Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Raduś to jak moj maz, to pewnie bedzie super gosciu, moj maz mowi ze na 100% bedzie dziewczynka :)) w srode sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm własnie dzwonił moj małzonek, bedzie w domu za 1,5 godziny. Ale juz wiem,że wraca, chociaz tyle dobrego. zuzanka14 Radus to naprawde wdzięczne imię, a po za tym wsród znajomych nikt tak sie nie nazywa, wiec imie prawie,że dziewicze i nie zapaskudzone czyjąś osobą. Najgorsze są skojarzenia imion z osobami, które znamy. Zas imię Karolinka podoba mi się, chyba od 1996 roku, jak zobaczylam córeczkę znajomych, to było takie sliczne dziecko, a teraz to taka mała, sliczna dama, wiec tez się dobrze kojarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dla takiego maluszka zaraz po urodzeniu to kolorki sa nieistotne, ja np mam kombinezonik łososiowy i jeden komplecie biało - różowy i sie nie martwie, dopiero te drugie ubranka juz na takiego 2,3 miesiace malca kupuje sie pod płeć. hee tak mi pani w sklepie oraz znajomi tlumaczyli, no ale sukieneczka to fakt maluszka chłopca nie ubierze sie Taka madra jestem a sama kupuje raczej uniwersalne rzeczy, ale super byloby juz wiedzieć nie? Pościelki do łóżeczka też mam różowe, bo mi róż raczej kojarzy sie z dzidziusiem, takim maluszkiem, a nie tylko dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku miałam silne przeczucie, że bedzie to chłopczyk ale od kilku dni cos mi mowi, że może to dziewczynka. Ja osobiscie wolałabym dziewczyneczkę, ubierać ja w falbanki, czesać lokowane bląd włoskii, ale jak bedzie chłopczyk to tez bedzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita 27
witam was goraco.dziewczyny pomozcie mi prosze i odpowiedzcie na moje pytanie. wlasnie zrobilam test i wyszedl pozytywnie,ale mam watpliwosci gdyz druga kreska nie pokazala sie odrazu z ta pierwsza tylko po chwili.co mam myslec ???rzecz jasna ze powtorze go za pare dni ale chcialabym sie cieszyc juz teraz.czy jest duza szansa ze jestem w ciazy czy po prostu za pozno go odczytalam.prosze powiedzcie czy ktoras z was tak miala? nie chce sobie robic zludnych nadzieji bo bardzo chcemy z mezem dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita27 mi ta druga kreseczka pojawila się poźniej niz pierwsza, a do tego prawie wogóle nie bylo jej widac..... tak wiec zrób test za kilka dni, ale juz teraz mam nadzieje,ze to bedzie to :). zyczę powodzenia i zacznij brac kwas foliowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!! Jestem z topiku majowego 2007 ale troszke was zaczelam podczytywac bo w sumie termin mam miedzy 25.04 a 02.05 wiec tak na przelomie. Krzyka przeczytalam ze jestes z lublina ja tez wiec pozdrawiam lublinianke i oczywiscie wszystkie inne przyszle mamusie rowniez. Co do ubranek to ja tez juz zaczelam kolekcjonowac i w sumie mam duzo spioszkow ale staram sie wybierac tylko takie na malutka dzidzie i takie zeby byly uniseks.Choc wiem ze za wczesnie lepiej nie kupowac ale jakos nie moge sie opanowac.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maagdaa, :D. no to fakt, osoatnio miałam juz kupic wyprawekę do szpitala , dla dziecka(kaftanik, spioszki, czapeczka, rękawiczki, skarpeteczki, sliniaczek), ale jak to zobaczyłam, to spanikowałam, bo to było wszystko taaaakie malusie, wiec na chwile obecna jestem posiadaczką białych skarpeteczek z pieskiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita 27
