Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość zuzanka14
21 jutro zaczyna mi sie 13tc i 5 dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka14
mam fajna prace jestem ksiegowa w szkole sredniej i uwielbiam ten szum na przerwach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochote na kluski slaskie takieee z sosem grzybowym lub ze skwarkamii oooo alboo kopytkaa ze skwarkamiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 ty zawsze musisz coś wykombinowac, ostatnio pisalaś o kalafiorze, ja przez to w nocy spac nie mogłam, ale następnego dnia go kupiłam, i ugotowałam, usmażyłam i zjadłam, wraz z cała rodzinką. a ty teraz z tymi kluskami, nooooooooo :D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co bym nie zjadła, to niestety, wymiotuję, myslałam,ze to mineło :(, ale niestety nie, no i zapomniała bym o zgadze, ona towarzyszy mi już 24 godziny na dobe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam na cos smaka ale sama niewiem na co, jakos teraz mnie jem, ogolnie jestem łasuchiem, ale teraz to jakos jesc nie moge, kurde ale takie kluski to bym moze zjadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhhhhhh dzisiaj się wysiedze w necie za wszystkie czasy, mój mąż pojechał na targii poznańskie, wróci w nocy. chciałam jechac z nim, no ale nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pazdziernik targi sie zaczeły, my cale szczescie mamy 2 kompy bo bym sie chyba z mezem musiala pobic, chociaz teraz jestem chroniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 teraz o tej godzinie to juz chyba za poźno, aby robic kopytka albo kluski, nooo chyba ,że masz niedaleko sklep i kupisz mrozone.... co ja wypisuje, sama sobie robie krzywde, bo nie bede jadła dzisiaj klusek a ciemny chleb pełnoziarnisty z sałatą :P, a co raz się zyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chroniona :D ja mówie do mojego męza, aby uważał na mnie i na mój brzuch oooooooooo jesteśmy juz na 45 stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje dentysty, nie dostaniesz znieczulenia jak coś :P:P:P:P a zdrowo to się zaczełam odzywiac od wczoraj, jak ginekolog powiedział mi,ze moja waga w ciązy moze być 3 cyfrowa, wiec od wczoraj jem sałate, sałate z serkiem topionym, sałate z wędliną, az mi się znudzi, ale mam ochotę na rzodkiewkę, a w warzywniaku nie ma, a nie bede specjalnie latała po miescie, zeby ją zjesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja dzisiaj sie najadlam rzodkiewki :) mi narazie nic niemowi z waga, boze bede wygladala jak wieloryb straszne, ciekawe czy spadnie to ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie spadnie, jak bedziesz karmiła piersią, to nie bedziesz jadła tych wszystkich smakołyk.ów e ty wieloryb ja tu robie za słonice :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslałam o cc, ale już nie, co ma byc to bedzie. od dzisiaj zaczełam nosic nowy, większy biustonosz, echhhh, choziaż to jest pocieszające,ze mąż mi mówi ze fajnie;);) wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie mysle zobaczymy co z tego bedzie :), piersi tez mi strasznie urosly, ostatnio jak ubralam bluzke z dekoldem to normalnie sie sobie podobalam :) wiesz jak tu bedzie goraco na forum gdzies tak w marcu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie marzec i kwiecien jest odlegly, ale jak to szybko minie, swięta, sylwester , nowy rok, a my bedziemy wielkie, ze strach :):):):):):):) :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he to jestemy 3 paulina nieprzejmuj sie, podobno grubsze kbiety tak bardzo w ciazy nie tyja (musze sie jakos pocieszac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×