Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Doroteczka Wercia rozkoszna i zdjecie na nocnisiu faktycznie extra. I jakie ona ma grubiutkie nozki:-) Bartek takich nie ma:-(. No i moja droga wygladasz super!:-) Liwia wyglada swietnie z wozeczkiem, no i z koszyczkiem oczywiscie tez! Dziadzio widac niezmordowany;-) Magda, gora bluzki sliczna, ale mam nadzieje, ze kiedys zobacze calosc:-) he he dziewczyny zapomnialam wam napisac, ze we wtorek zakladali mi w domu alerm przeciwpozarowy. Myslalam, ze zeby go zalozyc przyjdzie jakis facet i to zrobi. Zdziwilam sie niesamowicie jak mi pod dom podjechal woz strazacki i trzech strazakow ten maly alarmik przyklejalo;-) Niestety ich uroda byla typowo angielska;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala ale rakieta z Twojej Milenki ....ale tak na poważnie to dobrze że się to gorzej nie skończyło moja siostra ma bliznę za czole po bliskim spotkaniu z kantem ławy , gratulacje następnych ząbków:) a co do ojca to nie zazdroszczę.... cios poniżej pasa Gosiu ja staram sie nie czytać ani nie oglądać takich reportaży bo mi się chce płakać. nieraz się słyszy jak dzieci są katowane przez rodziców pijaków dla mnie nie powinny mieć takie osoby dzieci , a są rodziny które starają się o dzieci latami i nie mogą ich mieć to jest niesprawiedliwe. A co do zabaw to macie świetne sama bym się przyłączyła. wczoraj Liwia wykończyła dziadka, cały czas chciała chodzić tylko z nim bo asekurował ją z tyłu i do tego chodził jak kaczka co jej się bardzo podobało:D izawik walczcie i nie popuśćcie w końcu powinni oddać kasę i za remont. ....masakra nic dodać nic ująć oni po prostu zarabiają na takich szarych ludziach jak my. Bidunia Gabi ...ale jak pózniej będzie siekać jedzonko:) tymi ząbkami, ale się wycierpią te nasze pociechy. Dzisiaj mam sajgon w domu Liwii wszędzie pełno teraz śpi ja już zdążyłam dokończyć obiad i posprzątać bo jakby domownicy się zjechali to by było. wszędzie zabawki bez kontuzji by nie weszli do domku hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda a filmiku nie moge otworzyc ale wieczorem jeszcze powalcze! narazie wyskakuje mi, ze brakuje jakiegos kodeka:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga bluzki już nie mam siora mi zajumała bo się jej spodobała muszę kupić sobie nową:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi-dzięki :-D nick.........imię dziecka....data ur....waga ur/waga teraz...wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/9100(27.03). ..75cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/8300..... .55/?cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/8300 (03.03.08).. 51/73 cm Natka900.......Xavier.........02.04.........3100/7800... ......72cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/915 0(27.02) ..55/74 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/8550 (21.01).....53/67 nikolla (22.05)...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....05.04........3840/6000.. ...........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 9880.............80cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/9550(15.0 1)...57/73,5cm ewita2510....Wiktoria.....07.04.07.....3200/1000....54/8 0 Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/8300.... .......51/69cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/8200(29 .11)...........57/74cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/8350 (09.01)....59/74 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/7600.(13 .12)...56/81cm flowerska......Tomuś........19.04.........3880/10300 (24.01)....54/?cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/9750 (27.12)....55/75 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/7950 (16.10)....58/66 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /9090 (22.10)....62/88 lightblue(28.08)..Karolinka.....20.04....4100/9850(22/01 )....54/72cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/7400 (02.10)......53/67 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/8700...52/75 cm(20.02) evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm madziorek2..Liwia Maria.. 