Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość fanka kohanah
a no pewnie, że można wszystko. No ale Wasza kumpelka musi za każdym razem podkreślić, że ona ma konto wypchane, nie to co Wy bidoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kohanah
a co mam sobie wziąść? KOHANNAH? nie chcę jej nawet za darmo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej(po dłuzszej nie obecności). Widzę,że tu znowu jakieś kwasy. Jak wszędzie. zuzanka ciotko jedna, dzięki,że do mnie napisałaś. Jakoś poprawilo mi to humor i sprowadziło na ziemię. Mam naprawde kiepski humor........ mama bączka odpowiadam dopiero teraz. Nie, tym razem na weselu nie tańczyłam na boso. Było towarzystwo tzw \"bułkę przz bibułkę\" i raczej nie wyglądało by to dobrze w ich oczach. No a po za tym była moja cora :D. Więc zajmowałam się i tańczyłam razem z nią. Na blogu mojej Karoli oczywiście jak co jakiś czas zamiesciłam nowe zdjęcia. W piatek bylam u gina, przepisal mi Novynette(już je kiedys lykałam)a dzisiaj dostałam @. Masiakra ;) Z Karolą byliśmy na kontroli u ortopedy. Wszystko jest ok i ostatni raz mamy się stawić w październiku. A dzisiaj byłayśmy u pediatry i Karolcia oczywiście przybiera na wadze: nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik............Gabrysia....20.03.......3260/6400(02.0 8). ..63cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/6100(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/5600 (30.07).. 51/62cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/4650(28.06 ) ..55/ zuzanka14......Bartus........04.04.......3000/6100 (03.07).....53/64 nikolla ...........MaX ..........05.05. .....4050/4965..............59/? moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79.............Maja..........05.04.......3860/6660... ..........67cm mika82...........Tomuś.........06.04........4300/6780(04 .07)..62,5cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/5280.... .. .....51/56cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/5300(14.0 6... 52/? cm kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/6700(19 .07)... ... .....57/67cm margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/5100.(27 .06)...56/64cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/5220 (28.06)....55/60 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/6130 (26.07)....58/60 koala-79.........Julita..........19.04........4900/7900 (30.07)....62/70 lightblue........Karolinka.....20.04........4100/6780 (09.08).......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/5600 (26.06).......53/? cm evanikaa.........Kamilka.......30.04........3700/6300 (2.08)......56/68 Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Kapikapi.........Piotruś........25.04........3400/7200.( 02.08).....54/65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez juz sobie
W sumie to ona do ciebie nie pisze, wiec o co chodzi:) kompleksy masz? zazdrość ocie zżera?To dopiero nieładne uczucia. dziewczyny założyły topik, wypowiadają sie na nim, mrowia o rożnych rzeczach, problemach a ty wpadasz, krytykujesz... nikt cie tu nie chce. Tak trudno to pojąć? Poukładaj sobie w swoim życiu, zdobądź trochę gotówki i sie chwal :p co za problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh.....
