Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Od 8 nie mogłam juz spać. Ale jak spojzałam przez okno odechciało mi sie podnosic głowę z poduszki. Wstrętnie - jesiennie. Wkońcu znalazłam wózek, który spodobał sie mi i mojemu męzowi. Musze jedynie sprawdzic w sklepie w moim miescie czy moga mi go sprowadzic albo czy jest u nich na stanie! Nareszcie! Tyle czasu sie zastanawiac?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) a u mnie od rana za oknem widoki zimowe. Nasypało śniegu, a tak się cieszyłam że już jest tak fajnie sucho. Ale i tak od rana jestem podekscytowana bo dziś po południu idę na usg :) już się nie mogę doczekać by zobaczyć moją kruszynkę. Teraz muszę trochę ogarnąć mieszkanie bo w sobotę mnie dopadł leń i już się przewrócić można od tego bałaganu ;) Planuję też dziś wstawić resztę prania bobaskowego, mam nadzieję że pralka mi nie zastrajkuje. Ostatnio jak prałam to coś nie chciała wirować. Dobra już nie truję o duperelach ;) 21 i zuzanka trzymajcie się dzielnie :) mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też dawno nie śpię! Czytałam sobie zaległości....aż tu nagle na GG u 21 pojawiła się informacja, że to już w czwartek!!!!!!!!!!! Dziewczyny trzymajmy mocno kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 21 - 1 marca 2007 - fajna data urodzenia. Trzymam kciuki za Ciebie i dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj od 14.00 do 20.30 miałam skórcze co 10 min. Mąż spakował mi torbę i już miałam jechać do szpitala....a tu skórcze jak ręką odjął. Na wszelki wypadek nie ruszam się już z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kwietnioweczki Ja dzisiaj sie obudzilam o 4 i juz nie moglam zasnac,chyba juz sie denerwuje jutrzejszym dniem(czy wreszcie zalicze to kpa) odprowadzilam Konradka do zerowki potem do lekarza po skierowanie na wyniki i przy okazji zmierzyla mi cisnienie i znowu mam bardzo niskie wiec leze ,dzisiaj o 14.30 mam byc u kosmetyczki bo musi wreszcie mi zrobic porzadek z paznokciami. Dziewczyny mam pytanie czy rozmawialyscie ze swoim lekarzem zeby byl podczas porodu?Ja wlasnie sie nad tym zastanawiam,zawsze bym sie czula pewniej tymbardziej ze nie zrobilam tego jak rodzilam Konradka i brakowalo mi lekarza ,ktory wtedy byl tylko jak mnie przyjmowali na oddzial a potem jak mialam problemy z urodzeniem lozyska i jak po niego zadzwonili to raczyl przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 - co za wiadomość. 1 marca trzymam mocno kciuki!! Rudamaxi - U mnie przy porodzie bedzie to loteria. Jak trafie w dyżur mojej prowadzącej bede w niebowzięta. Nawet nie bede się pytac mojej gin czy bedzie przy porodzie, bo nie bedzie zalezało to od niej. Sama swiadomość, że bedzie to szpital, w którym jest ona cenionym ginem dodaje mi otuchy, i że w razie czego bedzie informowana o moim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuchatki!!! Ja już jestem zrobiona na bóstwo, tzn. mam już zrobione włosy. Rano była u mnie fryzjerka, szybciutko nałożyła folie nagłowę i po zabiegu. Wreszcie znów widać że jestem blondynką, a nie mega odrostem. Od razu lepiej się czuję! ;-) Rudamaxi co do lekarza przy porodzie to ja też się zastanawiam. Tzn. decyzję mam już podjętą, jeżeli Igunia się przekręci i będę mogła rodzić normalnie to biorę sobie położną (ze szkoły rodzenia). Ona jest przełożoną wszystkich położnych w moim szpitalu i podobno bardzo pomaga przy porodzie. W ogóle bardzo fajna kobieta. Za taką \"usługę\" liczy