzieci siedza na kolanach i swoim pasem przypiete sa do pasa opiekuna. Ale, moj Bartek tak nie wysiadzial, bo od poczatku cos kombinowal:-/ Ogolnie lot z nim to jedna wielka szrpanina i na tylku nie potrafil piec sekund usiadziec. Juz mi sie slabo robi jak mysle o kwietniowej podrozy. Szkoda,ze nie mozna sie teleportowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanusia Cholerko mialas mi napisac cos wczoraj na gg :P ja sobie na śmierć zapomnialam po tych całych akcjach ze sklepem i z Maniulą :) Pisz mi tu zaraz!!!!!!!! A tak wogóle to dzieńdobry wszystkim :* Mam dzis Usg... o 16 i dlatego czekam na nie juz od 6 rano :) W miedzy czasie nakarmiłam maniule 2 butlami mleka chrupkami kukurydzianymi i porcją leków i czekamy :D:D:D ja na usg a ona na kolejne jedzonko :D:D:D Gosia fajny ten jezdzik. widzialam go wczoraj w sklepie na zywo. My mamy taki zwykly i mania w nim odkreca kólka... Co do imion to zdaje sobie sprawe ze sa takie jakies wszystkie wymyślne... tyle ze filipowi zadne normalne typu Ania hania zosia się nie podobają... :( Ja juz nic nie mówie bo umowa byla taka ze ja nazwe sobie pierwsze dziecko jak chce a on nazwie drugie :) a troche nagięlam tą umowe wiec teraz nie bedę narzekać :D:D:D echhh dopiero po 8... jeszcze tyle czasu :(:(:( Ja dostaląm tylko jeden zestaw fotek Liwi. nie wiem czy bylo wyslane coś nowego czy te same foteczki bo jesli cos nowego to też poproszę. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Paulinka beta wyszła negatywnie ale to za wcześnie bo to gdzieś 3-4 dzień po zapłodnieniu. Jeden test pozytywnie drugi negatywnie więc czekam nadal :) W poniedziałek robię najważniejszy test bo wtedy mam dostać okres :) Miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania daj mi znac jak bedziesz juz cos wiedziala :) i dziekuje za odpowiedz 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania witamy na kwietniówkach :) Ruda maxi suuper to autko, pokarze dzisiaj radkowi, moze kuumy Bartusiowi na roczek. Mamani kurcze ale fajnie dzisiaj sie dowiesz co za szkrab siedzi ci w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka to nie takie pewne bo moze sie guzik dowiem bo jeszcze nic nie bedzie widac :) Napewno bedzie widac na polowkowym a do polowkowego juz tylko miesiac zostal wiec jakos to przetrzymam jakby sie dzis nie udalo... mam nadzieje ze cwaniaczek nie wezmie przykladu ze swojej siostry i sie nie pozaslania zeby mamie nie pokazac co tam ma :P:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartuniu kochany duzo zdrowka z okazji 11 miesiecy rosnij na duzego mezczyzne .Heh widzisz ruda ciocia chyba ci zalatwila pojazd;)Ciesze sie zuzanka ze trafilam :) Doroteczka ja tez nie wyrabiam i jeszcze strasznie mnie bola oczy ale nie mam wyjscia do wrocka nie mam po pierwsze jak jechac do okulisty by wyrobic sobie nowe okulary do rehabilitacje mam teraz od 13 do 14.30 a po drugie boje sie tych cholernych autobusow a na taksowki i tak juz sporo teraz wydalam i musze troche przyoszczedzic bo roczek tuz tuz.A jak tu nie siedziec przy kompie jak pisze prace,za to codziennie moge spokojnie was w przerwach czytac i cos napisac:)Wiec sa i dobre strony. Doroteczka duzo sily ci zycze. Zuzanka wczoraj pytalas jak zasypiaja nasze dzieci w dzien .Ja wkladam niunie do lozeczka i wychodze czasami musze po chwili wejsc i sie pokazac i ja poglaskac a czasami i bez tego zasypia. Mamani czekamy na fotke z USG:D Hanusia wiec jaki bys chciala ten wynik z testowania?:) aga mam nadzieje ze wstalas zdrowa dla calej reszty buziaki natka,sarita co tak zamilklyscie? Justa pisz bo znowu bedzie ci sie zabrac za stukanie do nas w klawiaturke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem !!! uwielbiam Was!! kochane