3.05.07...3600/9500... 53/74cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a nic Ci nie mowila lekarka o wadze, tzn o tym, ze dziecko do roczku powinno potroic wage urodzeniowa? Pytam, bo moj Bartek tez nie potroil, nie wiem dokladnie ile teraz wazy, ale nie ma szans zeby to bylo 10,5:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi a co oznacza taka temperatura, bo ja od dluzszego czasu mam ponizej 36 stopni, ale nigdy sie nie zastanawialam nad tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-Gabi powinna ważyć 0,5kg więcej,ale lekarz powiedział że to nic takiego jeśli dziecko prawidlowo się rozwija. Mojej kolezanki córka miesciła się ze swoją wagą poniżej 3 centyla,praktycznie nie było dla niej mormy.Ale rozwijała się prawidłowo i co najlepsze w ogóle nie wyglądał na wychudzoną. Dzisiaj jest bystrą, filigranową dziewczynką (wcale nie chudą). Moja Gabi nie wygląda na niedożywioną więc chyba jest dobrze. Rozwój też w porządku,apety ma,więc nie przejmuję się.Będzie na pewno mniejsza niż Wiki,bo w tym wieku Wiktorka była i tęższa i wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik a prosze cie bardzo dobra kobieto nooo patrzcie nie dosc ze ja chora to teraz wszystko na mnie ze to ja zarazam wszystkich:P a zwalac na ta pogode;) aga niska temperatura to po prostu oslabienie,ale da sie z tym zyc;) nie moglam dzis nakarmic Viki,gdzie jej sie to wszystko miesci?:O najpierw zjadla zupę kiedy już nie bylo ryk wiec przystawilam ja do piersi obalila obydwie kiedy schowalam ryk wiec dalam jej bulke i wreszcie kiedy popila herbatka byla zadowolona.Ufff a potem ja jestem zdziwiona czemu mnie tak bola rece jak tego mojego slodziaka nosze na rekach :D Boszzzz masakra wczoraj gdzies pare dziewczynek z Konradka klasy pobily jednego z chlopcow:O dzisiaj skontaktowal sie ze mna gosc ktory zaoferowal mi pomoc w wyegzekwowaniu odszkodowania od sprawcy wypadku.Podziekowalam bo zdobyc notatke policyjna i zlozyc papiery ja tez potrafie a oni by skasowali 20 % .Wiec ja mu na to ze to ja cierpialam a nie oni i tym razem nie dam nikomu na mnie zarobic bo jak bede chciala gdzies te pieniadze wydac to wole wspomoc dzieci z Domu Malego Dziecka.Pan mi zyczyl powodzenia ja podziekowalam za rozmowe i powiedzialam ze za powodzenie nie dziekuje by nie zapeszyc;)Ale niezle kroja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja królewna już śpi a ja nadrabiam zaległości na internecie. Jutro mamy imprezkę urodzinową Mai i właśnie się dowiedziałam, że kolejni goście nie dojadą :-) Ale i tak bedzie nas 16 i dzieci. Mam nadzieje, ze Maja nie da popalić jak dzisiaj to zrobiła; nic jej nie pasowało i ciągle płakała. Może to ząbki bo bardzo się ślini. Ja też nie czuję się najlepiejbo nos mam zapchany i gardło mnie pobolewa ale spoko byleby dzieci nie były chore to resztę da się przeżyć. Do tego poszłam na solarium i trochę się spiekłam: chciałam nadrobić czas kiedy tego czasu nie mialam i w efekcie spaliłam raka :-) Co do wagi mai to ona też nie potroi swojej urodzeniowej ale jak patrzę na nią to nie mam się martwić. A propos wcina wszystko co tylko dostanie i nikt nie może uwierzyć, że mialam kiedykolwiek z nią problem, żeby nakarmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar Bartek dzis na urodzinach zajadal, ze az mi glupio bylo;-) Czulam sie jakbym go glodzila, bo wcial wszystko ze swojego talerzyka i jeszcze musialam mu dokladac:-) Zjadl najwiecej z calej czworki dzieci a przeciez jest najmlodszy. No a jesli chodzi o wage to trudno chyba traktowac wszystkie dzieci tak szablonowo. Mi w sumie lakarka