Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość Kiwiusia
Doroteczko - może przesadzam, ale ja właśnie zrezygnowałam z tej ziajki na rzecz oliwki W ogóle też się zdziwiłam, gdy na jednym z produktów przeciw rozstępom - niby dla kobiet w ciąży - znalazłam w składnikach kofeinę Też nie kupiłam - ale może jestem przewrażliwiona Poczekaj jeszcze z taz ziajką- niech ten okres organogenny się zakończy Wtedy raczej nie zaszkodzisz dzieciaczkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita27
a brzuch na @ tez was caly czas bolal?bo mnie strasznie a w szczegolnosci rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w niedziele, :) Musze nadrobic zaległości w czytaniu, a teraz was pozdrawiam i uciekam na wycieczkę za miasto echhhhhhhhhhhh.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj cisza :(. Właśnie wróciłam do domu, z zapasem jabłek, gruszek, echhhh ta moja mama......... Tak się zastanawiam jeszcze nad wyborem imion, a co powiecie na imię Wiktor, czy wypada nadawac dziecku takie imię? Mojemu męzowi coś się ubzdurało :D Smutno mi się zrobilo z jednego powodu, bo na chwilę obecną, mój mąż nie ma ochoty na poród wraz ze mną. I nie bede go namawiała. Mamy jeszcze kilka miesięcy, moze zmieni zdanie. Jesli nie, to swiat się nie zawali............. Jutro mam do endokrynologa, dowiem się czy będę miała robioną biopsję. Niestety bedę musiała zasmucić Panią lekarkę, bo mój ginekolog nie wyraził zgody na biopsję, no chyba ,ze po 20 tygodniu, ale najlepiej, zeby była robiona, gdy \"mały człowiek\" :P bedzie juz na swiecie.... Jak ostatnio byłam u gina na usg, stwierdziłam,że to moje słonce , to mogłabym godzinami podglądac i nigdy by nie było dosyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie wlasnie wrocilam z obiadku u rodziców, moj maz jak na razie chce rodzic ze mna, ale ja niechce porodu naturalnego boje sie :) tez sobie nakupowalam pelno owocow i mam zamiar usiasc przed tv i sie objadac. Dzisiaj rano byl koszmar wymiotowalam, mialam biegunke niewiem od czego juz jest lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue mi bardzo podoba sie imie Wiktor ale moja siostrzenica ma na imie Wiktoria wiec glupio chlopcu dac na imie Wiktor :) a zreszta moj maz twierdzi ze bedzie dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, jestem wykonczonaa po wczorajszym i dzisiejszym dniu w szkoleeeeeeee zazdroszcze Wam obiadkow u mamusiek:) mi sie nawet nic nie chcialoo gotowacc Wiktor sliczne imie:) moze ja u mnie bedzie parka to bedzie wktor i wiktoria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
LightBlue - nie martw się - może zmieni zdanie Mój też nie chce - tzn. on się boi, ze zemdleje ;-) Tłumaczę mu, że musi być wtedy przy mnie, żeby przypilnować czy wszystko w porządku, czy jak czegoś będę potrzebować to mnie nie zignorują i nie zostawią samej sobie, nie będę na mnie krzyczeć a przede wszystkim jak coś spartaczą to muszę mieć na to świadka bo sama mogę nie być świadoma tego co się wokół mnie dzieje A tak naprwadę ten krwawy moment trwa chwilę i nawet na ten czas może wyjść z sali Może przetłumacz to swojemu i zmieni zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnuna
witajcie! JA też dołączam do Was z terminem ok 27 kwietnia :) Witam wszystkie mamusie i lokatorów w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnuna
Jakich tabelek? :/ chyba nie jstem zorientowana? :( chodzi o tzw suwaczki itp ?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnuna, na wczesniejszych stronach naszego topicu mamy tabelki, Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu i jeszcze Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.......TC.................Waga obecna oraz Nick..........Imie...Wiek...Miasto...TC...Płeć...Wybrane Imiona i jesli są jakies jeszcze ,które ominełam, to zapewne, któraś z dziewczyn przypomni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze zaglada niema dnia zebym nie zobaxczyla co sie tu dzieje. Lightblue meza masz w Poznaniu? Ogladacie Taniec z gwiazdami? Kto sie Wam najbardziej podoba? Mi Liszowska fajna babka a przede wszystkim ma troszeczke cialka a nie kolejny wieszak :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka14 nieeee mój mąż juz dawno w domku....... i rzeczywiscie kibicujemy Liszowskiej, moze dlatego,ze nie wstydzi pokazywac się swoich kształtów...a co do Anety Piotrowskiej echhhhhhh, wydaje mi się,ze to karierowiczka...i jeszcze ten facet co gra w serialu \"samo Zycie, to co ostatnio pokazał, dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak miałam sobie posiedziec, a tu przyszli znajomi :P, mają dla mnie i mojego szkraba COS Jutro napiszę co to takiego, a teraz uciekam zrobic cos z niczego co nadaje się do jedzenia Miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No on tez swietnie zatanczyl, chodzi o tego co dostal 40 pkt? Piotrowskiej nieznosze a ten jej glosik straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na \"Taniec...\" Moim faworytem jeżeli chodzi o facetów jest Przemek Cypriański, wygląda na to, że to swój chłopak, za to Mroczek mógłby dzisiaj odpaść :-) Z dziewczyn podoba mi się jak tańczy Liszowska i Rusin, chociaż mam wrażenie, ze nad tą ostatnią litują się trochę z powodu rozpadu jej małżeństwa z Lisem...ciągle ktoś przypomina, ze jest mamą dwójki dzieci i takie tam. Nie podoba mi się takie podejscie jurorów, zwłaszcza P. Galińskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
