Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

ruda no to Vikunia będzie miała koleżankę a z czasem może więcej dzieci przybędzie ....prawdziwe rozwojowe osiedle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek moj Bartek tez mi nie chce pokazac:-( A jak chce mu pomacac dziasla, zeby zobaczyc czy sie cos wyklulo to malo mi placa nie odgryzie;-) Hihi, fajne mialyscie dziewczyny przejscia ze swieczkami:-) Ja tez sie nad nia zastanawialam, ale mama mi przyslala razem z karteczka urodzinowa inna i dobrze sie stalo, bo my nie mamy piwnicy i nie bylo by gdzie jej schowac;-):-) Izawik dzieki za wiadomosci o Weronice! Mocno trzymam za nich kciuki!!!! Zuzanka super, ze udala wam sie imprezka, no i oczywiscie na foty czekamy!!! A Bartus zadowolony z jezdzika? Rudamaxi ciekazy masz temat pracy. Pewnie dzieki temu latwiej zebrac Ci sie do jej napisania! Bartek ma to samo ze sliniakiem... No i super, ze Wiki bedzie miala kolezanki! Ja to nawet nie wiem gdzie bedziemy mieszkac;-) A dzis byla u nas kolezanka z dzieckiem i po jej wyjsciu nie wiedzialam w co rece wlozyc;-) No ale Bartek sie przynajmniej wyszalal! A byl tak szczesliwy jak zobaczyl kolege, ze szok. Brakuje mu widocznie zabaw z dziecmi...Dlatego podwojnie ciesze sie z wyjazdu, bo u dziadkow bedzie szalal do woli z kuzynem. Oby tylko pogoda byla ladna, bo inaczej dom rozniosa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik - zdjęcia przesłałam na oba adresy!!!! Dostałam jednak zwrot z jednego z niech. Myślała, że na drugi dotarły zdjęcia. Ja już sama nie wiem o co chodzi??? Zuzanka - Milenka na początku była zdziwiona, później jej się podobało a w drodze powrotnej zasnęła w kolejce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołsik moje slodkie kwietnioweczki a ja dzisiaj pisalam do Weroniki co tam u niej.Trzymam kciuki za nia i za jej dzieci w tamtym roku bylo troche wesel to teraz czas na rodzenie dzieci na osiedlu:D w twmtym roku urodzilo sie troje dzieci na moim osiedlu w tym dwie dziewczyny 3-go kwietnia:D(tylko ze Monika sie wyprowadzila ale i tak czesto przyjezdza do rodzicow wiec Viki z Olga czesto sie widuja:D teraz juz mamy drugie dziecko i czekamy na kolejne;)ruch wozkowy na osiedlu sie wzmozy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dorotecyka ja daje Liwii kaszkę kus kus ....je bardzo chętnie, dzisiaj dodałam jej do rosołku bo za kluskami nie przepada ....całą zupkę zjadła:) ryż też bardzo chętnie je:) spadam laseczki jeszcze poprasuje i nyny ide:P:) śpijcie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja mani kus kus jeszcze nie dawalam :) dziewczyny jak ktoras jesczez nie kupila to polecam- w ikei sa zatyczki do kontaktow po 9 zl za 11 sztuk. Nprawdę sie oplaca. Ja już wszystkie zabezpieczylam bo Mania ostatnio wykazuje duze zainteresowanie nimi... :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby sie lepiej spalo;) Czym sie różni mucha od meza? - Mucha jest upierdliwa tylko latem. Czym rózni sie facet od papieru toaletowego? - Papier sie rozwija.. Kobieta modli sie do Boga: - Panie Boze, sam wiesz jak trudno jest zyc madrej kobiecie. - Prosze, spraw bym byla glupsza... - Na to Bóg: - No, niestety kochana, mezczyzny to ja z Ciebie nie zrobie! Mezczyzna 1/3 zycia spedza na spaniu. Pozostala czesc poswieca na namawianie kobiet do przespania sie z nim. Dlaczego mezczyzni sa wyzsi od kobiet? - W naturze chwasty tez sa wieksze od kwiatów. Dlaczego mezczyzni sa jak