Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Ciągnięcie w dole brzucha to standard, chociaż ja teraz będąc w ciąży drugi raz bardziej je odczuwam, w pierwszej tak nie miałam. A co do tego \"łaskotania\" to nie wiem co Ci napisać, bo ja czegoś takiego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to posprzatane uffff ale się namęczyłam! anita u mnie na teście też nie od razu pojawiła się druga kreska, zreszta przecież odcień jednej kreski i drugiej nie musi być taki sam, mam nadzieje że i u Ciebie rośnie w brzuszku Dziudziuś!!! ja już wczoraj kupiłam ziajkę przeciw rozstępom, mam nadzieje ze sie zmobilizuję do codziennego smarowania brzuszka i okolic hihi pozdrawiam, lece teraz na spacer na powietrze, papa miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Ale uważaj bo Ziajka jest od 4 miesiąca ciąży Lepiej teraz smaruj się tylko oliwka bo w Ziajce mogą być składniki, które dostaną się do dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Witam Dziewczyny - ja mieszkam od niedawna w Warszawie - na Bielanach i szukam koleżanki, żeby razem wychodzić sobie na spacerki - mamy tu piękny lasek bielański Sama się boję, a mój chłop ;-) do nocy w pracy Siedzenia w domu i sprzątania już mam dość - więc jeśli macie ochotę to prosze o odpowiedz Ostatnio walczyłam z badaniami genetycznymi Znalazłam w Warszawie klinikę, w której robią test PAPP-a w ramch ubezpieczenia - jeśli jesteście zainteresowane to podam namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania75, ja też mieszkam na Białołęce. Myslałaś już w którym szpitalu będziesz rodzić? Wiem, że to jeszcze trochę wcześnie, ale ja się cały czas nad tym zastanawiam. Musze zapytać mojej Pani gin, bo ona pracuje chyba w Praskim, ale nic nie wiem o tym szpitalu. Dziewczyny z Warszawy, macie juz wybrany szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki, ale w środę idę do lekarza, więc cos sie może zmienić :) Nick..........Imie...Wiek...Miasto...TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina..20..Kraków...15....?......Gabryś, Karolinka lightblue...Anka...25...Oława...13...?......Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza....27.. Cieszyn.....14... Zuzanka Ania75.......Ania....31....W-wa.....15...Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik...Iza.....29.....Poznań......16.....Maksym, dziewczynka? nie wiem kasik26..Kasia..26.....Zgierz........12....Ola lub Jan 21...Monika..22....krynica.....16.....zalezy czy bedzie parka, czy sami faceci czyy kobitkii dopiszee.... kiedys Janika78.....Ania....28....W-wa.....12...?....jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
anita 27 ja robiłam ten sam test co Ty i najprawdopodobniej w nim tak jest, moja druga kreseczka pojawiła się po upływie około 3 minut, ale była bardzo słabiutka. Teraz jestem w 15 tygodniu ciąży. :) Jeśli ostatnią @ miałaś 10.09 to termin wychodzi na 17 czerwiec. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Wczoraj nie mialam niestey czasu juz nic napisac, ale niedlugo bede siedziec z Wami do woli:-). Tym bardziej,ze w Legnicy bede pewnie umierac z nudow bez mojego mezusia. Jezeli chodzi o test ciazowy to nie pamietam nazw firm, ale robilam dwa rozne w odstepach ok godziny. Na pierwszym czerwona kreska tez byla slabo widoczna, a na drugim dwie czerwone krechy ukazaly sie po 5 sekundach. Ten drugi mam schowany na pamiatke tylko,ze w domu i nie mam jak sprawdzic nazwy,ale jest o ile pamietam blekitny i ma na gorze uchwyt w ksztalcie koleczka. anetka jestem w 15 tygodniu i takie bole o jakich piszesz mam dosyc czesto, laskotanie tez mi sie kilka razy zdazylo. Pytalam o to lekarza i dwie polozne i wszyscy zgodnie twierdza,ze to normalne i dzieje sie tak dlatego,ze macica sie powieksza. szczerze to przestalam im juz tu wszystkim wierzyc i za dwa tygodnie jak tylko bede w Polsce udam sie do normalnego lekarza, moze wtedy dowiem sie wiecej. Narazie jestem dobrej mysli, bo USG w 12 tygodniu wykazalo,ze dzidzius rozwija sie prawidlowo. Nick..........Imie...Wiek...Miasto...TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina..20..Kraków...15....?......Gabryś, Karolinka lightblue...Anka...25...Oława...13...?......Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza....27.. Cieszyn.....14... Zuzanka Ania75.......Ania....31....W-wa.....15...Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik...Iza.....29.....Poznań......16.....Maksym, dziewczynka? nie wiem kasik26..Kasia..26.....Zgierz........12....Ola lub Jan 21...Monika..22....krynica.....16.....zalezy czy bedzie parka, czy sami faceci czyy kobitkii dopiszee.... kiedys Janika78.....Ania....28....W-wa.....12...?....jeszcze nie wiem aga*25**...Agnieszka..25..L-ca....15....Bartosz, Julita lub Lucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Dziewczyny zapomnialam zapytac, czy macie uplawy? Ja mam biale i to dosyc czesto, czytalam,ze to normalne, ale troche sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Janika 78 - Nie martw się to nic dziwnego ja już na etapie planowania dzidziusia myślałam, gdzie będę rodzić ... Niestety nadal nie mogę się zdecydować a na dodatek panicznie boję się porodu - chyba pójdę do jakiegoś psychologa ;-) Z tego co czytałam najlepsze opinie ma Szpital Św. Zofii i Szpital na Karowej Minus jest taki, że stawiają tam na poród naturalny i zwlekają z cesarką, co często prowadzi do urazów dzidziusi - niedotlenienie, uszkodzenia barków itp. Ale za to wysoki standard, miła obsługa W Szpitalu Bielańskim rodziły moje koleżanki i są bardzo zadwolone - sporo z nich miało cesarki - bo tam nie czekają do ostatniej chwili - A oddział jest ładnie wyremontowany i czysty Tyle tylko, że sam oddział - reszta szpitala w opłakanym stanie i czytałam, że dzieciaczki często zarażały się żółtaczką To są te trzy, które ja biorę pod uwagę Uważaj na wszelkiego typu Akademie Medyczne, bo podobno jest niebezpieczeństwo badania i rodzenia przy grupach studentów - dla mnie straszne ! Muszę wpisać się do tej tabelki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Dość łatwo poszło mi z tą tabelką Nick..........Imie...Wiek...Miasto...TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina..20..Kraków...15....?......Gabryś, Karolinka lightblue...Anka...25...Oława...13...?......Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza....27.. Cieszyn.....14... Zuzanka Ania75.......Ania....31....W-wa.....15...Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik...Iza.....29.....Poznań......16.....Maksym, dziewczynka? nie wiem kasik26..Kasia..26.....Zgierz........12....Ola lub Jan 21...Monika..22....krynica.....16.....zalezy czy bedzie parka, czy sami faceci czyy kobitkii dopiszee.... kiedys Janika78.....Ania....28....W-wa.....12...?....jeszcze nie wiem aga*25**...Agnieszka..25..L-ca....15....Bartosz, Julita lub Lucja Kiwiusia ....Żaneta ....30.....W-wa....12 .....nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka witam, i Was dziewczyny tez, własnie wrocilam z akademi z okazji dnia nauczyciela meczarnia :)) niebylo mnie chwile a juz tak duzo nafrukowalyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janika, ja chyba zdecyduję się na szpital w Wołominie, w zasadzie to już jestem pewna na 99% że tam będe rodziła. O szpitalu praskim, słyszałam że szykują tam jakiś remont, bo ginekologia jest w opłakanym stanie. Tak mówili w radio, któregoś dnia w tym tygodniu. Niedawno w szpitalu na Czerniakowskiej rodziła moja bratowa. Bardzo sobie chwaliła ten szpital, ale ode mnie to trochę za daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhhhhhhhh :D ,własnie wróciłam ze spacerku. Mam nadzieje,ze wyjdzie to z pożytkiem dla maleństwa :) anetka.ja też miałam , hmmm z resztą do tej pory mam ciągnięcia w podbrzuszu, tak więc głowa do góry :) Paulka123 sliczne te ciuszki, jednym słowem szalejesz :P Jesli wszystko bedzie ok, to będę rodziła w szpitalu w Oławie, tam jest mozliwość porodu w wodzie, i najprawdopodobniej się na taką mozliwośc zdecyduję. Dzisiaj na obiad zrobiłam ziemniaki puree, kotlety mielone z ryby i do tego surówkę z marchwii, selera i jabłka. Dobrze,że już wszystko zjedzone, bo podejrzewam,że to samo jadłabym na kolację. A tak to mam zróżnicowaną dietę. :classic_cool: I znowu będę jadła sałatę :D 21 Twja zachciewanka z tymi kluskami musiała być ogromniasta, skoro jeszcze wczoraj jadłas kluski :D:D:D:D http://www.szipszop.pl/tickers/8897.