dziewczyny przesadzacie z tym kasowaniem wpisów rozumiem jeśli ktoś używa wulgarnych słów,ubliża komuś to ok,ale na przykład to co napisała dzisia buuble w pełni popieram,miała racje,napisała swoje zdanie przecież może nikt z nas nie jest idealny i czasami warto się zastanowić nad krytyczną uwagą z czyjejś strony,kazda z Was może się tu wypowiedzieć a nie musicie przecież we wszystkim się zgadzać...jeśli tak reagujecie to może załóżcie sobie jakieś forum tylko i wyłącznie dla wybranych i sobie tam wzajemnie słodżcie... czasami czytam co piszecie i tak właśnie ostatnio tez zwróciłam na to uwage,że Kohanah zawsze tylko pisze co u niej a w ogóle się Wami nie interesuje,nie nawiązuje do Waszych wypowiedzi i czy takie stwierdzenie jest obraźliwe??? poprostu tak jest! zresztą fanka kohanah też jej nie obraża napisała swoje zdanie w sposób kulturalny,więc czemu Wy tak reagujecie? pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez juz sobie
a może to właśnie forum zamknięte i wy tu nie jesteście potrzebne do komentowania? jak dziewczyny zechcą to napiszą do Kohannah a nie wy :p Wszędzie sie pchają tacy ludzie i psuja topiki. Juz z niejednego dziewczyny sie przeniosły przez takie wredne wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kohanah
wiesz co nie chce mi się nawet dokładnie pamiętać twojego nicku bo nie warto. A skoro jesteś taka cwana i nie boisz się, to proszę bardzo---> zgłoś do moderny, żeby mnie wykasowali. Zrób to dla koleżanek. Zadzierasz z hakerkiem. Pokaż, że jesteś odważna!!!!! a ja Ciebie się wcale, ale to wcale nie boję, nawet tyci, tyci. A zdjęcie mam z królową angielską (buhahaaha), a może i Ty masz? przecież Ty angielka jesteś??????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie coś nie daje mi spokoju: prawie 2 m-ce temu kochałam się z chłopakiem, ale nie do końca - tzn bez prezerwatywy, był we mnie na krótko, ale kiedy wyszedł był mokry - od tego czasu niby nic się nie dzieje, ale senna jestem, ciągle zmęczona, huśtawki nastrojów, mam przez wszystkie dni typowe objawy przed @, dziwne bo okres dostaję regularnie pod koniec miesiąca a czuję, że się zbliża tak kilka dni przed (typowe objawy) a od 1,5 m-ca mam takie objawy codziennie! jajnik mnie boli, czy kłuje albo prawy albo lewy i to zamiennie... jednak dostaje okres ale to już drugi miesiąc jak jest skąpy (z 5 dni skrócił mi się na 2) krwawienie 1 góra 2 dni a potem plamienie, brązowe. Lekkie mdłości i chudnę, natomiast mam wrażenie, że brzuch jest większy, taki napuchnięty. Mam takie wrażenie, że mam codziennie gorączkę więcej niż miesiąc. Ale ostatnio zwróciło moją uwagę co innego - nie mam ochoty na kochanie się - w ogóle - a jeżeli już do tego dochodzi to mam takie uczucie, jak wchodzi we mnie wcale nie głęboko, ze dotyka mnie jakby rzeczywiście był na samym końcu -a wcale tak nie jest!Mam takie uczucie, że ta droga sie nieco skróciła . Nie maM pojęcia co się dzieje, nie łudzę się że to ciąza, tych objawów maiłam tyle, że aż smutne i nic z tego... może teraz się udało? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez juz sobie
Za hakerów tez się wezmą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez juz sobie
zrób test, 10 zl i będziesz miała pewność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kohanah
ja piszę do kohanah tylko dlatego, żeby troszkę oprzytomniała i zobaczyła, że są inni ludzie. Nie tylko ona. Bo jeżeli przyszła na topik, tzn. że chce z kimś prowadzić dialog, a z jej strony słychać tylko monolog. Ja, mój tygrysio, mój facet, moja suknia. Ta która znajdzie mi 10 wypowiedzi kohanej, gdzie odpowiada na czyjeś pytanie daje milion. Bo jestem pewna, że nie znajdziecie. Po co więc jej forum, niech siedzi na tym swoim blogusiu i tam pokazuje swoje kształty. A może jestem jedną z Was i już tak mnie wqurza ta pani, że wymiotować mi się chce jak ją czytam. Jestem również pewna że połowa z Was tak ma, bo Wy jesteście spoko, a ta Pani wcale, ale to wcale tu nie pasuje. A co do mojej kasy i konta, to może i ja mam wypchane po brzegi, ale nie jestem tak prosta i nie chwalę się tym na boki bo nie jestem tak pusta. Ja jej piszę tylko i wyłącznie prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez juz sobie
