Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Heheh ja tez wiem i Grzesiek oczywiscie tez... juz szykuje cos co mnie jak zwykle powali! :0 .. oby to nie byla kolejna śrubka Izawik - te krople wogole nie pomagaja... jedyne co pomaga to woda morska.. lece do Kamci bo chyba obudzil ja katar! bidula moja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik no to super, ze taka fajna byla Wasza imprezka. No i oczywiscie gratulacje dla Gabi naszej chodziarki!!!!!!! Tomusiowi gratuluje kolejnych zebolow-nasz przodujacy zebacz;-) Flowerska rowerek jest z Polski. Bartek dostal go od moich rodzicow. Przewiezlismy go w czesciach i o dziwo nic sie nie polamalo:-) Tyle, ze zlozenie go to droga przez meke:-/ Moja kolezanka kupila synkowi fajny rowerek z Thomasem w Argosie, tyle, ze jej maly ma juz 2 latka i nie pamietam dokladnie, czy sa tam jakies zabezpieczenia dla takich wielkoludow ja nasze dzieci;-) Evanikaa niezla okruszynka z Twojej Kami!!! Boze bartek wygladalby przy niej jak noworodek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja wpadłam tylko na chwilkę powiedzieć że u Karoli to jednak nie różyczka. Lekarz stwierdził że wysypka faktycznie podobna, ale przy różyczce bardzo charakterystyczne są powiękrzone węzły a u Karolki są normalne. Powiedział że jemu to wygląda na jakąś alergię. I teraz bądź człowieku mądry i zgadnij na co. Ja Karolkę też zważyłam i waży 9,300 kg izawik do pracy idę od 5 maja bo dopiero na piątego udało im się zorganizować dla mnie szkolenie. Niestety na szkolenie będę musiała pojechać do Warszawy co mi się wcale nie uśmiecha. Dobra kobietki idę już spać bo przez tą zmianę czasu jestem całkowicie rozbita. Karola jakoś zniosła ją dobrze i nawet się za bardzo nie poprzestawiała ze spaniem, a ja jakaś ciągle zmęczona jestem pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala zdjecia przecudne Ty i Milenka super wyglądałyśćie...i ślicznie zdmuchneła świeczkę ....no można powiedzieć że braciszek jej pomógł (tak do końca to nie wiem czy to braciszek bo ja tu nowa) jak coś to mnie popraw......Liwia biła brawo jak oglądała filmik:D aga spacerek widać sie udał na rowerku Bartus poszalał.......a tu jakieś choróbsko czytam.....oooooo bidunia całuski od Liwii i szybkiego powrotu do zdrowia evanikaa o widzę ze Was też dorwało przeziębienie......u nas jest ten sam problem z katarem niczym nie da się go wytępić z noska. ja pokropiłam poduszkę w rogach amolem żeby lepiej się oddychało Liwii i podziałało dodatkowo nawilżacz chodzi całą noc. moc fluidkow dla Kamci izawik dla Gabi gratulacje za samodzielne chodzenie:) flowerska uwaga na palce......:P margolcia1 cieszę się że to nie różyczka mój pershing wykończył najpierw mnie potem dziadka a teraz tatusia:P spadam do jutra laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Dziekuje za wszystkie filmiki i foteczki 🌼 chcialam wam opowiedzieć cosik :D:D Filip mial zawie ść dziś rano auto do mechanika zaraz przed pracą, a wczoraj rano zawiózl gosciowi klucze do auta bo sie umówili tak ze on zostawi auto na chodniku przed garazem o 6 a gosc jak otworzy zakłąd o 8 czy tam 9 to weźmie ten zestaw kluczy i wjedzie autkiem na kanał i naprawi a po pracy filip odbierze samochód. Wczoraj godz 22 dzwoni u nas tel- teściowa. Filip ma sie ubierac i jechac szybko do mechanika... Co się stalo? Przed bramą kobieta zaparkowalą bialego cinqusia i poszla do sklepu. mechanik wziąl te klucze od filipa otworzyl nimi cinqusia kobiety i wjechal do garazu. Jak zamykal drzwi kobieta nadlecialą wezwala policje ze gosc jej auto ukradł :D:D:D:D:D Filip pojechał zeby pokazac naszego cinqusia i zeby mechanikowi sie nie dostało... Podobno policjanci się zwijali ze śmiechu :D:D:D:D:D Zastanawiam się czy tylko nam się takie sytuacje zdarzają :D:D:D:D:D:D:D Aż mi sie wczoraj dzien poprawił :D:D Najśmiszniejsze jest to ze jakby ta kobieta dluzej byla w sklepie to by tego auta szukali i szukali a mechanik by go naprawiał :D:D:D:D:D Oki pozdrawiam i życze milego dzionka wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babusiabuzia
