Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

A ja wlasnie jestem w Polsce i dzisiaj ide do ginekologa. Zaczelam dzisiaj 15 tydzien ciazy i czuje sie wspaniale. Tylko myslalam, ze moj brzuch juz taki widoczny a kazdy mowi, ze niekoniecznie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska nie stresuj się małym brzuszkiem. Ja kończę 15 tydz i dziś usłyszałam, że kompletnie nie widać po mnie że jestem w ciąży, a moja szefowa stwierdziła dziś, że wyglądam tak ślicznie, że mogę iść prosto na wybieg, bo tak mi ciąża służy. Uśmiałam się serdecznie, ale zrobiło mi się bardzo miło. Aczkolwiek ja brzuszek już widzę...ale chyba tylko ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
cześć mamuski! zaraz pędzę na pociąg bo moja bratowa zaczęła rano rodzić, więc nie będzie mnie kilka dni. trzymam za wszystkich kciuki i oczekuję samych dobrych wpisów po powrocie:) trzymajcie się cieplutko w te chłody jesienne:) pozdrawiamy gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późno to śniadanko :-) Ja już jestem po dwóch bułeczkach z serkiem, cytrynce i dwóch manarynkach. O batoniku bounty nie śmiem nawet wspomnieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podziała reszta naszych topikowych koleżanek??? Mazowszankoooo gdzie jesteś??? A pozostałe dziewczyny??? Co z Wami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kwietniówki. Chyba nareszcie powracam do swiata zywych, gardło przestało boleć, energia powraca tylko ten okropny katar i opryszcza, która wczoraj z tego przeziebienia mi wyskoczyła. W poniedziałek mialam umowiona wizyte u gg ale przez przeziębienie nie poszlam i teraz jestem zła na siebie bo to juz bedzie 4 tygodnie jak ostatnio byłam u g, dodatkowo jestem zła bo mialam dostac skierowanie na 2 badanie usg i moze bym sie wreszcie dowiedziala co mi sie urodzi czy dziweczynka, czy tez chlopczyk, Ja wolalabym dziewczynkę ale coś mi mówi, ze to będzie jednak mały kawaler. Wczoraj mama kupiła mi surep kombinezonik, taki odpowiedni na przywiezienie maluszka ze szpitala (ja bede rodzic w innym mieście 60 km od stałego miejsca zamieszkania - lepszy szpital i tam pracuje moja pani gg, jest w nim ordynatorem i to ona pomogła mi podjąć tą decyzje) A kombinezonik jest śliczniutki w kolorze łososiowym ze słodkimi ptaszkami z przodu i tak fajnie pomyslany, bowiem składa sie z kurteczki i takiego woreczka na nóżki przypiętego do kurteczki za pomoca rzepów, a worek ten dodatkowo jest rozsuwany, od strony nóżek, że nie trzeba nic zdejmować wrazie katastrofy. mówie wam super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełnia tabelkę Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.........TC.................Waga obecna Moli.................58..........168.........12....................63 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57..........172........11....................59 kg monika79..........59......................11.....................58 kg sarita................59........172cm......13.....................61,5kg aniabion.............44.....................12.....................46kg Janika78............56.........165.........10......................56 kg 21....................49.3.....161cm..............15......................50.7-51.7 flowerska...........69......167cm........12.....................72kg aga*25**.............43....160 cm..............14.......................46 kg Krzyka...............57......164 cm.........15....................... 60 kg nikolla80.............69.... 174 cm........16.....................70kg Ania75................64....170cm.........15.....................64,8kg Doroteczka.........57......164...........10.....................57,6 kg Izawik.............53........168...........16.....................50kg Paulka123.........77.........164...........11.....................73 LightBlue..........88.......178...........11.................89,2 kg koala-79..........73........170..........12..................72 mozolinka........55........165..........10..................57 mika82............67........169..........15..................68 Kilogram mam do przodu, mimo choroby to chyba z dzidzią wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilkowiec
Cześć Dziewczyny! Mam 28 lat i jestem w 13 tygodniu ciąży. Hurrrra!!! Termin mam na 17 kwietnia. Tydzień temu miałam robione USG dopochwowe i maleństwo miało już 5cm ;-) Brzuszek trochę się już zaokrąglił i nie mogę się doczekać, kiedy tak naprawdę poczuję, że noszę dzidzusia. P.S. Jest ktoś może z Wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilkowiecna ruchy dzidzi to jeszcze sobie poczekasz, ja mam termin na poczatku kwietnia (2) jestem w połowie 15 tygodnia i nic, choc wiem, ze ruchy dopiero odczuwa sie przy pierwszym dziecki w 18 - 20tc. Miło, że do nas dołączyłaś razem zawsze raźniej Witamy i zapraszamy do wpisu do tabelki Jejku jak ja bym juz chciała wiedzieć jakiej płci jest moje maleństwo, by nadac mu imię i móc do niego przemawiać nareszcie tak osobowo, konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyka, z Twojego suwaczka wynika, że kończysz16 tydzień :-) 15 tyg i 6 dni to 16 tydzień Słoneczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Ania75 ale mój suwaczek ma błąd dwóch dni, musze to poprawic ale coś ciągle zapominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilkowiec
Uzupełnia tabelkę Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.........TC.................Waga obecna Moli.................58..........168.........12....................63 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57..........172........11....................59 kg monika79..........59......................11.....................58 kg sarita................59........172cm......13.....................61,5kg aniabion.............44.....................12.....................46kg Janika78............56.........165.........10......................56 kg 21....................49.3.....161cm..............15......................50.7-51.7 flowerska...........69......167cm........12.....................72kg aga*25**.............43....160 cm..............14.......................46 kg Krzyka...............57......164 cm.........15....................... 60 kg nikolla80.............69.... 174 cm........16.....................70kg Ania75................64....170cm.........15.....................64,8kg Doroteczka.........57......164...........10.....................57,6 kg Izawik.............53........168...........16.....................50kg Paulka123.........77.........164...........11.....................73 LightBlue..........88.......178...........11.................89,2 kg koala-79..........73........170..........12..................72 mozolinka........55........165..........10..................57 mika82............67........169..........15..................68 Emilkowiec……….55…………160…………..13……………………..56 Mam nadzieję, że mi sie udało z tą tabelką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co robicie dzisiaj na obiad, bop ja cos pomysłu nie mam na drugie danie. Zupke mam - biały barszcz z jajeczkiem i podsmazanym boczkiem, ale na drugie brak mi pomysłu/ moze cos podpowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
witam zapraszano mnie tu wiec jestem:) termin mam na 17.04 ja juz z dnia na dzien czuje sie coraz lepiej:) jestem ciekawe czy ktoras z Was juz wie co bedzie miala:) wiem ze to jeszcze za wczesnie ale niektorzy lekarze potafia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilkowiec
cześć Justa, ja też mam termin na 17.04. Mdłości minęły mi w zeszłym tygodniu i wrócił apetyt. Natomiast pojawiły się lekkie zgagi, bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny :) Mam nadzieję że będziecie tu częściej zaglądać i dzielić się swoimi przeżyciami, a nasz topik się rozrośnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffffffffffffff witam, Was serdecznie :) Jestem już po usg i po badaniu przez ginekologa. Moje szczęście ma już !!!!!!!!!!!!!! 7 cm , wielkolud co :D:D:D:D, i jeszcze lekarz zmierzył długość nóżki, hmmmm całe 1,7 cm i główkę od miejsca do miejsca gdzie kiedyś będą uszki i jest tego az całe 2,5 cm. Niestety nie mógł zbadać prziernosci karkowej, itp, bo mój mały brzdąc nie pozwolił się oglądac:P Lekarz stwierdził,że wymiary dzieciątka są prawidłowe, tak wiec MAM BYĆ DOBREJ MYSLI I KONIEC !!!!Więc jestem. :) Mam w brzuchu małego wiercipięte i nerwuska. Hmmm, moje dziecko ma już dosyc długie nóżki, wiec lekarz wywnioskował,ze bedzie to duże dziecko. Ciekawe po kim tak bedzie miało ?????!!!!!!!!!!!:D No i widziałam bicie serduszka, ale nie słyszałam, ale i tak jest wszystko w porzadku, ok 140 uderzeń serduszka na minute. Mam nadzieje,że dobrze