Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Lightblue.....jezeli chodzi o dobrych ginów w Łodzi to oge polecic kilku z czystym sumieniem.. 1.dr.Szalczyński-przyjmuje prywatnie w Łodzi na Tansmana 8- fachowiec a usg takie jak w Matce Polce 2.dr.Dyrduła-sama do niego chodze,przyjmuje na Szterlinga w Łodzi w Renomie,prywatnie i na NFZ. Jak chcesz to poszukam numeru telefonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabion
Dziewczyny a jak wasze "brzuszki" juz widac , ze zostaniecie mamami? U siebie to tylko ja widze różnice ;-) waga cały czas idzie do góry:-) Ja dzisiaj powiedziałam w pracy , o dziwo kierowniczka pogratulowała i zapytała czy do konca paźzdiernika mogę pracowac normalnie czyli po 12 godz w systemie zmianowym. Sama już nie wiem co zrobic , czy nocna praca nie wpłynie negatywnie na moją kruszynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
kasik - bardzo prosze o te numery tel. i w ogole ogrooomnie Wam dziekuje. musze zmienic lekarza ale niestety u nas ten moj jest uwazany za najlepszego wiec musze jechac gdzies indziej. a z plamki zrobila sie wielka plama :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
dp evi, w szpitalu robili mi przez brzuch ale dopochwowych, ostatnie tydzien wczesniej mialam juz 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak do 14 myslalam ze glowaa mi peknie!!!!!!!!!!! taki mialam okropny bol ale przeszo🌼 dzien jest przymulony , pochmurnie , jesiennie , wieje wiatrr i wydaje sie jakbyy zagraz mialoo zaczac okropnie padacc... nienawidze listopada!!!!! a on juz niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
kasik - juz mi niepotrzebme te numery. jade do Warszawu do dr Micuły- pracuje na Seszerow i na Karowej i zgodzil sie mnie przyjac, tylko czekam na Miska bo pracuje a cala firma na jego glowie i musi sie z czyms uporac. Jeszcze raz Wam bardzo dziekuje - buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
Wiecie co, siedzę sobie w domciu już miesiąc na zwolnieniu i nigdy nie przypuszczałabym, że to powiem ale jednak - strasznie zaczyna mi się w nim nudzić. Na dodatek jeszcze ta pogoda. Mówiłam, że wreszcie sobie odpocznę i będę miała czas dla siebie. Owszem odpoczęłam przez pierwsze dwa tygodnie, a teraz nie mam co ze sobą zrobić, a to dopiero początek zwolnienia. Przeglądam stronki w necie wyszukując imienia dla mojego bąbelka i mam straszny problem. Nie wiem czy Wy też macie podobnie, ale jak wpadnie mi w oko jakieś imię to zaraz kojarzę je z jakąś osobą i automatycznie przestaje mi się podobać. Dobrze, że jeszcze mam sporo czasu na zdecydowanie się na jakieś konkretne. :) Dobra już nie marudzę bo dopiero co do Was dołączyłam, a zaraz będziecie miały mnie dosyć. Pozdrawiam cieplutko. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika82 u mnie podobnie tez juz siedze w domku... nudzi mi sie okropnie , nie wiem co mam robic plątam sie , dobrze ze mam psa to chodzimyy na dlugieee spaceryy co do imienia to jeszcze nie myslalam , tzn nie zastanawialismy sie , za to ciraz czesciej ogladam sie za wozkami blizniaczymy i musze wam powiedziec ze zaden mi nie przypadl do gustu albo jest za duzyy , albo za ciezkii , smieje sie ze bede prowadzila autobuss bo te raczki od wozkoww sa tak szerokie nic mi nie przypadlo do gustu , bede chyba prosila mame o sprowadzenie ze stanow , ale jaki... pustka w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeszcze raz :) sarita, dzięki za podpowiedz w sprawie sklepu deichmann, nigdy by mi to nie przyszło do głowy, a tyle razy przechodze koło tego sklepu ;) mika82 wpisuj się, zobaczysz za jakiś czas ,jak to wciąga, nie mówiąc już o czytaniu :D a co do imion, ja tez tak mam,że trudno coś ciekawego wymyslic i zeby się jeszcze wszystkim podobało :P monika79 trzymam kciuki :) aby wszystko było ok !!!!!!!!!!! Co jadacie na kolację??? Dzisiaj wymyslilam biały ser ze szczypiorkiem i z rzodkiewką + herbata z miodem i cytryną .