Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........35.....+8..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........34....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........35.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........33......+8.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......33......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś delikatna korekta :) boli mnie wszystko - kazda kośc jestem okopnie zmęczona - nawet kisiel mnie nie pocieszy ;P spotkałam kolegę który stwierdziła ze fajnie wygladam i te 20 kg dodaje mi uroku - co za czaruś cholerka przybyło mi tylko 9 - co za komplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez zmieniam tydzien:-) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........35.....+8..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........35....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........35.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........33......+8.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......33......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........34......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak uaktualniły tabelke i sobie poszły ;) Ja aktualizacje zrobie dopiero w poniedziałek, bo mimo,ze usg mam w piatek to badania takie namacalne ;) to bedą dopiero 5 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek wleciał i wylecial... mogłabym jeść i jeść! Teraz chyba czas zaczac zastanawiac sie co na kolacje, ale chyba w wariant nalesników! Moze tez wybiore sie na spacer, bo słoneczko wyszlo i az zal nie wyjsc z domku! Ilez mozna siedziec i siedziec.... Ja w poniedzialek mam lekarza - wizyta kontrona. Wiem, że od tego poniedzialkowego spotkania z moja gin bede sie z nia spotykala co 2 tygodnie - szok, bo za kazda wizyte bedzie sobie liczyla jak za zboże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zwlokłam moje zwłoki z łóżka. Wcześniej poukładałam rzeczy w szafkach, na każdej nakleiłam od wewnatrz co, gdzie jest,zeby mąż nie musiał wołać swojej matki jak czegoś nie bedzie mógł znaleźć, gdy ja bede w szpitalu. Baaaardzo nie lubie jak ktoś obcy grzebie mi po meblach 😠. I chyba za radą evanikii też pojde na spacer, bo nawet przestało padac i wyszło słoneczko. Zastanawiam się co zrobić sobie na kolacje?? Na śniadanie był serek wiejski, więc na kolacje moze by zrobić tosty z pieczarkami. Hmmm. Musze tylko po te pieczarki iśc do sklepu, a to już nie lada wyprawa dla takiej słonicy jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue-pomysłowa jesteś.Nie wpadłabym na to,żeby pomaklejać gdzie co jest.No ale jak sie ma taką teściową jak Ty to rzeczywiście lepiej żeby nie zaglądała Ci do szafek,bo na pewno zaraz by Ci cos poprzekładała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze spaceru nici :( Straszni pada śnieg z deszczem. Pieczarek w sklepie też nie było :( Ale za to kupiłam pomidora i byłki posypane słonecznikiem, więc kolacja zaplanowana. madziunka26 trzeba sobie jakoś radzić z teściową. Ale pomimo faktu,że każda szafka ma teraz metke moj kochany mąż i tak bedzie do mnie dzwonił za każdym razem jak czegoś nie bedzie wiedział. Chyba faceci tak mają,ze jak czegoś nie widzą w szafie, na wierzchu, to tego tam na pewno nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie!Chyba każdy facet tak ma.Mój zawsze otwiera szafkę i mówi\"nie ma\".Więc ja się zwlekam z łóżka,przesuwam jedna rzecz i sie znajduje!Chyba swojemu też ponaklejam,niech sie uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Zapomniałam dodac ,że w sklepie kupiłam jeszcze chipsy serowe, ktorych nienawidze, tego zapachu. Zjadłam je wszystkie :D Mam nadzieje,że jak się w kwietniu rozpakuje, to moje zachciewajki ustaną. Bo strach się bac co jeszcze mozna wymyslec do jedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia81
Czesc dziewczyny wyszły mi tak samo dwie kereseczki na tescie i ide w czawrtek do ginka to był by moj pierwszy dzidzius :) ale czy test czesto sie moze mylic czy raczej sie sprawdza prosze piszcie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz zmywam się do szkoły rodzenia.Dziś kąpiel noworodka,ćwiczenia i wizyta przedstawiciela hurtowni z art. dla dzieci.Mógłby jakiegos rabaciku udzielić albo przynieść po jakimś prezenciku...O ja naiwna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm chipsy serowe chyba tez bym sobie zjadla ale mam straszna chcice na chalwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danusia81 zawsze dla pewności mozesz zrobić jeszcze jeden:) Ale