zrozumialam lekarza i,ze nie walnę jakiejs gafy ;) Polożenie mojego szkraba: miednicowe... I najważniejsze już nie musze brac leku Duphaston. Łożysko jest juz na tyle rozwinięte,że samo produkuje wystarczającą ilość hormonów. Zapomniałam dodac,że byłam na usg z moim mężem. Mój mąż to straszna gaduła, a na badaniu: cisza, dziubek ze zdziwienia otwarty. Poźniej jak wracaliśmy do domu , mial taką uśmiechniętą minę, ze az byłam w szoku. Mojemu potrzebna była taka terapia, zrozumiał,że nie jesteśmy już sami. Achhhhhh i jeszcze jedno!!!! Nie muszę obawiac się porodu poprzez cesarskie cięcie. Chyba,że wystąpia jakies niespodziewane komplikacje. To dla mnie bardzo ważna informacja. I na razie nie wiem,co bede miała, czy kawalera czy moze sliczną panne. Ale moje przeczucia, skłaniają mnie, do myslenia o dziewczynce:) Echhhhhhhhhhh poczekam, musze :P Na następną wizytę mam 15 listopada, a usg dopiero w 20 tygodniu ciązy. A co do wagi mojej: Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.........TC............Waga obecna Moli.................58..........168.........12....................63 kg Aprilka.............58......................10....................60kg margolcia1........57..........172........11....................59 kg monika79..........59......................11.....................58 kg sarita................59........172cm......13.....................61,5kg aniabion.............44.....................12.....................46kg Janika78............56.........165.........10......................56 kg 21....................49.3.....161cm..............15...............50.7-51.7 flowerska...........69......167cm........12.....................72kg aga*25**.............43....160 cm..............14.......................46 kg Krzyka...............57......164 cm.........15....................... 60 kg nikolla80.............69.... 174 cm........16.....................70kg Ania75................64....170cm.........15.....................64,8kg Doroteczka.........57......164...........10.....................57,6 kg Izawik.............53........168...........16.....................50kg Paulka123.........77.........164...........11.....................73 LightBlue..........88.......178...........13.................90 kg koala-79..........73........170..........12..................72 mozolinka........55........165..........10..................57 mika82............67........169..........15..................68 Emilkowiec……….55…………160…………..13……………………..56 Prawde mówiąc myslałam,że bedzie gorzej. Muszę ograniczyć jedzenie ciast z masami , słodkich bułek i pączków i zacząc jesc ciemne pieczywo.Bo ponoć przemiana materii w ciązy jest straaasznie spowolniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja. Dzisiaj mam tysiąc mysli na sekundę :) Wiem,że cesarskie cięcie mnie ominie. Ufff, i jak bede miała już znacznie większy brzuszek, to lekarz powiedział,ze da mi adres szkół rodzenia, ale niestety we Wrocławiu, bo w Oławie byla kiedyś w szpitalu, ale z braku zainteresowania zlikwidowali ją. http://www.szipszop.pl/tickers/8897.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
ja nastepną wizyte mam 30 pazdziernika i ciekawa jestem czy juz da sie rozpoznac plec , szczerze mowiac ja chce i mam nadzieje ze bede miala cesarke juz wiele razy pisalam na forum o moim przypadku, mialam wypadek w ktorym mialam m.i.n mocno poturbowana miednice ktora do dzisiaj mnie boli jak zadlugo siedze lub leze , na zmiane pogody itd. dodatkowo boje sie naturalnego porodu bo wiem ze jestem tam ciasna czesto boli mnie przy stosunku no i mialam wypalana nadzerke a ponoc przez to tez sa problemy z naturalnym porodem, na dodatek moja mama urodzila martwą moja siostre bo "za dlugo rodzila" a ja mialam niedotlenienie mozgu i dosc ostro zoltaczke przez co mialam 3 calkowite transfuzje krwi i ledwo co przezylam, dlatego nie chce narazac moje malenstwo na niebezpieczenstwa bo chyba w moim przypadku wieksze ryzyko jest przy porodzie naturalnym juz wole zeby mnie pocieli przemecze sie zreszta juz jestem przyzwyczajona do ciecia;) tylko ciekawi mnie czy moj lekarz bedzie laskaw wystawic mi skierowanie na cc bo powiedzial ze jak na dzien dzisiejszy ta moje miednica nie jest z wskazaniem do ciecia , no to tyle o mnie a moje malenstwo 2 pazdziernika mialo prawie 5 cm ponoc wszystko sie dobrze rozwija i jest ok(mam nadzieje:) ) zrobilam sobie te testy na choroby genetyczne i tez wszystko ok pozdrawiam wszystkie mamuski:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRenia
Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.........TC........................Waga obecna Moli.................58..........168.........12...........................63 kg Aprilka.............58......................10............................60kg margolcia1........57..........172........11............................59 kg monika79..........59......................11............................58 kg sarita................59........172cm......13..........................61,5kg aniabion.............44.....................12...........................46kg Janika78............56.........165.........10..........................56 kg 21....................49.3.....161cm..............15......................50.7-51.7 flowerska...........69......167cm........12..........................72kg aga*25**.............43....160 cm..............14.......................46 kg Krzyka...............57......164 cm.........15....................... 60 kg nikolla80.............69.... 174 cm........16........................70kg Ania75................64....170cm.........15.........................64,8kg Doroteczka.........57......164...........10.........................57,6 kg Izawik.............53........168...........16........................50kg Paulka123.........77.........164...........11........................73 LightBlue..........88.......178...........11..........................89,2 kg koala-79..........73........170..........12............................72 mozolinka........55........165..........10.............................57 mika82............67........169..........15............................68 Emilkowiec……….55…………160…………..13……………………............56 RRenia............62.........164..........14...........................65 Hej Mamusie. Dolanczam do wag choc moja nie jest precyzyjna miedzy 62-63 poczatkowa waga :_)) Powoli wraca lepsze samopoczucie minely wymioty, wzdecia zdarzaja sie nudnosci, mija tez silne oslabienie i sennosc. Pomogl odpoczynek u Rodzicow :_)) ktorzy tez ciesza sie wraz z nami Malenstwem. Nasze Malenstwo ma juz ponad 62 mm. Rozczulajace bylo to ost. usg widzialam jak Malenstwo ruszalo noska raczka, choc takie malenkie. Dzis z Coreczka milo spedzilismy czas do poludnia Basia siedzial w piaskownicy lub biegala za dziecmi lub bawila sie z pieskiem. Sloneczko uroczo przygrzewalo przypominajac troche lato. Dzis obiad zrobiny 3 dni temu jedynie ziemniaki doobierac wiec czuje sie troche wakacyjnie i nie zmeczona. Serdecznie Was pozdrawiam Mamusie :_)) lubie byc Mamusia - teraz juz podwojna, szczegolne pozdrowienia sle do Ani ktora tak cieplo juz mnie powitala i zaprosila do grupki, milo bedzie z Wami sie spotykac. Zalezy jeszcze czy internet bedzie dzialal i Basia pozwoli usiasc :_)) ale mysle ze bedzie ok. Milego popoludnia, Renia(M)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaaaaaaaa ja w zadnym wypadku nie krytykuje cc, tylko coś podobnego przeszłam w sierpniu i szczerze pisząc mam serdecznie dosyc tego typu spraw.nie chcę cewnika, nie chce od nowa uczyc się odychac i chodzic. nie chce, ale to moje prywatne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRenia
Czesc mamusie. Ja Basie rodzilam naturalnie ale kiepsko to wspominam. Po porodzie leczenie zsinialego krocza i temp. wiec antybiotyk ponad tydzien, niemoznosc samodzielnego wstania z lozka po kilkunastu godzinach podobnie z moczem (cewnikowanie). I myslalam wtedy nie raz i w trakcie porodu (tez bylo nie za dobrze) i po nim ze wolalabym cc, a teraz to nie wiem zmienie szpital i bede miec nadzieje ze przy drugim latwiej :_) chce tez porod wodny i ciepla sale z mozliwoscia czestego korzystania z prysznica pilek ... wtedy pomimo porodu rodzinnego nie bylo tego :_( ale teraz powinno byc lepiej wiec Justy obawy rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