powiedziala to co Izie, ze jesli dziecko sie prawidlowo rozwija to nie ma problemu. Rudamaxi masakra jaks z tymi dzieciakami, az strach sie bac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie wam pochwale ze moj promotor jest THE BEST od pszyszlego tygodnia mam zajecia w Zakładzie Medycyny Sądowej.Yuuuuuupi juz nie moge sie doczekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki spią, podłogi pomyte, ja wykąpana, a lakier schnie na paznokciach :-) przygotowania do jutrzejszego roczku idą pełną parą ;-) fajnie,bo idę na gotowe. Idę i bawię się jak gość,a nie muszę siedzieć w kuchni. To jest ten plus. No i porządek w domu ;-) chociaż pewnie gdybym miała większe mieszkanie to zrobiłabym tą imprezę u siebie :-) Karina-no to jutro się bawimy;-) niech Ci przejdzie ten ból gardła... aga-musisz Bartka zabierać cześciej na imprezy, przynajmniej będzie miał apetyt ;-) rudamaxi-a jak tam Twoje zdrowie i samopoczucie Konradka? ruda_lala- wpisz mnie w swoją książkę adresową bo znowu nie dostałam Twoich zdjęć ;-) A bardzo chciałabym zobaczyć Twoją Milenkę :-) ciekawe co u weroniki. Jak wczoraj z nią rozmawiałam to mówiła, że może wyjdą ze szpitala do końca tygodnia. Iza nadal wymiotowała i miała biegunkę. A weronika biedna nawet nie może się porządnie wyspać :-( mam nadzieję że szybko wrócą do domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik mi sie polepsza,to tylko grypa juz nie takie "gady" mi nie daly rady wiec teraz tez sie nie dam;) KOnradek od ostatniego razu kiedy nie wiedzialam jak do niego mowic jakby lepiej ,wsparcie tylu osob jakie poczul ,wasze tez swoje robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik i Karina bawcie się dobrze , smacznego torcika:) dla Waszych pociech także udanej zabawy i super prezentów:) LightBlue jak tam twój wirus??????? spadam spiulkać papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam posta i mi wcięło. A teraz już nie mam czasu na nowo skrobać bo Karola mi się obudziła. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Kar, Izawik bawcie sie dobrze!!! Zycze Wam udanych imprez, no i niech jubilatki spisza sie na medal!!! Czekam oczywiscie na zdjecia! Rudamaxi ale masz fajnie z ta praktyka. A Twoj promotor fajny chlop;-) Margolcia mam nadzieje, ze znajdziesz czas, zeby jeszcze raz napisac tego posta! Bartek dalej zasmarkany-noc do bani:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek - dzięki za film (u mnie chodzi) i za zdjęcia. Dziadzio faktycznie niezmordowany... A Liwia ma piękne niebieskie oczka. Powiedz mi, kochana gdzie przekłuwałaś Liwii uszka? Ja po roczku też chcę Milence przekłuć? Light Blue - Ciebie też proszę o odpowiedź na powyższe pytanie :) :P aga*25 no to była niezła imprezka - widać po zdjęciach. Kar - mam nadzieję, że do jutra raczek zejdzie. My mamy imprezkę w niedzielę. Właśnie zrobiłam sobie przerwę w przygotowaniach... Macie fajnie z tymi jedzącymi dziećmi, Milenka za cholerę nie chce zupek ani nic co nie jest mlekiem lub kaszką. Wpycham jej na siłe. Mam nadzieję, że w końcu kiedyś zacznie jeść. Rudamaxi - ty to ciągle jakieś dołujące informacje znosisz.... Ale ech, takie życie.... niestety. Gratuluję promotora. Izawik, wprawdzie ostatnio nie wysyłałm żadnych zdjęć ale obiecuję wpisać Cię do książki. Wprawdzie mam tam Twój adres ale chyba zły. Muszę to sprawdzić. Byłabym wdzięczna, gdybyś podała mi prawidłowy. Wiem, że niedawno go pisałaś, ale jakoś nie mogę go znaleźć. Madziorka też muszę dopisać. A dzisiaj Iza Weroniki kończy 11 miesięcy!!!! STO LAT!