slimaki? - Maja rogi, slinia sie i mysla, ze dom nalezy do nich. Dlaczego mózg mezczyzny jest cenniejszy niz mózg kobiety? - Bo jest rzadkoscia... Jakie sa trzy najwieksze nieszczescia dla mezczyzny? - smierc zony, - utrata pracy, - RYSA NA LAKIERZE! Kiedy mezczyzna potrafi prosto stanac? - Kiedy piwo stoi na górnej pólce. Ilu mezczyzn potrzeba, aby zmienic rolke papieru toaletowego? - A kto to wie? - Czy to kiedykolwiek sie zdarzylo? Dlaczego mezczyzni jezdza tak chetnie BMW? - Bo to jedyne auto, którego nazwe moga przeliterowac. Jaka jest róznica miedzy mezczyzna a jogurtem? - Jogurt ma kulture! Co wspólnego maja mezczyzni i chmury? - Gdy znikaja za horyzontem nastaje piekny dzien. Jak poznac, ze facet mial orgazm? - Chrapie. Czego domaga sie w procesie rozwodowym naprawde okrutna zona? - Pilota od telewizora. Dlaczego facet jest jak zapalenie wyrostka robaczkowego? - Powoduje duzo cierpien, a jak sie go pozbedziesz, to okazuje sie,ze do niczego nie byl potrzebny. Maz: A moze dla odmiany szybki numerek? - Ona: Odmiany od czego ....? Co maja wspólnego: kobiece gusta, toaleta i lechtaczka? - Mezczyzni zawsze trafiaja obok. Dlaczego mezatkom trudniej utrzymac diete? - Kobieta niezamezna wraca do domu, patrzy co jest w lodówce i idzie do lózka. - Mezatka wraca do domu, patrzy co jest w lózku i idzie do lodówki. Co znaczy dla mezczyzny malzenstwo? - Kosztowy sposób na darmowe pranie. Dlaczego mezczyznom jest tak trudno utrzymac z kobieta kontakt wzrokowy? - Cycki nie maja oczu. Jakie slowa potrafia zepsuc kobiecie najlepszy seks? - Kochanie! Wrócilem! Dlaczego mezczyzna w lózku jest jak mikrofalówka? - 30 sekund i po wszystkim. Które ze zdan skuteczniej odstraszy mezczyzne? - Wynos sie albo zawolam policje! - Kocham cie, chce za ciebie wyjsc i miec z toba dzieci. Kiedy mezczyzna uwaza, ze kobieta mysli nielogicznie? - Gdy mysli inaczej niz on. Dlaczego mezczyzni sa podobni do karaluchów? - Kreci sie po kuchni i cholernie trudno sie ich pozbyc z domu. Dlaczego do zaplodnienia jednego jaja potrzeba miliona plemników? - A widzialas kiedys faceta, który pyta o droge? Co ma wspólnego kolejka elektryczna i piersi? - Sa przeznaczone dla dzieci, ale bawia sie nimi faceci. Skad wiadomo, ze chlopiec stal sie mezczyzna? - Kupuje drozsze zabawki. Jaka najinteligentniejsza rzecz moze powiedziec mezczyzna? - Tak, kochanie. Maz: Gdybys nauczyla sie gotowac, to obylibysmy sie bez kucharki. A jeszcze sprzatac, zwolnilibysmy sprzataczke. - Ona: Gdyby umial mnie zaspokajac, nie potrzebowalibysmy tez ogrodnika. Co znaczy, jesli kobieta uwaza sie za równa mezczyznie? - Ma zanizona samoocene. Dlaczego mezczyzni maja takie duze dziurki w nosie? - Zobacz, jakie maja grube palce! Co zrobic, zeby mezczyzna byl zawsze zadowolony w lózku? - Przeniesc telewizor do sypialni. Nagi mezczyzna stoi przed lustrem i podziwia swoja meskosc: - Dwa centymetry wiecej i bylbym królem... - Ona: - Dwa centymetry mniej i bylbys królowa... Czy trudno bylo wyprodukowac mówiaca Barbie? - Nie, duzo trudniej jest zrobic sluchajacego Kena. Komisja wojskowa: Zawód ojca? Ojciec nie żyje... Ale kim był?! Gruźlikiem... Ale co robił?!! Kaszlał... Ale z czego żył?!!! Z tego się przecież nie żyje! Przecież mówię, że nie żyje... Ksiądz chodzi z tacą po kościele, zbiera pieniądze od parafian.Podchodzi do staruszki, a ona grzebie w portfelu. Ksiądz: Te grubsze babciu, papierowe.. Babcia: Aa nie.. te grubsze mam na fryzjera.. Ksiądz: babciu, ale