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Monika i jak wizyta u nowego gina? Mam nadzieję że wszystko ok. Ja już od godziny siedzę w pracy a z samego rana byłam zrobić wyniki. Dziś o 15 jestem umówiona na USG już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim i tym nowym mamuskom też :-) monika79- bardzo dobrze ze zmieniasz lekarza. Teraz najważniejsze jest zdrowie dzidizusia i Twój spokój oraz zaufanie do lekarza. Ja przy pierwszej ciąży miałam taką lakarkę która traktowała mnie tasmowo. Wizyta trwała 5 min a każde moje pytanie zbywała śmiechem. W końcu zmieniłam lekarza i teraz też do niego chodzę. Jestem bardzo zadowlona. Ostatnio dowiedziałam się że ta moja pierwsza pani ginekolog zmarła bo piła ! po prostu super.Tak więc trzeba uważać. Jeśli chodzi o to co ja jem to jest różnie. Generlanie jem mało nabiału bo jakoś mi nie podchodzi. Rekompensuję to taką sałatką z serka wiejskiego i naprawdę mogę zjeść tego sporo. Dodaję do niego pokrojonego ogórka (świeżego) i pomidora (można dodać też rzodkiewkę). I przyprawiam ziarenkami smaku. Mówię Wam-PYCHA :-D Normalnie to takiego serka zjadłabym 1-3-2 łyżeczki, a jak zrobię taką sałatkę to potrafię zjeść całe opakowanie (200g) z tymi warzywami. Możecie spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa, poza tym zaczęłam robić sobie koktajle z jogurtu naturalnego albo kefiru i zamrożonych truskawek (pomiksowałam sobie z cukrem i pozamrażałam w słoiczkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja już kolejny dzień znowu mam mdłości. Już się cieszyłam że wszystko jest pięknie, a od trzech dni jak tylko wysiadam z samochodu, niedaleko pracy, zwracam to co zjadam rano przed wyjściem. Dziś okropnie boli mnie i mi się kręci w głowie. Nie wiem jak wysiedzę w pracy. Mam już dość, chcę do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dziś jest strasznie niedobrze, cały czas mnie mdli okropność :( I jeszcze dziś po pracy dyrektorka wymyśliła jakieś obowiązkowe zebranie dla wszystkich więc nie wiem o której będę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margocia, witaj w klubie. Ja też już nie wiem co mam robić żeby mi przeszło. Mam dość tych nudności. Współczuję Ci że masz jeszcze jakieś dodatkowe zebranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ponownie 🖐️ Już jestem po zakupach truskawek i jogurtu naturalnego. Czekam, az truskawki się rozmrożą. Od samego rana była taka ładna pogoda, a teraz znowu pada 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) okropna pogoda, okropny katar i okropny bol glowyy okropnie sie dzis czuje ale zajrzec do Was kochane musialam:D całuje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie słaby ruch dzisiaj u nas. u mnie na kolanach lezy mruczący kot i sama chyba zaraz zasnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie na dywanie lezy moj kochany piesioo i obgryza wielkaaaaaaaaaa kosc...nic tylko kupic bujany fotel druty i cos dziergac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahah ,wlasnie jak stare babulenki. Ja poprostu juz nie moge się doczekac!!! A Ty jak się czujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie mam to samo.... juz nie moge sie doczekac az zobacze swoje dwiee perełeczki malenkie..kiedy przytule....pocałuje....zrobie pierdeczka w brzusio:D ojej ale sie rozmazylam oprocz tego ze mam katar bol glowy , byloby fantastycznie na prawde:) ale poki czas cieszmy sie tym wolnym czasem :P bo niedlugooo bedziemy mogly pomazyc o chwili poleniuchowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, to są ostatnie nasze takie chwile, kiedy jestesmy tylko same z facetem. Poźniej, ehhh, bedzie jeszcze lepiej... Teraz beda ostatnie takie swieta, sylwester.... Hmmmm, ja tez sie rozmarzyłam. Moze to ta pogoda tak na mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
Witam Was serdecznie Ja dzisiaj od rana buszuje po necie i przeglądam wszystko co dotyczy wyprawki. Trochę to będzie kosztowny wydatek i zamierzam tak już za miesiąc zacząć sobie wszystko kompletować, żeby rozłożyć trochę te wydatki w czasie. Co do mdłości to całe szczęście już są za mną, nie raz zakręci mi się troszkę w główce ale zaraz przechodzi. Jeśli chodzi o zgagę to można tak powiedzieć, że to moja kumpelka od kilku lat. Niestety mam refluks przełykowo żołądkowy. Objawy choroby to zgaga, pieczenie w przełyku, ból żołądka. Także zdążyłam się już do tego przyzwyczaić i wcale mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
21 - znalazłam fajną stronkę o bliźniętach, jest tam między innymi o porodzie,wózkach,ubieraniu bliźniąt.Może coś Cie zainteresuje :) http://www.blizniaki.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika82
fajnie by było jakby ktoś nauczył mnie jeszcze wklejania linków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×