sobie 300 zł, więc myślę, że to dość mało, bo lekarz powiedział mi 700 zł-1000 zł. Ale jeżeli będę miała cesarkę, która mi grozi, to będę musiała wziąść tego lekarza i wydać tyle kasy, co wcale mnie nie pociesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wlasnie ja juz sie dopytywalam pol roku temu moja doktor brala 600 .Jakby Wiktoria sie przekrecila to dalabym sobie spokoj ale jesli tez bedzie cc to chyba nie mam wyjscia jak tylko zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi ale ja uważam że to jest kurestwo, nie dosć że człowiek chodzi 9 miesięcy prywatnie do lekarza, to taki chuj (sorki za wyrażenie) rząda od ciebie jeszcze łapówki. Przecież to jest karygodne. I tyle jest tych afer o korupcje w służbie zdrowia, a te dupki i tak sie nie boją.wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to wydanie tych pieniedzy w taki sposob tez mi nie odpowiada bo przeciez i tak mamy wszystkie spore wydatki dla naszych slodkich bajtlow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 21 - 1 marzec 2007 to najlepsza data dla Twoich chłopaków na urodzenie. Trzymaj się dzielnie, w sumie to ci chole...nie zazdroszcze,mimo tego co teraz przechodzisz,ze już ich bedziesz miała przy sobie............. mx3 a co u Was słychać ???Mam nadzieje,że Twoje rownież czują się lepiej .. zuzanka14 ty się nie denerwuj chrapiącymi babiszonami :D, bo to źle wpływa na ciśnienie ;) A przy mnie mojego lekarza nie bedzie podczas porodu. Bo on nawet nie pracuje w tym szpitalu co bede rodziła. Ale z oławskiego szpitala znam wszystkich lekarzy z oddziału ginekologii i położnictwa, i ktory by nie był, to bedzie dobrze :)W sumie jest ich az, albo tylko 6 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki:) co do lekarzy to nie wypowiadam sie na ich temat bo szkoda slow ( ale zeby nie urazic wszystkich bo nie mozna przeciez wszystkich wrzucic do jednego wora :)) mojego lekarza nie bedzie tez przy porodzie bo rodze w chelmnie a on jest z bydg i nie ma dyzurow u nas w szpitalu na obiad zabieram sie do robienia nalesnikow beda z dzemem i z twarogiem :) zapraszam a tak ogolnie to mam wielkiego lenia i nic mi sie nie chce, do tego jestem niewyspana budzilam sie co 2 godziny na siusiu makabra nie pamietam takiej nocy :( do tego moj synus mial taki kaszel ze nie moglam niczym go zwalczyc :( twardnien brzuch ustalo ale powiem szczerze ze troche sie wczoraj wystraszylam 21 super data trzymam kciukasuy zeby wszystko bylo ok:) ruda lala ja tez mialam takie skurcze jak bylam w ciazy z mateuszem u mnie byly co 15 min przez cala noc rano przeszly a 2 tygodnie pozniej urodzilam synusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Boze nastepna bedzie juz prawdziwa mama. Dziewczyny kiedy to zleciało? Po Monice bedzie kolejna, ciekawe która:-)? ruda lala, cos Fenoterol chyba coraz słabiej działa, wiesz juz kiedy masz odstawic? Ja dowiem sie pewnie 5 marca na wizycie i jestem juz nastawiona na ,ze zaraz po tym pojde rodzic. Coraz czesciej mam kłucia w podbrzuszu i w cipce, a mały strasznie cisnie watrobe. ruda maxi, moj lekarz za porod bierze 1000zł, ale ja postanowiłam nie brac go bo uwazam ze to lekka przesada. Od 5 miesiaca chodze do niego co dwa tygodnie i za kazda wizyte płace 80 zł. Tyle,ze u mnie w szpitalu jest zasada,ze jak masz swojego lekarza, ktory w nim pracuje to kazdy zajmnie sie Toba w miare przyzwoicie i na to licze:-) Zreaszta widziałam jak to wyglada w praktyce podczas moich pobytow w szpitalu. 