Maryja nie chodziła do fryzjera. Babcia: Taak?? A Jezus nie jeździł Mercedesem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi prawie się posikałam :D pozdrów ufo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kwietnioweczki oj zuza dobrze ze mnie obudzilas;) evanika trzymaj sie kobieto,mam nadzieje ze prad dostaniecie szybko i w nocy bedziecie juz mieli cieplutko wszystkim stawiam kawusie\__/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi- dobrze, że nie po faworku :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Ślicznie dziękujemy za życzenia i również przesyłamy wszystkim sobotnim, niedzielnym, poniedziałkowym i dzisiejszym roczniakom (niestety nie byłam obecna). Imprezka się udała, zdjęcia później powysyłam a teraz pokaże Wam torcik bo był superowy i przepyszny :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/36d827a208d456a0.html Co do tej świeczki, która tak ładnie się rozkłada i gra to na naszym torcie niestety by się zapadła (bita śmietana), co do jej grania nawet po przycięciu drucika byłam lepsza – wyjęłam baterie ;) Tomi będzie pisarzem (wybrał długopis), drugie były kluczyki od autka a trzeci – kielonek hihi aga z pracy jednak zrezygnowałam, poczekam aż młody pójdzie do przedszkola i wtedy wezmę się za jakąś robotę. Light z Karolkowej mowy normalnie prawie się nie posikałam. Super! Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie! Ostatnio nie za bardzo się czuję i działam jakoś na wolniejszych obrotach, zawsze obiecuję sobie że cosik tu na forum naskrobię i niestety nie udaje mi się. pogoda do bani... i nie fajnie jest...:( Nie złożyłam naszym roczniakom życzeń urodzinkowych na czas ale pragnę z całego serduszka się poprawić. Chciałabym złożyć życzenia Vikuni, Bartusiowi, Maxowi, Olce, Majeczce oraz Tomusiowi: W dniu tak pięknym i wspaniałym, życzę Wam serduszkiem całym, dużo zdrowia sto lat życia milion złoty do zdobycia. Snów sadem pachnących, myśli lekkich jak motyle, i uśmiechu w głębi duszy na przekór pokręconemu światu... Do tego wszystkiego całuśna Kasia chciałaby dorzucić moc całusków dla wszystkich! Dziękuję serdecznie za urodzinkowe foteczki i czekam z niecierpliwością na więcej;) wczoraj wieczorkiem jak Kasia nie hciała spać , coś naswzięło na wygłupy i powiedziałam KAsi że zaraz zobaczymy ile ma ząbków, czy jej czasem zęby mądrości nie rosną bo taka jest cwana i jak do tej pory myślałam że ma dolne jedynki, górne jedynki ( w tym prawą świeżynkę) - to się bardzo zdziwiłam gdy wyczułam pod palcami jako pierwszą lewą górną czwóreczkę a potem jeszcze też lewą górną dwójeczkę! bīłam mega zaskoczona bo się tego w ogóle nie spodziewałam, a tu taka niespodzianka! ok idę wystraszyć Kasię bo dostała mega czkawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze raz :) Wczoraj zrobilam sobie przerwę od kompa, bo mam wrażenie,że ostatnio zaniedbałam karolcię. Mialysmy wczoraj dzień tylko dla siebie :D Dzisiaj z resztą też. aga no wtopiłam jak mało kto, aparat była, ale leżał w aucie :D Zdjęć karoli w pantalonach nie zobaczysz, bo pantalonki tak zapaskudziła jak sobie uklękła w błocie,że została w sukieneczce i rajstopkach. Czekam teraz az moja siostra się zlituje i przesle zdjęcia. ruda_lala dziękuję za zdjęcia, ślicznie wygladacie :) Wiesz, że az 4 razy dostałam od ciebie maila. Chyba jakiś zaszczyt mnie kopnął :D:D:D Zartowałam :P:P:D:D Ucałuj Milenkę MaMani pozwoliłam sobie obejrzec zdjęcia na garnku :D i powiem ci ze Mania to