Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Rudamaxi, kazy wyjazd jest fajny, choc z dziecmi to moze byc troche meczacy, ale zawsze to jakas atrakcja:-) Zaraz odpale poczte. Bartek spi to mam chwile dla siebie:-) Evanikaa oby sie szybko pogoily te Twoje siniaki! tyy5y w Anglii jest godzina wczesniej niz w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi Wiki to sliczna pyzunia i jak pieknie prezentuje zabusie:-) Julka tez cudna dziewczynka! Widac,ze spotkanie Wam sie udalo:-) A i Ty wygladasz siwetnie.Zazdroszcze!!! Chcialabym zeby Bartus mial jakiegos kolege rowiesnika. Konradek to taki wspanialy braciszek, fajna stanowicie rodzinke i macie swojego faceta! A te dzieci z Wiktorka to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyrabiam dzisiaj ,mala jest dzisiaj na maxa absorbujaca i jak ja mam cos zrobic w domu ze nie wspomne o uczeniu sie:O Te dziewczynki to corki moich znajomych.Basia ma 9 lat a blizniaczki 8:) Julcia jest sliczna i fajna dziewczynka i chyba sie lubia z Vikunia bo nawet jadly jednecho chrupka razem:D A Konradek ostatnio strasznie duzo urosl ale strasznie przy tym wychodl(chyba ma to po mnie).Ostatnio wymienilam mu cala garderobe bo wszystkie spodnie,bluzy i koszule mial jak z mlodszego brata:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Gosiaczku zdjecia super...dzieki.. mam pytanie do evaniki lub ktorejs z was odnosnie salatki gyros..... juz wiecej innych przypraw nie potrzeba...tylko ta gyros?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka ja robilam ta salatke i w zupelnosci sama przyprawa starczy. Robilam ja 2. razy i za 2. razem dodalam soli i byla za slona a za 1. byla w sam raz. Smacznego. Sama bym ja zjadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.... Doroteczka sorrki, ze tak pozno! Dotej salatki faktycznie tak jak Kar mowi: sama przyprawa gyros wystarczy!! Smacznego! U nas taka wichura, ze az strach siedziec w domu, wiedzac, ze za oknem ma same mega duze drzewa! Ide sobie poodpoczywac!! buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez wichura na calego ze spac nie mozna:( MOze mnie ktos poczestowac ta salatka;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olax 234
hej,czy ktos mi powie czy mrozone warzywa maja mniej witamin od swiezych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olax 234
staram sie jesc ich jak najwiecej bo karmie piersia ale przygotowanie ich zajmuje troche czasu wiec przenioslam sie na mrozoonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka temperatura
jak to jest z temp ciala podczas ciazy czy na podstawie tego mozna ja stwierdzic?jaka powinna byc ,wysoka czy niska?bo mi nie przekracza 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich U mnie paskudna pogoda:( Viki ma straszny katar:O Gdzie sie podziewacie? Co do temperatury ciala to chyba najbardziej zawodny sposob .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja przez kilka dni od zapłodnienia nie miałam nawet 37 st., po ok. 2 tyg. 37 a po ok. miesiącu już więcej niż 37. Ruda właśnie obejrzałam zdjęcia które są bardzo ładne. Konradek chyba bardzo kocha swoją siostrzyczkę, przynajmniej ja tak to widzę na zdjęciach :) Wiki jest uroczą dziewczynką a Konrad niezłym przystojniakiem. Dziewczyny czemu Iza gdy miała pół roku bardzo wyraźnie mówila mama, tata i baba a teraz gada jak najęta ale słowo mama słyszę bardzo rzadko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. ruda_lala dziękuję za wpis na blogu Karolci 🌻 evanikaa i kar buziaki 😘 za komentarz na naszej klasie. I moja księżniczka chyba się budzi :D, więc sobie popisałam az mnie palce bolą :D Nieeee dostała smoka i śpi :P rudamaxii kochana śliczne masz dzieciaczki a jak urosły!!!!!! Łomatko świnta i u mnie strasznie wiało. Nie miałam prądu :D I tak strasznie się bałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny:D Nie wiem wlasnie co sie dzieje z tym kafe ale bardzo czesto ostatnio nie widac ostatnich wpisow:O To dyplom z pasowania na ucznia:) Konrad uwielbia Vikunie a ona jego Konradek czekal na siostre od 2005 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można powiedzieć ze to jego zasługa że pojawił się nowy człowieczek na świecie :) a nie chcial braciszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie od poczatku chcial siostrzyczke Wiktorie:D terazcos przebakuje o braciszku ale ja mu mowie ze to juz raczej niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×