Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość aga*25**
Boze, dziewczyny tak sie rozpisalyscie,ze nie mam nawet czasu przeczytac, dlatego wpadlam sie tylko przywitac i wracam do 43 strony i zabieram sie za czytanie Waszych postow. Nie bylo mnie tylko jeden dzien a tu taki rozwoj na naszym topiku. Jak zdaze to moze uda mi sie jeszcze napisac cos na temat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzonko zrobione ateraz ide ogladac \"Na wspolnej\" a potem poczytac troszke ksiazke, do jutra, słodkich podwojnych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,czytam Was i fajnie że nasz topik się tak rozrasta Nick..........Imie...Wiek...Miasto...TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina..20..Kraków...15....?......Gabryś, Karolinka lightblue...Anka...25...Oława...13...?......Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza....27.. Cieszyn.....14... Zuzanka Ania75.......Ania....31....W-wa.....15...Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik...Iza.....29.....Poznań......16.....Maksym, dziewczynka? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evica
No to ija sie dopisuje do Was dziewczyny, przyjmujecie mnie? Nick..........Imie...Wiek...Miasto...TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina..20..Kraków...15....?......Gabryś, Karolinka lightblue...Anka...25...Oława...13...?......Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza....27.. Cieszyn.....14... Zuzanka Ania75.......Ania....31....W-wa.....15...Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik...Iza.....29.....Poznań......16.....Maksym, dziewczynka? nie wiem Evica........Ewa....29...New York...15...?...Artur, Olivia?, Sara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, oczywiście że Cię przyjmujemy :-) Czuj się jak u siebie, hihihi. Krzyka, ja mieszkam na Białołęce, więc w zasadzie na obrzeżach stolicy. Podoba mi się tam, chociaż do Centrum to cała wyprawa. Ale przynajmniej dużo fajnych miejsc do spacerowania z dzieckiem, dookoła lasy, mały ruch i świeże powietrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki! Jestem mamą 9 miesiecznej dziewczynki i mam (po mojej córce) do sprzedania przewijak, fotelik samochodowy do 9 kg (maxi cosi) oraz leżaczek - wszystko sprzedam za ok 150 zł, zainteresowanym mamom przesle zdjęcia. Mój e-meil to olka-paulus@gazeta.pl Wszystko w dbd stanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam witam!! ;-)) o rany ale się rozpisałyście! czytałam Wasze wypowiedzi podczas śniadanka hehe tak się zastanawiam jak wygląda taka kolejna wizyta u gina ale bez usg, czy on bada ginekologicznie? czy tylko sprawdzi wyniki, zważy? ostatnio nie mam zbytnio czasu nawet i kliknąć tutaj do Was bo szukam głównie w necie mieszkania do kupienia w Warszawie i powiem szczerze mam już dość..... teraz muszę posprzatać w domku normalnie niedługo zlew mi się urwie!!! nie chciało mi się wczoraj nic robić normalnie niemoc mnie dopadła no ale dzisiaj to już muszę posprzątać. ja jeszcze nic nie mam kupionego dla dzidziusia, dopiero po połowie ciąży zaczne kompletować. ale powiem Wam że korci mnie strasznie żeby coś kupić bo te rzeczy są takie śliczne!!! musze się nauczyć jak kupować na allegro. oki ja spadam papa pozdrowienia!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) Doroteczka jesli nie masz ochoty nie rob nic.. zrobiszz pozniej lub jutroo teraz odpoczywaj dosc sie nameczyszz i bedzieszz marzyla o chwili spokoju ppo porodzie:) do tableki zapomnialyscie dopisac wagi:) ja tez buszuje juz po allegroo , ogolnie to mam tylko pieknae dwie pary bucikowwww ale na oku juz mam pare rzeczy ale czekam z tym jeszcze miesiac moj misioo krzyczyy jak tylko chce coss kupic mowi,, ze jestes jedynaa ktoraaa kupuje,, ja mowie ze nie bo przeciez ... nie zdazylam dokonczyc a on,, takkk pewnie jeszcze dziewczeta z kafeterii kupuja,, zuzanka pozdrawiam i witam sie z Tobaa i wszytskiimii nowymi mamuskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa wlasnie kochane co do tych klusek slaskich pisalysciee wczoraj ze zapozno na ich zrobienie... padlybyscie jak buszowalam po kuchni i robilam kluseczkii a pozniej na na wspolnejj pozarlamm jee razem z pysznym sosikiemm gulaszowym to byla taka mocna zachcianka ze niestety silaa wyzszaaa:)wygrala ochota na kluskii(a bylaa juzz tak pozno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, mnie ekarz badał na ostatniej wizycie. Sprawdzał czy nie wdał mi sie jakiś stan zapalny tzn upławy czy coś w tym stylu. Na szczęscie jest czyściutko :-) Sprawdzał też czy macica się rozwija, powiedział, wszstko pieknie rośnie - jakbym tego nie czuła, hihihi. Oczywiście zważył, sprawdził ciśnienie i obejrzał i wpisał do książeczki ciąży wszystkie wyniki. Badanie nie boli, jest standardowe, jak na każdej normalnej wizycie. Następnym razem mamy juz posłuchac tętna dzidziusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........Imie...Wiek...Miasto...TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina..20..Kraków...15....?......Gabryś, Karolinka lightblue...Anka...25...Oława...13...?......Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza....27.. Cieszyn.....14... Zuzanka Ania75.......Ania....31....W-wa.....15...Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik...Iza.....29.....Poznań......16.....Maksym, dziewczynka? nie wiem kasik26..Kasia..26.....Zgierz........12....Ola lub Jan Dopisałam sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na nastepnej wizycie bede miala ktg u mnie rowniez tak wyglada wizyta .... najpierw polozna zbadaa porozmawiamy , stane na wadze zmierzy cisnienie pozniej lekarz badaa wpisuje badania do ksaizeczkii i na tym koniec Nick..........Imie...Wiek...Miasto...TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina..20..Kraków...15....?......Gabryś, Karolinka lightblue...Anka...25...Oława...13...?......Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza....27.. Cieszyn.....14... Zuzanka Ania75.......Ania....31....W-wa.....15...Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik...Iza.....29.....Poznań......16.....Maksym, dziewczynka? nie wiem kasik26..Kasia..26.....Zgierz........12....Ola lub Jan 21...Monika..22....krynica.....16.....zalezy czy bedzie parka, czy sami faceci czyy kobitkii dopiszee.... kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita 27
witam ponownie. dziewczyny dzis z samego rana powtorzylam test.i znow to samo druga kreska pojawila sie dopiero po 5 minutach.mimo tego co pisalyscie troche sie martwie poniewaz z pierwsza ciaza 2 kreski pokazywaly sie odrazu.kurcze a moze to taki test?z firmy "bobo test",moze one to do siebie maja?.prosze napiszcie czy ktoras z was przy tej firmy tescie tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita, ja robiłam 2 testy w odstępie ok tygodnia, i za każdym razem druga kreska nie dość, że byla ledwo widoczna, to pojawiała się później. Teraz jestem w 15 tyg :-) A może pokuś się o zrobienie testu z krwi, jest bardziej wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita 27
ania 75 a z jakiej firmy robilas?i jak mniej wiecej dlugo czekalas?tez ok 5 min? no wlasnie kurcze chcialam zeby maz kupil inny niz bobo ale wyslij meza po zakupy to zawsze kupi cos nie tak.bynajmniej u mnie tak jest. a z tym badaniem krwi to musze poczekac do poniedzialku bo moja corka jest chora i nie mam jej z kim zostawic zeby isc do przychodni.i juz dostaje szalu bo nie wiem co mam myslec a tak bym chciala sie cieszyc. a i tak pozatym to pobolewa mnie brzuch na miesieczke.kurcze bylam w ciazy ale to juz tak dawno ze nie pamietam jak to jest. a na waszych testach teZ pisalo zeby po 5 minutach nie sugerowac sie wynikiem ,gdyz mozee byc mylny bo zachodzi reakcja chemiczna.?najgorsze jest to ze ja nie wiem ile dokladnie minelo czy 4 min czy 6 .wiem ze toche czekalam. ale wam marudze ,ale to dlatego ze przezywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mam dla ciebiee lepszyy pomysll kiedys tu na forum umiescilamm link do tesktuuu ciazowegoo...pamietacie dziewczynyy zaraz wyszukam i aniaa zrobii :) oto linkk zobaczymy czy dziala... http://emagia.narod.ru/index.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto instrukcja tego czarodziejskiego tesu ciazowego: przykladamy do kwadratu na ekranie duzy palec lewej reki, czekamy 1-2 min i gotowe.Jesli wyjdzie nam kolor CZERWONY-jestes w ciazy NIEBIESKI-nie jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita 27
hehe.wyszedl mi niebieski,ale to bzdura bo kiedys robilam i wyszedl mi czerwony a nie bylam w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita, ja też robiłam bobotest. Najlepsze jest to, ze ja tej drugiej kreski nie widziałam, mąż ją wypatrzył :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita 27
ania75 a z czasem pewnie robila sie ciemniejsza.och to mnie pocieszylas.to w takim razie te testy tak maja.ale pewnie jak znam zycie to do poniedzialku zrobie jeszcze z 5 .glupota ale coz !!!chyba nie tylko ja tak mam z tym przezywaniem.a moze to dlatego ze o pierwsze dziecko staralismy sie prawie dwa lata.i juz z gory zakladalam ze teraz bedzie powtorka z rozrywki.a ty masz ci niespodzianka.ale najbardziej to cieszy sie chyba moja corka.co 10 min pyta sie czy bedzie miala rodzenstwo.biedna przezywa bardziej niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita 27
to w takim razie jak mialam ostatnia @ 10.09 to termin wychodzilby na 17 lipiec.dobrze mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytam Was, i uciekam na dłuuugi spacer. dzisiaj drugi dzien jak nie biorę Duphastonu, koszmar!!!!!!!!!!!!! Od rana bolał mnie brzuch :( Idę trochę odreagowac, może ten ból to reakcja na odstawienie?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytuje was kwietnióweczki. Sama jestem szcżesliwa majóweczka. I ma do was pytanie jako do bardziej doświadczonych. Jestem w 11 tygodniu ciązy. Ma teraz okropne ciągnięcia w podbruszu miałyście cos podobnego. A poza tym od czasu do czasu (nie weim czy dobrze okreslę)takie laskotanie u wejscia do pochwy? Nromalka czy coś dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×