Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

no musze jakos przezyc ten sylwester :) spoko dam rade (musze) w srode mam usg boze to jeszcze tak dalek, a to Wasza pierwsza ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 :moja pierwsza, ale mam nadzieje nie ostatnia. Paula123 znam ten ból, najgorzej spasc od razu z chmur na ziemie, a z tą małą balią to było dobre :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam blizutko gory, ja zawsze szalalam a tu musialam usiasc, ale bardzo sie z tego ciesze w koncu juz mam swoje latka zeby miec dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, do sylwka troszkę daleko, ale wiem,że najprawdopodobniej spędze je w domu z męzem, ale niestety nie mamy kominka , za to mamy tesciową, która ,niestety nie grzeje nas swoimi słowami :(:(:(:( na szczescie mamy tez tescia, który, co tu duzo mówic, ma anielski charakter ,ze wytrzymał tyle lat z taka babą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te tesciowe, moja ostatnio strasznie mnie wkurza, dziala na mnie jak plachta na byka, ale mezus jest za mna, dobrze ze mamy wszystko osobne nawet wejscie bo inaczej bym sie wyprowadzila, a tesciu luzak facet. AAAAA tez mam kominek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh ja woj dolnoslaskie, Oława, dalekoooooooooooo od was :( a co do tesciowych, hmmmmm, szkoda się denerwowac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu się zaczyna, kurcze nie dosc ,że zgaga, to jeszcze ból głowy, a moj sznowny małzonek tak daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki, ale dzisiaj popisałyście od godziny czytam. Słuchajcie a moze zrobimy druga dodatkowa tabelke w której napiszemy moze tak Nick.............Imię.........wiek.......tydzień ciąży.............miasto i co wy na to? Ania75 chyba mamy takie same skarpetki dla dzidziusia, z motylkami, gdzie kupiłaś? Ja w PEPCO za 4 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Imię.........wiek.......tydzień ciąży.............miasto Zuzanka 14....Iza...........27.......... 14.........................Cieszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Imię.........wiek.......tydzień ciąży.............miasto Zuzanka 14....Iza...........27.......... 14.........................Cieszyn lightblue.......Anka.........25............13........................Oława Paulka123 zaraz ide sobie polezec, ale jak się rozespie, to tak juz do rana bede spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez pracuje i mam zamiar pracowac do ostatniej chwili, ponieważ nie mam ciężkiej pracy, pracuje tylko 2 - 3 razy w tygodniu od 3 do 12 godzin 9te 12 godzin mam do wyrobienia na szczęście do stycznia tylko 1 raz w tą sobotę, a póżniej to tak przecietnie po 6 godzin bedzie) Zazdroszcze Wam mnie od słodkiego odrzuca, za to wole kwasne i właśnie popijam cytrynade bez grama cukru, tylko cytryna i woda, az w gardle piecze. Czy macie juz zachcianki ale takie mocne ze az.. bo ja dzisiaj w nocy musiałam wstac i zjeść puszkę brzoskwiń, bo tak mnie przycisnęło i skąd ten pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nik..........Imie...Wiek...Miasto...TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina..20..Kraków...15....?......Gabryś, Karolinka Zuzanka14..Iza......27.. Cieszyn..14...?.......Zuzanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyka , ostatnio 21 pisała o kalafiorze, no i ja całą noc myslałam, ze chciałabym go zjesc :D :classic_cool: echhhh te tabelki :D Nick..........Imie...Wiek...Miasto...TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina..20..Kraków...15....?......Gabryś, Karolinka lightblue...Anka...25...Oława...13...?......Raduś, Karolinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........Imie...Wiek...Miasto...TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina..20..Kraków...15....?......Gabryś, Karolinka lightblue...Anka...25...Oława...13...?......Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza....27.. Cieszyn.....14... Zuzanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Imię.........wiek.....tc.. ...płeć dziecka..........miasto Zuzanka 14....Iza..........27...... 14.............................Cieszyn lightblue.......Anka.........25.......13..............................Oława Krzyka........Kaśka........28.......16...............................Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×