Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Nick..........Imie.....Wiek.....Miasto....TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina...20......Kraków...15....?........Gabryś, Karolinka lightblue.....Anka.....25......Oława.....13...?.........Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza........27.. ...Cieszyn....14.............Zuzanka Ania75.......Ania......31.......W-wa.....15.............Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik.......Iza........29.......Poznań...17.............Maksym, dziewczynka? nie wiem kasik26......Kasia.....26.......Zgierz.....12.............Ola lub Jan 21.............Monika..22.......krynica...16.....zalezy czy bedzie parka, czy sami faceci czyy kobitkii dopiszee.... kiedys Janika78.....Ania......28.......W-wa.....12...?...........jeszcze nie wiem aga*25**.....Agnieszka..25.....L-ca.......15.............Bartosz, Julita lub Lucja Kiwiusia ......Żaneta ...30.....W-wa.......12 ............nie mam pomysłu flowerska.....Ewa.......28......Londyn....15.............ja rowniez nie mam pomyslu sarita..........Iza.........24.....B-szcz......15..z usg chyba dziewczynka..Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedną tabelkę uaktualniam Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.........TC.................Waga obecna Moli.................58..........168.........12....................63 kg Aprilka.............58........................10....................60kg margolcia1........57..........172cm..... 14....................60 kg monika79..........59........................11....................58 kg sarita..............59..........172cm......13....................61,5kg aniabion...........44........................12....................46kg Janika78..........56.........165...........10.....................56 kg 21..................49.3.......161cm.......15....................50.7-51.7 flowerska.........69..........167cm.......12....................72kg aga*25**...........43.........160 cm.......14....................46 kg Krzyka.............57.........164 cm.......15................... 60 kg nikolla80...........69....... .174 cm.......16....................70kg Ania75..............64........170cm........15....................64,8kg Doroteczka.......57.........164...........10....................57,6 kg Izawik.............53.........168...........16.....................51kg Paulka123.........77.........164...........11.....................73 LightBlue..........88.........178...........13.....................90 kg koala-79..........73..........170...........12.....................72 mozolinka........55..........165...........10.....................57 mika82............67..........169...........15.....................68 Emilkowiec……….55…………..160…………...13…………………..…..56 zuzanka14.......86..........174...........14....................84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kochane ale poszalałyście! Nie było mnie kilka dni a tu prosze! Chyba nie zdąrze nadrobić wszystkiego. Ale juz postaram się być na bieżąco. Jestem na zwolnieniu. Nic mi w sumie nie jest, chciałam odpocząć. A wychodzi na to, że na zwolnieniu też pracuję tyle że mniej. I dlatego mam mnie j czasu na kafe. Dopisze się do tabelki z imionami. Nick..........Imie.....Wiek.....Miasto....TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina...20......Kraków...15....?........Gabryś, Karolinka lightblue.....Anka.....25......Oława.....13...?.........Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza........27.. ...Cieszyn....14.............Zuzanka Ania75.......Ania......31.......W-wa.....15.............Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik.......Iza........29.......Poznań...17.............Maksym, dziewczynka? nie wiem kasik26......Kasia.....26.......Zgierz.....12.............Ola lub Jan 21.............Monika..22.......krynica...16.....zalezy czy bedzie parka, czy sami faceci czyy kobitkii dopiszee.... kiedys Janika78.....Ania......28.......W-wa.....12...?...........jeszcze nie wiem aga*25**.....Agnieszka..25.....L-ca.......15.............Bartosz, Julita lub Lucja Kiwiusia ......