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wow, juz 50 strona! Musialam sie pokazac. U mnie wszystko dobrze, mamusia dokarmia mnie przysmakami. A ja paskuda jestem i nie potrafie sobie odmowic. Dzidzia dobrze znosi moje bieganie po sklepach. Dopisuje sie jak zwykle Nick..........Imie...Wiek...Miasto...TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina..20..Kraków...15....?......Gabryś, Karolinka lightblue...Anka...25...Oława...13...?......Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza....27.. Cieszyn.....14... Zuzanka Ania75.......Ania....31....W-wa.....15...Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik...Iza.....29.....Poznań......16.....Maksym, dziewczynka? nie wiem kasik26..Kasia..26.....Zgierz........12....Ola lub Jan 21...Monika..22....krynica.....16.....zalezy czy bedzie parka, czy sami faceci czyy kobitkii dopiszee.... kiedys Janika78.....Ania....28....W-wa.....12...?....jeszcze nie wiem aga*25**...Agnieszka..25..L-ca....15....Bartosz, Julita lub Lucja Kiwiusia ....Żaneta ....30.....W-wa....12 .....nie mam pomysłu flowerska...Ewa.........28...Londyn..15...ja rowniez nie mam pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka14 ciesz się, że to juz za tobą, mnie jutro czeka ta przyjemność i juz dzisiaj sie zastanawiam co ja tam bedę robić nie mogąc tknąc alkoholu. A jeszcze nie wszyscy w pracy wiedzą, ze wraz z nastaniem wiosny zostane mamusią. No to jutro chyba sprawa sie rypnie.Ach ten 14 października...hyy moze jakos przeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuznanka14
no u mnie juz sie dowiedzieli, bo raczej na imprezac to szalalalam na rowno z wszystkimi a tu tylko przy malym piwku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuznanka14
a myslalas o sylwestrze? ludziska beda sie wysmienicie bawic a nas to bedzie wkurzac bo apstrakcja pijanego i trzezwego jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwiusia trochę mnie przeraziłaś, myślałam że jak ta ziajka jest przeznaczona dla kobiet w ciąży to nie szkodzi maleństwu. a zresztą 13 tydzień dzisiaj kończymy to już po 3 miesiącu czyli początek 4 tak? tak sobie myslalam co by tu zrobic z pokojem ktory ma byc potem dla dzidzi, no i muszę kupić fajny karnisz i firaneczki, jakąś komódkę albo szafeczkę dla maleństwa, muszę wywalić dywan z pokoju bo ciężko się go odkurza, może położymy wykładzinę dywanową, no o łóżeczku to nie wspomnę bo wiadomo że trzeba ale i tak narazie będzie łóżeczko stało w sypialni u nas przy łóżku. kurcze nie wiem jak mam kotka swojego odzwyczaić od wchodzenia do sypialni i od tego że może z nami spać kiedy chce. przecież jak już będzie dzidzia to nie będę wpuszczać kotka do sypialni. bo on chce się do każdego przytulać a waży sporo i jest większy od napewno od dzidziusia który przyjdzie na świat. to go jeszcze przygniecie. już raz wieczoram próbowaliśmy zamknąć sypialnię, ale skończyło się tym, że kot stał przy drzwiach miauczał i nie dawał za wygraną, drapał do drzwi.więc go wpuściliśmy, wskoczył na łóżko przytulił się i zaczął mruczeć ;-( nie wiem jak to będzie kiedyś........ pozdrawiam was mamuśki ja do tabelki się dopisze w poniedziałek bo idę do gina to mnie zważy i takie tam. ja mam teraz fazę na rzodkiewkę,..... ale mąż na mnie krzyczy żebym tyle jej nie jadła bo potem mi sie................. brzydko odbija hehehehhehehehehe ale ja nie mogę się powstrzymać. a co do alkoholu to niektóre z Was martwią się jak przeżyją Sylwka albo inne dni bez alkoholu, ja tam się cieszę że nie mogę pić bo nikt mnie nie namawia teraz do tego, nigdy nie lubiłam za bardzo alkoholu, no od czasu do czasu redsa zielonego i takie tam. a teraz mam spokój!!! ale najgorsze jest rzeczywiście to jak się przebywa w towarzystwie osób które popijają sobie na impezce a ja siedzę i sącze sok, denerwują mnie ludzie podchmieleni, hehehehhe całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita27
czesc dziewczyny. mam male pytanko .powiedzcie czy bole krzyza w 3 tyg to normalna sprawa? prosze odpiszcie.moze ktoras z was tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×