Nie ma jednej prawdy :p Jesli jesteś jedna z dziewczyn to dlaczego nie napiszesz pod swoim stałym nickiem? Boisz sie, ze dziewczyny tego nie zaakceptują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kohanah
oj kohanah ostatnio strasznie się chwaliłaś, czego można CI zazdrościć i wymieniłaś oczywiście tą kasę-ujęłaś to tak"moje pełne konto" Gwarantuję CI, że połowa dziewczyn stąd (może i ja, a może i nie) ma o wiele więcej kasy od CIebie a nie wspomina o tym, bo uważa to za prostackie. Ale Ty nie widzisz problemu. Powiem CI tylko tyle, że nie tylko to jest moje zdanie, bo już kiedyś miałam z 5 osób które mnie popieraly, więc się zastanów troszkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez juz sobie
pełno tchórzy na tym świecie, każdy by tylko obrażał innych,a le tak by nikt sie nie dowiedział, że to on... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez juz sobie
pełno tchórzy na tym świecie, każdy by tylko obrażał innych,a le tak by nikt sie nie dowiedział, że to on... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka twoja Mancia to duża dziewucha :D Mojej Karolci mam podawać Bebiko 1 do końca 3 m-ca, poźniej mam przejść na Bebiko 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez juz sobie
pełno tchórzy na tym świecie, każdy by tylko obrażał innych,a le tak by nikt sie nie dowiedział, że to on... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kohanah
BlackSky_she dokładnie tak tu jest- wzajemna adoracja. Lubię tu przyłazić bo jest tu pełno fajnych dziewczyn i być może niektóre z nich lubią i kohanah więc po co mam sobie robić wrogów. Nie warto. A no i jestem zakompleksioną, biedną, brzydką laską która zazdrości strasznie kohahej jej bogactwa, "super figury", "przystojnego konkubina", świetnych wypowiedzi i zresztą wszystkiego. No zresztą dziewczynki które piszą teraz pod pomarańczkami przecież Wy też jesteście tutejsze :-) :-) :-) Ja wiem wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bączka śliczny ten kocyk, ale nie wiem czy warto kupowac polarkowy , ja mam same akrylowe. Są i cieńsze i grubsze. no i w przyzwoitych cenach. A ta firma, ktorej link podałaś (od kocyka) kupowałam coś tam i byłam z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez juz sobie
Mylisz się. Może daruj sobie odwiedziny tak gdzie cie nie chcą. A poza tym wypadało, by poprosić o przyjecie: dziewczyny znają się długo, a ty wpadasz z krytycznymi uwagami, o które zresztą nikt cię nie prosi. Może kiedyś twój "dom" tez ktoś tak zapaskudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka no napewno,ze nic dobrego z tego nie wyniknie :D Jestem tylko zdziwiona,że moja p pediatra nie kazała jeszcze dawac kaszki. Hmmm soczki sama zaczełam dawac, wiec nad kaszką też pomyślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kohanah
oj kapikapi wiesz co, Ty naprawdę super kobieta jesteś więc po co piszesz takie głupoty, że ona odowiada na posty. A i owszem, ale tylko te, które jej dotyczą, jej tygrysia i tylko jej osoby,a nigdy nie odpisze coś na temat innych dzieci. Czy ona kiedykolwiek powiedziała, że czyjeś dziecko jest ładne-newer -jej tygrysio to i owszem trzeba go wychwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszek ma atopowe zapalenie skóryyyyyyy :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka , moja Karola też ma opaski na głowke, i ja je kupowałam na bazarku, wszystkie kosztowały po 5 zł. Jejooo mogę Mani taką kupić :) Kurde moje wypowiedzi są wyrwane z kontekstu. Bo tu taka dyskusja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka kohanah
no właśnie paulka zastanawiaj się, na pewno już masz pewne typy. Może postrzelasz nickami???? a Ty druga obrończyni z pomarańczowym nickiem no czemu nie piszesz pod swoim? przecież Wy takie odważne A piszecie że mnie tu nikt nie prosił, a może to kohanej nikt nie prosił, tylko wpierniczyła się tu na chama??? Pomyślcie??? Ale Wam dałam dziś do myślenia.CO? Może jestem rudamaxi, ruda lala, mama bączka, aga25, paulka, evenika, LightBlue,zuzanka, doroteczka, 21, mx3, a może sama kohanah która uwielbia być w centrum zainteresowania????? Myślcie moje drogie myślcie. Kogo dziś nie ma na forum??? a może kto jest i gada??? Ale zagadka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×