istna modelka. Powiedz czy ona tego konia na biegunach dostała na urodziny??? Chciałam coś takiego kupić karoli ale nie wiem czy warto ??? madziorek jak czuje się Liwia??? A jak ty :P ????:D Doroteczka i dawałas kasze kuskus Werci? jak jej smakowała??? izawik myślę,że festyn dla Agatki się udał. Załuję okropnie,że nie byłam :( Z licytacji przedmiotów uzbierano ponad 12 tyś zł. 7 drużyn pilkarskich uzbierało 7 tys. Z tego co mi wiadomo to łączna kwota wynosi 20 tys zł. To kropla w morzu potrzeeb ale bardzo się liczy. tam wyżej wkleiłam link z aukcją pralki, za jakis czas najprawdopodobniej będą wystawione jeszcze inne przedmioty. Powiem tyle ,że Agatce zmniejszyły się przerzuty do kości, ma to chlolerstwo jeszcze w nóżkach. Guz tak bardzo się zmniejszył,że na pewno będzie operowana. Ale tyle jeszcze przed nią. Lekarze stwierdzili,że są w szoku,że ona to wszystko wytrzymała(przeżyła). rudamaxi dzięki ci babo za az 2 wpisy na blogu Karolci. sarita masz małego gryzonia. :D:D Moja Karola tez nie daje sobie zajrzec do buźki :P mika super tort i czekam na zdjęcia :D weronika słońce , trzymam kciuki aby już u was wszystko było dobrze 🌻 zuzanka Bartoszek będzie miał wypasny basenik :D Zmykam dalej prasowac , ale mnie się nie chce :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny napiszcie mi jakie dajecie warzywa dzieciaczka, bo ja juz nie mam pojecie co wymyslac. Chodzi mi o to co podajecie do ziemniaczkow i mieska. Ja Bartkowi daje dwa dania i nie mam wrazenie, ze je ciagle to samo. Zuzanka fajowy basenik! Rudamaxi pokaze dzis te kawaly Jarkowi, bo mnie wkurza ostatnio;-) Evanikaa 🌼 Masz juz ten prad??? Mika ja mam chwile, ze tez poszlabym juz najchwtniej dopracy, ale coz rowniez poczekam az Bartek zacznie chodzic do przedszkola. Sliczny tort mial Tomaszek i cudnie wygladal!!! Light a czy jest wiecej takich aukcji??? Wlasnie zajechal moj maz a obiadu brak;-) Mial dac znac jak bedzie wyjezdzal z pracy i chyba mu sie zapomnialo:-) Uciekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light Mania odziedziczyla konia po kuzynach. Ale takiego ci nie polecam. takiego malego to i owszem a ten jest wielki i Mania przy nim chce wstawac on jej odjeżdza... ogólnie tylko stoi w pokoju i pilnuje zeby do niego nie podchodzilą bo albo sobie palce przytnie plozami albo sie wywali ... a dzis nabyla krwiaczka pod okiem i dwa siniaki jedne na glowie drugi na kolanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje mani marchew ziemniaki pietruszke... dzis jadla barszcz bialy z ziemniakami- jej ulubiona zupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hejka my wlasnie z Weronisia wcinamy marchewke z parowaru....kurcze ja bardzo lubie taka marchew bez niczego ale nie przypuszczalam ze mojej corci zasmakuje.....ciesze sie bardzo ze chce ja jesc.... rudamaxi super dowcipy hehehehehe mika tort superrrrrrrrrrowy tak jak napisalas...a Tomi jaki elegancki.....swietnie.... saritko to Ci zabki Kasi zrobily niespodzianke..... zuzanka basenik spoko ... lightblue dalam Werci kus kus z sosikiem i mieskiem i wcinala hihih lightblue oj jak ja nie cierpie prasowac....a mam juz taaaaaaaaaki stos do prasowania....echhh aga ubieglas mnie z pytaniem odnosnie warzyw hihih ja daje marchewke ziemniaki brokuly jak ma na nie chec hihihi a to zadko sie zdarza... jejku nie wiem teraz co jeszcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga chyba będą jeszcze jakis aukcje, jak cos to na pewno dam znać. ja daję karoli do jedzenia pora, seler, marchewkę , ziemniaka, groszek zielony, fasolke szparagową, brokuła, brukselkę, kalafiora mika zdjęcia śliczne, ty tez wygladasz super i zuepełnie nie wiem po co się chciałaś odchudzać!!!!!! Tomuś z muszką super!