jak te naszee bzdącee rosnaa... zobaczycie i wyy zaraz bedziecie iałyy roczek , my ze wzgledu na chorobska chlopcoww przenieslismy impreze urodzinowa na sobotee wiec.... zdjeciaaa porozsylam w niedziele.. Mati juz na dobre chodzi , nie tylko jak sie zamysli.. lata juz po mieszakniu a Kacper bacznie mu sie przygladaa i cosss mu nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od czawrtu zabieram sie za wykonywanie misji... pisze od czawartu poniewaz mamy kontrolee i dowiem sie czy chlopcy sa juz zdrowyy i czy odkladac juz leki i zabieram sie zaa nauke samodzielnego zasypianiaa... teraz mi ich szkoda chorowitkii wykorzystujaa mnie!!! zasypiaja szybkoo 10 min tulenia i bizniaki spia.. aleee uwazam ze sa juz na tyle duzii ze powinni sami zasypiac:) justaa ja tez mialam od Ł awanturee o chodzikk , tatuskoo sie zbuntowalll chce Wam sie tez pochwalic - szukam sukni slubnej hehe tzn Ł sie nawet jeszcze nie oswiadczyl 5 lat znajomosci dwojka dzieci heehe a on sie zastanawia...... postanowilamm szukac cos orginalnegoo!!! oczywiscie siee pochwaleee jak dojdzie do weseliskaaaaaaaaaaaaaaa zapraszam was wszytskiee oczywisice z małzonkami , stworzee stoik kafeteryjny kwiecien 2007:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktora z Was wrocilaa do palenia!!!! JAAAAAAAA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 21 z niecierpliwoscia czekam na zdjecie chlopakow!!! Super,ze Mati chodzi, pewnie zmobilizuje Kacperka:-)!!! I czekam na zaproszenie:-) Feee jestes,ze zaczelas palic!!! Ja z Jarkiem walcze, ze by przestal ale narazie to marzenia:-( Rudamaxi, no niestety dzis nie jest lepiej ale jakos sie trzymam. Zuzanka buziaki dla Bartoszka! Ale sie bedzie wozil w jezdziku:-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka fajnego masz syneczka, ale nasze dzieci juz maja prawie roczek;-);-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo wlasnie aga na n-k jest Weronisia spiaca na mnie hihiih... oj MaMani usg..... fajnie....zamelduj od razu jak wrocisz jak bylo..... Bartusiu masz 🌻 -ka z okazji 11 miesiecy...... jeju moja niunia chyba nigdy nie zasnie sama w lozeczku bez mojego widoku i reki....normalnie w nocy to juz sie wkurzam bo co noc laduje Weronisia u nas w lozku bo chce sie przytulac...i tak spi.....wiem ze super jest spac z dzieckiem ja to kocham ale juz mnie prawy bok boli bo jestem cala noc zwrocona do niej 21 juz dawno nie bylas taka pogodna....super...ooo weselicho sie szykuje.....uwazaj bo jak sie zjedziemy na slub to dopiero bedzie zabawa.... my pewnie bedziemy brali slub koscielny i bedziemy chrzcili Werke w tym samym dniu....tylko nie wiem kiedy to nastapi.... :-( a tez juz czasami mysle o jakiejs oryginalnej sukience....bo welon to juz nie dla nas hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa to mi sie podoba ze sie odezwalas:) 21 a te bez mezow tez zaprosisz?;)Bo jak nie to sie sama wprosze :P ufff znalazlam troche ksiazek teraz mam wreszcie 32 wiec nikt sie nie przyczepi ze mam mniej pozycji niz 30 ,tylko ze tyle kasy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronisia nie ochrzciłas jeszcze Werki? Myslalam ze wszystkie juz ochrzciłysmy. Kurcze fajnie tak bedzie slub i crzciny razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka a no jeszcze nie ochrzcilam...zle mi z tym ale jeszcze troszke poczekamy.....juz bedzie pewnie latac po kosciolku podczas wlasnego chrztu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSBA Na marcowkach Kasiunia szuka dla dzieciatka brata kardiologa dziecinnego jak macie jakies namiary na takiego specjaliste to piszcie Ja ide kustykac na rehabilitacje Pa moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam z maniulką u dr Szydlowskiego. Słyszląm od niego rózne opinie ale jak dla mnie to jest rewelacyjny. nie wmawial nam czegos czego nie ma. zrobil baaaardzo dokladne badanie i byl taki ludzki naprawde. Polecam http://www.kardiodent.