to ja też się dopiszę: Nick..........Imie.....Wiek.....Miasto....TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina...20......Kraków...15....?........Gabryś, Karolinka lightblue.....Anka.....25......Oława.....13...?.........Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza........27.. ...Cieszyn....14.............Zuzanka Ania75.......Ania......31.......W-wa.....15.............Julia Maria, Piotr Bartłomiej izawik.......Iza........29.......Poznań...16.............Maksym, dziewczynka? nie wiem kasik26......Kasia.....26.......Zgierz.....12.............Ola lub Jan 21.............Monika..22.......krynica...16.....zalezy czy bedzie parka, czy sami faceci czyy kobitkii dopiszee.... kiedys Janika78.....Ania......28.......W-wa.....12...?...........jeszcze nie wiem aga*25**.....Agnieszka..25.....L-ca.......15.............Bartosz, Julita lub Lucja Kiwiusia ......Żaneta ...30.....W-wa.......12 ............nie mam pomysłu flowerska.....Ewa.......28......Londyn....15.............ja rowniez nie mam pomyslu sarita..........Iza.........24.....B-szcz......15..z usg chyba dziewczynka:)..Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten piękny, zimny poranek....brrrr....ale zmarzłam :-( Nie podoba mi się to :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, u mnie w pracy tez okropnie zimno, ale w domku za to ciepelko, mezus w kominku napali, jak sie czujesz Aniu? powiedz mi moze bedziesz wiedziec, nic na wadze nie przybieram czy to cos złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanko, dziękuje, czuję się dobrze, żadnych mdłości :-) Co do wagi, to jeżeli lekarz uważa że dzidziuś rozwija się prawidłowo, to myśłę, ze nie ma powodu do niepokoju. Ja już skończyłam 15 tyg a dopiero od jakichś 3 tyg moja waga drgnęła, w tej chwili jest to jakiś 1kg do przodu. Nie martwi mnie to, bo wiem, ze jak dzidzia zacznie rosnąć, a wraz z nią zwiększy się objętość wód płodowych, to waga pójdzie do góry. Na razie nie bardzo mamy od czego tyć, chyba że ktoś objada się bez opamiętania tuczącymi produktami. Ale to chyba w pierwszym trymestrze żadkość, przy nieustających nudnościach. Także nie martw się brakiem wzrostu wagi, jeszcze przytyjesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he jeszcze przytyjesz, moze przy mojej wadze to niewskazane ale coz teraz sie poswiece, do ginekologa ide w środe juz iemoge sie doczekac, niby brzuszek i urosl, spodnie sie ledwo dopinaja, chce sobie isc kupic ciazowe ale stwierdzilam ze poczekam do srody, ja tez zadnych mdlosci nie mialam nawet nieczuje ze w ciazy jestem, jedeyne co to piersi mnie okropnie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też powoli przestaję się mieścić w swoje rzeczy. Też muszę pomyśleć o nowych spodniach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorszy chyba jest teraz okres, bo wszyscy sobie mysla ze przytylam, na typowe spodnie ciazowe to chyba jeszcze za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też mi się tak wydaje. Tym bardziej, że nie chce sobie kupować ogrodniczek, tylko dżinsy z takim elastycznym pasem na brzuch. Poczekam jeszcze ze dwa tygodnie i wybiorę sie na zakupy. Te spodnie starczają na kilka miesięcy, bo podobno rosną razem z brzuchem, przekonamy się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, udało mi się usiąść samej przed komputerem więc może coś napiszę. Zawsze Was czytam ,ale moja córcia nie daje mi nic napisać. Ja zaczynam mieć ten sam problem co Wy. Dżinsy zrobiły się lekko przyciasne i są już niewygodne dla mnie,a na prawdziwe spodnie ciążowe jeszcze za wcześnie. W domu chodzę w spodniach dresowych,ale gorzej z wyjściem. No ale wchodzę jeszcze w sztruksy i inne spodnie materiałowe. Bluzki też się rozchodzą w biuście :-) U mnie brzuszek wyskoczył momentalnie w piątek. Nawet nie tyle co brzuszek,ale ogólnie talia. Niektóre z Was piszą że znają już płeć dziecka. Fajnie,ale mój lekarz jest ostrożny i czeka z tym do momentu aż będzie przynajmniej w 99,9% pewny. Przy pierwszej ciąży określił płeć po 7 m-cach. Mam nadzieję że może teraz uda się wcześnie,chociaż to nie jest najważniejsze. Ważne by dzidziuś był zdrowy, no nie? My zaczynamy właśnie kompletować towar na mały remont w mieszkaniu. Chcemy zrobić naszej córeczce pokoik. Wymysliłam sobie że będzie on zrobiony na styl Kubusia Puchatka i Stumilowego Lasu. Wczoraj kupiliśmy już farby i różne gadżety na ścianę. Wszystko jest takie fajne,że szok. Wiktorka chciała żebym już dzisiaj pomalowała jej pokój :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×