juz teraz gratuluję. Nie no , mam nadzieje,ze testy ciązowe się nie mylą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w końcu jednak nie chodze do szkoły rodzenia. rudamaxi chałwe to właśnie delikatnie to nazwe: je mój mąż. Chalwa o smaku sezamowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danusia-gratulacje!Teściki raczej się nie mylą.Przynajmniej ja osobiście nie znam nikogo kto by się na nich zawiódł.Oczywiście są wyjątki,ale mam nadzieję,że na taki nie trafiłaś.Zrób test z krwi będziesz wiedziała na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ktoryś raz z koleji się zastanawiam, ktore z nas jest bardziej w ciąży ja czy mój mąż? ;) On w tej chwili pochłania takie ogromne ilości słodkiego, słonego, jedzenia pod każda postacią,że nawet ja ktora jem baardzo duzo za nim nie nadążam. Tylko najciekawsze jest to,ze on nie tyje tak jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi ja jemu już mowiłam,żeby się chociaz ze mną podzielił. A on ,że i tak wygladam dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? cos mnie jakas melancholia nachodzi jakos mi tak smutno i chyba zaraz bede ryczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie mam chopa przy sobie i nie mam kim rzadzic ani kogo wyslac do sklepu po chalwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jeszcze się na rządzisz :P, a po chałwe do sklepu to sama latam, zeby moj mąż miał jak wraca z pracy :D Taka to już jestem. Za duzo złego od innych razem z mezem przeszliśmy, teraz staram się mu to wynagradzac kazdego dnia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam :D Jutro napewno bede poźniej. Pewnie fryzjer zajmie mi troche czasu. Poźniej chce dokupić kosmetyki dla mojego szczęścia ❤️, no i wiedze,ze mąz robi już liste jego zakupów w hurtowni chemicznej :o;) Dobrej , spokojnej nocy brzuszki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi ja tez nie mam przy sobie i nie rycze, a wrecz zaczełam sie do tego przyzwyczajac:-) A jak przyjedzie to bedzie przez dwa dni idealny maz a pozniej zadymy. Juz nieraz to przerabialismy:-) Zastanawiam sie jak to bedzie jak od kwietnia bedziemy juz cały czas razem:-) danusia, jak widzisz nasze testy sie nie pomyliły, wiec Twoj pewnie tez nie! Gratuluje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez lece, bo moj bratanek był dzis cały dzien i ledwo zyje. Moze pozniej zajrzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie była swietna pogodna. Wrociłam sobie ze spacerku, troszke pochodziłam a teraz kłuje mnie cos w pipulce... wracajac spotkałam kolezanke i zaciagneła mnie do siebie na herbatke wiec czas baardzo przyjemnie mi zleciał. Teraz chyba czas zeby zaczac zastanawiac sie nad kolacją. A pomysł z naklejkami na szaflach trafiony. Moj G za kazdym razem pyta sie nawet czy ma sie w co ubrac bo baranek nie wie nawet czy ma sweter lub spodnie w szafce. Nie wspomne już o tym, że pytanie \"a gdzie jest cukier\" wygrywa za kazdym razem. Ide pobuszowac w lodowce i pomyslec co bym moj zołądek dzisiaj strawił! A że z moimi ochotkami bywa róznie musze sie długo namyslac. Chipsy - od rana (po obejzeniu reklamy lays) chodzą za mną lays-y kurczakowe, ale nie chciało mi sie specjalnie zachodzic do sklepu bo zapewne skusiłabym sie na cos innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Ci faceci, mój jest taki sam jak Wasz. Nigdy nic nie może znaleźć, a jak ja się zwlekę z łóżka to okazuje się, że było to na wierzchu. Przed chwilka była u mnie koleżanka, która jest w 22 tc i zrobiłam interesik. Sprzedałam jej moje spodenki ciążowe za 50 zł. Ja w nie nie wchodziłam, a na nią idealnie weszły. Także zwróciło mi się za kołderkę dla Igusi :-) Dziewczyny najadłam się na obiadek bobu z bułką tartą na masełku i teraz za przeproszeniem, chce mi dupsko rozsadzić. Co ja najlepszego narobiłam ;-) :-p :-D Maleńka tak kopie, nie dziwie się jej wcale. Wiecie co, a ja na chipsy nie mam wcale ochoty, ale jakiegoś ptysia to bym wciągnęła jeszcze. Evenika zobacz, tak sobie dogadzasz, a tak mało przytyłaś, to niesprawiedliwe :-( ;-) A ja już niedługo dobiję + 20 kg. Jessssu ale gabaryty. Ale koleżanka , która u mnie była powiedziała mi, że schudłam (hehe chyba kłamała) i że ładnie wygladam. Aż mi sie miło zrobiło. Poproszę o więcej takich komplementów ;-) Najbardziej to jestem przerażona tymi rozstępami co mi się na udach porobiły. Wyglądają okropnie. Takie czerwone. Będę się wstydziła iść do porodu. Takie rozstępy. Nie cierpię ich. Już chyba nigdy nie wyjdę na plażę z takimi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×