dzieki dziewczyny.serdecznie wam dziekuje.strasznie sie ciesze. folik juz biore od 2 miesiecy.nie wieze ze udalo nam sie za drugim razem.matko nie wiem co mam zrobic z radosci. pozrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita 27 dbaj o siebie, i idz do lekarza, pozdrawiam a ja spadam, zycze miłego wieczoru i spokojnej nocy :) ajjjj zapomniałabym, jaka jest dozwolona temperatura wody do kąpieli i jak długo mozna się \"moczyc\" bedąc w ciązy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maagdaa miło powitac bratnią duszę. Do ktorej lekarki chodzisz i czy juz zastanawiałas sie w którym szpitalu bedziesz rodzić??? Anita 27 ja jak zrobilam test ciążowy to przez dłuższy czas zwlekałam, nim na niego spojrzałam, bo wiele testów wczesniejszych wychodziło oczywiscie ujemnie, a ja tak bardzo pragnęlam być w ciąży. Wczesniej jednak nam nie wychodziło, gdyz miałam zespół PCOS i dopiero w styczniu tego roku poddalam sie operacji usuniecia trobieli z jajnika i nareszcie udało się> Więc życze Tobie z całego serca aby to było to i abyś dołączyła wkrótce do szczęśliwych przyszłych mam, bo to najpiekniejsze w zyciu uczucie nosic maluszka w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam zakaz kąpieli i przebywania w zaparowanych pomieszczeniach, gdyz to sprzyja poronieniom, tak mi mówiła moja gg, więc staram sie unikać gorącej wody, ale az mi pachnie ciepła kapiel z pianką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede rodzic na lubartowskiej a gin jest moja mama (pracuje na lubartwoskiej) i jeszcze chodze do jej kolezanki ktora robila mi rozne badania bo pracuje takze w przychodni nazywa sie e.Siudak.a ty do kogo chodzisz i gdzie bedziesz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez na Lubartowskiej, chodze tam do Skrzypczakowej. I tam tez miałam robioną w styczniu j laparoskopię i jestem z tego szpitala zadowolona. Więc jak Ty sie pośpieszysz a ja opóźnie to może się spotkamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzypczakowa to ordynator na odziale gdzie pracuje moja mama.no moze sie spotkamy a na ktorego kwietnia masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 2-4 kwietnia ale zawsze jest te + - dwa tygodnie. Więc może? A ta Pani ordynator nie wiesz czy dobrze prowadzi ciężarne kobiety? Bo to moja pierwsza ciąża, a nikt znajomy do niej nie chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej chwili nie wiem ale zapytam sie i napisze Ci jutro.ale mysle ze dobrze i nie ma sie co bac.Jutro napisze Ci jak sie czegos dowiem.No to jest jakas szansa ze sie spotkamy na oddziale w kwietniu.A gdzie mieszkasz na jakim osiedlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........Imie...Wiek...Miasto...TC...Płeć...Wybrane Imiona Paulka123..Paulina..20..Kraków...15....?......Gabryś, Karolinka lightblue...Anka...25...Oława...13...?......Raduś, Karolinka Zuzanka14..Iza....27.. Cieszyn.....14... Zuzanka Ania75.......Ania....31....W-wa.....15...Julia Maria, Piotr Bartłomiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście się rozpisały :-) czytania co nie miara :-) Z tego wszystkiego wskoczyłyśmy na 48 stronę. Krzyka ja skarpetki kupiłam też za 4 zł, tyle, że w Arkadii, ale nie powiem Ci w którym sklepie, bo zwiedziłam ich kilkanaście :-) Co do upodobań smakowych, to ja ostatnio zauważyłam, że raczej gustuję w potrawach o wyrazistym smaku, ostrych, kwaśnych, chociaż lubię czasami sobie przegryźć to wszystko batonikiem czekoladowym. A teraz właśnie wyciągnęłam z zamrażarki wiśnie, rozmroziłam lekko i zjadłam. Pychotka :-) Mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam aktualnie mieszkania, takiego M4 blizej centrum, a narazie mieszkam na Nowym Swiecie i juz mam dość tego miejsca, Wszędzie daleko A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja aktualnie wcinam sałatke z tuńczyka, którą wczoraj zrobil mój mąż i juz mysle o brzoskwiniach z puszki lub granacie. Ja kwasne uwielbiam, nie lubie ostatnio ostrego slodkiego a zwłaszcza pomidorowego bllllllllleeeeeee , a zapach gotowanych kartofli, czy duszonych warzyw do szału mnie doprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkalam na lsm-ie ale teraz mieszkam pod lublinem w Konopnicy takze to juz prawie Lublin. Ide sie kapac i poloze sie juz do lozka bo jakos troche zle sie czuje.Zajrze do was jutro.Milego wieczorku buziole....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez już uciekam, bo musze sie jeszcze pouczyć pierduł, a coś zgaga mnie łapie (chyba od tego tuńczyka) do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×