lightblue a co sie takiego stalo w sierpniu jesli mozna wiedziec??? ja mialam wypadek po ktorym dopiero po dwoch tygodniach podnioslam sie z lozka i to tez nie bylo chodzenie tylko szuranie stopami po podlodze cewnik wspominam najgorzej i szczerze mowiac najbardziej sie go obawiam bo gdy przywiezli mnie w ypadku bylam nafaszerowana tabletkami przeciwbolowymi polamanych rak nie czulam ani balacej miednicy nog i krocza , jedynie co mnie okropnie zabolalo i sie zle czulam to bylo wlasnie zakladanie cewnika szczerze mowiac za bardzo nie pamietam tego uczucia bo bylam niezle nacpana tymi lekami ale pamietam ze bylo to cos strasznego , ale pozwiece sie bo wydaje mi sie ze jest duze ryzyko porodu naturalnego i przez to jeszcze bardziej sie go boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam propozycję: może nie straszmy się za wczasu porodami? Mamy przecież jeszcze tyle czasu by o tym myśleć :) Może na razie jakieś inne uroki ciąży będziemy opisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaa
Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.........TC........................Waga obecna Moli.................58..........168.........12...........................63 kg Aprilka.............58......................10............................60kg margolcia1........57..........172........11............................59 kg monika79..........59......................11............................58 kg sarita................59........172cm......13..........................61,5kg aniabion.............44.....................12...........................46kg Janika78............56.........165.........10..........................56 kg 21....................49.3.....161cm..............15......................50.7-51.7 flowerska...........69......167cm........12..........................72kg aga*25**.............43....160 cm..............14.......................46 kg Krzyka...............57......164 cm.........15....................... 60 kg nikolla80.............69.... 174 cm........16........................70kg Ania75................64....170cm.........15.........................64,8kg Doroteczka.........57......164...........10.........................57,6 kg Izawik.............53........168...........16........................50kg Paulka123.........77.........164...........11........................73 LightBlue..........88.......178...........11..........................89,2 kg koala-79..........73........170..........12............................72 mozolinka........55........165..........10.............................57 mika82............67........169..........15............................68 Emilkowiec……….55…………160…………..13……………………............56 RRenia............62.........164..........14...........................65 justaaaaa.........55.........170..........14...........................57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....Waga wyjściowa.. wzrost.........TC........................Waga obecna Moli.................58..........168.........12...........................63 kg Aprilka.............58......................13............................62kg margolcia1........57..........172........11............................59 kg monika79..........59......................11............................58 kg sarita................59........172cm......13..........................61,5kg aniabion.............44.....................12...........................46kg Janika78............56.........165.........10..........................56 kg 21....................49.3.....161cm..............15......................50.7-51.7 flowerska...........69......167cm........12..........................72kg aga*25**.............43....160 cm..............14.......................46 kg Krzyka...............57......164 cm.........15....................... 60 kg nikolla80.............69.... 174 cm........16........................70kg Ania75................64....170cm.........15.........................64,8kg Doroteczka.........57......164...........10.........................57,6 kg Izawik.............53........168...........16........................50kg Paulka123.........77.........164...........11........................73 LightBlue..........88.......178...........11..........................89,2 kg koala-79..........73........170..........12............................72 mozolinka........55........165..........10.............................57 mika82............67........169..........15............................68 Emilkowiec……….55…………160…………..13……………………............56 RRenia............62.........164..........14...........................65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×