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zuzanka- dzięki za stwierdzenie że Gabi jest do mnie podobna :-) ja też coraz bardziej utwierdzam się w tym...cieszy mnie to bo Wiktorka jest podobna raczej do taty :-) no to jest równo ;-) co do usypiania to w dzień Gabi śpi 2 razy. Przeważnie usypia sama, w pokoju Wiktorki. Kładę ją, daję całusa, smoczek i peluszkę tetrową, włączam nianię i wychodzę. Na początku zaglądam dyskretnie od czasu do czasu bo nieraz coś tam kombinuje ;-) Nieraz jest tak,że daję jej pić herbatkę albo soczek (najwięcej wypija właśnie przed snem) i dopiero potem odkładam. Ona jest wtedy już naprawdę śpiąca. Wyjątkowo gdy marudzi to chwilkę ją trzymam na rękach, głaszczę i dopiero potem odkładam,ale zdarza się to rzadko. Przeważnie wtedy gdy wiem że coś jej dolega. Wieczorem wygląda to tak,że daję jej mleko u nas na łóżku, przytulam się do niej, a gdy wypije to odkłdam ją do łóżeczka. I tam po chwili zasypia. maMani- niemozliwe że nie dostajesz ode mnie żadnych fotek bo zawsze jesteś u mnie na liście. Zresztą już dawno żadnych nie wysyłałam więc może dlatego tak Ci się wydaje :-) a tak w ogóle to nie zmieniałaś adresu? wierzę że nie możesz doczekać się usg ;-) ale zostało Ci jeszcze tylko 3h :-) wytrzymasz :-D a potem od razu daj nam znać co to usg wykaże. Co do imienia to mnie podobają się ( z tych które podałaś) Laura i może tak na siłę Cyprian. Nad Laurą sama też się zastanwiałam ale moja przyrodnia siostra (z drugiego małżeństwa mojego ojca) ma tak na imię więc sobie odpuściłam. weronika-co za choróbsko znowu się do Was przyplątało dobrze że zareagowałaś w porę z tym uchem... aga-nie jest dla mnie zaskoczeniem że Bartuś chodzi ;-) on jak zwykle wyrywa się do przodu ze wszystkim ;-) bystrzacha jeden ....ciekawe czy mu tak zostanie w późniejszym wieku :-) flowerska- szczęśliwego i spokojnego lotu. No i pamiętaj o tych długich włosach o których pisała aga ;-) Hania- witaj u nas :-D....czekamy na wynik testu :-) aga- ja też mam problem z tortem dla Gabrysi,ale pod innym względem, bo moja biedaczka nie będzie mogła spróbować torta upieczonego m.in z mąki, jajek i mleka :-( a co jej stworzę z tej mąki bezglutenowej? i tak będę musiała przygotować jej jakieś specjalne jedzenie z tej okazji....no ale nie mam zbyt wielkiego wyboru. 21-faktycznie, po Twoim wpisie widać że jesteś w dobrym nastroju...tak trzymać i wybierz taką suknię, że wszystkim oko zbieleje. A co ! Należy Ci się ! :-) No i oczywiście brawa dla Twojego chodziaczka :-) doroteczka- porobiłaś już wszystko w domu ;-) ja mam teraz trochę luzu,bo Wiki zaczęła chodzić do przedszkola a Gabi akurat śpi. Obiad mam zrobiony więc teraz siedzę ;-). Ja też szukam butów dla Gabrysi. Dla Wiktorki zresztą też i mam problem co wybrać. Szukam też sukienki na roczek dla Gabrysi. moja Gabi ma ciągle problem z kupką. Biedulka płaczę już w momencie gdy chę przebrać jej pieluchę. Nie wiem jak mam jej pomóc. Pije dość dużo, je owoce, czasami pomagam jej czopkiem glicerynowym ale nie chcę tego robić ciągle. Do tego ma całe poobijane kolana od raczkowania po płytkach. Mam nadzieję że to jej nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik mam ten sam adres uti1@o2.pl Czy wasze dzieci tez dzis caly bozy dzien śpią? Mania sie budzi poje sobie i idzie spać... Moze po lekach jest oslabiona bo gorączki nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę, maMani mam inny adres. Początek ten sam ale końcówka inna. Przepraszam. Wysyłam Wam kilka fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×