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika wariatko z czego Ty chcesz sie odchudzac?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdjecia suuuper. Tomus sliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem marcówką i mam pytanie do Mamani. W pewnych źródeł dowiedziałam się,że Mania ma mebelki z serii MAmmut z Ikei. Mogłabyś mi pokazac zdjęcia jak to wygląda w realu?No i jak z tymi szafami?Wchodzi tam cokolwiek,czy są tylko po to,żeby stać?Czy te kolory sa takie żywe jak na zdjęciach?Jak sobie chwalisz? Będę wdzięczna za odpowiedz na emali emdzi07@o2.pl bo nie mam czasu żeby sledzić Wasz wątek. Pozdrawiam i z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rudamaxi uśmiałam się ......:D:D:D:D:D:D mika82 torcik wygląda super i pewnie tak smakował...dzieki za zdjęcia tomuś pięknie wyglądał ...taki męski:) Z Ciebie też laseczka:P zuzanka basenik superowy:) Bartuś będzie szalał:) sarita to teraz musisz uważać na palce bo Kasia ma czym gryźć:P Light ja też mam wrażenie że nie poświęcam Liwii 100 % swojej uwagi .....jeżeli chodzi o kafe to piszę w tedy kiedy Liwia śpi .....:) chyba każda z nas tak myśli ale wież mi poświęcasz jej dużo czasu a Karola to docenia:) cieszę sie że dla Agatki odbył się festyn i zebrano trochę kasiory zawsze to do przodu:D Liwia czuje się dobrze taki mały wścibol .......a ja na razie czekam na @ aga Liwia je marchewkę, groszek zielony(małe ilości) brokuł, kalafior, marchewke lubi na gęsto a brokuł , czy kalafior to z bułką ale w małych ilościach ......zresztą nic jałowego moje dziecko nie zje mamani ale masz kaskaderkę ........ pewnie strachu się na jadłaś.... Doroteczka u mnie Liwia też uwielbia kus kus w tej postaci:P:) dzisiaj byłam na mieście pochodziliśmy trochę po rynku ....mój tatko kupił sobie gajerek bo doszedł do wniosku że na roczek wnuczki musi mieć nowy:P ja skromnie bo bluzeczkę ..Liwia dostałą sukienusię dżinsowa i sandałki ....pani koło Liwii biegała i pokazywała jej buciki i nakładała na nóżkę a Liwia w siódmym niebie :) prawdziwa damessssa:) a mój luby tylko koszulkę polo:P oglądałam zarąbistą sukienkę z s.Oliwer ale nie byłam przygotowana na mierzenie muszę pomyśleć ....może kupię:P dzień pełen wrażeń buziaki pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity... pradu nie mam... jestem u mamy... szok..zeby w XX wieku takie rzeczy sie dzialy. Wymarzłam wczoraj w nocy...Kama spala ze mna zey bylo nam cieplej. Tak to jest jak w domu ma sie wszystko na prad! Aga.. tu dla ciebie link z warzywkami i innymi specjałami dla Bartka.. http://www.osesek.pl/co-kiedy-w-diecie-dziecka/produkty-spozywcze-w-diecie-dziecka-ktore-ukonczylo-12-miesiac-z.html ta strona ciagle mi pomagala w tworzeniu menu dla Kamci! Lece cos zjesc i posiedziec z rodzicami! aaaaa Kama miala problem zeby zasnac u moich rodzicow, mowie wam.... przyzwczajona do wiejskiej nocnej niszy! A tu jakis samochod przejedzie, tu moj tato chrumknie...ech a u nas.. Kama na pietrze ma spooj i cisze! Buziaki kochane... Rudamaxi dzieki za poranna rozmowe.. aaaa Mika Tomus jest sliczniutki! I widac, ze byl caly uhahany.. szczegonie ta ilosc balonow byla powalajaca! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×