hej dziewczynki znalazlam nowe forum ja sie przenosze :) www.twojaciaza.nmj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usta to nie pryma aprilis!!! kluczki od cinqusiów sa "uniwersalne" i mozna nimi wszystkie auta otworzyc a już napewno wiekszosc... tymi naszymi od starego cinqusia otiweralismy nowego... fajnie co? Truudno ukrasc takie auto :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie, niezly cyrk z tymi kluczykami :) :) :) Aga, zapomnialam dodac, ze fotki bardzo fajne. A co do kapieli to by sie Bartek z moim Tomkiem dogadali. Zabawki leza na wannie a on wrzuca wszystkie szmapony i co tylko mu wpadnie w reke. I dzieki za info o rowerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maMani-ale się ubawiłam jak czytałam o tym samochodzie i kluczykach :-) dosłownie scena z filmu i to komedii. Przynajmniej macie wesoło ;-) ale dzisiaj ładnie :-) niech już zostanie taka pogoda.. a Gabrysi urodzinki jeszcze trwają ;-) wczoraj mielismy gościa,dzisiaj też, jutro do mojej mamy na urodziny a w czwartek znowu gość do Gabrysi :-) takie dni to ja lubię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani Maniulka cudowna w tym kompleciku, sama szukałam jej czegoś podobnego na roczek ale ceny są u nas powalające :D Wydaje mi się albo to prawda,ze Twojej córci szybko rosną włoski?? A przypadek z tym autem, o matko!!!!!!!!!!!! Ale niestety to prawda,że kluczyki od tych aut pasują do innych z tego samego modelu :P izawik jak to dobrze widziec Ciebie uśmiechnietą :) i cieszę się,że dziewczynki też mają się już dobrze :) Śliczną Gabrysia ma sukeneczke a jaka była zainteresowana tym zimnym ogniem :D:D Nie wiem czy rowerek Gabi jest z tego rodzaju co Mańci i Karoli ale trzeba uważać , bo one lubią się przechylac na boki, nie są stabilne.. madziorek 🌻🌻 Liwia śliczna, piękne ma oczka takie niebieściutkie . Patrząc na zdjęcia ma sie wrazenie,że macie duze podwórko??? ruda_lala Twoja MIlcia ślicznie wyszła na tym zdjęciu w zielonej kurteczce a to w sukience i ze spinką...rewelacja Niestety filmu jeszcze nie obejrzałam, ale obiecuje poprawę przy pierwszej wolnej chwili ;) Aguś :D Bartoszkowych zdjęć nie mogłam otworzyć na duży format, ale domyślam się,że w wannie oprócz dziecięcych zabawek są też jakieś plastikowe butelki i inne opakowania ?? :D:D:D to zupełnie jak u karoli, tyle ze ona najpierw wszystko wciaga do wanienki a potem z predkoscią swiatła lata to po całej łazience :D Mam nadzeje,że to chorobsko szybko minie Bartoszkowi !!!! evanikaaa ucałuj Kamcię, niech szybko nam zdrowieje :) 😘 margolcia jak do dobrze,że to jednak nie różyczka , ufff rudamaxi a ty gdzie się podziewasz???????Zdrowa już jesteś????Bidulko :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light ja jej to w h&m kupilam . nie pamietam ile kosztowalo ale coś niecale 80 zl za wszystko z opaską dalam. sukienka chyba 49, i buty 14 a opaska 10 czy jakosik tak. a sweterek jej na ciuchach kupilam za 70 groszy :D:D:D wlosy jej rosną szybko zastanawiam sie czy by jej nie obciac grzywki bo jej do oczu wlatuje jak nie podepnę. Obcinala już ktoraś z was grzywke? wiem