21 przesyła nam wszystkim buziaki i obiecała sie odezwac jak tylko dojdzie do siebie po czwartkowych przezyciach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil_a to nocne sikanie to jakas makabra, ja mam to samo z tym,ze za kazdym razem mam jeszcze strasznie twardy brzuch. W nocy jak wstałam obolała to jeszcze mi sie w głowie zakreciło,ale na szczesicie w pogotowiu stał fotel i na niego sobie klapnełam. Evanikaa, fajnie,ze masz juz upatrzony wózek, pochwal sie koniecznie jak staniesz sie jego posiadaczka:-) mamo baczka, podeslij mi ta kolezanke fryzjerke, bo tez bym cos chetnie ze soba zrobiła, ale brak mi zapału,zeby sie wybrac do fryzjera:-( Wogóle staram sie jak nejmniej wychodzic z domu, bo kazdataka wyprawa konczy sie twardnieniem brzucha:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!! no no 21- 1 marzec to fajna data..... a nie wiecie czemu sofijka nic nie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz wychodzę do gina, jakoś dziwnie się denerwuje, trzymajcie kciuki.....mam nadzieje ze wszystko w porzadeczku ale nigdy nic nie wiadomo.... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 25 - ja mam identyczna sytuacje jeżeli chodzi o rodzenie! Mam nadzieję, że inni lekarze zajmą sie mną tak samo dobrze jakby zrobiła to moja gin. Wozek musze sprawdzic czy kupie w moim miescie a jak nie to kupie przez internet bo jest tani... tylko nie wiem jeszcze jaki kolor. Moj G wybierze. http://babylandia.pl/sklep/index.php/cPath/10_18_19 Kończe pic kawe inkę i chyba podgrzeję sobie trzydniowa zupkę - ogórkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jaki strach w dupie przed chwilką przeżyłam. Ja mieszkam w takim nowym bloku, o którego spółdzielnia dba i co jakiś czas podsyła nam jakiś majstrów, żeby sprawdzili czy nie ma żadnych usterek itp. No i niedawno domofon do drzwi, że z administracji. Przylazł taki facet koło trzydziestki, co prawda w ubraniu roboczym no i pyta czy mam jakieś usterki i widzę, że się uśmiecha do mnie, zaczął mnie łapać za mojego pallca (któy jest w bandażu) pytać co mi się stało i zauważyłam, że on jest wypity i mówię do niego, że mamy źle obsadzoną wannę i że tylko to trzeba poprawić, a on takie jakieś głupie teksty zaczął puszczać, że poczułam strach w dupie. Ja go chcę na korytarz wyprowadzać, a on mi się do pokoju pcha. Jeszcze na dodatek w pokoju leżał mój różowy staniczek tak przy łóżku, a on oczywiście zwrócił na niego uwagę.I jeszcze bardziej jakieś głupie podśmiechujki. Mówię Wam, że dawno takiego strachu nie czułam. Myślę sobie, no chyba nie jest taki napalony, żeby na ciężarówę polecieć, ale hust wie co takiemu do łba strzeli. No ale jakoś go wywaliłam ale on powiedział, że jutro przyjdzie i mi tą wannę poprawi. I nie wiem co robić, jak ja się dzisiaj tak bałam, to jutro pewnie będzie to samo. Ale jak mu nie otworzę, to nie zrobią mi tej wanny. On chyba naprawdę był z tej administracji bo obskakiwał wszystkie mieszkania w klatce. Ale był wypity i napalony. Kurna jeszcze by mnie zgwałcił ;-) :-p Teraz się śmieję, ale przeszło mi coś takiego przez myśl. Całe szczęście że polazł sobie. Chyba na jutro zadzwonię po mojego ojca, żeby był ze mną jak tamten zbok przylezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, a czym sie martwisz? Wszystko bedzie dobrze! Napisz nam po powrocie co tam u Weronisi;-) evanikaa wózeczek bardzofajny no i kolory tez, wiec na pewno cos wybierzecie:-) Faktycznie sofijka nam sie długo nie