Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

masz racje.... ale strasznie do sklepu ciazowego mam 40 km :((:((: upolowalam sobie sliczny sweterek ciazowyy , skusze sie na niegoo bo fakt faktem nie mam nic cieplegoo w czym moglabym chodzic , kurtke zimową dopiero bede miala za 2 tygodnie , swetry wszyskie sa male mam dwie pary jeansoww w ktore sobie wstawilam szeroka gumkee(mam dresy w ktorych buszuje po domu) i to na tyle. a tu trzeba sie w cos ubierac , nie przeziebic nerek i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie zazdroszczę, nooo, ale kiedys bedziesz musiała tam pojechac. szkoda by było, abys kupiła coś w czym nie będziesz chodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue sliczna masz ta stopkeee :):):):) wiecie co sobie dzis pomyslalam , ze jakie to milee pisac tutaj dzielic sie smutkami radosciami przezywac wszytsko , i pozniej spotkac sie juz po porodzie wstapic i napisac co z naszymi babelkami jak sie wszystko ulozyloo , cieszyc sie!! i wspominaccc:) echh moze smieszna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta moja stopka, bo dzisiaj mnie dopadły jakies wspomnienia. Szukam od dzisiaj wózka i łózeczka, ale nic mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zazdroszcze apetytu, ja ostatnio nie toleruję rosołu. I sama nie wiem dlaczego, moze to zalezy z czego(z jakich elementów) się go gotuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ardzo lubie to forum w przeciwienstwie do gazety gdzie wiecznie dziewczyny mialy jakis problem i jedna na druga nadawala, szkoda tylko ze tak malo piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedziałam sobie troszkę na Allegro, nawet sliczniusie tam mają łózeczka. Tak się zastanawiam, czy opłaca się, czy warto kupywac łózeczko z baldachimem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladne sa łozeczka z baldachimem, ale to bardziej chyba do dziewczynki chyba :) niewiesz czy grzybica czesci intymnych objawia sie tylko swedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam ze spaceru, kurcze już sie zimniutko robi na dworku!!! musimy uważać na nasze brzuszki żeby się nie przeziębić hehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ale czemu od razu myslec , ze to grzybica, będziesz w srodę u lekarza, to sie wszystkiego dowiesz. Moze to tylko jakies zapalenie, o ktore teraz nie trudno Haaaa, bo widzisz, ja sobie tak myslę o tym łózeczku z baldachimem, bo mam jakieś dziwne przeczucie,ze bede miała dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strasznie jest zimno i do tego jeszcze ten wiatr, wlasnie napalilam sobie w kominku i mam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziecie chodzić do szkoły rodzenia?? tak mi przyszło właśnie to do głowy, pewnie fajnie jest w takiej szkole, przynajmniej potem wiadomo co nas czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka.... ja tez chciałam isc na spacer, niestety mam zawziętego małzonka, kóry stwierdzi,że jeszcze mu się \" rozchorujemy\" i co on biedny z \"nami\" pocznie..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 moja kolezanka ma córkę Zuzię(sliczna mała dama) Doroteczka , mój gin coś wspominał, tak mi się tez wydaje, ze po szkole rodzenia, to zawsze bedziemy wiedziałay cos wiecej, bo w tej chwili ja o dziecku wiem tyle co przeczytam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż jeszcze z pracy nie wrócił...... kurcze zaraz muszę iść do kuchni i obrać ziemniaczki, ale mi się nie chce hehe chyba mam lenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 ty mi nie rób smaka.... do mojej kolacji jeszcze troszkę czasu :D:P wiecie co, zauwazyłam,ze ostatnio robię sie na tyle głodna,że az mi burczy w brzuchu. najczesciej to w nocy, gdzies tak ok 4 , z resztą teraz tez juz jestem głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie mam to samo... wczoraj o godz 23 gotowalam kalafioraa a do tego mialam ochote na taka marchew gotowana z groszkiemmm pyszneeeeeeeee byloo a dziss zeroo pomyslaa zeby przypadkiem cos glupiego mi nie wpadloo pozniej do glowkii jej tak z innej beczki nie wiecie od ktorej sa czynne banki spoldzielcze? chcialabym chodzic do takiej szkoly rodzenia najblizsza mam 40 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue właśnie się doczytałam że byłaś u endokrynologa, kurcze bo ja sama nie wiem co mam robić, bo jestem niby pod stałą opieką endokrynologa bo kiedyś leczyłam się na nadczynność tarczycy, już mnie kiedyś nawet operacją straszyli ale na szczęście moja mamusia się na to nie zgodziła, bo byłam jeszcze młodą dziewczynką. teraz niby wszystko w porządku ale lekarz tak mówi tylko na podstawie tsh, które jest w normie, ale tak sobie myślę że bardzo dawno nie miałam robionego usg tarczycy, ani innych hormonów. w środę zapytam się swojego gina czy radzi mi iść jeszcze do innego endokrynologa na konsultację, bo przecież ważne jest by moja tarczyca dobrze funkcjonowała, żeby Dzidziuś był zdrowy. sama nie wiem bo już ze 4 lata jestem bez leków. ale chyba lepiej dmuchać na zimne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×