Żaneta ...30.....W-wa.......12 ............nie mam pomysłu flowerska.....Ewa.......28......Londyn....15.............ja rowniez nie mam pomyslu sarita..........Iza.........24.....B-szcz......15..z usg chyba dziewczynka..Kasia koala-79.....Jola.........27......mazowieckie..14.......Hania, Igor To nasze typy. O Hani mówimy od roku. I mówimy nadal. Nasze mamy tak mają na imie i mają bardzo silne osobowości. I to nam się w nich podoba. Igora wymyśliliśmy wczoraj. Dotad o dzidzi mówiliśmy jak o córci. Ale wczoraj Misiek miał sen, ze był synek. I ten Igor nam się spodobał. Dobra, spróbuję nadrobic zaległości. Bo jestem bardzo ciekawa co u was. całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też :) Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.........TC.................Waga obecna Moli.................58..........168.........12....................63 kg Aprilka.............58........................10....................60kg margolcia1........57..........172cm..... 14....................60 kg monika79..........59........................11....................58 kg sarita..............59..........172cm......13....................61,5kg aniabion...........44........................12....................46kg Janika78..........56.........165...........10.....................56 kg 21..................49.3.......161cm.......15....................50.7-51.7 flowerska.........69..........167cm.......12....................72kg aga*25**...........43.........160 cm.......14....................46 kg Krzyka.............57.........164 cm.......15................... 60 kg nikolla80...........69....... .174 cm.......16....................70kg Ania75..............64........170cm........15....................64,8kg Doroteczka.......57.........164...........10....................57,6 kg Izawik.............53.........168...........16.....................51kg Paulka123.........77.........164...........11.....................73 LightBlue..........88.........178...........13.....................90 kg koala-79..........73..........170...........15.....................73 mozolinka........55..........165...........10.....................57 mika82............67..........169...........15.....................68 Emilkowiec……….55…………..160…………...13…………………..…..56 zuzanka14.......86..........174...........14....................84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszej ciąży przytyłam troche w biodrach ale nie dużo, te szersze bioderka mi zostały, więc mam nadzieję, ze może tym razem natura obejdzie się ze mną łaskawie i moje biodra zostaną już bez zmian. Jak na razie najbardziej daje się zauważyć zanik talii i powiększenie piersi - do rozmiaru 75E :-( Spodnie jednak napewno kupie troszkę większe, dzięki za sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik widze ze i ty nie przybralas tylko schudlas wiec moze niebede sie tym martwic co do pokoju to moja siostrzenica lat4 tez ma pokoj w kubusia puchatka bo to chyb ateraz jest na topie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Mamusie po weekendzie.:-) Kurcze dzisiaj miałam iść do gina ale przełożył wizyte na środe, kurcze a taka byłam ciekawa jak wygląda taka wizyta gdy się nie będzie miało usg. Ja już myślałam że nie będę wymiotować a wczoraj i to ok północy bez żadnego ostrzeżenia.......... po prostu zdążyłam powiedzieć mężowi że jest mi niedobrze i może zaraz zwym.... i już byłam w łazience. koszmar!!! Jak się skończyło w sobotę (przedwczoraj) 13 tydzień to można mówić że się jest już w 14t.c.? już się gubię w tym wszystkim. to już jestem w drugim trymestrze czy jeszcze nie? ja też jednak nie sięgnę na półkę w łazience po ziajkę narazie, tylko kupiłam jeszcze oliwkę bambino to po prysznicu się zaraz wysmaruje. ja już pochowałam te wszystkie ubrania których narazie nie będę mogła założyć, ale w niektóre to pewnie i po ciąży to się nie wcisnę... właśnie wcinam wielkie soczyste jabłuszko!!! mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez niewiem jak to jest z tymi tygodniami, jestem w 14tc i 2 d czyli 15? oh zbyt skaplikowane im dluzej sie zastanawima nad tym tym bardziej jestem głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie niechce pracowac :) ale lepsze to niz siedziec samej w domku :) tu przynajmniej cos sie dzieje, no to teraz juz mowie ze jestem w 15 tygodniu, ciekawe czy na USG bedzie juz cos widomo na tema płci, i czy USG bedzie dopochwowo czy przez brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to koniec 4 m-ca :-) A co do usg - ja w 13 tygodniu miałam juz robione przez brzuszek, chociaż tydzień wcześniej jeszcze dopochwowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz znaleźć ostatnią tabelką, skopiować ją, wkleić tu, gdzie wpisujesz posta, dopisać się na końcu i wysłać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zauważyłam, ze niewygodnie mi było, jak położyłam się na brzuchu. Do tej pory była to moja ulubiona pozycja do zaśnięcia, ale wczoraj zasnęłam na boku, bo mi uciskał brzuch :-) A dziś poczułam lekkie \"bąbelki\" w brzuchu, to chyba pierwsze odczuwalne ruchy mojego maleństwa, ale się cieszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy