Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Niech mnie ktoś odpędzi od kompa. Miałam iśc do sklepu a siedze w necie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sioooo........ siooo..... uciekaj.. bo ci sklepy pozamykaja!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dzis w domku:) mam zamiar polezec dopadlo mnie jakies przeziebienie, w domu jest tez Mateusz bylismy dzis u lekarza i dostal antybiotyk bo po tygodniu mu nie przeszlo u mnie dzis rano lodowisko i warstwa lodu na samochodzie moj Lukasz drapal szyby dobre 20 min:) do czwartku mam zamiar sie wykurowac nie mam temperatury ale bola mnie wszystkie gnatki a dzidzia szaleje ze az strach :) dzis mam ostatnie zajecia w szkole rodzenia :( szkoda bo bylo naprawde fajnie i ludzie calkiem calkiem :) obiadzik robil dzis moj mezus (mielone z ziemniakami i surowka ) calkiem mu to wyszlo fakt ze ja zaczelam ale zlapal mnie taki skurcz ze myslalam ze rodze nie moglam sie wyprostowac brzuch mialam napiety i bardzo bolalo w dole , zaaplikowalam sobie 2 nospy i jak narazie jest ok Ania 75 marsz do lozka do zestawu lekow jeszcze ciepla herbatka z miodkiem i cytrynka i sie kuruj, narobilyscie mi smaka z tym budyniem :) jak wroce do domciu to naprwno tez zrobie ale ja mam jeszcze do tego suche eklery i bita smietane , do tego jeszcze gora owocow i rodzynki :) juz mi slinka leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie też wiosna. Byłam dzisiaj nawet 2 razy na spacerze z Wikotkrą. Zrobiłam drugą turę prania dziecięcych ubranek, a jutro prasowanie. Obiecałam sobie że w przyszłym tygodniu spakuję torbę do szpitala, mąż złoży łóżeczko i zrobimy resztę zakupów. Bo naprawdę mogę się zdziwić jak mnie \"coś\" zaskoczy. Mam pytanie do tych które mogą się seksować na całego. Zasatanawiam się czy nie zacząć używać gumki bo od nasienia męskiego podobno można dostać skurczy. Czy Wy idziecie zawsze na całość? My ostatnio dość często i nie wiem czy to dobrze. Tak 1-2 tyg przed terminem może tak,ale teraz? Mnie też czasami brzuch twardnieje, a za tydzień mam odstawić magnez i pewnie wtedy dopiero się zacznie.Moją największą dolegliwością ostatnio są bolące krzyże i takie osłabienia. A w weekend nie czułam się dobrze,ale to może z tego względu że nagotowałam sobie fasolki po bretońsku i wrąbałam prawie wszystko sama. Jak ja uwielbiam takie rzeczy, no a po porodzie będę musiała sobie na jakiś czas odpuścić wzdymające jedzenie. Dobra, lecę bo wstawiłam sobie wodę na kawkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam chcice na kawę - ale schowali ja przedemną - mogę tylko inkę - ehhhh ja tez chcę wiosny muszę kupic jakies torby - bo niby wszystko mam ale co beę po sztuce w rekach nosic? albo w reklamówkach - ale tego na prawde sporo - musze mieć torby :P hehe zapomniałam o czymś takim oczywistym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wrocilam ze sklepu. Kupiłam i zjadłam pomarańcza. Od jakiegoś czasu komputer stoi u szwagra w pokoju i o zgrozo znalazłam u niego paczke chipsów bekonowych i albo zaraz pojde od kompa i zapomne,że są pyyyyyyyyyyyszne albo zjem mu je wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik ja o seksie to mogę tylko pomarzyć :( Moj mąż się mnie boi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotelik super, i jeszcze w ciekawym zielonym kolorze. Echhhh ja tego pierwszego fotelika nie kupuje nowego, bo dziecko szybko rośnie. A chciałabym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U powazny temacik - sexik.. my też sie nie oszczedzamy i nie uzywamy żadnych gumowatych stworów... Poki lekaz nam nie zabroni jestesmy jak dwa kroliczki - tylko ten jeden jakos maly ruchliwy bo ma za duzy brzuszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zapytam ginekologa w piątek czy moge. Ten mój biedny maż to pewnie by chciał, ale tak jak wspominałam boi się,ze moze mi z robić krzywde, albo wywolac poród. Tak :D mam plan, zapytam się i jak bede mogła to, echhhhhh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..trzeba przyznać że przy seksie ruchy są teraz w znacznym stopniu ograniczone ;-) ale dajemy radę..no i jakoś się jeszcze nam chce..zobaczymy co będzie później..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że się cisza zrobiła, pewnie oglądacie Pierwszą miłość :D Wobec tego ja idę się połozyć, spac mi się zachciało a na dodatek znowu odzywa się moja kość ogonowa :o Trzymajcie się cieplutko, do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