ze 21 robilą postrzyzyny:D:D ale pytam o dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🌼 U nas słonecznie ale za to w nocy czarne chmury były Liwii chyba idą kolejne ząbki całą noc się męczyła i do tego doszedł kaszel i katar ...spałam jak zając w kapuście........... MaMani ale mieliście ubaw po pachy .......prawdziwa komedia ...my kiedyś mieliśmy poloneza caro a sąsiad też ten sam model i my jego auto otworzyliśmy pilotem hihi tez mieliśmy wesoło:) evanikaa wszystkiego co najlepsze :) moc buziaków ode mnie i Liwii justaaaa ja tez brałam udział w konkursie ....mamo to ja...miałam zaprojektować okładkę następnego numeru gazetki wiec wysłałam 4 propozycje niestety nie wygrałyśmy ktoś inny wygrał ale to nic bo było napisane ze konkurs trwa nadal i internauci będą decydować kto wygra w następnym miesiącu i do 15 -stego każdego m-ca będą losowane okładki a niestety tak sie nie stało tylko 2 okładki zostały wylosowane które widnieją do dzisiejszego dnia i nadal na nie można głosować także to dla mnie oszustwo i więcej nie biorę w żadnych internetowych konkursach udziału:) spadam robić zupkę dla Liwii i może jakieś goferrrryyyyy zabełtam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ja Liwii ścinałąm już włoski , niektóre się powycierały a niektóre rosły nadal i były o wiele dłuższe i do tego strasznie cienkie wiec obciełam....i to w 5 m-cu ....ja jestem z tych co nie wieża ze do roku nie powienno sie włosów dzieciią ścinać .......Liwii włosy rosą jak opętane:) LightBlue podwórko mamy zaje***cie duże mój pies jest szczęśliwy bo ma gdzie biegać :) właśnie tato z mężem będą stawiać ogrodzenie żeby Liwia za daleko nie poszła. na zdjęciach w dali widać szopę to ta szopa też jest nasza więc spory kawał podwórka mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika STO LAT STO LAT!!!!!!!!!!! Moja Weronisia ma stan podgoraczkowy.....robi zadkie kupki.....i ma pupe mega czerwona..wczoraj jak jej posmarowalam pudrem w kremie to zaczela strasznie plakac....dzwonilam do pediatry...mam jej pupke smarowac kremem emolium....dawac lacido baby i smecte....jak do czwartku sie nie poprawi to z nia pojde do lekarza...a moze to zabki..... MaMani ale sie usmialam czytajac ta akcje z samochodem....hihi ruda lala i aga super foteczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala super film z Milcią, w końcu po walce z laptopem sobie go obejrzałam :D Masz bardzo mądrą córcię :) MaMani oj a ja nie chodze do H&M bo mam tam pod górke dosłownie. Sklep z ubrankami dla dzieci jest na 1 piętrze a na nie są ruchome schody, nie wiem czy wózek+ takie schody dadzą rade :P Ale chyba warto sie wybrac :) I nie to ze sie czepiam czy coś, ale co to za zaległosci w pisaniu na blogu Marysi???? madziorek to Liwia będzie miała gdzie hasać ::D:D My po długaśnym spacerze. Karolcia śpi mi w ciągu dnia 1 raz , 2 godziny. Masakra ,teraz czekamy na Jaka to melodia, bede miała poł godziny spokoju i moze w koncu posprzątam :D:D Powiedzcie kupowałyście może jakieś zabezpieczenia do zamykania szafek, do gniazdek itp??? Chciałabym kupić jakieś zabezpieczenie do szuflady w łóżeczku, bo karolcia wysuwa szufladę i do niej wchodzi i nie chce zeby sie to skonczyło katastrofą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light blue Bartek wszystkie zabezpieczenia rozwala, nic mi nie dziala szafk zamykane od wenatrz rozwali od zwenatrz rownize, najlepsze jest u nas kontrola starszej odoby :) np tesciowej hehe zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Spoznione ale szczere zyczenia dla Milenki Wszystkiego najlepszego dla evaniki Jutro mnie nie bedzie takze wszystkiego naj dla Xavierka Dziekuje za wszystkie zdjecia. zuzanka odpisalam Ci na maila ale Ty teraz milczysz, nie wiem o co kaman... Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja juz nie wiem co mojej Niuni jest bo ma pupe mega czerwona i nie da sie przewijac....teraz spi a ja jutro ide z nia do lekarza......bo nadal kupale robi luzne.....echhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka to mnie pocieszyłąś z tymi zabezpieczeniami :D Doroteczka ja nie wiem,moze dupa podrażniona jest. A do lekarza idź koniecznie. Może to nie od ząbków? Ucałuj Wercię 😘 MaMani fajny będzie miała Marysia pokoik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuję w imieniu Milenki za wszystkie życzonka. Izawik, mam chyba zły adres mail. Mój mail do Ciebie wrócił. Podaj mi prawidłowy, żeby nie było że CIę omijam ;) ;) ;) Light Blue, ja miałam zabezpieczenia na rogi stołu (Canpol). NIestety słabiutkie - Milenka sama je zdejmowała bez specjalnego wysiłku. Mamy też zabezpieczone kontakty - to się akurat sprawdza, bo Milenka nie jest zainteresowana narazie kontaktami. Doroteczka, idź koniecznie do lekarza. Napisz jutro co się dzieje... My jutro też idziemy do lekarza ale na szczepienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sekunde! Evanikaa sto lat, zdrowka kasy i spelnienia marzen!!! Doroteczka Bartek tez tak mial jak mu sie gorne zabki wyrzynaly. Kupki mialy taki kwasny zapach i ztrasznie odpazyly mu pupe. Przeszlo nastepnego dnia, tylko dawalam mu taki syropek na biegunki. Mam nadzieje, ze Werce tez przejdzie szybko!!! MaMani numer z autem bomba! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... dziekuje kochane ciotki za zyczonka... zabieram sie za odbieranie maila.... Dorcia, moze faktycznie to od zabkow. Ostatnio znajoma (doswiadczona mamuska 3 letniej Julki) opowiadala mi historie jak to jej corci wychodzily zeby tak zwane \"oczne\" - kły. Przez dwa tygdonie dziecko mialo non stop rozwolnienie, zaden lekarz nie wiedzial co jest grane. Byly robione badania bo oprocz luznych kupek byly i wymioty.. po 2 tygdoniach w szpitalu na wizycie kontrolnej jakas babeczka powiedziala, ze to na bank zeby oczne i jak sie przebija po kupkach nie bedzie sladu! Moze i u was tak bedzie! Idz z Wercia do lekarza i niech ja dobrze obada... Ja tez czaje sie na zabezpieczenia do szafek! U nas Kama otwiera sobie szafeczki i wyciaga wszystko jak leci a pozniej uklada po swojemu. Do kontaktow jeszcze nie doszla... Ide sobie poogladac zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ale pochmurno, zaraz będzie pewnie lało. Mój mąż jedzie do Warszawy. Ania 75 na pewno Wam pomacha :D Xavusiu z okazji twojego roczku życzę Tobie beztroskiego dzieciństwa, uśmiechu na buźce i zdrowia.🌻🌻🌻 A twoja mama mogłaby czasem się do nas odezwać!!!:P Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi w sprawie tych zabezpieczeń dla dzieci. Koniecznie musze coś kupić!!! ruda_lala możecz mi powiedzieć w jaki sposób robisz napis na zdjęciach Milenki, gdy zamieszczasz je na jej blogu?? Madziorek a ten pasztet ma być drobiowy?? A ser biały to jaki tłusty czy półtłusty a moze jakiś jeszcze inny ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chudy jest;) pozdrowienia dla kwietniówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) przyszlam sie podzielić z wami moimi przemysleniami :D:D pewnie pomyślicie " o rany ale durna - Ameryke odkryla" ale ja naprawde jestem tym zaskoczona :) Od jakiegos czasu mam taki świetny kontakt z Manią że szok :) Jasne ze czasem ma jeszcze humorki i placze