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzz dziewczyny nie radze sobie dzisiaj ,chodze i rycze po dzisiaejszym wypadku polskiego autokaru w Austrii wszystko wrocilo:OPrzeraza mnie mysl ze tak bedzie za kazdym razem gdy dojdzie do podobnych tragedii😭. Ide chyba sie przejsc z dziecmi bo w domu zwarjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej nie czytalam ostatnich postow bo jakos niemialam czasu... dzisiaj idziemy na wesele.....do mojego brata ciotecznego.... niedawno nas dopiero zaprosili....mialam nie isc ale moja mama jest chrzestna i nie moze byc to poprosila mnie zebysmy poszli chociaz my......no i corcie zostawiam z tesciami....chociaz bardziej to z meza siostra.....bo Weronisia tylko z nia chce siedziec jak mnie nie ma.......ale mam troche pietra czy nie bedzie plakac.... slub nie jest w siedlcach ok 50 km stad....niby niedaleko no ale........ pozdrawiam Was robaczki cieplusio.... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej nie czytalam ostatnich postow bo jakos niemialam czasu... dzisiaj idziemy na wesele.....do mojego brata ciotecznego.... niedawno nas dopiero zaprosili....mialam nie isc ale moja mama jest chrzestna i nie moze byc to poprosila mnie zebysmy poszli chociaz my......no i corcie zostawiam z tesciami....chociaz bardziej to z meza siostra.....bo Weronisia tylko z nia chce siedziec jak mnie nie ma.......ale mam troche pietra czy nie bedzie plakac.... slub nie jest w siedlcach ok 50 km stad....niby niedaleko no ale........ pozdrawiam Was robaczki cieplusio.... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej nie czytalam ostatnich postow bo jakos niemialam czasu... dzisiaj idziemy na wesele.....do mojego brata ciotecznego.... niedawno nas dopiero zaprosili....mialam nie isc ale moja mama jest chrzestna i nie moze byc to poprosila mnie zebysmy poszli chociaz my......no i corcie zostawiam z tesciami....chociaz bardziej to z meza siostra.....bo Weronisia tylko z nia chce siedziec jak mnie nie ma.......ale mam troche pietra czy nie bedzie plakac.... slub nie jest w siedlcach ok 50 km stad....niby niedaleko no ale........ pozdrawiam Was robaczki cieplusio.... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema U nas słonecznie i wietrznie:( więc nici z dłuższego spacerka.... ruda gratulacja interesujący kierunek no to będzie się działo , spoko promotor. wypadek będzie wracał do Ciebie ale się nie daj , wyszłaś z tego z lekkimi obrażeniami i teraz nie ma czasu na płacz ..... dostałaś szansę od Boga i wykorzystaj ją na maksa.... bez żadnych dołków. a złą passę olej zakop i zobaczysz że będzie lepiej:) ruda_lala ja Liwii przekuwałam uszy w Polsce płaciłam 60 zł. ale poprosiłam specjalne kolczyki dla dzieci różnią się od tych normalnych. mają jednakowy drucik na całej długości bez zgrubienia ......mam nadzieję że mnie zrozumiałaś :) Doroteczka udanej zabawy wyszalej się za mnie:))) tak swoją drogą poszłabym na jakieś wesele:P ale niestety u nas nie ma chętnych na weselicha:) Buziaki miłego dzionka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka zasnęła, a ja ogarnęłam trochę mieszkanko, nastawiłam obiad i powiesiłam pranie. Teraz się trochę polenię przed kompem. ruda lala a moja Karola z tym jedzeniem to całkiem odwrotnie. Mleka nie chce mi pić więc pije mi tylko rano tak na pół śpiąco. Wieczorem staram się jej chociaż trochę kaszki na mleku wcisnąć łyżeczką, ale różnie z tym bywa. Ona jest raczej mięsożerna (po mamusi :) ) Zjada mi ładnie zupki, dania z dodatkiem szyneczki, kanapki, samo mięsko, a za słodkimi daniami nie przepada. Doroteczka fajnie wam z tym weselem też bym się chętnie gdzieś wybrała. Dziś mam kolejny dzień castingu na nianię, myślałam że będzie gorzej ale całkiem fajne babki się zgłaszają, więc jest szansa że na kogoś sensownego trafię. Całkiem mamy ładną pogodę i miałam zamiar po spaniu przejść się na spacer ale obawiam się że Karolina ma RÓŻYCZKĘ. Kurcze z tymi dziećmi to zawsze coś... A co do tej różyczki to takie moje podejrzenie bo u lekarza jeszcze nie byłam. Karolina ostatnio miała kontakt z synem mojej siostry który teraz też zachorował, więc obawiam się że u niej to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek śliczne zdjęcia :) dzięki. Mi też podobają się kolczyki u małych dziewczynek, ale trochę się obawiam czy taki szkrab sobie nie przerwie ucha, czy coś w tym stylu. Jak Liwia reagowała na kolczyki? nie interesuje się nimi za bardzo i nie ciąga? doroteczka od ciebie też dostałam zdjęcia i potwierdzam kolejny raż urocze z was kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia1 raczej nie interesują ją kolczyki i nie targa sie za włosy a jak wieczorem jej kręcę kolczykami to się śmieje....także nie mam problemów i najważniejsze że się nie ślimaczą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po spacerku Kupilam prezent dla Julci,Konradek zazyczyl sobie kwiatka dla Julci wiec mu kupilam(heh moj szarmancki mężczyzna:D ) zanim zaczelam robic zakupy poszlam do bankomatu wybrac pueniadze i sie zdziwilam bo bylo wiecej niz powinno i wrocilam do domu by sprawdzic na necie i co odkrylam sznowny tatus przypomnial sobie chyba o dziecku i przeslal cale 250 pln.Pierwsza mysl moja to \"odeslac\" ale potem postanowilam kupic cos niuni i tak mala ma przesliczna biala sukienusie z rozowa szarfa w pasie i slicznymi haftowanymi rozowymi tulipanami do tego jest opaska na wloski.Mowie wam pelen odjazd:) Konradek dostal hotwheelsa by mu nie bylo przykro. a tuz pod domem dorwala nas taka ulewa ze szok na koniec zaczol leciec grad.wiec teraz siedzimy pod kocem przy cieplej herbatce;) doroteczka i justa wybawcie sie na weselach,choc wiem justa ze tobie bedzie troche ciezko. staram sie cieszyc zyciem ile sie da ,ale..... no wlasnie zawsze jakies ale pozostaje:O dziewczyny roczkowe zycze wam udanych imprez gwiazdy niech olsnia wszystkich gosci i tak jak dzisiaj beda sie dobrze bawic niech cale zycie dostarczy im tylu radosci i ciepla od bliskich im osob. Dla Izy duzzzzzzzo zdrowka bo to jej teraz najbardziej potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A ja się nie odzywam, bo się wczoraj zdołowałam :( W końcu sprzedaliśmy auto i teraz naprawdę okazuje się jak jesteśmy uzależnieni od auta teściów. Mam nadzieję,że za jakiś czas będziemy mieli swoje i nie trzeba bedzie się \"prosić\" W każdym bądz razie nasz samochód jeździ sobie po Zielonej Górze. Przeziębienie u mnie się skończyło. Martwię się czy teraz Karolcia nie załapie wirusa :(Coś mnie lekko pokaszluje, ale katarku na razie nie ma. Ta górna jedynka, która się przebija przez dziąsełko z takim mozołem będzie miała towarzystwo drugiej jedynki. Biedne moje dziecko. Dziąsełka ma takie czerwone i napuchnięte i nie chce ani jeść ani pić mleka, jedyne co to pije wode i soczki. ruda_lala napisałam na blogu Milci,że na stłuczenia dobra jest maść arnikowa. A co do kolczyków, to karolcia uszka przekłute miała u złotnika. W Oławie jest taka jedna pani, która się fachowo tym zajmuje, a koszt usługi wraz z kolczykami chyba(nie pamietam i nie chce skłamac) ok 38 - 40 zł.Uszy Karolince wogóle nie ropiały, niczym nie smarowałam, tylko obkręcałam kolczyki w jedną i drugą stronę. Moje dziecko nawet teraz sobie z nich nic nie robi. Ot są i cała historia :D rudamaxi czyżby J ruszyło sumienie??? A jak Konradek? Czuje się lepiej? madziorek dziękuję za zdjęcia i za film. Liwia zasuwa jak rakieta :) Do kogo ona jest podobna???Mnie się wydaje,że bardziej do tatusia. Doroteczka tobie także dziekuję za zdjęcia. Śliczna dziewuszka jest z Weronisi. Izuni 🌻 dużo zdrowia Justaaa i Doroteczka udanej zabawy. :D My dostalismy zaproszenie na wesele, na 19 kwietnia, ale najprawdopodobniej nie pójdziemy, bo nie za bardzo mam z kim zostawić Karolcię. Moi rodzice też mają już swoje plany na ten czas, z resztą do nich mam daleko a Karola jak ich widzi to wpada w szał , nie wiem dlaczego. Tesciowie tez dostali zaproszenie. A wiadomo,że z dzieckiem to dosyć cieżko przebyć tyle godzin. Ale kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×