widze ze piszecie o sexie , dziewczyny jak to jest , do kiedy mozna???? bo pamietam z lekcji biologi ze trzeba zachowac wstrzemiezliwosc 6 tyg przed porodem i 6 tyg po porodzie wiec juz zglupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, ładnie sie tak pastwic nad niemogącymi kolezankami:-)??? Znów temat sexu? Ja sie nie udzielam, bo przeciez nie moge, dobrze tylko ze moj maz daleko to mnie nie kusi:-) Ale za to codziennie mi mowi,ze ma sny erotyczne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik, super jest ten fotelik. Ja fotelik oczywiscie tez mam w spadku, jutro wkleje link jak zrobie zdjecie, ale nie jest taki wypasiony jak ten ktory pokazala izawik, bo ten jej jest naprawde bajerancki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do czasu po porodzie to jest z tym różnie. Zależy chyba od tego jak goi się krocze i czuje się młoda mama. Ja po pierwszy porodzie zaczęłam chyba jakieś 4 tyg po. Podobno dość szybko,ale czułam się dobrze i wszystko goiło się super,więc nie mieliśmy na co czekać ;-) przed porodem to właśnie nie wiem. Jak ktoś ma zagrożoną ciążę to raczej nie może, a jak poród się opóźnia to jest wręcz wskazane na wywołanie porodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie dobrze... tyle rzeczy w spadku otzrymac dla swojego maleństwa. Jak ja chciałabym miec kogos, kto mógłby dac mi cos w spadku hahah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja powyższa wypowiedź dotyczy seksu, oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa, z jednej strony fajnie dostac tak duzo zeczy i ja sie akurat bardzo ciesze, bo kasa jest nam teraz bardzo potrzebana na remont, lub zamiane mieszkania, a z drugiej jak sie kupuje nowe to mozna wybrac sobie to co Ci sie podpoba. Jedyny problem to pieniadze, bo w sklepach nic nie brakuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech - cos wiem o kasie i jej braku. Nie ma to jak małżenswto na dorobku - chyba całe życie bedziemy na dorobku. Czasem chciałoby sie kupić cos a tu echo i bieda pisząca w portfelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak się fajnie naczytałam Was. Wróciłam ze szkoły rodzenia i nawet położna pozwoliła mi poćwiczyć jakieś proste rzeczy, no i oddychanie. Więc narazie nie rezygnuję. Ania Ty mówisz, że wkurza Cię jak mówią Ci że wyglądasz na 5-6 m-c, a mi ciągle mówią, że mam już taki wielki brzuch jakbym miała jutro rodzić. Dziś wchodzę do szkoły rodzenia, a portier i sprzątaczki do mnie \"to pani jeszcze przyszła, myśleliśmy że pani już urodziła\". Poważnie mam taki wielki brzuch. izawik super ten fotelik, bardzo fajny kolor. A co do sexu, to mój mąż od 2 miesięcy boi się mnie, tak jak mąż LightBlue,a teraz to już zakazano nam, więc mam problem z głowy. A tak naprawdę to wcale mi się nie chce. No nie powiem nic o moim mężu, który wymyśla różne inne sposoby, ale co ja będę mówić, wiecie o co chodzi ;-) :-p :-D Dzisiaj kupiłam sobie tego veet o którym mówiła zuzanka, ciekawe czy naprawdę działa, i pozbędę się moich włosków na cipci, tak jak załatwia to maszynka. Ale będę robić to jutro. Na jutro umówiłam się z fryzjerką. Dobrze że mam taka dojezdną, co do mnie przychodzi. Kiedyś pracowałam w salonie fryyzjer-kosm, jako recepcjonistka i teraz mam znajomości. Fryzjerka przychodzi do mnie do domciu. Fajnie bo jakbym miała wlec się i siedzieć w salonie 3 godziny to pewnie bym nie poszła. Jejku ale się napisałam. Mój M dziś znów wyjeżdża w trasę i wróci dopiero w środę. WIęc będę znów sama :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim! byłam dzisiaj u ginki i wszystki ok. jestem tylko padnięta tak jak nigdy...:( uzupełnie tabelke i mykam... buziaczki dla wszystkich! NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........35.....