i mialczy i wrzeszczy i ma mnie głęboko gdzies- jak dzidziuś 2 miesieczny.... ale w wiekszosci czasu potrafie sie z nią dogadac :D:D Mówie jej Maniu podaj mi butelke i piciem to Mania podaje butelke. Pytam gdzie jest mis albo zabka to pokazuje misia albo zabke, jak macham ręka to mówi papa :D:D:D A najfajniejsze są nasze rozmowy. zmieniam jej rano pampersa i pytam "a kto ci tak Maniu nasikał do tej pieluszki?" a ona na to "Zdziś" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wszystko co złe zwala na tego biednego zdzisia :) Jak sie pytam a kto tak zabawki rozrzucil w łózeczku ? to tak fajnie wzrósza ramionkami i oczywiscie twierdzi że "zdziś" :D:D:D Jak mówie że idziemy do zdzisia albo do babci Bozenki to mi podaje czapeczke żeby ją szybko ubierac :D:D:D:D:D A jak jest głodna to mówi mama ama :D:D:D Najfajniej jest jak ją karmie zupą zjada calą miske i zupa się skonczy to wtedy patrzy z takim smutkiem na tą miske i pyta "ama?" :D:D:D:D:D jak tylko dorwie telefon to krzyczy "alo baba". Wogóle baba to jej ulubienica. Bardzo chętnie do niej jezdzi i z nią zostaje. Jak wychodze gdzieś a nia zajmuje się baba to nie placze tylko mi robi "papa" :D:D:D Ostatnio nauczyła się mówić zabka- "abka" i ciągle ciągnie za sobą tego zabola z ikei takiego wielgaśnego - nawet z nim śpi :D:D a wieczorkiem jak juz lezy w pidżamce w łózeczku mówie jej mania robimy aaa to wtedy wciska glowke w poduszke i wypina tyleczek i udaje że śpi a potem się śmieje :D:D:D:D:D ile razy jej nie poiwiem żeby zrobiła aaa to tak wlasnie robi :D:D:D No i jeszcze umie się dzielic jedzeniem. jak je sobie chrupke albo ciacho i ktoś mówi "mania daj troszke" to wyciąga ręke i kazdemu daje :D:D:D:D:D Mówie wam mam z nią taki ubaw ostatnio :) a ciągle coś nowego wymyśli. Jak oglądamy ksiązeczki to nic jej tak nie interesuje jak to "gdzie pan,pani, dzidzia" ma oko :D:D zawsze tylko to oko pokazuuje i mówi "oko" :D:D:D:D a jak jest z siebie zadowolona i uwaza ze cos dobrze zrobila to sobie bije brawo :D:D:D:D:D:D Ostatnio siostra ją uczyla grać w lapki ( nie wiem czy pamietacie ze szkoly takie rymowanki i się odbijalo ręce" tak jej sie spodobalo ze teraz ciągle chce sie w to bawic :D:D:D:D:D Moja zolcia ukochana :D:D:D light ja tez sie wybieram do hm i nie moge sie wybrac :) a co do bloga to narazie brak mi weny ... Pozdrawiam Was wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zla........kurcze pojechalam do pediatry na 8 i okazalo sie ze ona przyjmuje od 11.30!!wrrrr ale tak to jest jak sie nie sprawdzi tylko jedzie na oko!!!!!!!!!!!!! Weronisia w nocy robila kupki i czesto trzeba bylo jej zmieniac pieluszke....ale nie plakala tylko sie wiercila bo nie mogla spac....... juz myslalam ze nie bedzie robic a tu przed chwila byl duzy prrruk wiec znowu jest kupal....no i musze jeszcze raz pojechac do lekarki.... Xavierku wszystkiego najlepsiejszego........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka moja Maniula tez jakis czas temu miala taką biegunke... i robilą kupy co chwile. Dostala smekte, elektrolity i lekarka kazala jej ugotowac marchwianki albo dać ors 200 ile tylko da rade wypic... no i dieta- ryż mleko i gotowane jablka. mleko oczywiscie modyfikowane takie jak ona pije. i duzo duzo gotowanej marchwi. Do picia kompot z jablek... po jakims czasie przeszlo. Mania miala do tego jeszcze gorączke i byla taka lecaca przez ręce... ząbek sie przebil ale nie wiem czy to bylo od tego ząbka czy moze grypa albo rota virus.... ważne ze przeszlo. Moze ugotuj weronisi marchewki na śniadanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×