odzywa, ze o mice82 juz nie wspomne. Dziewczyny odezwijcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika ja też znalazłam ten wózek. I na 99% też go kupię, bo tamten o którym wcześniej myślałam, to boję się wziąść od tej baby. A ten też nam się podoba. Znalazłam go na allegro. podoba mi się kolor popielato-pistacjowy (11) i myślę, że go kupię. A widziałaś go już na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole u niektorych dziewczyn w tabelce czas stanal na 17 tygodnu :( ciekawe co z nimi sie dzieje ahc anici z nalesnikow mleko sie skonczylo a do sklepu nie chce mi sie isc wiec na obiadzik robie kluski ziemniaczane z bigosem ( tez dobre i dawno nie mialam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, że nie widziałam na żywo. mam zamiar wybrac sie do sklepu i zobaczyc jak wygląda. Chciałabym wybrac sie z moim G ale on teraz pracuje na 2 zmiane, wiec ten tydzien odpada. Mam nadzieje, że za tydzien bede miała okazję go podotykac.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mamy podobne gusta bo mi tez podoba sie popielato-pistacjowy i ewentualnie popielato-błekitny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka, no ładna z cIebie kusicielka, rozowymi staniczkami facetom w głowach macisz:-) Powaznie to jutro koniecznie niech ktos bedzie z Toba w trakcie wizyty tego majstra, bo strach co takiemu do głowy strzeli? evanikaa, a ztym rodzeniam to cały czas zyje nadzieja,ze jednak moj lekarz bedzie w tym czasie na dyzurze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez podobaja sie wszelkie odcienie zieleni, ale najbardziej tej jasnej. kamila, ja mam nalesniki,ale w postaci krokietow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak powiedziałam mojemu M przez telefon o tym gościu, to mój M oczywiście wywoła zarąbista aferę w postaci dzwonienia do spóldzielni i opieprzania ich, kogo to oni przysyłają. Ten mój M to jest taki konfliktowy, że szok.Mogłam mu nic nie gadać. Evenika to ja poczekam aż Ty go zobaczysz i wtedy zamówię, bo u mnie tych wózków w Piotrkowie nie ma. A nie chcę, żeby to się okazała jakaś lipa. Kurde też myślę co by tutaj zjeść na obiadek i nie mam pomysłu. Zjadłabym coś dobrego, ale nie mogę wymyśleć co mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po obiedzie, odgrzewałam zupe z soboty. Mogłam zjeść barszcz czerwony, wiezo ugotowany, ale nie lubie zup gotowanych na kościach od śffffinki ;) mama bączka łomatko, lepiej niech ktos z tobą jutro bedzie, bo moze ten facet lubi cieżarne kobiety :D;) Ależ mi sie chce spac :o a jeszcze czeka mnie układanie ciuchów w szafkach, a tak potwornie mi się nie chce. Ale jak mus to mus, trzeba zrobić dużo miejsca na ubranka Karolinki :D Byłam przed chwila na poczcie, bo chciałam zgłosić reklamacje na to,że wysłany ponad 2 tygodnie do Wrocławia list polecony jeszcze nie dotarł. Jak mnie baba wkur....iła. Szok. Rozpatrywanie reklamacji trwa, UWAGA, trzy tygodnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powiedziałam jej ,ze oni chyba są wszyscy zdrowo rąbnięci, bo za 3 tygodnie to ja nawet na piechote zajde i zaniosę te dokumenty do firmy jeszcze raz 😠. To ja specjalnie wysyłam listy jako polecone a ci mi takie szopki odstawiaja!!! I najlepsze jeszczeże bab do mnie z krzykiem,że to moze odbiorca olał sprawe,ze moze ma w skrzynce awizo, albo list lezy na jego poczcie, i,zeby sobie poszedł sprawdzić. Robia z ludzi totalnych debilów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×