+8..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........34....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........33......+8.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......33......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............Bydgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do wanienki jak kupowalam dla Konradka to tez kupowalam zwykla tylko troche wieksza na poczatku stawialam na stole potem byla podloga a potem wstawialam do zwyklej wanny ,by potem byla juz zwykla wanna. Co do tesciow ja mam inny problem jeszcze ich nie widzialam i nie poznalam ,zawsze sie zastanawiam jak to bedzie kiedy ich poznam ale jedno jest pewne ze jak mnie beda wkurzc to zawsze bede mogla wzruszyc ramionami i powiedziec ze ich nie rozumiem. A co do seksiku na coz ja to nawet jak moge to nic z tego juz tyle czasu ze sama nie wiem jak ja to wytrzymuje ,jak ostatnio powiedzialam Joe ze juz przytylam 13 km a gdzie do konca to powiedzial ze szybko to strace bo jak przyjedzie to szybko pomoze mi spalic zbedne kilogramy. Wiecie jak mi dogadzala dzisiaj moja mamusia najpierw kolorowe kanapeczki na sniadanie potem pycha drugie danie ziemniaczki rzodkiewka ikotlecik schabowy a na nim nadzienie z kapusty i pieczarek i serek zolty na wierzchu a wszystko delikatnie zapieczone ,na kolacje byly tosty a teraz mama obiera mi jabluszka :) Moja Viki strasznie sie dzisiaj rozpycha i juz szczerze powiem bardzo mnie wszystko boli. dzisiaj staralam sie troche uczyc choc Viki wcale mi tego nie ulatwiala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba czas opuścic krzesełko przy kompie.. dzisiaj przebiłam sama siebie siedzac prawie cały dzien i szukajac rozych rzeczy w necie.. jak nalog to nalog! Czas odpoczac.. moja mała tez ma chyba ochote polezec! Buziaki i do jutra!! SPokojnej nocy wam zyczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:) tez dzis bylam w szkole rodzenia i wiecie ze zlapal mnie taki sam skurcz jak w domu no i polozne odeslaly mnie na oddzial gdzie podlaczyli mnie do ktg ale na szczescie jestem w domu mam tylko na noc wziasc nospe a jakby sie cos dzilo to mam przyjechac na oddzial wiec zamierza duzo odpoczywac i lezec jutro mam zaplanowany dzien leniucha :) izawik fotelik super a co do seksiku to tez z mezem sobie nie zalujemy:) ale robimy to bardzo ostroznie:) nie ma zadnych wygibasow bo raczej wielorybowi to nie wychodzi:) jak powiedziala evanika malo ruchliwy :) no i chyba czas uzupelnic tabelke:) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........35.....+8..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........34....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........33......+8.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......33......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok strasznie cicho wiec ide spac wyspijcie sie wszystkie dobrze i oby wam dzieciatka pozwolily spac.Slodkich snow i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze spicie?? Ja juz nie, a u mnie godzinka wczesniej! Ostatni raz ide dzisiaj na pogaduchy do szpitala, bo szkola rodzenia bym tego nie nazwala. Pobudkaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, trzeba uzupelnic tygodnie NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........35.....+8..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........34....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........33......+8.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......33......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×