lekki brzuszek może być przeszkodą we wczesnym odczuwaniu ruchów. te pierwsze sa odczuwalne jako takie \"motylki\" w środku. Jakby Ci sie coś przelewało :-) Dopiero później kiedy skóra jest już napięta, można \"zobaczyć\" fikające maleństwo, cały brzuch faluje i co jakiś czas pojawiaja się na nim wybrzuszenia ( rączka, nóżka idp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że sporo nas idzie w środę na wizytę - będziemy opisywać wrażenia :) U mnie to 13 tydzień, więc pewnie będę miała USG i przezierność karkową. Mam tyle pytań do gina, że chyba sobie zapiszę ;) Mój mąż koniecznie chce lecieć gdzieś w listopadzie, na jakiś krótki wypoczynek, czy któreś z Was latały w ciąży, bo trochę się boję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 15 tygodniu, lecialalm na samym poczatku, niewiedzialam ze jestem w ciazy ale podobno bez niczegho mozna keciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
Witam :) Mój szkrab dzisiaj w nocy też zaczął mi bąbelkować w brzuszku, aż się obudziłam. Strasznie fajne uczucie. Ciekawi mnie dlaczego bulgotało mi tylko po lewej stronie. Co do spodenek to mówicie że jeszcze za wczesnie na ciążowe, a ja już swoje mam od tygodnia.:P Kupiłam na allegro bo bardziej się opłacało i powiem Wam, że jestem z nich bardzo zadowolona. Co prawda jak wychodzę z domciu to muszę je z jednej strony spinać agrafką ale przynajmniej nie cisną mnie w brzusiu jak reszta moich spodenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do latania samolotem to mój ginekolog ma inne zdanie, ja miesiąc temu pytałam się go czy mogę polecieć do usa a on zadał mi pytanie: \" a czy darowalabys sobie gdyby sie cos stalo malenstwu?\" on odradza latanie samolotem. ale zdania sa podzielone. ja narazie nie lece chociaz bardzo bym chciala.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
Ja nigdy nie latałam i chyba nigdy się nie odważę. Za bardzo strachliwa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ze w tym etapie ciazy niemozlna latac, niewiem nieorientowalam sie nastpenym nasz lot mial byc w kolejne wakacje ale bedziemy sobie musieli darowac w koncu bedziemy miec dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sobie pomyslalam ze jak nie teraz to polece za miesiac czy dwa, ale moj lekarz wogole jest temu przeciwny :-( kurcze ale ta oliwka bambino powoli sie wchlania!!! chyba powinnam kupic sobie jakas oliwke w zelu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Własnie wróciłam od endokrynologa, taka ze mnie panikara,że dzisiejszej nocy prawie wogóle nie spałam, a tu lekarka powiedziałą mi,że wszystko jest w porządku, biopsji nie trzeba, wyniki są b. dobre(jak na kobiete w ciązy) :P. Mam się do niej zgłosić 15 grudnia wraz z nowymi badaniami.....Ufffffffffffffff Po wczorajszej wizycie została mi ksiązka jak przebyc poród, okres po porodowy i 2 pierwsze lata po porodzie. Hmmmm , fajna ksiązka, ale jak zaczne się stosowac do kazdej linijki, to moje dziecko bedzie jakies strasznie poukładane i zaplanowane a ja to chyba zwariuję.... Echhh znajomi wraz z moim meżem(Grzesiek) jedli sobie sałatkę po grecku i pili nalewkę porzeczkową. Ja to tylko podjadłam im kilka ogórków z sałatki, a nalewke powąchałam, jak ja nie cierpie teraz zapachu jakiegokolwiek alkoholu :D Tak sobie was podczytuję...Wiem,że u mnie to dopiero 14 tydzien(od jutra) ale czasem czuję jakies leciutkie bombelki w brzuchu, zastanawiałam się czy to mozliwe, aby cos juz czuc??? Co do ciuchów, jakiś czas temu kupiłam sobie spodnie ciązowe, ale na razie w nich nie chodze, bo musiałabym przypinac je agrafką. Całe szczescie,że kupiłam dzinsową tunikę, bo pod nią zakładam stare dzinsy kupione jakies 3 lata temu w Cubusie,mają zamiast guzików i zamka, wiązane troczki wiec sobie je baaardzo poluzniłam. A tak po domu to smigam w dresach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) zimnoo zimnooo zimnooo.... pije sobie herbatke z cytrynkaaa , mam kochane do was pytanie odnosnie ubran na ciaze .. brzuch mam wielkii na prawde ale to przez bliznietaa , do tego jestem niska wiec to wsyztsko staje sie bardziej wyraznee powiedzcie mi chce kupic sobie pare sweterkow bluzek na allegroo i nie wiem jakie rozmiary mam kupywac jak zawsze nosilam 36 wiec jesli kupujee typowa odziez ciazowaa to chyba tez na rozmiar 36/37 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj 21 ja co do kupowania ubran , których nie moge przymierzyc jestem sceptycznie nastawiona. moze zanim co kolwiek kupisz, udaj sie do jakiegos sklepu z odzieżą dla kobiet i zobacz w jakie teraz wchodzisz ciuszki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×